Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Piaseczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe30 - 40 / 60 min

Ania

Opis ogłoszenia

WOLNE MIEJSCA ONLINE/ KWARANTANNA/ u ucznia/ bezpiecznie/ 
(Drodzy rodzice,
wszyscy znaleźliśmy się w ciężkiej sytuacji. W ramach zajęć dopilnuję, aby uczeń wykonywał zadania oraz sumiennie pracował z materiałem zadawanym w szkole podczas stanu epidemiologicznego). Doskonale rozumiem, że w obecnej sytuacji ciężko dopilnować w czasie stylu pracy "home office", aby dziecko wykonało wszystkie zadania i nie miało zaległości. Zaprszam do kontaktu!

Drodzy rodzice!

Jestem studentką Politechniki Warszawskiej,
Jestem tu by pomóc Wam jak i Waszemu dziecku. Wolelibyście spędzać czas po pracy wspólnie odpoczywając z pociechami? Nic prostszego! Chętnie pomogę odrobić lekcje, zapoznać dziecko z nowymi pojęciami, zagadnieniami oraz sprawić by nauka stała się dla nich czymś przyjemnym, ciekawym i zabawnym. Poćwiczę z nimi pisanie, czytanie, j.angielski oraz różne rodzaje prac manualnych. Jestem cierpliwa, wymagająca oraz zawsze uśmiechnięta! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.