Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Piaseczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 / 60 min

Ania

Opis ogłoszenia

WOLNE MIEJSCA
ONLINE/ KWARANTANNA/ u ucznia/ bezpiecznie/ 
(Drodzy rodzice,
wszyscy znaleźliśmy się w ciężkiej sytuacji. W ramach zajęć dopilnuję, aby uczeń wykonał zadania oraz sumiennie pracował z materiałem zadawanym w szkole podczas stanu epidemiologicznego).

Hej,
jestem studentką Politechniki Warszawskiej. Chętnie udzielę korepetycji dla tych młodszych jak i starszych. Oferuje pomoc dla dzieci ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Pomogę w odrobieniu lekcji , wytłumaczeniu niezrozumiałych zagadnień z matematyki.Postaram się doskonale przygotować ucznia do egzaminów(szóstoklasisty,gimnazjalisty) tak aby dziecko czuło się na nich pewnie ale i ostrożnie. Jestem konsekwentna oraz wyrozumiała. Postaram się przedstawić materiał w ciekawy i łatwy do przyswojenia sposób w bardzo atrakcyjnej cenie. :)

Udzielę lekcji też Licealistom ale muszą mieć świadomość,ze jezeli chcą osiągnąć sukces to im tez musi się CHCIEĆ ;)

Dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.