Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Piaseczno

O mnie

Hej,

jestem studentką Politechniki Warszawskiej. Chętnie udzielę korepetycji dla tych młodszych jak i starszych. Oferuje pomoc dla dzieci ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Pomogę w odrobieniu lekcji , wytłumaczeniu niezrozumiałych zagadnień z matematyki,geografii, angielskiego i polskiego.Przygotuję ucznia tak do egzaminów aby czuł się na nich pewny ale i uważny. Jestem konsekwentna oraz wyrozumiała. Postaram się przedstawić materiał w ciekawy i łatwy do przyswojenia sposób w atrakcyjnej cenie. :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.