Aleksander Klajn

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław

Aleksander Klajn

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Aleksander Klajn

O mnie

Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej. Korepetycji z fizyki oraz matematyki udzielam od ponad dwóch lat. Osiągam wysoką skuteczność w nauczaniu. Osoby z początkowo dużymi problemai w rozumieniu działów fizyki i matematyki, po krótkim czasie osiągają dobre wyniki.

Korepetycji udzielam u mnie oraz on-line.

Cena: 50 zł za godzinę lekcyjną (45 min.)

Kontakt: +48 733 130 343

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2023

Olek ma świetne podejście zarówno do przedmiotu jak i do ucznia. Potrafi wytłumaczyć każde zadanie dobierając odpowiedni dla danej jednostki sposób. Na zajęciach jest też zawsze super vibe, nie ma stresu ani pretensji, tylko spokojne tłumaczenie i wyrozumiałość nawet przy problemie z najprostszym zadaniem. Osobiście miałam z nim lekcje całe wakacje, ponieważ byłam zagrożona z Matematyki i musiałam przygotować się na poprawkę, dzięki niemu polubiłam matematykę i oczywiście zdałam bez najmniejszego problemu,
a nawet podjęłam się wyzwania napisania rozszerzenia na maturze :)) W mojej opinii ma świetne kwalifikacje i jest też super osobą do której chętnie przychodzi się na zajęcia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.