Aleksander Klajn

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej. Korepetycji z fizyki oraz matematyki udzielam od ponad dwóch lat. Prowadzone przeze mnie osoby, pomimo początkowych trudności ucznia ze rozumieniem działów matematyki lub fizyki, w krótkim czasie uzyskują dobre wyniki.
Korepetycji udzielam dla uczniów szkoły podstawowej oraz średniej. Przygotowuję także do egzaminów z fizyki rozszerzonej oraz matematyki podstawowej i rozszerzonej.Lekcje prowadzę u mnie oraz on-line.Cena: 50 zł za godzinę lekcyjną (45 min.)Kontakt: +48 733 130 343

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2023

Olek ma świetne podejście zarówno do przedmiotu jak i do ucznia. Potrafi wytłumaczyć każde zadanie dobierając odpowiedni dla danej jednostki sposób. Na zajęciach jest też zawsze super vibe, nie ma stresu ani pretensji, tylko spokojne tłumaczenie i wyrozumiałość nawet przy problemie z najprostszym zadaniem. Osobiście miałam z nim lekcje całe wakacje, ponieważ byłam zagrożona z Matematyki i musiałam przygotować się na poprawkę, dzięki niemu polubiłam matematykę i oczywiście zdałam bez najmniejszego problemu,
a nawet podjęłam się wyzwania napisania rozszerzenia na maturze :)) W mojej opinii ma świetne kwalifikacje i jest też super osobą do której chętnie przychodzi się na zajęcia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.