Joanna Gajewska

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Poznań
Stęszew
Modrze
Wronczyn
Sapowice
Buk
Witobel

Joanna Gajewska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Joanna Gajewska

O mnie

prowadze interaktywny proces rozwoju, poprzez metody związane z psychologią, realizowaniem procesu decyzyjnego do zaspokajania potrzeb, który pomaga pojedynczym osobom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania, osiągnięcia celu.Istotą nauczania mojego jest wykorzystanie zasobów: wiedzy i umiejętności już posiadanych oraz odpowiednie zmotywowanie i towarzyszenie uczniowi w celowym usprawnianiu jego funkcjonowania. indywidualne nauczanie, pozwalające rozpoznać u ucznia jego umiejętności, zdolności i talenty oraz pełniej wykorzystać potencjał. Jestem zorientowana wyłącznie na teraźniejszość i przyszłość, ponieważ przeszłości nie możemy zmienić. Pomagam przekraczać bariery, rozszerzać strefę komfortu, poznać lepiej samego siebie, podnieść poczucie własnej wartości, znaleźć równowagę ze zdobytej wiedzy.Moje zainteresowanie nauką zaczęło się od wczesnego dzieciństwa, intensywniej zaczęłam się tym zajmować w szkole średniej, studiuję wiedzę ogólną od 10lat, hobbystycznie zajmuję się zdobywaniem wiedzy i nauczaniem. Aktualnie jestem na 4roku studiów elitarnej wyższej szkoły prawa i administracji w Belgii. Moje zainteresowania doprowadziły mnie do momentu gdzie

pomagam w pisaniu prac , pomagam w nauce dzieciom, osobom po udarze oraz z upośledzeniem. Wykazuje się niezwykłą cierpliwością, sprawną metodyką oraz poczuciem humoru, moja cena mieści się między 65 a 170zł. stacjonarnie uczę w Polsce, również metoda on-line, która jest tańsza oczywiście. Lekcje ze Mną mają być przyjemnością dla Ciebie i zaoszczędzeniem twoich pieniędzy. Liczy się jakość! Jestem tu po to by Ci pomóc.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 01.2018
EWSPA
Magister
prawo
Kursy i szkolenia
.
Greg-Perfect-Construction.
.
First division of international contact clients MLM
12.2010
first division of Hausekeeping Sheraton Hotel
09.2012
Centrum Monitorowania Solid
Doświadczenie
07.2011 - 09.2012
Solid Security
działanie i sprawdzanie systemu operacyjnego, wysyłanie grup interwencyjnych, fakturowanie, księgowość, kontrola nadajników.
10.2012 - 03.2018
Uva Labor
opieka nad klientami, konsultacje marketingowe, promowanie firmy, współpraca przy księgowości, organizacji harmonogramu dienstencheques, pomoc prawnicza dla rodaków w Oslo, Londynie, Sztokholmie, Belgii, Francji, Niemczech, Szwajcarii oraz innych Państwach zamieszkałych przez Polaków.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Adam Rajch
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2019

Jestem w 100% zadowolony z korepetycji u Pani Joanny, zdane egzaminy na celujący, dzięki zasługi o to właśnie tej osoby.
Miła, sympatyczna dobrze przekazująca wiedzę .
Polecam! :)

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Cierpliwa
Nie za droga
Dobiera nauczanie pod ucznia (jego wiedzę i materiał)
Wesoła
Energiczna
Dobry kontakt z uczniem
Polecam z czystym sumieniem

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Polecam serdecznie! Świetna korepetytora!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2019

Wspaniałe podejście do ucznia, ogromna wiedza. Prawdziwa nauczycielka z powołania. Jej zaciekawienie życiem i duża chęć przekazania wiedzy motywują do działania. Lekcje prowadzone są w przyjemnej atmosferze. Osoba godna polecenia.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Ogromna wiedza, super podejście i metodyka nauczania. Pełen profesjonalizm polecam gorąco!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.