Joanna Gajewska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Poznań
Stęszew
Modrze
Wronczyn
Sapowice
Buk
Witobel
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski65 - 75 / 60 min

Joanna Gajewska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

  • j.Polski, Wos, Historia, Biologia, Geografia, Fizyka, Chemia, Język angielski, niderlandzki,]   *matematyka. * prowadzę korepetycje z zakresu coachingowego,, oraz teorii ogólnej do szkoły średniej, przygotowuje uczniów do matury , dodatkowo pomogę w języku angielskim i niemieckim

moje zadanie to interaktywny proces rozwoju, poprzez metody związane z psychologią, realizowaniem procesu decyzyjnego do zaspokajania potrzeb, który pomaga pojedynczym osobom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania, osiągnięcia celu

WOLNE TERMINY - INTENSYWNE PRZYGOTOWANIE DO MATURY 2018 - ZAPRASZAM!!

 Doświadczona korepetytorka profesjonalnie,  i skutecznie przygotuje do matury na poziomie podstawowym, w części pisemnej lub ustnej.
Oferuję efektywną naukę i przyjazną atmosferę zajęć - pomogę zrozumieć schematy egzaminacyjne , pomogę odnaleźć klucz do rozwiązywania arkuszy maturalnych i nauczę każdego, nawet najbardziej opornego ucznia, jak pisać.Będziemy pracowali z arkuszami maturalnymi stworzonymi przez CKE, maturami z minionych lat oraz materialami promowanymi przez inne wydawnictwa edukacyjne. Tym sposobem poznamy pełne kompedium możliwości tego, co może pojawić się na maturze właściwej - przećwiczymy to wcześniej! 
Jestem odpowiedzią na ludzkie stresy i zapotrzebowanie bycia ciągle bardziej efektywnym we współczesnym konkurencyjnym społeczeństwie. Nie ma jasnych relacji między praktyka a środowiskiem akademickim. obiecuje pomoc we wszystkich problemach na zasadzie: sam powinieneś wiedzieć, jak to rozwiązać.  Obecnie posiadam istotny i praktyczny dział psychologii stosowanej z teoretycznymi podstawami naukowymi, bazującymi na modelach socjo-kognitywistycznych, jak inteligencji, samoświadomości czy zarządzania motywacjami racjonalnymi i irracjonalnymi (ang.motivation management)
dzieki mnie nauczysz sie pisac rozprawki: omówimy w sposób szczegółowy fragmenty utworów i ich problematykę; wspomagając się zadaniami kształtującymi właściwy tok myślenia, postawimy odpowiednią tezę; odwołując się do przykładów, wyprowadzimy logiczną argumentację , a następnie podsumujemy całość wnioskami. Będziemy poruszać się zarówno w ramach programu nauczania polskiego jak i zewnetrznego. 
Egzamin maturalny z języka polskiego w części ustnej sprawdza umiejętność tworzenia wypowiedzi na określony temat, zgodnej z zasadami poprawności językowej, logikii retoryki. Inspiracją do wypowiedzi jest tekst kultury- pomogę interpretować i analizować teksty kultury, nauczę tworzyć wypowiedź ustną tak, by spełniała wymogi egzaminacyjne. 
 Sprawię, że i ta część egzaminu maturalnego nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu. Wszystko oparte bedzie na stabilnosci psychologicznej Twojego umyslu
Zapraszam!
Profesjonalne, indywidualne zajęcia, w przyjaznej atmosferze, dostosowane do potrzeb i oczekiwań ucznia. Wiem, jak ważna jest edukacja, oferuję najwyższy poziom nauczania. 
uczniów z innych miast na lekcje online - ta sama jakość, większa dyspozycyjność i zyskany czas!

  •  Zwracam szczególną uwagę na pełne zrozumienie materiału oraz umiejętność  analizy przedstawionych danych. Nieodłącznym elementem każdego spotkania jest trening logicznego myślenia. Zachęcam do samodzielnego rozwiązywania problemów i krytycznej oceny wyników. Uczę, w jaki sposób unikać popełniania błędów, a także jak wyszukiwać i eliminować pomyłki. Cała zdobyta wiedza układa się w logiczną i spójną całość. 

Ponadto przygotuję do:egzaminu gimnazjalnego ;testu po szóstej klasie i  poprawek.  Przygotowuję do matury również uczniów po długich przerwach w nauce!
Oferuję liczne materiały oraz daję g w a r a n c j ę pozytywnego wyniku egzaminu. 

 

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 09:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela11:00 - 18:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 01.2018
EWSPA
Magister
prawo
Kursy i szkolenia
.
Greg-Perfect-Construction.
.
First division of international contact clients MLM
12.2010
first division of Hausekeeping Sheraton Hotel
09.2012
Centrum Monitorowania Solid
Doświadczenie
07.2011 - 09.2012
Solid Security
działanie i sprawdzanie systemu operacyjnego, wysyłanie grup interwencyjnych, fakturowanie, księgowość, kontrola nadajników.
10.2012 - 03.2018
Uva Labor
opieka nad klientami, konsultacje marketingowe, promowanie firmy, współpraca przy księgowości, organizacji harmonogramu dienstencheques, pomoc prawnicza dla rodaków w Oslo, Londynie, Sztokholmie, Belgii, Francji, Niemczech, Szwajcarii oraz innych Państwach zamieszkałych przez Polaków.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Adam Rajch
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2019

Jestem w 100% zadowolony z korepetycji u Pani Joanny, zdane egzaminy na celujący, dzięki zasługi o to właśnie tej osoby.
Miła, sympatyczna dobrze przekazująca wiedzę .
Polecam! :)

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Cierpliwa
Nie za droga
Dobiera nauczanie pod ucznia (jego wiedzę i materiał)
Wesoła
Energiczna
Dobry kontakt z uczniem
Polecam z czystym sumieniem

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Polecam serdecznie! Świetna korepetytora!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2019

Wspaniałe podejście do ucznia, ogromna wiedza. Prawdziwa nauczycielka z powołania. Jej zaciekawienie życiem i duża chęć przekazania wiedzy motywują do działania. Lekcje prowadzone są w przyjemnej atmosferze. Osoba godna polecenia.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Ogromna wiedza, super podejście i metodyka nauczania. Pełen profesjonalizm polecam gorąco!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.