Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Faktura VAT

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Agata

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Uniwersytet Adama Mickiewicza
Magister
Filologia włoska
10.2011 - 06.2012
Università degli studi di Bari
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2024

Naukę włoskiego z Agatą rozpoczęłam kilka lat temu. Nie wyobrażam sobie zajęć z inną nauczycielką. Program i tematyka poszczególnych zajęć są dostosowywane indywidualnie do ucznia oraz jego potrzeb (a gdy uczeń nie zgłasza potrzeb, Agata zawsze zaproponuje ciekawy temat :) ). Zdecydowanie polecam zajęcia z Agatą, niezależnie od poziomu i celu nauki.

avatar
Mary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2024

Bardzo polecam współpracę z Agatą. Jest świetną nauczycielką, ale przede wszystkim pasjonatką włoskiej kultury, języka i stylu życia la dolce vita. Lekcje, a raczej spotkania z Agatą, to czysta przyjemność, a nowe słowa i frazy wchodzą do głowy niemal same.
Dzieki konwersacjom z Agatą włoskie wakacje to teraz dla mnie odkrywanie pięknych miejsc i niezapomniany czas z rodziną, a także okazja do tego, aby wdać się w intrygujące rozmowy z lokalsami.
Dla porównania kiedyś zapytanie o drogę stanowiło dla mnie wyzwanie, a w restauracji przechodziłam na angielski. Teraz nie tylko zamawiam po włosku, ale pytam o lokalne danie i najnormalniej w świecie rozmawiam.

Polecam włoskie konwersacje u Agaty z całego serca!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2024

Na zajęciach u Agaty mówi się po włosku od pierwszej minuty! Doceniam możliwość uczenia się u nauczyciela, który łączy zalety native speakera, bo mieszka we Włoszech od wielu lat, ale także potrafi wytłumaczyć różne zagadnienia po polsku, kiedy tego potrzebuję. Oprócz nauki języka, Agata pomogła mi przygotować mój wyjazd na wakacje do Apulii. Polecam szczególnie miłośnikom włoskiej kultury

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2017

Jestem filologiem (romanistyka) i mogę ocenić rzetelnie moją nauczycielkę i koleżankę po fachu. Lekcje online z Agatą to sama przyjemność- kompetencje, dostosowanie się do oczekiwań, urozmaicenie, solidność, cierpliwość i życzliwość- to ważne dla mnie elementy wspólnych zajęć. POLECAM SERDECZNIE :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2017

Zajęcia prowadzone ciekawie i z dużym zaangażowaniem. Dobre i dostosowane do możliwości materiały (bez dodatkowych opłat). Agata ze stoickim spokojem objaśnia zawiłości gramatyki. Jej cierpliwość motywuje do nauki, a po rocznych spotkaniach bezproblemowo dogadywałem się po włosku podczas wyjazdu. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.