Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski80 - 110 / 60 min

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

O mnie

Mam na imię Agata, jestem filologiem włoskim i od 2016 roku mieszkam w słonecznej Apulii . Realizuję moją największą pasję, czyli nauczanie języka włoskiego od 10 lat. Mam doświadczenie w pracy z osobami indywidualnymi i grupami z całego świata, online i stacjonarnie. Przygotowałam również kurs wyjazdowy dla małej grupy w Apulii. 

2 lata temu założyłam markę The Italian Effect , gdzie łączę nauczanie języka z przekazywaniem wiedzy o włoskiej kulturze i o tym, jak najskuteczniej uczyć się języka. Jestem autorką pierwszego w Polsce podcastu w języku włoskim - The Italian Effect Podcast. 

Dlaczego ja

Kiedy po raz pierwszy pojechałam do Włoch na wymianę studencką, po 2 latach studiowania filologii włoskiej,  byłam zdziwiona i rozczarowana tym, jak niewiele rozumiałam i jak trudno było mi złożyć zdanie po włosku . Włosi mówili szybko, niewyraźnie, przechodzili na język angielski, kiedy tylko próbowałam coś powiedzieć. Jeśli masz podobnie kiedy jedziesz do Włoch, to doskonale Cię rozumiem , pamiętam to zakłopotanie i niemoc. Wiem jednak, że można to pokonać i chcę Ci w tym pomóc. Wyobraź sobie, że nie musisz wciąż szukać słówek w głowie i zastanawiać się nad gramatyką , a po prostu z lekkością rozmawiasz po włosku w barze, na plaży, z przyjaciółmi. I nie, nie musisz posługiwać się perfekcyjnym włoskim, żeby w pełni cieszyć się la dolce vita na Twoim kolejnym wyjeździe do Włoch. 

Jestem filologiem z przygotowaniem pedagogicznym, ale co najważniejsze mam codzienny kontakt z językiem włoskim w przeróżnych sytuacjach. Możesz być pewnien lub pewna, że język, którego nauczam jest aktualny, faktycznie używany i poprawny . Na zajęciach dowiesz się też o aktualnościach we Włoszech i poznasz Włochy widziane moim okiem.

W czym mogę Ci pomóc

  • przygotujesz się do wyjazdu do Włoch na wakacje lub na dłużej
  • przygotujesz plan nauki, tzw. study routine dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości czasowych
  • przełamiesz blokadę w mówieniu poprzez dostosowane do Twoich trudności narzędzi
  • poznasz ciekawostki o włoskiej kulturze i stylu życia 

Jak wygląda współpraca

Przed rozpoczęciem współpracy zaproszę Cię na bezpłatne spotkanie wstępne , podczas którego opowiesz mi o Twoich celach i potrzebach. Jeśli po spotkaniu wstępnym podejmiemy współpracę, umówimy się na pierwsze zajęcia, na których omówimy cele, ułożymy plan nauki , tak by jak najszybciej i najskuteczniej pomógł Ci w osiągnięciu Twojego celu. Następnie będziemy spotykać się na regularnych zajęciach. 

Materiały, z których korzystamy na zajęciach to wybrane i opracowane przeze mnie dydaktycznie podcasty, artykuły z gazet i blogów, filmy wideo . Zajęcia mają charakter konwersacyjny, z uwzględnieniem Twoich potrzeb i preferencji.

Zajęcia odbywają się przez Zoom.

Rodzaje zajęć

Lekcja indywidualna online 60 min. 25 euro
Lekcje dwuosobowe online 60 min. 16 euro/osoba
Klub konwersacji dla kobiet 50 euro za miesięczny udział, zapisy są otwarte na edycję wiosenną, początek kwiecień

Uwaga! Prowadzę działalność we Włoszech i płatność będzie regulowana w walucie EURO. Wystawiam faktury bez podatku VAT

Kontakt

Możesz skontaktować się ze mną przez serwis e-korepetycje, wiadomość na Whatsapp +39 351 023 8801 lub wiadomość mailową na adres info@theitalianeffect[kropka]com

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Uniwersytet Adama Mickiewicza
Magister
Filologia włoska
10.2011 - 06.2012
Università degli studi di Bari
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2024

Naukę włoskiego z Agatą rozpoczęłam kilka lat temu. Nie wyobrażam sobie zajęć z inną nauczycielką. Program i tematyka poszczególnych zajęć są dostosowywane indywidualnie do ucznia oraz jego potrzeb (a gdy uczeń nie zgłasza potrzeb, Agata zawsze zaproponuje ciekawy temat :) ). Zdecydowanie polecam zajęcia z Agatą, niezależnie od poziomu i celu nauki.

avatar
Mary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2024

Bardzo polecam współpracę z Agatą. Jest świetną nauczycielką, ale przede wszystkim pasjonatką włoskiej kultury, języka i stylu życia la dolce vita. Lekcje, a raczej spotkania z Agatą, to czysta przyjemność, a nowe słowa i frazy wchodzą do głowy niemal same.
Dzieki konwersacjom z Agatą włoskie wakacje to teraz dla mnie odkrywanie pięknych miejsc i niezapomniany czas z rodziną, a także okazja do tego, aby wdać się w intrygujące rozmowy z lokalsami.
Dla porównania kiedyś zapytanie o drogę stanowiło dla mnie wyzwanie, a w restauracji przechodziłam na angielski. Teraz nie tylko zamawiam po włosku, ale pytam o lokalne danie i najnormalniej w świecie rozmawiam.

Polecam włoskie konwersacje u Agaty z całego serca!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2024

Na zajęciach u Agaty mówi się po włosku od pierwszej minuty! Doceniam możliwość uczenia się u nauczyciela, który łączy zalety native speakera, bo mieszka we Włoszech od wielu lat, ale także potrafi wytłumaczyć różne zagadnienia po polsku, kiedy tego potrzebuję. Oprócz nauki języka, Agata pomogła mi przygotować mój wyjazd na wakacje do Apulii. Polecam szczególnie miłośnikom włoskiej kultury

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2017

Jestem filologiem (romanistyka) i mogę ocenić rzetelnie moją nauczycielkę i koleżankę po fachu. Lekcje online z Agatą to sama przyjemność- kompetencje, dostosowanie się do oczekiwań, urozmaicenie, solidność, cierpliwość i życzliwość- to ważne dla mnie elementy wspólnych zajęć. POLECAM SERDECZNIE :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2017

Zajęcia prowadzone ciekawie i z dużym zaangażowaniem. Dobre i dostosowane do możliwości materiały (bez dodatkowych opłat). Agata ze stoickim spokojem objaśnia zawiłości gramatyki. Jej cierpliwość motywuje do nauki, a po rocznych spotkaniach bezproblemowo dogadywałem się po włosku podczas wyjazdu. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.