Akademickie Centrum Agata Antosiak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Bełchatów
Zgierz

Akademickie Centrum Agata Antosiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Akademickie Centrum Agata Antosiak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magistrantka;)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2011

Mną Pani Doktor opiekowała się przez 2 lata podczas "magisterki". Nie mogłam trafić lepiej! Świetny naukowiec i dydaktyk! POLECAM!

avatar
uczennica:)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2011

Moja Kochana Pani Agatka, najlepszy nauczyciel jakiego znalam, wytlumaczyla mi rzeczy, ktorych jakos mojej nauczycielce szkolnej sie nie udalo wyjasnic, bardzo ciekawy sposob prowadzenia lekcji , niesamowita atmosfera, pozytywne nastawienie do ucznia. chcialabym zaznaczyc,ze mialam biologie tylko w podstawie a teraz zdaje rozszerzenie:) polecam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.