Marta Chojnacka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Warszawa
Piaseczno
Otwock

Marta Chojnacka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/523 opinie
Dla użytkownika Marta Chojnacka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 01.2018
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Doktor
Filozofia
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Magister
Filologia romańska
01.2015 - 07.2015
Université Grenoble Alpes
realizowane przedmioty na kierunkach: filozofia, FLE (Français langue étrangère)
05.2017 - 09.2017
Université Panthéon-Sorbonne
Filozofia - doktorski staż badawczy
Kursy i szkolenia
05.2020
Développer la production orale en classe et en cours en ligne avec la méthode #LaClasse (05.2020)
11.2020
Romanista spontaniczny i skuteczny w nauczaniu online
12.2020
Tak już nie mówimy. Jak unikać języka wykluczenia w literaturze dla niedorosłych. Webinarium w ramach "Edukacja PAH"
01.2021
Francuski prawniczy - Spółki jednoosobowe - kurs w ramach "Akademia Francuskiego Prawniczego"
03.2021
Didier FLE - les nouveautés 2021 éditions Didier FLE
Doświadczenie
10.2016 - 10.2021
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
09.2017 - 07.2021
Stowarzyszenie Alliance Française
01.2018 - 12.2019
AVANT. Trends in Interdisciplinary Studies - tłumaczka
10.2018 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
pracownik dydaktyczny
03.2022 - aktualnie
Instytut Przeciwdziałania Wykluczeniom

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2024

Polecam z całego serca !!!
Poprosiłam Panią Martę o lekcję dla córki, która uczy się francuskiego w szkole podstawowej. Lekcje z panią Martą to niej czysta przyjemność. Prowadzone są absolutnie bezstresowo, w bardzo miłej atmosferze, z nastawieniem na pomoc w trudnościach, jakie napotkała podczas nauki w szkole, ale również według schematu określonego przez panią Martę. Dzięki temu córka nie tylko nadrobiła zaległości, które miała w podstawach i jest zawsze przygotowana do sprawdzianów, ale też poznaje język francuski w inny, ciekawy sposób.
Jestem przekonana, że dalsze lekcje doprowadzą córkę do swobodnego posługiwania się językiem francuskim, dlatego zamierzamy kontynuować lekcje jak najdłużej . Taki nauczyciel to skarb!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2024

Zajęcia z Panią Martą są w super atmosferze! Całkowicie bezstresowe, a Pani podejście do sposobu prowadzenia lekcji jest bardzo ciekawe. Zajęcia są bardzo skuteczne i podczas nich występuje dużo śmiechu przez co można się czuć bardzo swobodnie, co pomaga przełamać barierę.
Bardzo polecam Panią Martę!!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2022

Pani Marta uczyła mnie francuskiego przez 4 lata. Zaczęłyśmy od poziomu, gdzie ciężko było mi opowiedzieć o własnej rodzinie w tym języku, a skończyłyśmy na ustnych wypowiedziach w formie rozprawki na różnorodne tematy.

Zostałam bardzo dobrze przygotowana zarówno do egzaminu DELF na poziomie B2 (który zdałam za pierwszym podejściem), jak i do matury z języka francuskiego.
Pani Marta skupia się na zagadnieniach sprawiających problem uczniowi i powtarza je aż do skutku. Na zajęciach dużo czasu poświęcane jest na rozmowę w języku francuskim, co świetnie pozwala sprawdzić umiejętność posługiwania się językiem w praktyce.
Pani Marta jest bardzo sympatyczną osobą, lekcje przebiegają w miłej atmosferze, a na kolejne zajęcia zawsze chętnie się wraca.

Jako uczeń ze stażem polecam z całego serca!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Martą! Są one prowadzone w całkowicie bezstresowej atmosferze i głównie nastawione na mówienie, co pozwala na szybkie przełamanie bariery językowej. Wykorzystanie różnorodnych materiałów sprawia, że zajęcia zawsze zaskakują i wymuszają progres, który można zauważyć w bardzo krótkim czasie, a dodatkowo Pani Marta zawsze służy pomocą nawet poza zajęciami. Niezwykle sympatyczna i co najważniejsze kompetentna osoba, która gwarantuje zajęcia na najwyższym poziomie! Nie mogłam lepiej trafić!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2022

Pani Marta jest świetnym korepetytorem. W dodatku jest przemiłą osobą, więc lekcje z Nią są czystą przyjemnością. Bardzo dokładnie tłumaczy materiał, daje starannie przygotowane notatki i materiały. Od samego początku zachęcała mnie do konwersacji w języku francuskim. Z jej pomocą udało mi się zrozumieć wiele zagadnień i przełamać opór przed mówieniem. Gorąco polecam Panią Martę jako nauczyciela francuskiego.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2021

Każde zajęcia z Panią Martą odbywają się w przyjemnej atmosferze, a nauka języka francuskiego pod okiem nauczyciela, który uczy z pasją, to czysta przyjemność! Pani Marta potrafi przekazać wiedzę w sposób zrozumiały dla każdego, dysponuje ogromną ilością materiałów, które skutecznie pomagają przy nauce. Duża ilość konwersacji i tworzenia wypowiedzi w języku francuskim pozwala w szybki sposób rozwinąć swoje kompetencje językowe oraz nabrać pewności w mówieniu. Gorąco polecam zajęcia z Panią Martą!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Martą!
Bardzo kompetentna, cierpliwa, potrafi przekazać wiedzę.
Zajęcia przygotowane i przeprowadzone na akademickie, mocne 5:)
Powrót do nauki języka po kilkunastu latach nie należał do prostych, ale dzięki Marcie udało się bezstresowo wdrożyć w tryb nauki, a postępy widoczne były po dosłownie kilku zajęciach.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2021

Pani Marta skrupulatnie prowadzi zajęcia – potrafi przekazać wiedzę i zaciekawić, odpowiada na każde pytanie w wyczerpujący sposób, posiada dobre materiały dydaktyczne. Na zajęcia uczęszczam około 3 miesiące, a już odczuwam duży progres nie tylko w wiedzy teoretycznej, lecz także w konwersacjach w języku francuskim.
Bardzo polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2020

Marta jest świetną nauczycielką – bardzo sympatyczną, kompetentną i zawsze przygotowaną do zajęć. Widać, że nauczanie jęz. francuskiego to jej pasja. Zajęcia są prowadzone w swobodnej i ‘przyjacielskiej’ atmosferze.

Pół roku temu zaczęłam naukę jęz. francuskiego z Martą od ‘zera’ i jestem bardzo zaskoczona jak wiele nauczyłam się przez ten czas i jak duże zrobiłam postępy.

Polecam zajęcia z Martą z całego serca!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Bardzo polecam zajęcia z Martą. Duży nacisk na konwersacje, dzięki czemu z zajęć na zajęcia coraz łatwiej jest mi się wysłowić. Oprócz tego ciekawe teksty do czytania i różnorodne zadania gramatyczne - wszystko dopadowane do poziomu. Aż chce się odrabiać zadania domowe, a na kolejne zajęcia idę z przyjemnością.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Bardzo polecam, zajęcia prowadzone w luźnej atmosferze, zero stresu, a za to skutecznie

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2019

Serdecznie polecam, dużo materiałów, dużo mówienia, bardzo dobre przygotowanie pod konkursy i pod certyfikaty i bardzo smaczna herbata!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2019

Polecam lekcje u pani Marty. Dużo konwersacji, gramatyka świetnie wytłumaczona! Merci!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Marty!

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Pani Marta to wyjątkowe połączenie profesjonalizmu i wiedzy oraz umiejętności dydaktycznych i cierpliwego, otwartego, życzliwego podejścia. Zawsze chciałem nauczyć się francuskiego, jednak rzadko ktoś potrafił wyjaśnić mi różnice i subtelności tego języka - mam wrażenie, że dzięki Pani Marcie w miesiąc ogarnąłem więcej, niż przez semestr w dowolnym innym miejscu. Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Pani Marta podjęła się nauki mojej 12 letniej córki, która nie miała kontaktu z językiem francuskim. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Pani Marta jest zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje w miłej atmosferze. Polecam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Pani Marta jest bardzo energiczną i otwartą osobą, zajęcia odbywają się zawsze w bardzo miłej atmosferze :) Pani Marta jest zawsze dobrze przygotowana na zajęcia i posiada ogromną wiedzę językową, dzięki znajomościom z Francuzami jej język jest "up to date", więc nie uczysz się języka sprzed 10 lat, tylko dosłownie takiego, jakim posługują się Francuzi na co dzień, zarówno języka oficjalnego, jak i sloganów itp. :) Zajęcia dopasowane są bezpośrednio do poziomu i chęci ucznia, są one również urozmaicone, więc nie jest nudno! Gorąco polecam :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Uczyłem się francuskiego pod okiem pani Marty raz w tygodniu (1,5 h) przez rok. Uważałem się za osobę, która nie ma zbytniego talentu do języków, do momentu, kiedy na jednej z lekcji u pani Marty opowiedziałem o swoich ostatnich wakacjach i planach na przyszłość - z drobnymi błędami, ale za to płynnie! Pani Marta nie tylko doprowadziła mnie do poziomu B1 w rok, ale także przełamała we mnie barierę językową, która wydawała mi się nie do przezwyciężenia. Największą zaletą pani Marty jest spersonalizowane podejście do kursanta, przyjemna i motywująca atmosfera zajęć oraz odwoływanie się do innych języków w jakimś stopniu kursantowi znanym (w moim przypadku był do angielski).

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Pani Marta to wspaniały nauczyciel! Pomogła mi w bardzo trudnych przekładach z języka francuskiego. Doświadczenie i wiedza, a także talent pedagogiczny! Pierwsza klasa!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Zajęcia super! Miałam kontakt z językiem francuskim w liceum, ale na studiach zaniedbałam dalszą naukę. Cieszę się, że udało mi się trafić na panią Martę bo przywróciła mi miłość do tego języka i wiarę we własne zdolności :) Lekcje były dopasowane do mnie, dużo mówienia a wszystko w miłej i luźnej atmosferze.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Rok temu Pani Marta przygotowała mnie do wyjazdu na uczelnię zagraniczną w ramach Erasmusa. Zajęcia opierały się przede wszystkim na konwersacjach, dzięki którym nabrałam płynności w mówieniu. Co ważne, podczas mojego pobytu byłam z Panią Martą w stałym kontakcie mailowym i kiedy miałam jakiś problem dotyczący organizacji wyjazdu, zawsze mogłam liczyć na jej wskazówki. Duży plus za sympatyczną atmosferę, życzliwość i świetne materiały do nauki.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2017

Przygotowywałem się z p. Martą do matury. Jest bardzo rzeczowa, cierpliwa, na zajęciach panuje swobodna atmosfera. Do tego nie bierze wielkich pieniędzy.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2017

Pani Marta przygotowywała do matury moją córkę. Z bardzo dobrymi skutkami. Z tego, co mówiła córka, zajęcia były przygotowane profesjonalnie. Duża różnorodność materiału, życzliwość nauczycielki, konkretne rezultaty. Polecam :) i

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.