Marta Chojnacka

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doświadczona nauczycielka udzieli lekcji z języka francuskiego :)

Kilka słów o mnie:
Posiadam ogromne doświadczenie, prowadzę skuteczne i ciekawe lekcje, stosuję nowoczesne metody nauczania nabyte na Université Pierre Mendès w Grenoble, Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne i Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, gdzie miałam przyjemność realizować staże badawcze oraz prowadzić kursy z języka francuskiego i filozofii. Jestem magistrem filologii romańskiej i doktorem nauk humanistycznych (filozofia). Obecnie pracuję jako lektorka w dwóch szkołach językowych i wykładowczyni akademicka.

Co oferuję:
- prowadzę lekcje konwersacji z użyciem metod rozwijających zdolności mówienia. Przełam barierę językową raz na zawsze. Nabierz płynności i pewności w mówieniu!
- przygotuję zajęcia z języka specjalistycznego (prawniczego, biznesowego, literackiego i filozoficznego)
- przygotuję do matury ustnej i pisemnej
- przygotuję do certyfikatu delf/dalf
- prowadzę rozwijające językowo, solidne lekcje dla dzieci oparte na nauce przez zabawę
- udzielę praktycznych informacji na temat życia i studiowania we Francji

Posiadam ogromną bazę materiałów, które pomogą Ci przyswoić słownictwo na wszystkich poziomach i opanować struktury gramatyczno-leksykalne. Materiały gromadzę na platformie padlet, do której masz nieograniczony dostęp.

Moje doświadczenie:
Posiadam 7-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, realizowałam staż badawczy oraz programy studiów w Paryżu i w Grenoble. W pracy naukowej zajmuję się filozofią francuską, jestem autorką polskich tłumaczeń tekstów francuskich badaczy, między innymi Jean-Paula Sartre’a, Michela Callona i Denisa Diderot.

Na pierwszych zajęciach:
Wspólnie określamy twój poziom i potrzeby językowe. Ustalamy charakter i intensywność kursu. Dobieramy odpowiedni zestaw materiałów. Wszystkie materiały dydaktyczne, które ode mnie otrzymasz, są wliczone w cenę.

CENA ZAJĘĆ ZA KURS ZWYKŁY/PRZYGOTOWANIE DO MATURY:
45 ZŁ/60 min 
70 ZŁ/90 min

CENA ZAJĘĆ ONLINE:
40 ZŁ/60 min - kurs zwykly
45 ZŁ/60 min - kurs specjalistyczny
(przy zajęciach online odliczam koszta ksero i druku. Materiały na daną lekcję dostajesz z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem na maila)

CENA ZAJĘĆ SPECJALISTYCZNYCH (DELF/DALF/BIZNES/PRAWNICZY/LITERACKI):
50 ZŁ/60 min

CENA ZAJĘĆ W WEEKEND
60ZŁ/60 min

OFERTA DLA MATURZYSTÓW: PRZYJDŹ Z KOLEŻANKĄ ALBO Z KOLEGĄ. RAZEM UCZYMY SIĘ DO MATURY :-) CENA OD JEDNEJ OSOBY:30 ZŁ/60 min

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2019/2020:
Toruń/online: od poniedziałku do czwartku w godzinach 14.30-23.30
Bydgoszcz: piątek

BYDGOSZCZ: BRAK MIEJSC

UWAGA! W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemiologicznego zajęcia odbywają się tylko via skype/discord/hangout do odwołania.

TEL: 696 920 342

 

 

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 23:30
Wtorek17:30 - 23:30
Środa17:30 - 23:30
Czwartek17:30 - 23:30
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 01.2018
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Doktor
Filozofia
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Magister
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Bardzo polecam zajęcia z Martą. Duży nacisk na konwersacje, dzięki czemu z zajęć na zajęcia coraz łatwiej jest mi się wysłowić. Oprócz tego ciekawe teksty do czytania i różnorodne zadania gramatyczne - wszystko dopadowane do poziomu. Aż chce się odrabiać zadania domowe, a na kolejne zajęcia idę z przyjemnością.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Bardzo polecam, zajęcia prowadzone w luźnej atmosferze, zero stresu, a za to skutecznie

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2019

Serdecznie polecam, dużo materiałów, dużo mówienia, bardzo dobre przygotowanie pod konkursy i pod certyfikaty i bardzo smaczna herbata!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2019

Polecam lekcje u pani Marty. Dużo konwersacji, gramatyka świetnie wytłumaczona! Merci!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Marty!

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Pani Marta to wyjątkowe połączenie profesjonalizmu i wiedzy oraz umiejętności dydaktycznych i cierpliwego, otwartego, życzliwego podejścia. Zawsze chciałem nauczyć się francuskiego, jednak rzadko ktoś potrafił wyjaśnić mi różnice i subtelności tego języka - mam wrażenie, że dzięki Pani Marcie w miesiąc ogarnąłem więcej, niż przez semestr w dowolnym innym miejscu. Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Pani Marta podjęła się nauki mojej 12 letniej córki, która nie miała kontaktu z językiem francuskim. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Pani Marta jest zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje w miłej atmosferze. Polecam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Pani Marta jest bardzo energiczną i otwartą osobą, zajęcia odbywają się zawsze w bardzo miłej atmosferze :) Pani Marta jest zawsze dobrze przygotowana na zajęcia i posiada ogromną wiedzę językową, dzięki znajomościom z Francuzami jej język jest "up to date", więc nie uczysz się języka sprzed 10 lat, tylko dosłownie takiego, jakim posługują się Francuzi na co dzień, zarówno języka oficjalnego, jak i sloganów itp. :) Zajęcia dopasowane są bezpośrednio do poziomu i chęci ucznia, są one również urozmaicone, więc nie jest nudno! Gorąco polecam :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Uczyłem się francuskiego pod okiem pani Marty raz w tygodniu (1,5 h) przez rok. Uważałem się za osobę, która nie ma zbytniego talentu do języków, do momentu, kiedy na jednej z lekcji u pani Marty opowiedziałem o swoich ostatnich wakacjach i planach na przyszłość - z drobnymi błędami, ale za to płynnie! Pani Marta nie tylko doprowadziła mnie do poziomu B1 w rok, ale także przełamała we mnie barierę językową, która wydawała mi się nie do przezwyciężenia. Największą zaletą pani Marty jest spersonalizowane podejście do kursanta, przyjemna i motywująca atmosfera zajęć oraz odwoływanie się do innych języków w jakimś stopniu kursantowi znanym (w moim przypadku był do angielski).

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Pani Marta to wspaniały nauczyciel! Pomogła mi w bardzo trudnych przekładach z języka francuskiego. Doświadczenie i wiedza, a także talent pedagogiczny! Pierwsza klasa!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Zajęcia super! Miałam kontakt z językiem francuskim w liceum, ale na studiach zaniedbałam dalszą naukę. Cieszę się, że udało mi się trafić na panią Martę bo przywróciła mi miłość do tego języka i wiarę we własne zdolności :) Lekcje były dopasowane do mnie, dużo mówienia a wszystko w miłej i luźnej atmosferze.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Rok temu Pani Marta przygotowała mnie do wyjazdu na uczelnię zagraniczną w ramach Erasmusa. Zajęcia opierały się przede wszystkim na konwersacjach, dzięki którym nabrałam płynności w mówieniu. Co ważne, podczas mojego pobytu byłam z Panią Martą w stałym kontakcie mailowym i kiedy miałam jakiś problem dotyczący organizacji wyjazdu, zawsze mogłam liczyć na jej wskazówki. Duży plus za sympatyczną atmosferę, życzliwość i świetne materiały do nauki.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2017

Przygotowywałem się z p. Martą do matury. Jest bardzo rzeczowa, cierpliwa, na zajęciach panuje swobodna atmosfera. Do tego nie bierze wielkich pieniędzy.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2017

Pani Marta przygotowywała do matury moją córkę. Z bardzo dobrymi skutkami. Z tego, co mówiła córka, zajęcia były przygotowane profesjonalnie. Duża różnorodność materiału, życzliwość nauczycielki, konkretne rezultaty. Polecam :) i

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.