Adam Jacuński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Tarnowo Podgórne
Poznań
Lusówko
Sady
Przeźmierowo

O mnie

Lat: 19

Aktualnie studiuję na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem osobą kreatywną, o dużych zasobach wyobraźni oraz wiedzy. Na maturze zdawałem rozszerzone przedmioty takie jak wiedza o społeczeństwie, język polski oraz angielski. Mam doświadczenie w nauce innych osób chociażby poprzez działania społeczne, wolontariat. W przedmiocie jakim jest język polski, potrafię wyjaśnić gramatyczne zagadnienia, oraz świetnie pokazać jak powinno pisać się różnego typu wypracowania oraz dobierać argumentacje i przykłady z lektur. Swój sposób nauczania dostosowuje do danej osoby oraz jej zakresu wiedzy. Jestem osobą bardzo zorganizowaną i punktualną.Moje zainteresowania to muzyka, teatr, politologia, gotowanie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - aktualnie
Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Stosunki Międzynarodowe
Kursy i szkolenia
03.2017
„Rozwój i działanie w Młodzieżowej Radzie Gminy”
Doświadczenie
10.2016 - 10.2018
Młodzieżowa Rada Gminy Tarnowo Podgórne

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.