Adam Jacuński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Tarnowo Podgórne
Poznań
Lusówko
Sady
Przeźmierowo
Język polski30 - 40 / 60 min

Adam Jacuński

Opis ogłoszenia

Aktualnie studiuję na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.Udzielam korepetycji z języka polskiego. Jestem osobą kreatywną, o dużych zasobach wyobraźni oraz wiedzy. Na maturze zdawałem rozszerzone przedmioty takie jak wiedza o społeczeństwie, język polski oraz angielski. Mam doświadczenie w nauce innych osób chociażby poprzez działania społeczne, wolontariat. W przedmiocie jakim jest język polski, potrafię wyjaśnić gramatyczne zagadnienia, oraz świetnie pokazać jak powinno pisać się różnego typu wypracowania oraz dobierać argumentacje i przykłady z lektur. Swój sposób nauczania dostosowuje do danej osoby oraz jej zakresu wiedzy. Jestem osobą bardzo zorganizowaną i punktualną. Wszystkie osoby potrzebujące pomocy z językiem polskim, zachęcam do kontaktu ze mną.

Dla osób mieszkajacych w Tarnowie Podgórnym cena za lekcje wynosi 30 zł.
Dla osób mieszkających trochę dalej cena wynosi 40 zł (30 zł plus 10 zł jako koszty dojazdu).

Jestem osobą dyspozycyjną, lecz na konkretne dni i godziny umawiam się prywatnie poprzez kontakt telefoniczny bądź email.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - aktualnie
Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Stosunki Międzynarodowe
Kursy i szkolenia
03.2017
„Rozwój i działanie w Młodzieżowej Radzie Gminy”
Doświadczenie
10.2016 - 10.2018
Młodzieżowa Rada Gminy Tarnowo Podgórne

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.