Łukasz Ścisłowicz

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Wrocław

Łukasz Ścisłowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/569 opinii
Dla użytkownika Łukasz Ścisłowicz

O mnie

Łukasz Ścisłowicz (ur. 1985) – w 2009 roku ukończył studia na Wydziale Historyczno-Pedagogicznym Uniwersytetu Opolskiego. Autor opracowań i zbiorów zadań maturalnych z historii dla uczniów szkół średnich, wieloletni korepetytor. Stały współpracownik portalu historycznego Histmag. Autor książek "Cesarstwo Rzymskie. Ograniczona monarchia czy autokracja? Pryncypat" i "Pastuch panem Rzymu. Ostatni Sewerowie i barbarzyńca na tronie" oraz szeregu artykułów.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2005 - aktualnie
Nauczanie indywidualne
19-letnie doświadczenie w indywidualnym nauczaniu historii i wos

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 69
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2024

Pan Łukasz to wybitny nauczyciel - w ciągu roku przygotowywaliśmy się do dwóch przedmiotów. Zdążyliśmy przerobić wspólnie cały materiał z wosu i historii, jaki jest potrzebny na maturę. Każde zajęcia były ciekawe i angażujące, pozostawiały chęć dalszego zgłębiania różnych zagadnień.

Na uwagę zasługuje niezwykły poziom wiedzy i zaangażowanie u Pana Łukasza, a także ilość materiałów, z których można korzystać w toku wspólnej pracy. Świetne zaplecze merytoryczne w połączeniu z umiejętnością przekazania wiedzy w sposób zrozumiały sprawiają, że mając możliwość ponownie przejść przez proces nauki do matury czy w szkole średniej, z pewnością wybrałbym ponownie lekcje z Panem Łukaszem, w możliwe jak największej częstotliwości.

Polecam każdemu, kto poważnie podchodzi do przygotowań maturalnych, celując w wysokie wyniki.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2024

Pan Łukasz to najwybitniejszy nauczyciel z jakim kiedykolwiek miałem styczność. W niezwykle interesujący sposób wykłada wszystkie zagadnienia historyczne. Motywuje do myślenia i samodzielnego wyciągania wniosków, co stanowi absolutną rzadkość wśród nauczycieli. Ma ogromną wiedzę oraz bardzo szeroki zestaw materiałów. Oprócz perfekcyjnego przygotowania do matury Pan Łukasz znacznie rozwinął także moją ogólną wiedzę oraz pomógł zrozumieć pewne odwieczne procesy, co powinno stanowić priorytet dla każdej osoby uczącej się historii.
Serdecznie polecam !!

avatar
Tymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2024

Zajęcia z Panem Łukaszem Ścisłowiczem były zdecydowanie świetnym wyborem. Miałem zajęcia z historii oraz z WOS-u i jestem z nich bardzo zadowolony. Pan Łukasz jest nauczycielem z pasją, a dzięki jego pomocy i nieszablonowym metodom nauki można świetnie przygotować się do matury. Pan Łukasz zapewnia kompleksowe przygotowanie do matury z historii oraz WOS-u, ponieważ podczas zajęć analizuje z uczniem źródła, wykresy oraz wyniki najnowszych badań. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie i efektywnie, dlatego bez problemu można powtórzyć i utrwalić wiedzę oraz nabyć kluczowe umiejętności rozwiązywania zadań maturalnych. Pan Łukasz aktywizuje także ucznia do samodzielnego myślenia, przez co można nauczyć się rozwiązywania zadań, które wymagają postawienia własnej tezy lub opinii. Zajęcia z Panem Łukaszem zdecydowanie wyróżnia oferowana pomoc przy nauce pisania wypracowań historycznych oraz pism formalnych i wypowiedzi argumentacyjnych z WOS-u. Pan Łukasz bardzo szybko sprawdza oddaną pracę, co umożliwia skuteczne korygowanie błędów i poprawienie wyników. Ponadto Pan Łukasz pomagał mi w trakcie przygotowań do Olimpiady Historycznej. Dzięki jego metodom nauki byłem świetnie przygotowany i zdobyłem tytuł laureata tej olimpiady. Jeżeli ktoś chciałby przygotować się do matury z historii oraz WOS-u to rozpoczęcie zajęć z Panem Łukaszem będzie na pewno strzałem w dziesiątkę!!!!!
Bardzo dziękuję za Pana pomoc :)
Tymek

avatar
Gustaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2024

Świetne zajęcia z historii, prowadzone z pasją i zaangażowaniem niespotykanymi już w dzisiejszych czasach. Pan Łukasz obudził we mnie bardzo silną potrzebę zdobywania wiedzy z zakresu historii, która zostanie już ze mną na zawsze :).

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2024

Z Panem Łukaszem miałam zajęcia z historii w klasie maturalnej. Pan Łukasz jest niezwykle zaangażowany i bardzo sumiennie podchodzi do zajęć. Zajęcia były prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, Pan Łukasz w ciekawy sposób przekazuje wiedzę, a materiały od Niego były niezwykle pomocne. Dzięki Niemu czułam się dobrze przygotowana do matury. Z całego serca polecam zajęcia z Panem Łukaszem:)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2024

Lekcje z Panem Łukaszem Ścisłowiczem były niesamowitą przygodą z historią. Świadomie piszę „przygodą”, ponieważ nie przypominały one typowych lekcji, a Pan Łukasz nie przekazywał wiedzy jak belfer, lecz jak pasjonat i znawca tego przedmiotu. Nauczył mnie zupełnie innego patrzenia na wydarzenia historyczne, łączenia wielu faktów, porównywania przeszłych zdarzeń ze współczesnymi, wyciągania własnych wniosków. Nauka historii nie była tylko odtwarzaniem zapamiętanego materiału, ale zmuszała mnie do samodzielnego myślenia. Dodatkowo mogłem liczyć na bogatą bazę dodatkowych materiałów – źródeł graficznych, wykładów, filmów. Dużą pomocą okazała się również książka autorstwa Pana Łukasza – „Matura z historii. Arkusze maturalne”, którą bardzo polecam. Lekcje odbywały się regularnie i punktualnie. Nauczyłem się na nich zarówno rozwiązywania zadań testowych, jak i pisania prac argumentacyjnych. Pan Łukasz przez dwa lata był dla mnie mentorem, przewodnikiem po świecie historii. Dzięki niemu byłem rewelacyjnie przygotowany do matury z historii. Żałuję tylko, że ta przygoda nie może trwać dalej, będzie mi brakowało naszych dyskusji i inspiracji mojego Nauczyciela. Gorąco polecam naukę u Pana Ścisłowicza !!!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2024

Gorąco polecam zajęcia z Panem Ścisłowiczem. Po roku lekcji mogłem podejść do matury z wosu i historii nie martwiąc się o wynik, ponieważ wiedziałem, że wiedza, którą zdobyłem na zajęciach w tak krótkim czasie zupełnie wystarczyła by wyjść z egzaminu w dobrym nastroju. Doceniam także ogromną ilość materiałów przygotowanych przez Pana Ścisłowicza, takich jak przykładowe tematy prac pisemnych na maturę z historii czy wosu oraz tematy pism procesowych. Pisanie tych prac pozwoliło na to by bez problemu napisać jakąkolwiek wypowiedź czy sporządzić pismo. Chciałbym też powiedzieć, że zajęcia te nie polegały jedynie na zakuwaniu informacji z książki ale też uczeń mógł się dowiedzieć nowych, ciekawych informacji, zachęcany był do tego by na każdy temat wyrabiać własne zdanie.
Bardzo dziękuję za pomoc! Polecam zajęcia każdemu zainteresowanemu pisaniem wosu czy historii.
Janek

avatar
Oliwer
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2024

Super podejście do ucznia. Serdecznie polecam jeśli ktoś poważnie myśli o maturze z historii i wosu

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2023

Osoba godna polecenia. Pan Ścisłowicz bardzo sumiennie i rzetelnie podchodzi do zajęć, zawsze 100% zaangażowania.
Serdecznie polecam:)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2023

Zajęcia z panem Ścisłowiczem świetnie przygotowały mnie do matury z WoSu i z historii. Każda minuta zajęć była maksymalnie wykorzystana .To nauczyciel niezwykle zaangażowany. W fascynujący sposób tłumaczy zagadnienia związane z WoSem i historią posługując się grafikami, artykułami czy mapami. Dzięki temu można dostrzec i zrozumieć całą sieć mechanizmów, które zachodzą między wydarzeniami historycznymi i we współczesnym świecie. Dodatkowo wspierał mnie kiedy podchodziłem do Olimpiady Historycznej PTH. Wysyłał materiały, wykłady, filmy dokumentalne. Na końcu zajęć zawsze rozwiązywaliśmy zadania z arkuszy maturalnych ( CKE, Nowej Ery, oraz autorstwa Pana Ścisłowicza). Dzięki lekcjom z Panem Ścisłowiczem nauczyłem się jak pisać wypracowania historyczne, wypracowanie problemowe z WoSu, czy pismo formalne. To ważna umiejętność, której trudno nauczyć się samemu (aż 15 z 60 punktów na maturze jest za wypracowanie). Pan Ścisłowicz wyjaśnił mi jak stosować argumenty i formy wypowiedzi . Później, w trakcie powtórek, oceniał je w bardzo merytoryczny sposób. Wiedziałem nad czym należy jeszcze pracować. Atmosfera na zajęciach zawsze była świetna. Po każdych czułem, że nauczyłem się czegoś nowego, ale również poszerzały się moje horyzonty, sposób patrzenia na współczesność i historię. O niezwykle wysokiej wartości zajęć z Panem Ścisłowiczem świadczy to, że napisałem maturę z historii i WoS-u w okolicach 90% (będąc w klasie o profilu biol-chem). Przez całe 4 lata nie miałem w szkole tych przedmiotów realizowanych na poziomie rozszerzonym. Pan Ścisłowicz w ciągu 2 lat przygotował mnie do matury w taki sposób, że dostałem się na prawo na Uniwersytecie Warszawskim - mój wymarzony kierunek studiów.

Bardzo Panu dziękuję !

Mateusz

avatar
rodzic
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2023

Gorąco polecam Pana dr Łukasza Ścisłowicza. Jestem rodzicem tegorocznego maturzysty . Przez ostatnie dwa lata syn korzystał z lekcji „on line” z WOS-u i historii.Pan Łukasz bardzo efektywnie wykorzystuje czas korepetycji , ciekawie przekazuje wiedzę i uczy jak optymalnie rozwiązywać zadania maturalne (w aspekcie Nowej Matury ).Jest autorem zbioru zadań maturalnych z historii ,co jest ogromnym atutem przygotowań maturzysty do egzaminu .W efekcie syn fantastycznie zdał maturę z WOS-u i historii ,dostał się na wszystkie kierunki prawa najlepszych uczelni w Polsce : Uniwersytet Warszawski ,Jagielloński ,Wrocławski.Bardzo polecam pana dr Ścisłowicza .Jeśli uczniowi zależy , jest zainteresowany historią i WOS-em i zaangażowany -to lekcje z panem Ścisłowiczem będą świetną humanistyczną przygodą .Wasze dziecko spokojnie przystąpi do matury i, czego wszystkim życzę ,dobrze ją zda .
Panie Łukaszu - dziękuję!
Rodzic .

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2023

Z Panem Łukaszem korepetycje miała już moja starsza siostra. Ja miałam lekcje online od początku roku szkolnego i przerobiłam cały materiał z 4 lat szkoły. Zajęcia były bardzo ciekawe i sprawiały, że nauka historii była przyjemna. Materiały dodatkowe wysłane przez Pana Łukasza były niezwykle pomocne. Dzięki niemu czułam się przygotowana i spokojna przed maturą z historii. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2023

Z Panem Łukaszem korepetycje zaczęłam w bieżącym roku szkolnym. Celem zajęć na początku było napisanie matury na zadowalający mnie wynik. Jednak po czasie historia zaczęła mnie na nowo interesować i jej nauka zaczęła sprawiać mi przyjemność. Z całego serca polecam zajęcia z Panem Łukaszem, zapewniają one nie tylko dobry wynik ale również przyjemnie spędzony czas nad historia.

avatar
Basua
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Pana Łukasza poleciła mi koleżanka i rzeczywiście, po paru lekcjach zrozumiałam, skąd taka pozytywna opinia. Pan Łukasz jest wyrozumiały, ale nie jest mu obojętne, czy uczeń będzie umiał, czy nie. Ma rozległą wiedzę, ale umie ją przekazać w kompaktowy sposób. Poważnie traktuje osobę z którą pracuje i jest uprzejmy. Można liczyć od niego na szybką odpowiedź i zaspokojenie swojej ciekawości. Dzięki tym lekcjom nauczyłam się pisać pracę na maturę z historii, choć nie wiązałam z tym elementem testu wielkich nadziei... Jeżeli ktoś poszukuje profesjonalnego, odpowiedzialnego korepetytora, który potrafi zaciekawić i zmotywować odbiorcę, to jest nim właśnie Pan Łukasz.

avatar
Gustaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2023

Bardzo polecam Łukasza, nauczył mnie praktycznie od zera historii, a na próbnych, po pół roku, dostawałem po ok. 70%, co jest uważam rewelacyjnym wynikiem. Również z wosu jak się przygotowywałem nauczył mnie bardzo dobrze, gdzie na próbnych dostawałem 70%-80%, gdzie w pewnym momencie nawet nie mogłem dowierzyć, że mam taki dobry wynik. Łukasz ma rozległą wiedzę z wielu tematów dotyczących historii czy też nauk społecznych, mogłem się go o wiele spraw pytać, otrzymując obszerną odpowiedź częstą wykraczającą poza zwykłe ramy podstawy programowej. Jego lekcje były bardzo ciekawe, dużo się z nich dowiedziałem, a co najważniejsze pogłębił on moje zainteresowanie historią czy wosem, gdzie udowodnił on, że nauki te często wychodzą poza zwykły szkolny podręcznik.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2023

Lekcje z Panem Łukaszem miałam ponad 3 lata i zdecydowanie był to mile spędzony czas, podczas którego polubiłam historię. Pan Łukasz posiada ogromną wiedzę, którą przekazuje w bardzo ciekawy sposób i potrafi zarazić swoją pasją. Zajęcia te były dla mnie przygodą, podczas której przygotowałam się do matury i nauczyłam się uczyć historii :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2023

Właśnie skończyłem pisać maturę z historii i naprawdę jestem zadowolony, bo przygotowania z Panem Łukaszem pozwalają się przygotować dużo lepiej niż w większości szkół. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie, prowadzący wykazuje się wielkim zrozumieniem i cierpliwością i zwraca uwagę na bardzo istotne rzeczy, które są pomijane w podręcznikach i podczas lekcji w szkołach. To pierwszy korepetytor którego mogę polecić z całego serca każdemu, bo to były zajęcia, na które chodziło się z uśmiechem na ustach.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2022

Zajęcia z Panem Łukaszem nie są zwykłymi ,,przygotowaniami" do matury, to coś na co się z przyjemnością czeka a podczas zajęć bardzo dokładnie i w ciekawy sposób poznaje się dzieje świata. Przez całe okres przygotowań maturalnych, stale obserwowałem u siebie bardzo duży wzrost wiedzy historycznej oraz zainteresowania nią. Pan Łukasz to bez wątpienia najlepszy nauczyciel z jakim się spotkałem i z pewnością posiada wiedze oraz sposoby jej przekazywania które są nie zbędne aby osiągnąć na maturze wynik, który umożliwi dostanie się na wymarzone studia.

avatar
Alunia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2022

Łukasz jest wspaniałym nauczycielem. Współpracowaliśmy przez cały okres mojego liceum. Mieliśmy zajęcia z historii oraz z wiedzy o społeczeństwie. Pozwoliły mi one przygotować się na najwyższym poziomie do matury oraz do olimpiad przedmiotowych. Podczas zajęć nabyłam umiejętności związane z interpretacją źródeł oraz wykorzystywaniem wiedzy w konkretnych zadaniach maturalnych. Nauczyłam się również pisać wypracowania zgodne z wymaganiami. Otrzymałam wiele pomocnych materiałów i dodatkowych zadań. Zajęcia prowadzone były w sposób nieschematyczny. Pozwalały mi spojrzeć na omawiane zjawisko czy wydarzenie z zupełnie innej perspektywy. Po zajęciach w mojej głowie zawsze pojawiało się wiele refleksji. Oprócz omawiania szkolnego materiału miałam również okazję poznać wiele ciekawostek oraz pogłębić wiedzę w obszarach, które szczególnie mnie interesowały. Zajęcia zawsze przebiegały w bardzo ciepłej i miłej atmosferze. Łukasz wykazywał się ogromnym zrozumieniem. Pomoc w nauce mogłam otrzymać również w godzinach wieczornych. Lekcje z Łukaszem pozwoliły mi zdać bardzo dobrze maturę z historii oraz otrzymać tytuł finalistki z olimpiady z wiedzy o społeczeństwie. Pozwoliło mi to dostać się na wymarzony kierunek studiów. Dzięki naszej współpracy rozwinęłam umiejętność krytycznego myślenia oraz analizowania konkretnych zjawisk oraz stałam się osobą bardziej świadomą. Łukasz przekazał mi także kilka cennych rad związanych z samym procesem efektywnej nauki, które doskonale sprawdziły się w przygotowaniach do egzaminu maturalnego. Lekcje z Łukaszem są naprawdę wyjątkowe. Potrafi doskonale przekazać wiedzę i rozbudzić pasję oraz ciekawość. Serdecznie polecam.

avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Cieszę się, że miałem możliwość na swojej drodze spotkać takiej klasy korepetytora. Dla mnie autorytet w dziedzinie historii, wos-u, edukacji prawnej, politologii. Porcja wiedzy przedstawiana na zajęciach jest niewyobrażalnie obszerna, precyzyjna, przystępna, nie pozostawiająca żadnych wątpliwości. Odkrywanie zawiłości powyższych dziedzin z Panem Łukaszem to prawdziwa przyjemność. Zakres tematyczny poruszanych zagadnień oszczędza maksymalnie czas ucznia, ponieważ Pan Łukasz w trakcie spotkania serwuje w pigułce po prostu wszystko, ma plan, aby uczeń osiągnął swój cel, a to rzadkość. Pracując z Nim, nieustannie jest się po prostu coraz lepszym i co więcej widzi się w tym sens, motywuje do koncentracji i pracy. Samodzielnie nie jest się w stanie dotrzeć do takiej ilości różnorodnej literatury, którą Pan Łukasz omawia podczas lekcji. Polecam każdemu. Panie Łukaszu, jeszcze raz serdecznie dziękuję.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2022

Super prowadzone zajęcia, bardzo dużo pomocnych materiałów jak i szczegółowe omówienie wszystkich tematów. Serdecznie polecam ;)

avatar
Marietta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Zajęcia z Łukaszem nie tylko przygotowały mnie bardzo dobrze do matury z historii, lecz również dzięki nim zaczęłam dostrzegać ogromny wpływ i skutki działań naszych przodków w dzisiejszym świecie. Uważam że były to jedne z najcenniejszych zajęć na które uczęszczałam dotychczas, gdyż rozwinęły mnie i mój sposób patrzenia na świat. Na zajęciach rozmawialiśmy i dyskutowaliśmy o przygotowanych tematach, przerabialiśmy źródła graficzne oraz arkusze. Liczne uwagi i ciekawostki jakie Łukasz przesyłał do wypracowań również pomogły mi czuć się bardziej pewną i zmniejszyć moje obawy co do tego zadania.
Serdecznie polecam każdemu uczęszczanie na korepetycje u Łukasza.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Zajęcia z Łukaszem to była czysta przyjemność. Materiały przygotowywane do zajęć, zachęcały do nauki. Niezależnie od pory mogłam liczyć na kontakt, zawsze uzyskiwałam odpowiedź na moje pytania. Wypracowania sprawdzane były w ekspresowym tempie, z ogromną ilością uwag, ciekawostek. Z pewnością, gdyby nie wsparcie ,w formie zajęć z Łukaszem, nie udałoby mi się osiągnąć tak wysokiego wyniku z matury z historii.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Najlepszy nauczyciel jakiego miałam. Łukasz świetnie przygotował mnie do matury, lekcje i przygotowanie były na bardzo wysokim poziomie. Bardzo szybko sprawdzał wypracowania i przedstawiał nam wiele dodatkowych źródeł. Polecam serdecznie :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Cieszę się, że miałam szansę uczestnictwa w lekcjach z panem Łukaszem. Powadził zajęcia pod kątem przygotowań do matury i mówił co jest ważne, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Wysyłał też spory zakres materiałów graficznych, wykładów i informacji, które pomogły w przyswojeniu wiedzy. Zajęcia były ubogacane ciekawostkami historycznymi, które umilały zajęcia. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu przez pana Łukasza zdałam dobrze maturę i dostałam się na studia, gdzie były chętne 33 osoby na 1 miejsce. Serdecznie polecam.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2021

Z Łukaszem przygotowywałem się do olimpiady oraz matury i nie mogłem trafić w lepsze ręce. Ogromna ilość materiałów graficznych i tekstowych, ubogacała zajęcia, a zaangażowanie Łukasza dawało zapał do dalszej pracy. Zostałem świetnie przygotowany do olimpiady oraz matury, czego następstwem jest możność aplikowania na najlepsze uczelnie w Polsce. Łukasz z całą pewnością należy do elity wśród korepetytorów i jestem przekonany, że pomoże Ci „sięgnąć gwiazd”.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Leo Messi wśród korepetytorów, najlepszy z jakim przyszło mi pracować, zaangażowanie, miła atmosfera i pełny profesjonalizm. Jeśli ktoś zastanawia się nad rzetelną i wartościową pomocą w postaci korepetycji z historii czy WOS-u to nie ma lepszego kandydata.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Bardzo polecam zajęcia z panem Łukaszem, który zawsze był sumiennie przygotowany do zajęć. Korepetycje prowadzone były na wysokim poziomie, pozwalały nie tylko nauczyć się przedmiotu, ale przede wszystkim dobrze go zrozumieć. Zawdzięczam Panu Łukaszowi zaznajomienie się z typowymi zadaniami maturalnymi, karykaturami oraz wypracowaniami historycznymi. Dzięki tym czynnikom pisanie matury z przedmiotu, którego nauka nie zawsze jest łatwa, nie bylo takie straszne :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Z Panem Łukaszem miałam zajęcia z wosu i historii. Jego profesjonalizm i stuprocentowe przygotowanie do zajęć pozwoliły mi ze spokojem podejść do matury. Korekta wypracowań i sugestie czynione przez korepetytora zdecydowanie wpłynęły na moje umiejętności.
Zajęcia wzbogacane były dużą ilością materiałów, które znacznie wykraczały poza wiedzę podręcznikowa. Pana Łukasza charakteryzuje zaangażowanie, profesjonalizm i rzetelność. Serdecznie polecam tego korepetytora- doskonale przygotowuje do matury.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Z Łukaszem mialam zajęcia z wiedzy o społeczeństwie- przygotowywał mnie do matury. W szkole nie rozszerzałam tego przedmiotu, a zajęcia z nim zaczęłam mieć od początku listopada przez Skype. Cały materiał przerobiliśmy w 5 miesięcy- Łukasz przygotował rozpiskę zajęć, która umożliwiła mi nadrobienie potężnej ilości materiału w tak krótkim czasie. Łukasz jest niezwykle kompetentny, posiada potężną wiedzę i bardzo dobrze zna wymagania maturalne. Z lekcji jednak wyniosłam dużo więcej niż sam zakres maturalny- wiele ciekawostek- prawnych, socjologicznych, psychologicznych czy na temat stosunków międzynarodowych. Łukasz jest bardzo wymagającym korepetytorem, na każde zajęcia solidnie się przygotowywałam. Łukasz wysyłał mi bardzo duże ilości materiałów, wszystkie omawialiśmy na lekcjach i wszystkie były bardzo pomocne w procesie nauki. Poświęcał też bardzo dużo czasu na pomoc poza lekcjami- np. na szczegółowe sprawdzanie moich wypracowań i ich wnikliwą analizę czy także już po zakończeniu matur już zupełnie za darmo. To, ile wyniosłam z tych lekcji, przewyższalo cenę korepetycji. Bardzo serdecznie polecam zajęcia z Łukaszem!

avatar
Jowita Doering
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Z Panem Łukaszem przyszło mi pracować od końca kwietnia. Przez Skype'a; gdyby nie epidemia COVID-19, prawdopodobnie nie zdecydowałabym się na zdalne korepetycje i pozostała przy łódzkich korepetytorach. Od samego początku zrozumiałam, że dokonałam właściwego wyboru, kiedy moja skrzynka mailowa została (w dobrym sensie) zalana ogromem materiałów. Przede wszystkim arkusze ze wszystkich lat, z różnych wydawnictw, ale również mapy, godła, władcy Polski, ogromny plik ze źródłami graficznymi, a także historia Polski opisana przez Pana Ścisłowicza z poręcznym kalendarium. To, co ucieszyło mnie najbardziej, to odpowiedzi do maturalnych kart pracy Nowej Ery, których nie sposób dostać w internecie, a nad którymi uprzednio pracowałam samodzielnie. Zgodnie z tym, co pisze, P. Ścisłowicz jest gotowy sprawdzić każdą liczbę wypracowań, udziela celnych uwag, niezwykle szybko odpisuje na jakiekolwiek wątpliwości. Istotna dla zdających historię jest również opracowana przez niego lista potencjalnych tematów wypracowań, gdzie na podstawie analizy arkuszy na przestrzeni lat, proponuje problemy do opracowania na dany rok, czy też wymienia zagadnienia mogące wystąpić w pozostałej części arkusza. Ciekawym dodatkiem są polecane przez Pana filmy dokumentalne i linki do materiałów na YouTubie, które pozwalają utrwalić wiadomości i poszerzyć wiedzę. Nawet gdy był zmuszony odebrać telefon podczas zajęć, przedłużał zajęcia o kilka minut, a gdy zapłaciłam mu z nawiązką, odpłacił to przedłużonym ostatnim spotkaniem. Widać, że P. Ścisłowicz wkłada w pracę całe serce. Tak naprawdę jedyne, czego żałuję jeśli chodzi o naszą współpracę, to to, że nie zaczęła się ona wcześniej. Jestem przekonana, że gdybym zdecydowała się na nią choćby i z początkiem trzeciej klasy, miałabym jeszcze więcej niż 78% z rozszerzonej historii. Gorąco polecam każdemu, kto chce osiągnąć jak najwyższy wynik z tego przedmiotu, a także z WOS-u, który jest może nawet bliższy sercu absolwenta politologii.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Łukasz to najlepszy nauczyciel z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia i żałuję, że nie trafiłam do niego na korepetycje, gdy pisałam rozszerzoną maturę z wiedzy o społeczeństwie po raz pierwszy. Przez cały okres przygotowań był on bardzo zaangażowany w proces nauczania. Korepetycje odbywały się przez Skype, jednak zajęcia nie straciły przez to na wartości ani trochę. Były one niezwykle ciekawe i inspirujące do dalszej nauki. Różnego rodzaju materiały, sprawozdania i wskazówki były znakomitym ułatwieniem w przygotowaniach do matury. Nastawienie Łukasza sprawiało, że nauka, choć ilość materiału jest wymagająca, stała się przyjemnością. Z czystym sumieniem mogę polecić Łukasza jako korepetytora każdemu, kto chce osiągnąć swój pełen potencjał na maturze.

avatar
JULIA BUSZ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Polecam Pana Łukasza bo jest naprawdę najlepszy w tym co robi. Świetnie przygotowuje do matury. Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie i wykraczają poza podstawe programową co jest niezwykle przydatne jeśli chodzi o nauke Wosu i bierzących wydarzeń ze świata. Na zajęciach przerobiłam mase arkuszy I zadań typowo pod arkusze maturalne. Pan Łukasz daje też dodatkowe materiały do nauki. Pozdrawiam, matura z Wosu do przejścia ;)

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Pan Łukasz to bardzo życzliwy, wyrozumiały i kompetentny korepetytor. Spędziłem z nim kilka miesięcy przygotowując się do matury z historii i WOS. Ma rozległą wiedzę, a informacje przekazuje w sposób przystępny i zrozumiały dla ucznia. Szuka ciekawych analogii, które ułatwiają zapamiętanie nowych rzeczy. Bardzo dobrze przygotował mnie do matury, dzięki czemu mogę aplikować na wymarzone studia! Nauka z nim to przyjemność! Szczerze i gorąco polecam!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Łukasz do swojej pracy pochodzi bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem. Tłumaczy wszystko dokładnie i zrozumiale, gdy zauważy, że coś jest niejasne bez problemu powtarza. Jest wymagający, ale dzięki temu efekty czy to w szkole czy na maturze są o wiele lepsze. Łukasz przygotowywał mnie do egzaminu dojrzałości z historii oraz z wosu i to dzięki niemu udało mi się osiągnąć tak satysfakcjonujące wyniki. Był moim motywatorem, chwalił mnie, kiedy byłam dobrze przygotowana, co dodawało wiary w siebie w chwilach zwątpienia :) Łukasz wysyła mnóstwo dodatkowych materiałów i zadań, które przerobiłyśmy na zajęciach i to również w dużej mierze przyczyniło się do sukcesu. Nie sama teoria jest ważna, musi iść ona w parze z praktyką, co zawsze podkreślał. Łukasz poświęcał mi czas także poza zajęciami, sprawdzał wypracowania, a także odpowiadał na wszelkie pytania. Widać, że sukces każdego ucznia jest dla niego ważny i dokłada wszelkich starań, aby udało się go osiągnąć. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Łukasz jest naprawdę świetnym korepetytorem!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2019

Pan Łukasz to profesjonalny w każdym calu oraz pełen pasji i empatii korepetytor. Zawsze doskonale przygotowany, cierpliwy, życzliwy oraz wyrozumiały. Lekcje z Panem Łukaszem oparte na szerokim spektrum dodatkowych materiałów, prowadzone w zajmujący sposób pozwoliły mi zrozumieć zależności pomiędzy procesami społeczno-polityczno-gospodarczymi na przestrzeni dziejów i przygotować się do matury z historii. Wszystkim z całego serca polecam zajęcia z Panem Łukaszem, któremu jeszcze raz bardzo dziękuję za poświęcony czas i serdeczność. :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Z Łukaszem pracowałam od połowy października. To co udało mi się przyswoić przez te 7 i pół miesiąca znacząco przekracza ilość wiedzy przez całe trzy lata mojej edukacji w szkole średniej. Dzięki Łukaszowi naprawdę pojęłam historie jako ciąg przyczynowo-skutkowy, a nie suche daty, które trzeba "wykuć". Łukasz na swoich zajęciach jest bardzo profesjonalny, a przy tym zrozumiały i serdeczny. Dzięki niemu miałam dostęp do wielu materiałów, które zdecydowanie ułatwiły mi napisanie matury. Wszystkim przyszłym maturzystom bardzo polecam lekcje, a ja ze swojej strony ogromnie dziękuje.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

W niespełna 7 miesięcy przerobiłam z Łukaszem cały materiał potrzebny do napisania matury z historii i wos-u. Oprócz wiedzy merytorycznej, która zdaje się być nieograniczona, Łukasz przekazał mi także wiele niezwykle istotnych technicznych wskazówek dotyczących egzaminu dojrzałości, ponieważ sama teoria to jak się okazuje nie wszystko. Jest wymagający, nie podaje gotowych rozwiązań „na tacy”, przy jego pomocy sam/a dochodzisz do poprawnej odpowiedzi. Poświęcał mi czas również poza ustalonymi godzinami zajęć, gdy tego potrzebowałam, nigdy nie odwołał zajęć. Był bardzo zaangażowany, podzielił się ze mną niezliczoną ilością dodatkowych materiałów, które razem omówiliśmy, a niektóre z nich pojawiły się w maju na egzaminie, co było miłą niespodzianką. Łukasz to profesjonalista, który wykonuje swoją pracę z pasją, kontakt z nim był przyjemnością i z ręką na sercu stwierdzam, że to jemu zawdzięczam mój sukces na maturze.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2018

Łukasz, to wybitny specjalista w swoich dziedzinach. W moim przypadku przez prawie rok przygotowywaliśmy się do tegorocznej matury z WOS-u. Zaczynaliśmy od całkowitych podstaw, a przez cały okres współpracy szczegółowo przerobiliśmy oba podręczniki z podstawy programowej, a także setki różnorodnych zadań pochodzących z kilku osobnych książek z ćwiczeniami. Co więcej, Łukasz dwukrotnie przerobił ze mną dogłębnie podstawę programową, dzięki czemu nic na maturze nie mogło mnie zaskoczyć. Łukasz nigdy nie odwołał zajęć, choć zdarzyło nam się współpracować przez długi okres nawet trzy/cztery razy w tygodniu. Łukasz poświęca się w pełni swojemu powołaniu. Nawet poza godzinami zajęć mogłem swobodnie kontaktować się w celu pomocy z napotkanymi trudnościami, a Łukasz nigdy nie odmówił mi pomocy. Spełniliśmy swoje założenia współpracy, która była niesamowitą przygodą. Serdecznie polecam Łukasza każdemu maturzyście, który chciałby zobaczyć na swoim świadectwie 100 centyl z WOS-u lub historii. Łukasz, dziękuję!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Łukasz pomógł mi nadrobić ogromne zaległości w elementarnej wiedzy z zakresu wiedzy o społeczeństwie i przy tym historii, a następnie nieźle napisać maturę. Zajęcia bardzo ciekawe, profesjonalnie zorganizowane i oferujące kompleksowe przygotowanie do egzaminu, przy czym nie miałem do tego żadnych lekcji w szkole. Dobry, interakcyjny wykład teoretyczny, wspólna analiza zadań i rozwiązywanie. Po kursie u Łukasza do matury zasiada się bez nerwów, znając dobrze zakres materiału, kryteria oceniania i pewną schematyczność zadań. Polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Bardzo sumienny i pomocny korepetytor. Przystępnie i logicznie wyjaśnia każde zjawisko, które tłumaczy. Wiedza naprawde potężna, jakby encyklopedia w głowie. Pełen profesjonalizm (przez rok brania korepetycji nie została odwołana żadna lekcja). Polecam serdecznie. Myślę że nie tylko dla maturystów, ale z takim poziomem lekcji nawet dla studentów!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Ogromna wiedza nie tylko z zakresu historii. Zdawałam również WOS i mimo, że nie miałam z niego korepetycji z Łukaszem otrzymywałam wielokrotnie pomoc również w tym przedmiocie. Obydwie matury napisałam bezstresowo i już wiem, że bardzo dobrze. Ponadto ilość materiałów do samodzielnej pracy jest ogromna i niezwykle pomocna. Feedback z uwagami do wypracowania jest często drugim wypracowaniem, Łukasz zwraca uwagę na wszelkie szczegóły, od wartości merytorycznej aż po styl i język pracy. Nigdy nie odwołuje zajęć. Bardzo serdecznie polecam korepetycje z Łukaszem! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Z całego serca polecam korepetycje u Łukasza! Gdybym tylko mogła, dałabym ocenę celującą, bo na taką zdecydowanie zasługuje. Jeszcze we wrześniu nie miałam pojęcia o podstawowych wydarzeniach z historii, a dziś napisałam maturę na naprawdę wysoki wynik. Jestem zachwycona zarówno tym jaką osobą jest Łukasz, jak i tym w jaki sposób prowadzi zajęcia. Nie naciska, nie wywiera presji, nie przekłada zajęć, dostosowuje się do wiecznie zabieganych i mylących godzinę uczniów (czyt. ja:)), zawsze jest skory do pomocy i nigdy jej nie odmawia, gdy ma się jakieś wątpliwości (nieraz po godzinach naszej współpracy otrzymywałam pomoc na skype lub Facebooku). Uważam, że lepiej trafić nie mogłam i naprawdę serdecznie polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Łukasz to korepetytor, który sumiennie i z zaangażowaniem pomaga uczniom w nauce. Swoją ogromną wiedzą i ciekawym prowadzeniem zajęć każdego przekona do historii i wosu. Do matury przygotował mnie pod każdym kątem i dzięki Jego zajęciom czuję się gotowy na egzamin. Polecam każdemu, kto chce się uczyć historii i wosu, nauka z nim to sama przyjemność :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Pan Łukasz to świetny korepetytor. Jego wiedza oraz niebywałe umiejętności przekazywania jej swoim uczniom pozwala osiągnąć wysokie wyniki na egzaminie maturalnym. Chodziłem na historię i wos i mój kurs z panem Łukaszem otworzył mi oczy na te przedmioty i pozwolił mi poszerzyć swoje zainteresowania. Dlatego to pana Łukasza można iść w ciemno! Serdecznie polecam każdemu maturzyście!!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Właśnie odebrałam wyniki z matur i jestem bardzo, bardzo zadowolona! Bez problemu dostanę się na wymarzone studia! Łukasz to świetny korepetytor z ogromną wiedzą, dobrym podejściem i dużym doświadczeniem. Cenię jego sumienność i zaangażowanie zarówno w zajęcia, jak i postępy ucznia. Dostęp do wielu źródeł oraz materiałów naukowych również bardzo pomagał w nauce. Łukasz to świetny korepetytor godny polecenia :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Ogromna wiedza i zdolność do jej przekazania czyni Pana niesamowitym nauczycielem. Zajęcia z Panem Łukaszem Ścislowiczem O B O W I Ą Z K O W O przed maturą. Wspomnę jeszcze o miłej atmosferze na zajęciach i lektorskim głosie prowadzącego :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Pan Łukasz znakomicie przygotował mnie do matury z historii oraz wosu. Nauczył jak pisać wypracowania i rozwiązać zadania tak aby komisja egzaminacyjna była zachwycona. Wytłumaczył jakie błędy popełniam i poszerzył moją wiedzę merytoryczna.
Dzięki niemu śpiewająco dostałam się na wymarzone studia.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Polecam tego korepetytora- dzięki niemu dostałem się na studia prawnicze na UJ

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Na zajęcia u P. Łukasza uczęszczałem całą 3 klasę liceum i nie żałuję żadnej godziny spędzonej wspólnie nad wszelakimi zagadnieniami. Jest on świetnym korepetytorem, który dostosowuje swoja praca, wiedzę i umiejętności do tego czego oczekuje uczeń. W moim przypadku bylo to zdanie matury z historii na zadawalającym poziomie i uważam, że 90% na tegorocznym egzaminie takim wynikiem jest. Łukasz skupił sie przede wszystkim na nauczeniu mnie pisania matur, zarówno zadań jak i prac pisemnych, ale nie brakowało również humoru i wielu ciekawostek i dygresji. Do Wrocławia mam prawie 100 kilometrów, ale nie żałowałem czasu poświęconego na podróż czy na sala lekcję. Szczerze polecam i przy okazji pozdrawiam!

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2016

Korki na wysokim poziomie, Łukasz zawsze ma konkretny plan na zajęcia, prócz zwiększania zakresu wiedzy, można się dowiedzieć wielu ciekawostek wykraczających poza materiał. Dwie godziny lekcyjne zawsze uciekały jak godzina. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem akurat do Łukasza, polecam :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2016

Bardzo dobry korepetytor, polecam.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2016

Polecam zajęcia z Łukaszem, pomaga nie tylko w zgłębianiu wiedzy historycznej, ale również w dobraniu odpowiedniej metody nauki. Uczy również jak prawidłowo wypełniać arkusze maturalne i pisać prace pisemne.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2016

Profesjonalny korepetytor, solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego i pełna dyspozycyjność. Gorąco polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2016

Łukasz w krótkim czasie przygotował mnie do egzaminu z historii, który zdałam na 5. Kompetentny, rzetelny i sympatyczny korepetytor. Polecam wszystkim!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2015

Bardzo, naprawdę bardzo przydatne zajecia. Dodatkowo właściwie bez proszenia i gratis w ramach ceny za korepetycje miałem sprawdzane na bieżąco wszystkie wypracowania ktore pisałem do szkoły i które pan mi zadawał w ramach ćwiczeń.

avatar
John Lee
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2015

Pan Łukasz to niezaprzeczalnie bardzo dobry korepetytor. Do ucznia podchodzi z cierpliwoscią, wyrozumiałoscią i zrozumieniem. To człowiek z szeroką gamą zainteresowań i ogromną wiedzą, szczególnie, jesli idzie o nauki spoleczne. Podczas zajęć pan Łukasz często pyta ucznia o jego opinię w zakresie danego tematu, zagadnienia, problemu społecznego, co dodatkowo pobudza do głębszej analizy, tudzież zrozumienia problemu. Rozmowy z uczniem stanowią tam integralną częsć zajęć. Równie skrupulatnie pan Łukasz podchodzi do wypracowań maturalnych - uczy ich struktury, badania zagadnien i umiejetnosci opisywania ich z różnej perspektywy. To bardzo ważne, bowiem wypracowanie mimo zmiany formuły, nadal stanowi niezwykle ważny element egzaminu dojrzałosci.
Miedzy innymi dzieki jego pomocy i pracy, udało mi sie dostac na prawo dzienne w Warszawie, przy pierwszym podejsciu.
Dziekuje za poswiecony czas i POLECAM serdecznie.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Lekcje z panem Łukaszem dały mi bardzo dużo. Maturę z histori rozszerzonej 2015 napisałem na 80%. Na zajęciach skupialiśmy się na poprawnym wypełnianiu arkuszy maturalnych oraz pisaniu wypracowań. Pan Łukasz posiada zarówno bardzo dużą wiedzę o samej historii, ale także o ekonomii, socjologii, co jest niezbędne do całkowitego zrozumienia materiału pod każdym względem. Zajęcia są rownież pełne ciekawostek i historycznych anegdot. Pan Łukasz naprawdę potrafi zainteresować historią. Szczerze polecam.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2015

Sympatyczna atmosfera, dużo cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do ucznia, a przede wszystkim konkretne podejście do danego zagadnienia! Zajęcia nauczyły mnie pisania wypracowań maturalnych oraz szybkiego zapamiętywania najważniejszych ciekawostek historycznych.

Dziękuje za pomoc, pozdrawiam i bardzo serdecznie wszystkim polecam!

avatar
Bartek Waszczuk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2015

No cóż, rzutem na taśmę ale na szczęście zalczyłem historię w pierwszym połroczu. Nadrobiliśmy zaległości a dodatkowo powtarzaliśmy materiał w sposób jaki z punktu widzenia moich sprawdzianów w szkole (pytania otwarte) jest najlepszy. Dzięki!

avatar
Emilia M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2015

Szczerze polecam, zajecia b. dużo mi dały zwłaszcz jeśli chodzi o pisanie wypracowań oraz sposoby zapamiętywania dat i nazwisk historycznych.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2015

Polecam. Nauczyłam się dzięki tym zajęciom pisać wypracowania z wosu i to jak pracować ze źródłami. Pan Łukasz jest cierpliwy i jak trzeba to kilka razy wyjaśni trudne zagadnienia.

avatar
Marek Rafalski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2014

Dziękuję za przygotowanie syna do sprawdzianu. Możliwe, że jeszcze się odezwiemy.

Pozdrawiam,
Marek Rafalski

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2014

Ogólnie zajecia bardzo dużo mi dały, niestety w szkoe na fakultetach nic praktycznie nie mieliśmy o pisaniu wypracowań na maturze, a u p. Łukasza Ścisłowicza na zajęciach jest to praktycznie najważniejsza część materiału. P. Łukasz zawsze wszystko po kolei wyjaśnia, jest cierpliwy, kiedy trzeba powtórzy i przypomni bardzo dokładnmie analizuje też testy maturalne i wyjaśnia sposób w jaki należy udzielac odpowiedzi tak aby lapac sie w kluczu. Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2014

Wiedziałem za co płacę i polecam z czystym sumieniem. Lekcje raz w tygodniu w ostatnim roku szkolnym w klasie maturalnej i 83% z rozszerzenia (historia).

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2013

Tłumaczy wszystko przystępnie, na przykładach pomaga zrozumieć materiał, czego niestety nie można powiedzieć o niektórych nauczycielach.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2013

Polecam. Nauczyciel dokładnie tłumaczy skomplikowane tematy, ma także umiejętność przekazywania wiedzy w prosty i zrozumiały sposób.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2010

Polecam tego nauczyciela. Przez większość roku szkolnego miałem z nim korepetycje z historii i wosu i jestem bardzo zadowolony. Tłumaczy wszystko bardzo jasno, podaje mnóstwo ciekawostek, dokładnie wyjaśnia, na co zwracać uwagę w testach maturalnych. Poelcam z czystym sumieniem!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
5 października 2010

Naprawdę polecam! Na rok przed maturą, byłam totalna noga z historii. Dzięki tym zajęciom zdobyłam konkretną wiedzę, uporządkowałam ją i nareszcie załapałam jak się tworzy dłuższą wypowiedź pisemną! A maturę zdałam na 84% :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.