Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Wołomin
Marki
Legionowo
Warszawa
Mińsk Mazowiecki
Żyrardów
Radom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Obsługa komputera40 / 60 min

Adam

Opis ogłoszenia

Nauka obsługi komputera i oprogramowania dla osób o różnym poziomie zaawansowania, w tym edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego i wielu innych. Nauka algorytmów oraz programowania od podstaw w różnych językach, np. C, C++, Pascal, Delphi, tworzenia stron internetowych. Szczególny nacisk kładę na miłą i partnerską atmosferę lekcji oraz zmotywowanie ucznia do samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów, przy umiejętnym wskazywaniu mu właściwych sposobów i różnych dróg dojścia do rozwiązania wraz z jednoczesnym omówieniem zalet i wad wykorzystanych sposobów, tak aby ostatecznie uczeń wybrał najlepszy dla siebie sposób. Solidna, efektywna i skuteczna pomoc nastawiona na osiąganie założonych efektów.

Dostępność

Poniedziałek05:00 - 24:00
Wtorek05:00 - 24:00
Środa05:00 - 24:00
Czwartek05:00 - 24:00
Piątek05:00 - 24:00
Sobota05:00 - 24:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.