Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Wołomin
Marki
Legionowo
Warszawa
Mińsk Mazowiecki
Żyrardów
Radom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 / 60 min

Adam

Opis ogłoszenia

Korepetycje z chemii na wszystkich poziomach nauczania od szkoły podstawowej do studiów włącznie. Dobry kontakt z uczniem i swobodną atmosfera oraz profesjonalizm gwarantują skuteczność i satysfakcję z nauki. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i wykształcenie kierunkowe oraz uprawnienia pedagogiczne. W pracy z uczniem stawiam na efekty dopasowując sposób nauczania do indywidualnych cech charakteru i stylu pracy ucznia. Serdecznie zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek05:00 - 24:00
Wtorek05:00 - 24:00
Środa05:00 - 24:00
Czwartek05:00 - 24:00
Piątek05:00 - 24:00
Sobota05:00 - 24:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.