Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań
Wołomin
Marki
Legionowo
Warszawa
Mińsk Mazowiecki
Żyrardów
Radom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Przygotowanie do kolokwiów oraz zaliczeń i egzaminów na studiach o kierunkach technicznych z wszelkich przedmiotów matematycznych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu z wielu dziedzin (matematyka wyższa, matematyka, fizyka, chemia, informatyka, elektronika, elektrotechnika) i jest to moja życiowa pasja, dlatego maksymalnie angażuję się w każdą lekcję i do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Szczególny nacisk kładę na miłą i partnerską atmosferę lekcji oraz zmotywowanie ucznia do samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów.Regularna, solidna i skuteczna pomoc nastawiona na osiąganie założonych efektów. Serdecznie zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek05:00 - 24:00
Wtorek05:00 - 24:00
Środa05:00 - 24:00
Czwartek05:00 - 24:00
Piątek05:00 - 24:00
Sobota05:00 - 24:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.