Adam Izdebski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Bielany +3)

Opis ogłoszenia

Cześć,
studiowałem filozofią oraz matematykę na Uniwersytecie Warszawskim oraz jestem studentem trzeciego roku Ekonomii Matematycznej (MIESI) na SGH.

Chętnie podzielę się swoją wiedzą oraz przygotuję do egzaminów, kolokwiów, czy zwykłych zajęć.

Prowadzę zajęcia z:
-analizy matematycznej
-algebry (geometrii z algebrą liniową)
-ekonomii matematycznej

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć, a także w pomaganiu z wychodzeniem z trudnych sytuacji.
Studia filozoficzne nauczyły mnie, że absolutnie żadne pytanie nie jest głupie albo bez sensu. Jestem cierpliwy i przywiązuję dużą wagę do sposobu tłumaczenia zagadnień, które w większości przypadków okazują się być zrozumiałe i logiczne. Gwarantuję bezstresową, przyjazną i życzliwą atmosferę.

Jestem ponadto absolwentem LO im. St. I. Witkiewicza w Warszawie, laureatem i finalistą olimpiady Wiedzy Ekonomicznej oraz Wiedzy Finansowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany, proszę o kontakt:
tel.:729 102 934

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
12.2017
Szkolenie Trenerów - Polska Debatuje
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2018

Zaangażowany i bardzo dobrze przygotowany merytorycznie Nauczyciel. Skutecznie przekazuje swoją wiedzę, w sposób logiczny i zrozumiały wyjaśnia problemy matematyczne. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze, a przejrzyste notatki z zajęć bardzo ułatwiają naukę. Polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Adama. Dzięki niemu udało mi się zaliczyć logikę na Uniwersytecie Warszawskim na 4, mimo że przedmiot z początku był dla mnie czarną magią! Jego cierpliwość, opanowanie i przede wszystkim umiejętność przekazywania wiedzy są nieocenione. Polecam każdemu!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Adam pomógł mi zrozumiec oraz zaliczyc zajęcia z logiki na Uniwersytecie Warszawskim. Przedmiot początkowo wydawał się nie do przejścia, ale wystarczyły zaledwie 4 godziny, aby w pełni i kompleksowo uporządkować niezbędną wiedzę. Jego kompetecja, mile usposobienie i szeroka wiedza sprawiły, że egzamin stał sie jedynie formalnością, mimo presji czasu wywołanej zbliżającą się sesją poprawkowa.
Polecam! :)

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2017

Adam bardzo mi pomógł przy zrozumieniu oraz zaliczeniu zajęć z logiki na studiach. Ze względu na jego charakter oraz szeroką wiedzę nasza współpraca zaowocowała w sukcesy, mimo presji czasu wywołanej zbliżającą się sesją.
Gorąco polecam współpracę ! ;)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Adam pomógł mi z matematyką na studiach, dzięki niemu udało mi się zdać egzamin. Był bardzo cierpliwy i chciał bym bardzo dobrze zrozumiała dane zagadnienia. Bez skrępowania można mu zadać każde, nawet te z pozoru nie za mądre pytanie :)
Adam, jeszcze raz dziękuję!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2016

Zawsze pomoże zrozumieć dane zagadnienie, bardzo dobrze uczy i zapewnia świetną atomsferę na spotkaniach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.