Adam Izdebski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Bielany +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć,
na moich zajęciach opanujesz bieżący materiał i nadgonisz zaległości w szkole. Przygotujesz się również do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym i podstawowym.

Jestem studentem matematyki na Uniwersytecie Warszawskim (studia magisterskie). Matematyka to moja pasja. Zawsze mam wcześniej przygotowane notatki i materiały do zajęć. Jestem cierpliwy, rozumiem że niektóre zagadnienia trzeba powtórzyć, a nadganianie materiału nie stanowi dla mnie problem. Staram się żeby uczniowie byli zainteresowani materiałem i zadawali pytania.

Matematyki uczę od 4 lat. Mam doświadczenie w pracy z licealistami oraz studentami. Zawsze dbam o to żebyś zrozumiał i opanował materiał, a także znał podstawowe schematy rozwiązywania zadań i umiał je zastosować w zadaniach trudniejszych. Ukończyłem jedno z najlepszych warszawskich liceów (LO im. Witkiewicza). W liceum zostałem laureatem olimpiady ekonomicznej, ukończyłem też równolegle dwa kierunki studiów.

W mojej pracy z uczniami zauważyłem, że najlepszym rozwiązaniem, szczególnie dla licealisty, są lekcje długości 90 minut , czyli dwóch standardowych godzin lekcyjnych. Dzięki temu każdy temat zrealizowany jest w całości, każde zadanie jest zrobione bardzo dokładnie.

Cena za moje zajęcia jest następująca:
60 minut – 80 zł

Jeżeli moja oferta Cię zainteresowała, zadzwoń 729 102 934 (jeżeli nie odbieram – napisz SMS, na pewno oddzwonię, gdy tylko będę mógł).

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota12:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
12.2017
Szkolenie Trenerów - Polska Debatuje
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2018

Zaangażowany i bardzo dobrze przygotowany merytorycznie Nauczyciel. Skutecznie przekazuje swoją wiedzę, w sposób logiczny i zrozumiały wyjaśnia problemy matematyczne. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze, a przejrzyste notatki z zajęć bardzo ułatwiają naukę. Polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Adama. Dzięki niemu udało mi się zaliczyć logikę na Uniwersytecie Warszawskim na 4, mimo że przedmiot z początku był dla mnie czarną magią! Jego cierpliwość, opanowanie i przede wszystkim umiejętność przekazywania wiedzy są nieocenione. Polecam każdemu!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Adam pomógł mi zrozumiec oraz zaliczyc zajęcia z logiki na Uniwersytecie Warszawskim. Przedmiot początkowo wydawał się nie do przejścia, ale wystarczyły zaledwie 4 godziny, aby w pełni i kompleksowo uporządkować niezbędną wiedzę. Jego kompetecja, mile usposobienie i szeroka wiedza sprawiły, że egzamin stał sie jedynie formalnością, mimo presji czasu wywołanej zbliżającą się sesją poprawkowa.
Polecam! :)

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2017

Adam bardzo mi pomógł przy zrozumieniu oraz zaliczeniu zajęć z logiki na studiach. Ze względu na jego charakter oraz szeroką wiedzę nasza współpraca zaowocowała w sukcesy, mimo presji czasu wywołanej zbliżającą się sesją.
Gorąco polecam współpracę ! ;)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Adam pomógł mi z matematyką na studiach, dzięki niemu udało mi się zdać egzamin. Był bardzo cierpliwy i chciał bym bardzo dobrze zrozumiała dane zagadnienia. Bez skrępowania można mu zadać każde, nawet te z pozoru nie za mądre pytanie :)
Adam, jeszcze raz dziękuję!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2016

Zawsze pomoże zrozumieć dane zagadnienie, bardzo dobrze uczy i zapewnia świetną atomsferę na spotkaniach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.