Adam Izdebski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Bielany +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Logika80 / 60 min

Adam Izdebski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Student z Matematyki oraz Filozofii na Uniwersytecie Warszawskim (studia magisterskie) z 4-letnim doświadczeniem oraz sukcesami w prowadzeniu korepetycji przygotuje do egzaminu z

-logiki
-logiki dla prawników
-logiki matematycznej (dla kierunków matematyka i informatyka)

Przez cztery lata prowadziłem korepetycje dla studentów UW, SGH, UKSW oraz Koźmińskiego. *Kładę duży nacisk na dokładne wyuczenie schematów gwarantujących zdanie egzaminu.  *
Pomagam w trudnych sytuacjach, zazwyczaj jestem w stanie nauczyć całego materiału w 4 do 6 godzin.

Jestem ponadto absolwentem Filozofii na UW, Metod Ilościowych w Ekonomii na SGH oraz L.O. im St. I. Witkiewicza w Warszawie.

Kontakt i szczegóły: 729 102 934

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
12.2017
Szkolenie Trenerów - Polska Debatuje
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2018

Zaangażowany i bardzo dobrze przygotowany merytorycznie Nauczyciel. Skutecznie przekazuje swoją wiedzę, w sposób logiczny i zrozumiały wyjaśnia problemy matematyczne. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze, a przejrzyste notatki z zajęć bardzo ułatwiają naukę. Polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Adama. Dzięki niemu udało mi się zaliczyć logikę na Uniwersytecie Warszawskim na 4, mimo że przedmiot z początku był dla mnie czarną magią! Jego cierpliwość, opanowanie i przede wszystkim umiejętność przekazywania wiedzy są nieocenione. Polecam każdemu!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Adam pomógł mi zrozumiec oraz zaliczyc zajęcia z logiki na Uniwersytecie Warszawskim. Przedmiot początkowo wydawał się nie do przejścia, ale wystarczyły zaledwie 4 godziny, aby w pełni i kompleksowo uporządkować niezbędną wiedzę. Jego kompetecja, mile usposobienie i szeroka wiedza sprawiły, że egzamin stał sie jedynie formalnością, mimo presji czasu wywołanej zbliżającą się sesją poprawkowa.
Polecam! :)

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2017

Adam bardzo mi pomógł przy zrozumieniu oraz zaliczeniu zajęć z logiki na studiach. Ze względu na jego charakter oraz szeroką wiedzę nasza współpraca zaowocowała w sukcesy, mimo presji czasu wywołanej zbliżającą się sesją.
Gorąco polecam współpracę ! ;)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Adam pomógł mi z matematyką na studiach, dzięki niemu udało mi się zdać egzamin. Był bardzo cierpliwy i chciał bym bardzo dobrze zrozumiała dane zagadnienia. Bez skrępowania można mu zadać każde, nawet te z pozoru nie za mądre pytanie :)
Adam, jeszcze raz dziękuję!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2016

Zawsze pomoże zrozumieć dane zagadnienie, bardzo dobrze uczy i zapewnia świetną atomsferę na spotkaniach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.