Alessandro Curti

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Wrocław

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Polecam Alessandro jako korepetytora! Lekcje z nim nigdy nie są nudne.Indywidualnie dobiera sposób nauczania do każdego ucznia. Jest zawsze przygotowany, widać, że traktuje te zajęcia poważnie. Dużo wymaga, ale robi to z uśmiechem i potrafi motywować. Na jego zajęciach nie tylko nauczysz się języka włoskiego, ale także poznasz kulturę Włoch.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Alessandro jest super korepetytorem!
Bardzo profesjonalnie przeprowadza zajęcia, wszystko zagadnienia z włoskeigo są świetnie wytłumaczone. Widać postępy bardzo szybko ;) Zajęcia są bardzo ciekawe. Alessandro ma ogromną kulturę (wiedzę o włoszech, europie i świecie) i opowiada czasami bardzo ciekawe rzeczy z tym związane. Jest też pasjonatem prawdziwej kuchni włoskiej i wiele można się o niej dowiedzieć. To zdecydowanie nie są typowe sztywne zajęcia uczeń-nauczyciel. Atmosfera jest bardzo sympatyczna i luźna, uwielbiam chodzić do niego na zajęcia. Bardzo dobrze dostosowuje styl uczenia do osoby. Świetny nauczyciel.
Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.