Alessandro Curti

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ciao, jestem Alessandro, jestem Włochem, absolwentem wydziału literatury i teatru Uniwersytetu w Turynie . Od 8 lat uczę języka włoskiego. Prowadzę lekcje na wszystkich poziomach - od początkujących do zaawansowanych - konwersacje, gramatyka. Jako egzaminator pracuję w Centrum PLIDA - Societa’ Dante Alighieri we Wrocławiu. Posiadam Certyfikat  CEDILS (certyfikat nauczania języka włoskiego obcokrajowców) wydawany przez Uniwersytet Ca’ Foscari w Wenecji. Podczas naszych lekcji otrzymasz wszystkie materiały, które pozwolą ci utrwalić zdobytą wiedzę, a wspólnie rozwijając twój indywidualny program nauki, dotrzemy do celu - będziesz dobrze mowić po włosku. Zapraszam!

Również przez skype’a - curti.alessandro 
Zoom / Meet / Teams

60min - 90zł

Zapraszam!
Alessandro

acurti@hotmail.it

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1999 - 09.2006
Università degli Studi di Torino - DAMS
Magister
Teatr
Kursy i szkolenia
03.2023
Certyfikat CEDILS (certyfikat nauczania języka włoskiego obcokrajowców)
Doświadczenie
01.2023 - aktualnie
Egzaminator Ceryfikat PLIDA

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2024

Alessandro jest dobrym i sumiennym lektorem. Zajęcia z nim są interesujące i zróżnicowane. Pracujemy zarówno nad mówieniem, słuchaniem, pisaniem jak i gramatyką. Jest komunikatywny i zawsze przygotowany do lekcji. Zajęcia z Alessandro to duża dawka prawdziwego włoskiego. Gorąco polecam. Ja jestem zadowolona.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2024

Alessandro jest nauczycielem, który potrafi spersonalizować lekcje dla swojego ucznia. Jestem osobą bardzo wymagającą, a lekcje z Alessandro to prawdziwa dawka dydaktyki, profesjonalizmu, dobrego humoru. Wszystko razem tworzy lekcję perfekcyjną. Wstawiłabym 6 gwiazdek.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2022

Alessandro ma dużo cierpliwości i poczucia humoru. Pracuje nie tylko nad językiem, ale też pewnością siebie ucznia. Lekcje, które przygotowuje są szyte na miarę. W krótkim okresie czasu udało mi się przygotować z Alessandro do certyfikatu. Polecam :))

avatar
Regina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panem Alessandro. Zajęcia są bardzo urozmaicone: gramatyka, czytanie, rozumienie ze słuchu, dyktanda, prace domowe - i tak już praktycznie od 1-szych lekcji, co daje możliwość obycia się i posmakowania języka. Nauczyciel cierpliwy, elokwentny i pełen wiary w możliwości ucznia. Zawsze świetnie przygotowany i umiejący wytłumaczyć meandry języka włoskiego. Szczerze zachęcam do nauki języka włoskiego z Panem Alessandro

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2019

Pełen profesjonalizm. Różnorodność tematów na zajęciach sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Alessandro cierpliwie tłumaczy każde "niezrozumienie" i zawsze jest przygotowany. Polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2019

Zawsze dobrze przygotowany do zajęć. Ćwiczenia ciekawe, adekwatne do poziomu. Wszystko wytłumaczone jak należy. Do tego rewelacyjna atmosfera. Nic tylko uczyć się włoskiego z Alessandro!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Polecam Alessandro jako korepetytora! Lekcje z nim nigdy nie są nudne.Indywidualnie dobiera sposób nauczania do każdego ucznia. Jest zawsze przygotowany, widać, że traktuje te zajęcia poważnie. Dużo wymaga, ale robi to z uśmiechem i potrafi motywować. Na jego zajęciach nie tylko nauczysz się języka włoskiego, ale także poznasz kulturę Włoch.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Alessandro jest super korepetytorem!
Bardzo profesjonalnie przeprowadza zajęcia, wszystko zagadnienia z włoskeigo są świetnie wytłumaczone. Widać postępy bardzo szybko ;) Zajęcia są bardzo ciekawe. Alessandro ma ogromną kulturę (wiedzę o włoszech, europie i świecie) i opowiada czasami bardzo ciekawe rzeczy z tym związane. Jest też pasjonatem prawdziwej kuchni włoskiej i wiele można się o niej dowiedzieć. To zdecydowanie nie są typowe sztywne zajęcia uczeń-nauczyciel. Atmosfera jest bardzo sympatyczna i luźna, uwielbiam chodzić do niego na zajęcia. Bardzo dobrze dostosowuje styl uczenia do osoby. Świetny nauczyciel.
Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.