Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Sopot (Gdańsk +2)
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Would you like to practice your Polish? Or maybe you want to start your adventure with this beautiful language? – Do not hesitate to contact me, no matter your level is.

I am an experienced and creative polish tutor who teaches this language at school for foreigners and gives a private lessons. I am also PhD student (polish literature), academic teacher and have wide background in linguistic.

Friendly atmosphere on my lessons is very important. I may teach as a native Polish speaker or in English not only the language but also introduce you to polish culture, politics, history, slang etc. Everything depends on what you need! I always adapt my lessons to de student’s needs.

During my lessons you may learn basics of the Polish and how to communicate with Poles. We will use interesting films, books, article to learn new vocabulary and don’t forget about grammar, practice reading, writing, speaking and listening. If your Polish is on medium or high level – we will work to improve your skills without any stress. I can also prepare you to one of the Polish language exams.

I offer polish lesson on-line (Skype) or face-to-face.

Please feel free to ask questions. I’m looking forward to hearing from you:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Pani Dominika jest świetną specjalistką. Przyszłam do niej z niecodziennym problemem jakim jest składnia języka polskiego (poziom filologiczny). Pani Dominika była wzorowo przygotowana, sprytnie potrafila naprowadzić na właściwą odpowiedź. Jest również bardzo ciepłą i przesympatyczną osobą. Pomieszczenie, w którym prowadzi zajęcia jest dostosowane do zajęć, jest tam tablica. Mój egzamin oczywiście jest zdany. Polecam i pozdrawiam :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.