Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Sopot (Gdańsk +2)
Gdynia

Dominika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Dominika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Pani Dominika jest świetną specjalistką. Przyszłam do niej z niecodziennym problemem jakim jest składnia języka polskiego (poziom filologiczny). Pani Dominika była wzorowo przygotowana, sprytnie potrafila naprowadzić na właściwą odpowiedź. Jest również bardzo ciepłą i przesympatyczną osobą. Pomieszczenie, w którym prowadzi zajęcia jest dostosowane do zajęć, jest tam tablica. Mój egzamin oczywiście jest zdany. Polecam i pozdrawiam :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.