Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Sopot (Gdańsk +2)
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski100 - 120 / 60 min

Dominika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Szukasz pomocy w przygotowaniu do matury, egzaminu ósmoklasisty, konkursu polonistycznego, a może potrzebujesz konsultacji przy przygotowywaniu rozprawy naukowej lub po prostu potrzebne Ci jest wsparcie w zakresie języka polskiego podczas nauki czy w pracy? Zapraszam na zajęcia ze mną!:)

Szkolenia z zakresu języka polskiego organizuję już od wielu lat i mogę pochwalić się samymi świetnymi wynikami zarówno moich maturzystów, jak i studentów, uczniów szkół podstawowych oraz liceów. Mam także doświadczenie w nauczaniu języka polskiego dla obcokrajowców.

Stawiam na rzetelność, wysoką jakość, indywidualne podejście do ucznia, dostosowanie sposobu nauczania oraz pomocy dydaktycznych do jego potrzeb i osiągnięcia przez niego zaplanowanych celów. Zapewniam materiały, stałe monitorowanie najnowszych zmian w ustawach o szkolnictwie i dostosowywanie treści zajęć do ich wymogów.

Niezmiernie ważna jest dla mnie przyjazna atmosfera podczas zajęć. Wierzę też, że solidna praca przy wzajemnym zrozumieniu przynosi najlepsze efekty.

Jestem wieloletnim szkoleniowcem i pracownikiem akademickim. Posiadam certyfikat jakości kształcenia i do swojej pracy podchodzę bardzo profesjonalnie. Doświadczenia w prowadzeniu zajęć on-line podyktowane sytuacją pandemii pokazały, że warsztaty ze mną prowadzone także i tą drogą pozwoliły moim uczniom na osiągnięcie  pożądanych rezultatów.  

Prowadzę firmę szkoleniową, w związku z tym - na życzenie - mogę wystawić fakturę.
………………………………………………………………………………………………………… ………………
Would you like to practice your Polish? Or maybe you want to start your adventure with this beautiful language? – Do not hesitate to contact me, no matter your level is.

I am an experienced and creative polish tutor who teaches this language at school for foreigners and gives a private lessons. I am also PhD student (polish literature), academic teacher and have wide background in linguistic.

Friendly atmosphere on my lessons is very important. I may teach as a native Polish speaker or in English not only the language but also introduce you to polish culture, politics, history, slang etc. Everything depends on what you need! I always adapt my lessons to de student’s needs.

During my lessons you may learn basics of the Polish and how to communicate with Poles. We will use interesting films, books, article to learn new vocabulary and don’t forget about grammar, practice reading, writing, speaking and listening. If your Polish is on medium or high level – we will work to improve your skills without any stress. I can also prepare you to one of the Polish language exams.

I offer polish lesson on-line (Skype) or face-to-face.

Please feel free to ask questions. I’m looking forward to hearing from you:)
ZAPRASZAM:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Pani Dominika jest świetną specjalistką. Przyszłam do niej z niecodziennym problemem jakim jest składnia języka polskiego (poziom filologiczny). Pani Dominika była wzorowo przygotowana, sprytnie potrafila naprowadzić na właściwą odpowiedź. Jest również bardzo ciepłą i przesympatyczną osobą. Pomieszczenie, w którym prowadzi zajęcia jest dostosowane do zajęć, jest tam tablica. Mój egzamin oczywiście jest zdany. Polecam i pozdrawiam :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.