Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Warszawa
Wrocław
Kraków
Katowice
Łódź
Gdańsk
Opole
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Profesjonalne podejście i dobry kontakt sprawią, że odniesiesz swój Sukces . Gwarantuję wysoki poziom kultury osobistej oraz otwartość na indywidualne potrzeby Uczniów. Chemia jest moją pasją, jest ciekawa , logiczna – nie trzeba uczyć się jej na pamięć. Jeśli dobrze poznasz i zrozumiesz jej podstawy stanie się wprost oczywista ! Moim celem jest budowanie lepiej funkcjonującej edukacji poprzez wspieranie: uczniów, rodziców, nauczycieli - wykorzystywaniu w pełni potencjału swoich podopiecznych. 

„Wyobraź sobie że twoja edukacja, przygoda z nauką zaczyna się właśnie teraz”

Materiał obejmuje 8 działów, pierwszy z nich: budowa atomu jest kluczem do pozostałych – dzięki niemu wszystko ułoży się w logiczną całość. Wszystkie zajęcia są zaplanowane , a przekazywana wiedza uporządkowana . Pytania na arkuszach konkursowych z chemii czy z matury zawierają co roku podobne zagadnienia. Trzeba tylko wiedzieć jak dobrze się do nich przygotować. Podczas zajęć przekazuje również wskazówki na temat "jak walczyć ze stresem" podczas egzaminów, dzięki czemu, moi uczniowie umieją sobie z nim poradzić, co wpływa na wysokie wyniki wszelakich egzaminów. 

Każdego ucznia traktuje w sposób indywidualny, personalizuję indywidualny plan pracy w zależności od jego potrzeb. Wszystko podczas zajęć robione jest z myślą o uczniu i jego potrzebach. Chemię staram się przekazywać w taki sposób, aby była przyjemnością , skomplikowaną terminologię chemiczną zamieniam w proste doświadczenia, przez co każdy z moich podopiecznych dużo chętniej oraz szybciej przyswaja wiedzę. Jestem również autorem wielu publikacji oraz twórcą zadań maturalnych dostosowanych specjalnie do potrzeb każdego z moich uczniów. Towarzyszenie uczniom w ich wewnętrznym rozwoju to pasja napędzająca mnie działania. 

Wszystko czego potrzebujesz, aby osiągnąć cel jest w Tobie.

MATURA EXPRESS OF CHEMISTRY

Prowadzę również "przyspieszony" kurs maturalny dla maturzystów w największych miastach Polski , którego głównym celem jest utrwalenie i usystematyzowanie wiedzy potrzebnej do egzaminu maturalnego. Podczas zajęć powtarzana jest niezbędna teoria oraz rozwiązujemy razem zadania maturalne na zróżnicowanym poziomie. Jednym z wielu celów jest również nauka poprawnych zapisów,  w zadaniach otwartych, oraz zwrócenie uwagi uczniów na tzw. słowa klucz . Każdy z uczniów otrzymuje ode mnie materiały, które pozwalają na podsumowanie materiału oraz komplet zadań dla sprawdzenia wiadomości. Podczas całego cyklu, uczestnik dostaje około 100 arkuszy maturalnych , które następnie są przeze mnie sprawdzane, oczywiście poza zajęciami. Kurs trwa od 7 do 8 miesięcy. 

Specjalizuję się w przygotowaniach do Konkursu Chemicznego i Egzaminu Maturalnego.
I also prepare students for the International Baccalaureate. (IB Chemistry SL, HL)

Moi uczniowie określają mnie jako „wizjonera nauki” , gdzie oprócz zdobywania niezbędnej wiedzy chemicznej pomagam odnaleźć właściwy kierunek zawodowy, rozwiewając wszystkie wątpliwości odnośnie właściwej drogi życiowej. Jestem pewnego rodzaju nawigatorem, dzięki któremu można trafić na odpowiednie tory, a tym samym skończyć wymarzony kierunek studiów, który będzie zadowalający dla ucznia na każdej płaszczyźnie.

"NAUKA CHEMII NA MIARĘ XXI WIEKU"

O mnie:
Od najmłodszych lat mojego życia, chemia była moją pasją, każdego dnia zdobywam nowe umiejętności w zakresie chemii i nie tylko. To co robię, czyli przekazywnie wiedzy moim adeptom sprawia mi niesamowitą radość . Uwielbiam wydobywać z ludzi to, co najlepsze , towarzysze im w osiąganiu celów od początku do samego końca. Realizacja cudzych marzeń jest moją pasją , którą spełniam każdego dnia. Bez względu na to, czy uczeń jest mniej lub bardziej zdolny staram się z każdego wyszlifować diament . Wszystko, czym zajmuję się od paru lat mogę określić w dwóch słowach: odpowiedzialność i działanie. Odpowiedzialność pozwala pomagać innym , a działanie jest siłą napędową by móc dawać pomoc. Ambicja, a jednocześnie sukcesy osiągnięte przez ostatnie 10 lat pracy są tego najlepszym dowodem. 

Zapraszam na zapoznanie się z moją ofertą edukacyjną. 

academyofchemistry . pl 

Certyfikaty

  • Trener edukacyjny, ekspert 
  • Laureat Konkursu Chemicznego – 100% matura rozszerzona z chemii
  • Laureat konkursu Orły Edukacji 2023 
  • Laureat konkursu Orły Edukacji 2024

Doświadczenie

  • 10 letnie

Stworzona przeze mnie Akademia, pozwoliła przez 10 lat jej trwania stworzyć rozwiązania i strategie pochodzące z wewnętrznych potrzeb uczniów. Zapewniając nieustającą współpracę pomiędzy uczniami a ich rodzicami , jesteśmy doceniani przez ogólnopolskie plebiscyty - plasując się dzięki temu w rankingach - na najwyższych możliwych miejscach, co zachęca nas do jeszcze większej, wytężonej pracy. Towarzyszenie dzieciom w ich wewnętrznym rozwoju to pasja napędzająca do działania.

Za zajęcia wystawiane są faktury VAT. 
Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved).
Wszelkie próby kopiowania treści ogłoszenia oraz działania niezgodne z prawem Rzeczypospolitej Polskiej zostaną zgłoszone odpowiednim organom ścigania. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej
-
02-703 Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk,Katowice,Opole,Łódź
NIP: 5213754895

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 113
avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2024

Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera, zapewniony bardzo dobry wynik z matury

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2024

Dzięki Panu Maciejowi w 9 miesięcy nie tylko doskonale przygotowałem się do matury, lecz także jeszcze bardziej polubiłem chemię. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, a o motywację do pracy nie trzeba się martwić. Serdecznie polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2024

Pan Maciej to osoba o ogromnej wiedzy, którą potrafi przekazać w prosty, przystępny sposób. W trudnych momentach potrafi zmotywować i zachęcić do nauki. Lepszego korepetytora nie można sobie wymarzyć!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2024

Zajęcia z Panem Maciejem prowadzone były w miłej atmosferze, jest to osoba, która motywuje do działania i przykłada się do wykonywania swojej pracy jak najlepiej, polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2023

Niesamowity nauczyciel, zawsze dostępny i służący pomocą. Dzięki panu Maciejowi polubiłem chemię bo ją zrozumiałem. Nie polecam osobom które nie chcą mieć najlepszych wyników z matury w Polsce, gdyż po zajęciach z panem Maciejem sukces jest gwarantowany.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2023

Pan Maciej to klasa mistrzowska nauczania pod każdym względem. Mogę z całą odpowiedzialnością zarekomendować zajęcia z Panem Maciejem jako perfekcyjne zarówno na poziomie merytorycznym jak i ze względu na metody pracy z uczniem. Świetnie zorganizowany, z ogromną wiedzą, ma niespotykany dar motywowania. Moja Córka dzięki zajęciom pokochała chemię czego najlepszym dowodem jest pomyślny wynik rekrutacji na wymarzony kierunek. Pan Maciej to nie tylko wybitny Pedagog ale i wspanialy Człowiek. Bardzo polecam tego Profesjonalistę. Bardzo to za mało powiedziane! Aleksandra

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Serdecznie polecam korepetycje z panem Maciejem. Jest bardzo spokojny i wyważony z ogromną wiedzą z zakresu chemii. Zajęcia odbywały się zawsze wg wcześniej opracowanego planu. Nic nie trzeba samodzielnie proponować, pan Maciej sam narzuca tempo nauki, ewentualnych powtórek przerobionego materiału. Jest bardzo opanowany i cierpliwy. Z wszystkim zdążyłam wynik z matury 88% mówi sam za siebie.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panem Maćkiem! Podczas przygotowań do matury ma się poczucie dużego spokoju, gdyż praca jest bardzo dobrze zorganizowana i rozplanowana. Dobry kontakt, umożliwiał również sprawne odpowiedzi na bieżące pytania, nawet poza godzinami zajęć. Czas na zajęciach był wykorzystywany maksymalnie, ponieważ zadania i arkusze były sprawdzane przed zajęciami, a na samych zajęciach skupialiśmy się jedynie na zagadnieniach problematycznych. Dzięki przygotowaniom z Panem Maćkiem udało mi się uzyskać wynik 95% z matury rozszerzonej z chemii.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2023

Zaczynajac naukę z Panem Maciejem we wrześniu byłem na zerowym poziomie, a byłem tegorocznym maturzystom. Wszystko musieliśmy zaczynać od podstaw i opanowanie całego materiału do maja wydawało sie nie realne. Pan Maciej do perfekcji wypracował swój system, wykładając chemie w sposób zrozumiały dla każdego. Moja wiedza z każdym tygodniem niesamowicie sie zwiększała. Pan Maciej podszedl do mnie bardzo indywidualnie i był dostępny zawsze gdy miałem najmniejsze pytanie. Poświęcał mi wiele uwagi i nie miał mnie w głębokim poważaniu po zajęciach co bylo cudowne, ponieważ czułem ze Panu na mnie i innych uczniach zależy. Ciężka praca cały rok zaowocowała i dziś, pare dni po napisaniu matury z chemii mogę liczyć na 90% z egzaminu podczas gdy przez rozpoczęciem współpracy pisalem je na ~20%. W pełni mogę sie zgodzić, ze Pan Maciej ma pewien dar i „potrafi z niczego zrobić coś”.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2023

Pan Maciej w ciągu niecałego roku pomógł mi poprawić wyniki z próbnych matur z 19% na 90% i więcej. Dzięki zajęciom z panem Maciejem, podczas których przedstawił on chemię jako logiczną i spójną całość, chemia stała się moim ulubionym przedmiotem, co więcej - zrozumiałam, że chemia nie musi być przeszkodą na drodze do rozpoczęcia wymarzonych studiów, a wręcz może w tym pomóc.
Pan Maciej poza tym, że jest bardzo sympatycznym człowiekiem, jest też świetnym nauczycielem; wymagającym, cierpliwym, dokładnym i profesjonalnym, dzięki któremu wymarzone studia mogą stać się rzeczywistością, a chemia - nową pasją. Polecam wszystkim - tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z chemią, jak i tym, którzy chcą doskonalić swoją już szeroką wiedzę.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Serdeczne podziękowania, oraz życzę sukcesów na dalszej drodze! Pozdrawiam

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2023

Pan Maciej jest absolutnym mistrzem w swojej dziedzinie, jego kurs pozwala na zrozumienie materiału w całości. Jeżeli chodzi o motywowanie uczniów do nauki i systematycznej pracy, to zdecydowanie nie ma sobie równych. Jako poniedziałkowa maturzystka jeszcze czekam na tegoroczny egzamin, ale z pewnością pójdzie on bardzo pomyślnie. Myślę, że każdy przyszły maturzysta liczący na wysokie noty na maturze z chemii powinien zainteresować się korepetycjami u Pana Macieja.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Bardzo miło czytać taką opinię, życzę wielu sukcesów oraz zasłużonego odpoczynku. Pozdrawiam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2022

Pan Maciej to wspaniały korepetytor. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie. Dzięki Panu Profesorowi osiągnąłem wynik 97% na maturze z chemii.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panem Maciejem - choć nie byłam uczniem mającym problemy z chemią jako przedmiotem, zdecydowałam się na zajęcia ze względu na marzenie o studiach medycznych i świadomość wysokich wymagań stawianych przed kandydatami. Jestem zachwycona zajęciami - sprawiły one, że materiał z prostego do zapamiętania stał się przede wszystkim logiczny, a nauka z Panem Maciejem pozwoliła mi dogłębnie przygotować się do matury, przy jednoczesnym ożywieniu mojej pasji chemicznej. Z czystym sumieniem mogę przyznać, że lepszych opcji zwyczajnie nie ma. Polecam!
P.S. Moje marzenia dzięki Panu Maciejowi stały się faktem :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panem Maciejem, ponieważ pomimo bardzo długiej przerwy od chemii i wielu luk w wiedzy, udało mi się w fantastycznie szybkim tempie przypomnieć sobie cały materiał z wieloma szczegółami. Pan Maciej ustala konkretny plan działania, sprawdza regularnie postęp i tłumaczy wszystko w bardzo prosty sposób. Każdemu działowi jest poświęcona odpowiednia ilość czasu i jest on porządnie omawiany wraz z dużą ilością części praktycznej. Jeszcze raz polecam każdemu kto chce porządnie przygotować się do matury z chemii na bardzo wysoki wynik, nawet w krótkim czasie. :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2022

Świetny nauczyciel i człowiek. Przekazuje ogrom wiedzy w prosty, poukładany, logiczny sposób. W niespełna dwa lata przerobił z moim synem czteroletni rozszerzony program licealny praktycznie od zera przy jednej godzinie zajęć w tygodniu! Teraz przygotowanie do olimpiady!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Przed zapisaniem się na zajęcia do pana Macieja, czułam że nauka chemii nie przychodzi mi z dużą łatwością, nie uważałam że w szkole jestem jej uczona z odpowiednim wytłumaczeniem przez co nie rozumiałam wielu zagadnień. Jednak już po kilku korepetycjach zauważyłam, że wiedza chemiczna zaczyna układać mi się w głowie, a tematy, które wcześniej wydawały się być trudne i skomplikowane, dzięki odpowiedniemu wytłumaczeniu i dokładnemu omówieniu przez pana Macieja, stawały się zrozumiałe i oczywiste. To bardzo kompetentny, miły, profesjonalny i zaangażowany w proces nauczyciel, dzięki któremu czułam, że uczę się w sposób zorganizowany. Atmosfera lekcji jest bardzo przyjazna, zawsze czułam że jej czas jest maksymalnie wykorzystany i wyciągam z lekcji dużo, nie tylko uczę się nowych tematów, teorii, ale też odpowiedniego sposobu myślenia. O panu Macieju mogę mówić w samych superlatywach, bardzo polecam tego nauczyciela!!!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panem Maćkiem! Zajęcia pozwalają skutecznie uporządkować sobie wiedze i są bardzo efektywne. Cenne również jest to, że wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane i można ze spokojem zdobywać kolejne partie wiedzy.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Żeby nie zajęcia tutaj mógłbym pomarzyć o medycynie, wielkie dzięki. Będę na równo w końcu wymarzonym lekarzem chirurgiem. Polecam wszystkim którzy chcą otrzymać wyniki powyżej 90%. To co u reszty nauczycieli przerabiałem w 3 zajęcia tutaj robię w jedne, niesamowite jak można szybko się uczyć.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Z Panem Maciejem pracowaławał przez całą klasę maturalną. Cały czas czułam, że mam przed sobą plan nauki i na pewno ze wszystkim zdąrzę.
Almosfera za zajęciach zawsze była bardzo dobra, a możliwość stałego kontaktu poza zajęciami umiżliwiała elastyczność i rozwiązywanie ewentualnych niepewności na bierząco.
Serdecznie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Zajęcia z panem Maciejem to sama przyjemność, pełen profesjonalizm z pana strony, każde zagadnienie bardzo dobrze wytłumaczone a chemia stała się logiczna i zrozumiała.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Pan Maciej jest najlepszy!pełen profesjonalizm,indywidualne podejście. Opracowany plan działania .rzetelność.co najważniejsze skuteczność. Stały kontakt i pełna informacja o postępach.zostajemy dalej w kontakcie również w liceum

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Jedyne co mogę powiedzieć to to, że dzięki Panu Maciejowi chemia stała się ciekawym, prostym i przyjemnym przedmiotem. Wspaniała, zorganizowana i skuteczna współpraca pozwoliła efektywnie spędzić te parę miesięcy poszerzając wiedzę z zakresu chemii. Polecam! Zdecydowanie najlepszy nauczyciel!

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panem Maciejem. Pomimo moich ogromnych braków na początku, czuję się dzięki lekcjom bardzo dobrze przygotowana do matury. Pan Maciej przywrócił mi chęć do nauki z chemii. Przerobiliśmy ogromną ilość zadań i przede wszystkim arkuszy. Wszystko tłumaczone jest tak, aby zrozumieć i łączyć fakty, co bardzo pomogło mi w nauce. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, zawsze można zadać każe pytanie. Na początku nie wierzyłam w siebie, ale dzięki panu Maciejowi i motywacji, którą od Niego otrzymałam uważam, że poradzę sobie na tegorocznej maturze.
Bardzo polecam, chciałabym spotykać takich nauczycieli na swojej drodzę.

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2021

Zdecydowanie najlepszy nauczyciel jakiego miałam!Podchodzi z ogromnym zaangażowaniem-nigdy wcześniej nie miałam sprawdzanych wszystkich zadań, które robię, co pozwoliło mi na stopniowe wyłapywanie błędów samodzielnie i doszlifowanie materiału.Nawet w słabszych momentach potrafi podnieść na duchu, w przeciwieństwie do nauczycieli w szkole, za co jestem ogromnie wdzięczna i polecam wszystkim-dzięki tym zajęciom czuję się bardzo dobrze przygotowana do matury:)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panem Maciejem. Każdy, nawet najtrudniejszy temat jest wytłumaczony w logiczny i zrozumiały sposób, od razu na przykładzie zadania. W odróżnieniu od lekcji w szkole, na zajęciach nauczyłem się rozwiązywać zadania "na myślenie", dobierając każdorazowo najlepszy sposób rozwiązania zamiast korzystać z wyuczonych, niezrozumiałych schematów, które wpajał mi nauczyciel w szkole. Ponadto zajęcia z Panem Maciejem prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a czas zajęć wykorzystywany jest maksymalnie efektywnie. Jeszcze raz zdecydowanie polecam!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2020

Zajęcia z Panem Maciejem są profesjonalne. Lekcje zaczynają się punktualnie, są maksymalnie wykorzystane, a wiedza przekazywana w niezwykle przejrzysty sposób w
miłej atmosferze. Kontakt z Panem Maciejem jest również bez zarzutu. Serdecznie polecam.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Bardzo polecam !!!Myśle, że lepszych zajęć z chemii nie mogłem sobie wymarzyć. Pan Maciej nie dość, że jest bardzo sympatyczną osobą to przede wszystkim ma niesamowicie duża wiedzę, którą potrafi w bardzo ciekawy i przystępny sposób przekazać.Indywidualne podejście do ucznia wyróżnia go z pośród innych nauczycieli .Prowadzone przez niego zajęcia online są bardzo profesjonalne.Dzięki setkom przerobionych zadań pod okiem korepetytora można liczyć na wymarzony wynik na maturze z chemii. Serdecznie polecam i dziękuje !!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Polecam wszystkim zajęcia z chemii z Panem Maciejem :) Zajęcia były prowadzone zrozumiale, wszystko jasno tłumaczone, a każde zadanie domowe sumiennie sprawdzane. Dzięki zajęciom polubiłam chemię, moja wiedza w końcu jest uporządkowana, a do matury podchodziłam ze spokojną głową. Wynik jest bardzo dobry. Polecam :)

avatar
Albertyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Polecam zajęcia z Panem Maciejem, prowadzone były w przyjemnej atmosferze, materiał przedstawiony był w jasny, przystępny sposób. Pan Maciej kładł duży nacisk na rozwiązywanie zadań maturalnych.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Gorąco polecam. Zajęcia prowadzone w przemiłej atmosferze, wszystkie zagadnienia, nawet te najtrudniejsze, wytłumaczone na wiele sposobów aż się załapie. Mimo przeogromnych braków, po roku zajęć z Panem Maciejem, według wstępnych obliczeń uzyskam ponad 90% z matury z chemii i dostanę się na wymarzoną medycynę. Zdecydowanie najlepszy nauczyciel na jakiego trafiłam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Gorąco polecam. Korepetytor bardzo kompetentny. Forma zajęć online bardzo wygodna. Materiał przedstawiony w jasny i przystępny sposób. Córka bardzo zadowolona.

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Polecam w 100% Nie sądzę żeby był lepszy nauczyciel zawsze miły i profesjonalny . Mimo mojej największej wadzie czyli braku organizacji do matury nikt mnie lepiej przygotować nie mógł.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Mocno spóźniona opinia, jednak nadal aktualna i w pełni zasłużona. Jeśli mi udało się dostać na medycynę, to znaczy, że Maciek jest w stanie wytłumaczyć wszystko każdemu. Świetne korki, warte swojej ceny!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2020

Serdecznie polecam każdemu maturzyście. Pan Maciej przygotował mnie do olimpiady chemicznej i dziś jestem finalistą, co w dużej mierze zawdzięczam swojemu nauczycielowi.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Mimo że jestem z Warszawy to korzystam z formy online, ktora jest super. Zajecia nie są drogie patrzac na ich jakość. U Pana Macieja godzina zajeć to u innych nauczycieli 3 godziny. Daje 10/10

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Matura z chemii na 100%.
To najlepsza rekomendacja

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Polecam w 100% Pana Macieja, świetnie przygotował mnie do matury z chemii. Z każdą lekcją czułem się coraz pewniej, wcześniej bezmyślnie rozwiązywałem łatwe zadania schematami ze szkoły a tutaj nauczyłem się kreatywnego myślenia przez co żadne zadanie mnie nie zaskoczyło. Cały proces nauki uporządkowany, plan pracy ułożony dzięki czemu miałem świadomość że wyrobie się ze wszystkim, co oszczędziło mi stresu. Dopiero tutaj zadawane proce domowe i matury zostały sprawdzane i omawiane ewentualne błędy. Zrobiłem około 90 matur przez pół roku, dzięki czemu jak poszedłem na maturę to zadania były wręcz banalne. Efektywne zajęcia które polecam

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2019

Jestem mega zadowolony. Matura z chemii będzie na ponad 90%. Chodziłem na inne zajęcia, ale tutaj zobaczyłem co to znaczy nauka. U Pana Macieja 1h zajęć to zrobienie dokładnie jednego działu co jest niesamowite.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Z Panem Maciejem córka pracuje od roku (7 klasa SP) i w tym czasie udało się zainteresować chemią tak bardzo, że gotowa była zweryfikować swoją wiedzę w pierwszych konkursach i to z sukcesem. Pomimo, że Oliwia nie jest ścisłym umysłem, chemię wymienia jako swój ulubiony przedmiot, co jednoznacznie świadczy, że dobry nauczyciel i właściwe podejście są kluczem do sukcesu w edukacji. Zajęcia odbywają się regularnie i punktualnie, obie strony przygotowane i wzajemnie wymagające od siebie. To co szczególnie cenne, to że p. Maciej w oparciu o swoje doświadczenie widzi dokładnie jaką drogę uczeń musi przejść aby osiągnąć wyznaczone cele i przemyślanie wspiera go w tym dążeniu- zarówno od strony merytorycznej jak i motywacyjnej. Takie podejście mentora buduje atmosferę zaufania i jednocześnie przekonanie, że nie może się nie udać. Komunikacja i otwartość na wszelkie sugestie- wzorowa. Szkoda, że takich osobowości nie można już spotkać w publicznej edukacji...

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Zdecydowanie najlepszy nauczyciel Chemii jakiego miałem. Pan Maciej pomógł mi zrozumieć wszystkie zagadnienia z chemii oraz nauczył mnie jak skutecznie rozwiązywać zadania maturalne, dzięki czemu próbne matury pisałem średnio na 90%,
Gorąco polecam Pana Macieja.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Pełen profesjonalizm.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Pan Maciej-osoba z powołania, która ma ogromną wiedzę z dziedziny chemii. Po pierwszych zajęciach wiedziałam, że to jest TEN nauczyciel. Jeszcze nikt nie przekazał mi takiej wiedzy w tak prosty sposób. Pan Maciej sprawia, że nawet najbardziej zawiłe zagadnienia stają się proste i oczywiste. Po roku nauki osiągnęłam 1 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Chemicznej, a obecnie czekam na wyniki ostatniego etapu konkursu kuratoryjnego. Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że jest to możliwe! Pan Maciej to nie tylko najlepszy korepetytor jakiego znam, ale również najlepszy motywator! Na wszystko znajdzie rozwiązanie, nie tylko na sprawy związane z chemią :)) Jeśli nauka chemii to TYLKO z Panem Maciejem! To był strzał w dziesiątkę!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2019

Pan Maciej jest bardzo rzetelnym nauczycielem. Zawsze wspaniale przygotowanym i cierpliwym. W niesamowity sposób tłumaczy najbardziej zawiłe tematy. Córka już po pierwszych zajęciach wyszła zachwycona jak świetnie Pan Maciej wszystko objaśnia. Pracując tylko rok z córką ,przyczynił się , że zajmuje ona najwyższe miejsca w konkursach chemicznych.
Po każdych zajęciach dostaje dodatkowe materiały do przerobienia, testy, konkursy , bądź książki do przeczytania związane z przerabianym tematem. Żartujemy sobie, że Pan Maciej ma wszystkie książki i testy świata związane z chemią. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.
Warto pracować z Panem Maciejem, bo efekty same przychodzą.
Atmosfera pracy jest bardzo przyjazna.Pan Maciej jest bardzo pomocny i życzliwy. Jeżeli szukasz korepetycji z chemii to tylko Pan Maciej! Serdecznie polecam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2018

W szkole chemia była jednym z moich ulubionych przedmiotów, jednak przez wiele lat nie potrafiłem dostrzec jej potencjału i wszechobecności w naszym życiu. Z początku współpraca z Panem Maciejem miała na celu pomoc w przygotowaniu mnie do egzaminu maturalnego. Szybko przekonałem się z jak ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem prowadzone są zajęcia. Sprawne i rzeczowe omawianie tematów a także łatwość z jaką tłumaczone są nawet najbardziej złożone problemy i zjawiska - nawet swobodne dyskusje na temat nurtujących przypadków z dziedziny chemii - sprawiły, że zajęcia z Panem Maciejem były wręcz 'zabawą z nauką'. Ponadto uświadomił mnie jak wiele wspólnego ma chemia z innymi dziedzinami nauk ścisłych co sprawiło, że nauczanie przyjęło formę zajęć interdyscyplinarnych, co tym bardziej wzbudziło moje zainteresowanie przedmiotem. Pan Maciej był zawsze dostępny i gotów odpowiedzieć na moje najtrudniejsze pytania oraz potrafił efektywnie zmotywować do pracy. Rok współpracy był niesamowitą przygodą, której nigdy nie zapomnę. Zajęcia zaowocowały wspaniałym postępem w mojej nauce, dzięki czemu w klasie maturalnej, choć wcześniej przeze mnie unikane, zajmowałem czołowe miejsca w konkursach chemicznych, zdobyłem tytuł laureata I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "o Diamentowy Indeks AGH" z chemii. Egzamin maturalny z chemii udało mi się napisać na poziomie 95%, co pozwoliło mi rozpocząć studia na Uniwersytecie Edynburskim na kierunku MChem Chemistry i rozwijać swoje zainteresowania, które pomógł mi rozbudzić Pan Maciej - za co już zawsze będę wdzięczny.
Dziękuję!

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Córka nie chciała pracować z nikim innym Pan Maciej przekonał ją ogromną wiedzą i umiejętnością jej przekazania co nie zawsze idzie w parze. Rzetelny korepetytor, pomocny, pracuje z uczniami nie tylko wybitnymi ale także tych dobrych czy przeciętnych potrafi zainteresować chemią i przygotować do matury. Wymagający, przerobi z uczniem dziesiątki arkuszy by osiągnąć cel.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Po roku zajęć z Maciejem nie tylko udało mi się napisać maturę z chemii na 90%, ale również zainteresować się tą dziedzina nauki, mimo że wcześniej podchodziłem do niej raczej z niechęcią. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze, oraz są niezwykle efektywne. Program i sposób nauczania są całkowicie dopasowane do potrzeb danej osoby, co spotyka się nieczęsto. Jeśli chodzi o cenę zajęć, to biorąc pod uwagę poziom przekazywania wiedzy i ilość sprawdzanych zadań, jest ona naprawdę korzystna. Współpraca z Maciejem była dla mnie przyjemnością, więc według mnie zdecydowanie się właśnie na tego korepetytora będzie świetnym wyborem otwierającym przed wami nowe możliwości.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

Zostałem finalista olimpiady chemicznej co dało mi 100% z chemii na maturze. Dziękuje bo dzięki Panu dostałem się na medycynę. Współpraca to czysta przyjemność.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2018

Wyciągnęłam się zek, poprawiłam oceny teraz mam zamiar iść do liceum na profil biolchem gdzie wcześniej nie myślałam o tym. Robiłam również doświadczenia gdzie na innych zajęciach mogłam o tym pomarzyć. Chodzę również na zajęcia grupowe (grupa 3 osobowa) gdzie razem rozwiązujemy zadania, ucząc się wspólnie z innymi wiele zyskałam. Zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe są super opcją dla osób które myślą o studiach medycznych bądź innych kierunkach przyrodniczych.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2018

Cena odzwierciedla jakość, chemię według moich obliczeń napisałem na minimum 90% a biologię 92-94%.
Wyniki mówia same za siebie.
Nie wierzyłem w siebie ale podczas zajęć poleszpyła się wiara w swoje umiejętności.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Nigdy wcześniej nie spotkałem osoby z taka wiedzą w naukach ścisłych. Atomosfera zajęć super, sala gdzie odbywają się one jest mega, jej wygląd jest kosmiczny oraz jej wyposażenie, które pozwala na wykonywanie wielu doświadczeń chemicznych i biologicznych.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2018

Zajęcia z Panem Maciejem pozwoliły mi na dokładne zgłębienie wiedzy z zakresu chemii. Od teraz żadne zadanie nie jest mi straszne, choć wcześniej nie było to takie oczywiste. Pan Maciej dysponuje ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w efektywny sposób. Serdecznie polecam korepetycje z Panem Maciejem.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Trzy lata nauki w Akademii się opłaciły, liczyłem sobie punkty i będę miał wynik powyżej 95%. Pan Maciej nie ma sobie równych, zresztą nie bez powodu aby dostać się na zajęcia trzeba rezerwować termin odpowiednio wcześniej. Jeżeli ktoś szuka osoby która kocha swoją prace to Pan Maciej jest taką osobą. Atmosfera zajęć bardzo przyjazna, podpisuje się całym sobą iż zajęcia polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Nauczyciel kompletny; wysoka kultura osobista, głębokie zrozumienie przekazywanej wiedzy, procesów maturalnych, gotowość do ciągłego przewyższania swoich własnych metod, sposobów uczenia. Innymi słowy, Maciej nie tylko uczy, ale również, a może przede wszystkim - uczy jak uczyć. Pięć gwiazdek!

avatar
Czarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Matura z biologii była dosyć trudna według opinii innych uczniów) jednak po 3 latach nauki u Macieja okazała się banalna. Będzie wyniki powyżej 90% na pewno.
Serdecznie polecam zajęcia! Czarek

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2018

Zostałem finalista olimpiady chemicznej;
Mam teraz 100% z matury z Chemii.
Wszystko to zasługa Pana Macieja;
Byłem wcześniej u wielu osób, dopiero tutaj zobaczyłem co to znaczy uczyć się na wysokim poziomie.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2018

Naprawdę super prowadzone korepetycje!!! Bardzo duża cierpliwość do ucznia! Całe lekcje sprawiły, że polubiłem chemię i ją rozumiem. Cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości i każde zagadnienie jest całkowicie zrozumiałe. Na pewno w przyszłości będę korzystał jeszcze z korepetycji, bo Pan Maciej oprócz chemii potrafi wytłumaczyć inne przedmioty przyrodnicze, nie tylko chemię. Dzięki niemu świetnie zdałem egzamin gimnazjalny!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2018

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Maciejem. Trafiając na wielu nauczycieli, zarówno uczących na poziomie licealnym jak i akademickim, jest on jednym z nielicznych, którzy traktują ten przedmiot z pasją i z zaangażowaniem podchodzą do swoich uczniów. Potrafi on przekazać wiedzę, tłumacząc każde zjawisko z osobna, nie sposób więc nie zrozumieć danego zagadnienia. Dodatkowo wykazuje się ogromną cierpliwością do
nawet najbardziej roztrzepanych uczniów. Pracując z Panem Maciejem, człowiek na pewno nie będzie się nudził, mając tak wszelaki wybór zadań i zbiorów, czemu towarzyszy sympatyczna atmosfera na zajęciach.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2018

Lekcje z Panem Maciejem to czysta przyjemność. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, w miłej atmosferze i na najwyższym poziomie. Jego wysoka kultura osobista, jak również szeroki zakres wiedzy sprawiają, że nauka chemii staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem. Dodatkowo Pan Maciej potrafi w prosty i logiczny sposób wyjaśnić trudne i skomplikowane zagadnienia chemiczne. Poza tym jest doskonałym motywatorem co przyczynia się do tego, że z łatwością można uwierzyć we własne możliwości.

avatar
Nicol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2018

Jestem szczęśliwa, że w bardzo ważnym dla mnie czasie Maciej stanął na mojej drodze. Zajęcia z nim są na najwyższym poziomie. Wszystko w jasny i zrozumiały sposób jest wytłumaczone. Maciek nieustannie pamięta o co toczy się gra. Ma przygotowany plan pracy i indywidualne podejście do ucznia.
Jest konkretny i odpowiedzialny. Wyróżnia się ogromną wiedzą i doskonałą techniką nauczania. To TRENER Z PASJĄ!
Każda kolejna z nim lekcja dodaje mi wiary, że w końcu osiągnę swój cel. Czuję, że mam skrzydła i niebawem je rozwinę.
Z całego serca polecam!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2018

Bardzo dobre przygotowanie do matury , miła atmosfera oraz pełne zaangażowanie . W rok nadrobiłam zaległości z całego liceum ; bardzo polecam :)

avatar
Jorgo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2018

Gdyby nie Maciek, nie nauczyłbym się chemii nigdy. W rok udało nam się nadrobić całe gimnazjum oraz zrobić cały pierwszy rok rozszerzenia. Jest świetnym nauczycielem oraz ma niezwykle obszerną wiedzę i potrafi ją przekazać w sposób dostępny dla ucznia i zrozumiały. Polecam Maćka każdemu, kto chce zdać maturę z chemii na dowolnym poziomie, a zwłaszcza kandydatom na studia medyczne w Warszawie jak i poza nią.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2018

Chodzę na zajęcia od roku, przygotowując się do egzaminu maturalnego, jestem pod wrażeniem prowadzenia zajęć. Miałem bardzo dużo problemów związanych z chemią, po zajęciach wszystko się zmieniło, dostaję oceny bardzo dobre mimo iż jestem w bardzo wymagającym liceum. Cieszę się, że trafiłem na taką osobę z pasją.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Najlepszy korepetytor z jakim dotychczas miałem okazje współpracować . Pełen profesjonalizm i zaangażowanie to jedne z wielu cech, które Pan Maciej pokazuje dając korepetycji .Swoje osiągnięcia w szkole zawdzięczam tylko dzięki jemu. Najlepszy nauczyciel na świecie !

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Pan Maciej cudowny człowiek! W logiczny i prosty sposób tłumaczy wszystkie zagadnienia. Dokładnie i rzetelnie objaśnia zadania, a także pomaga wyeliminować błędy nawet te wyuczone. Serdecznie polecam jesli ktos jest gotowy na solidna nauke ktora mi pomogła spełnić marzenie i dostac sie na lekarski-stomatologiczny :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Dostałem się dzięki Maciejowi na medycyne. Potrafi motywować, podczas nauki chemii łaczy elementy matenatyki, biologii, fizyki, co bardzo ułatwia naukę. Wszyscy którzy chca dostać się na wymarzone studia powinni skorzystać z zajęć u Macieja.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2017

Najlepszy z najlepszych, laureat konkursu chemicznego dzięki Maciejowi. Mega dzięki!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2017

Z Panem Maciejem współpracę dopiero rozpoczęłam do mety jeszcze daleko, ale już jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego sposobu przekazywania wiedzy. Umiejętność dodawania wiary bezcenna.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Matura z chemii zdana super !

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Wszystko super! Dobre podejście, całkowite poświęcenie dla ucznia. Pomimo krótkiej współpracy - ok 4-5 msc zdążyliśmy zrealizować cały materiał i poprawić maturę. Polecam serdecznie !

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Matura z chemii napisana rewelacyjnie. Super zajęcia !

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Dziś super dzień, medycyna zawita już niedługo, chemia 100%, biologia 88%, super nauczyciel z mega dużą wiedzą.
Świetny nauczyciel z powołania, lekcje prowadzone w super atmosferze. Umiejętność przekazywania wiedzy na niezwykłym poziomie. Szkoła mnie zniechęcała do zdawania rozszerzeń z biologii i chemii, Maciej motywował zwiększył poczucie wartości, a to zaowocowało.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Nie będę się rozpisywać matura z chemii poprawiona z 50% na 90%. Zadania autorskie Macieja mega pomocne. Daje 10/10

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Rekomenduję w 100%. Medycyna zawitała dzięki Maciejowi. Jesteś wielki

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Najlepszy nauczyciel z jakim miałem doczynienia, poleciła mi Macieja koleżanka i był to strzał w dziesiątkę. Mega atmosfera i wiedza pozwaliło odnieść mi sukces.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Dopiero tutaj poznałem na czym polega prawdziwa nauka chemii. Na zajęciach dowiedziałem się wielu rzeczy które pomogły mi na testach w szkole. Skończyłem klasę z oceną celującą z chemii, na pewno będę dalej uczęszczał na zajęcia do Macieja. Serdecznie polecam !!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Zajęcia na najwyższym poziomie, plan pracy na cały proces nauki. Super!!! Maciej jest mega przyjazny pomocny zawsze i ma ogromną wiedzę którą trudno znaleźć u innych nauczycieli.

avatar
OLEK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Matura z chemii okazała się banalna dzięki zajęciom u Macieja, poprawiałem maturę z chemii. byłem u wielu osób i niestety była to pomyłka. Jest to osoba u której można nauczyć się bardzo wiele w krótkim czasie. Wszystko co trudne u niego staję się banalne. Ogromna wiedza, super atmosfera pracy, plan nauki na cały proces edukacji bardzo mi pomógł. Zawsze motywował mnie do pracy.
DANKE RAZ JESZCZE!!!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Groziła mi poprawka, zajęcia sprawiły to iż mam teraz ocenę dobrą, gdzie 3 miesiące temu było to dla mnie marzeniem nie do zrealizowania. Mega przyjacielska atmosfera zajęć, zawsze mogę liczyć na niego w trudnych sytuacjach. Pozdro i do zobaczenia

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Poprostu zajęcia na najwyższym poziomie. Zostałem laureatem konkursu chemicznego i biologicznego dzięki tym zajęciom. Szkoda że tacy nauczyciele nie uczą w szkołach.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Polecam korki z Panem Maćkiem każdemu kto chce zdać bardzo dobrze maturę i nie martwić się o dodanie na studia. Już po kilku zajęciach wszystko staje się zrozumiałe, a na każde pytanie można uzyskać jasna i zrozumiała odpowiedź, dodatkowo podczas zajęć panuje przyjazna atmosfera. Świetny korepetytor!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Dziś był mój wielki dzień z chemii. Dzięki Maciej za pomoc, wszyscy wychodzili u mnie w szkole ze smutkiem ja natomiast z uśmiechem. Będzie wynik powyżej 90%, dzięki za wszystko.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Jestem bardzo zadowolona z zajęć u Pana Macieja i polecam go każdej osobie, która chce dobrze napisać maturę z chemii i dostać się na wymarzone studia. Pan Maciej odpowiada na każde pytanie w prosty i klarowny sposób. Poza tym daje bardzo dużo arkuszy do przerobienia, które dokładnie omawia z uczniem, dzięki temu zwraca uwagę na każdy najmniejszy błąd co pozwala osiągnąć wysoki wynik na maturze. Bardzo dziękuje za wszystko i polecam każdemu !!!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2017

Jedynki w końcu się skończyły a zaczęły oceny dobre, dzięki Maciej za pomoc.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Kursy maturalne fantastyczne, arkuszy zrobiłem bardzo dużo (około 90 w pół roku nauki, które zostały sprawdzone zawsze na czas i omówione). Osoba z wielkimi umiejętnościami oraz wielką kulturą osobistą.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2017

Przez długi czas szukałam dla swojej córki odpowiedniego nauczyciela do biologii i chemii, jednakże zawsze było jakieś ale, jedni byli niesłowni inni nie mieli pojęcia na temat tego co uczą, dopiero gdy trafiliśmy na zajęcia do Pana Macieja zobaczyliśmy jak wyglada podejście do ucznia. Zajęcia zawsze przygotowane, bezstresowa atmosfera pracy, cały czas w pełni zaangażowanie. Pan Maciej pozwolił pozbyć się dla mojej córki stresu ktory towarzyszył jej podczas każdego testu, sprawdzianu. Rozległa wiedza przydaje się podczas każdych zajęć, ponieważ dzięki temu moja córka nie musi uczęszczać do paru osób na zajęcia. Prace domowe zawsze sprowadzane na czas, pełna motywacja ucznia poza zajęciami. Gdy córka zaczynała zajęcia była obstawiona ocenami dopuszczającymi, teraz są to bardzo dobre - to mówi samo za siebie. Nie myślałam nawet iż możemy myśleć o przygotowywaniu się do olimpiady chemicznej, jednakże dzięki współpracy z Panem stało się to rzeczywistością. Cena jest odzwierciedleniem jakości, naprawdę warto przyjść i samemu zobaczyć.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2017

Nie mam słów by opisać zajęcia, są fantastyczne, bardzo pomocne jest łączenie innych nauk ścisłych takich jak: fizyka, matematyka, biologia, dzięki temu wszystko jest łatwe i klarowne. Rekomenduję tutora Macieja, ponieważ jest to zupełnie inny poziom nauczania.

avatar
Franciszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2017

Zajęcia na najwyższym dostępnym poziomie. Materiał szkolny - rozszerzenie z liceum zrobione w pół roku, mimo mniejszej liczby godzin w tygodniu niż przez dwa lata liceum. Świetna opcja dla ludzi z mniejszych miast, którzy normalnie nie mieli by szansy rywalizować w olimpiadzie chemicznej, do której się przygotowuję, z uczniami z dużych miast. Cierpliwość, wiedza i zaangażowanie to miła odmiana po wielu innych korepetytorach i nauczycielach z liceum, którzy chcą tylko odbębnić. Polecam gorąco każdemu, kto stawia sobie jakiekolwiek cele w nauce chemii. Czy to egzamin gimnazjalny, matura, poprawienie ocen, czy takie chociażby taki rzeczy jak Olimpiada Chemiczna, Konkurs Kuratoryjny, czy nawet prace magisterskie i doktorackie.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2017

Maciej potrafi doskonale od wyjaśnić, zaprezentować i od podstaw wytłumaczyć chemię - dzięki niemu z żadnym zagadnieniem nie mam problemu. Super podejście, ciekawe zajęcia i miła atmosfera pracy. Lekcje pozwalają przyswoić nawet najcięższe partie materiału w na prawdę zadziwiająco krótkim czasie, co nie jest możliwe podczas zwykłych zajęć szkolnych. Widać że ma pasję i ciągle się rozwija, a jednocześnie uczy profesjonalnie. To jemu zawdzięczam tytuł laureata w konkursie gimnazjalnym. Maciej pisze również świetne odwołania, które w przypadku brakującego punkta gwarantują przejście do kolejnego etapu.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2017

W końcu zrozumiałem chemię, polecam szczególnie kursy przyspieszone, genialne dla osób które chcą osiągnąć sukces w krótkim czasie. Zajęcia są bardzo wydajne, zawsze wszystkie prace domowe sprawdzone na czas, wszystko wyjaśnione od początku do końca. Zajęcia zawsze trwają do momentu aż zrozumiem cały zamierzony materiał na daną lekcję.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Kursy pozwalają w dużo szybszy sposób przerobić program przewidziany na egzaminie maturalnym, oraz oszczędzić czas. Serdecznie dziękuję za miłe słowa, życzę powodzenia oraz wielu sukcesów!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2017

Szybko osiągnąłem cel dzięki zajęciom. Tanio nie jest, ale warto ! Jestem bardzo zadowolony.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Dziękuję za miłe słowa. Życzę Adrianie dalszych sukcesów!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2017

Zupełnie inne podeśjscie do nauczania. Miła, przyjemna atmosfera pracy, duże postępy w nauce poczyniłem dzięki pomocy Macieja! Rzeczowy, konkretny, mający obszerną wiedzę!

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Bardzo się cieszę, iż moje podejście spełnia Twoje oczekiwania. Przesyłam pozdrowienia oraz życzę dalszych sukcesów!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Super! Zupełnie inne podejście niż u innych korepetytorów. Techniki nauczania oraz przekazywanie wiedzy godne tej ceny. Nauczyłem się wiele w bardzo krótkim czasie. Na pewno skorzystam jeszcze z zajęć u Macieja!

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Staram się każdego dnia stosować techniki nauczania, które pozwalają moim uczniom przyswajać wiedzę w ciekawy oraz wydajny sposób. Dziękuję za miłe słowa, oraz życzę dalszych sukcesów!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2017

Tytuł finalisty 63 olimpiady chemicznej zawdzięczam Maciejowi. Tytuł ten zapewnił mi 100% na maturze z chemii i indeksy na studia, wyniki same mówią za siebie jak Maciej uczy. Naprawdę wielkie dzięki, polecam wszystkim którzy chcą spełniać swoje marzenia!

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Wielkie gratulację mój olimpijczyku, mam nadzieję że za rok wyruszysz na Olimpiadę Międzynarodową. Pozdrawiam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2017

Super! Zajęcia na najwyższym poziomie nie wiedziałam że można tak fajnie przekazywać wiedzę. Pozdrawiam najlepszego nauczyciela pod słońcem.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Miło mi to słyszeć Aniu, przesyłam pozdrowienia oraz życzę dalszych sukcesów.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2017

Dziękuje bardzo za pomoc mistrzu! Obroniłes mnie przed zagrożeniem na półrocze. Dzięki Tobie mam pozytywną ocenę o której wcześniej mi się nawet nie śniło. Super nauczyciel, miły, uprzejmy zawsze pomaga w trudnych sytuacjach. Dzięki Mistzru raz jeszcze!

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Karol, dziękuję za te słowa, dzięki nim każdy dzień pracy z uczniami jest jeszcze lepszy. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2017

Jestem pod wrażeniem zajęć, uczęszczam od paru miesięcy i zrobiłem duże postępy i nadal robię.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Serdecznie dziękuję za miłe słowa!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2017

Groziła mi ocen niedostateczna na koniec semestru, wystarczyło 3 zajęcia aby zdobyć pozytywną ocenę. Jest to osoba której głównym celem jest nauczyć tak by uczeń zrozumiał i był zadowolony, myśle żeby takie osoby uczyły w szkole wszyscy lubiliby szkołę. Poprostu osóba z powołania która ma niewyobrażalną wiedzę w swojej dziedzinie. Jeszcze raz wielkie podziękowania za pomoc !

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Jest mi niezmiernie miło czytać takie słowa na swój temat. Każdego dnia staram się przekazywać wiedzę którą zdobyłem, w taki sposób, by moi uczniowie byli zadowoleni oraz osiągali wymarzone cele. Życzę dalszych sukcesów !

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2017

Mistrz w tym co robi a do tego niezwykle uprzejmy co rzadko się zdarza. Kolokwium zdane dzięki Maciejowi. Serdecznie polecam !

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Dziękuję Robercie bardzo za współpracę. Życzę dalszych sukcesów !

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2016

Osoba z pasją, która wie czego uczyć i jak. Polecam wszystkim którzy chcą poprawić swoje wyniki z chemii oraz polubić ją.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa. Pozdrawiam Maks!

avatar
Jorgo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2016

Naprawdę zajefajnie na zajęciach. Ciekawie prowadzone, uczę się rozwiązywać zadań maturalnych oraz teorii którą trzeba zastosować w praktyce. Super atmosfera, zawsze mogę pytać i uzyskam odpowiedz. Oprócz zajęć indywidualnych korzystam również z zajęć grupowych są również mega fajne. Kurs przyspieszony polecam przedewszystkim dla maturzystów.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Widzę że kursy przyspieszone cieszą się coraz większym zainteresowaniem, bardzo miło mi z tego powodu. Jorgo oby więcej tak pilnych uczniów jak ty. Pozdrawiam !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2016

Mojemu synowi groziła ocena niedostateczna z chemii dzięki zajęciom u Pana Macieja syn poprawił się w nauce oraz zaczął interesować się chemią. Wielka szkoda że tacy nauczyciele nie uczą w szkołach.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Dziękuję Szanowna Pani Moniko. Syn zaczął robić ogromne postępy. Przesyłam pozdrowienia dla Pani i Syna.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2016

Chodziłem na przyspieszony kurs maturalny, naprawdę MEGA SUPER. Nauczyłem się w 5 miesięcy więcej niż przez całe swoje życie. Wszystko omówione tak by dało się zrozumieć. Uzyskałem 90% gdzie pierwsze arkusze pisałem tragicznie. Zrobiłem około 100 arkuszy wszystkie sprawdzone i omówione. Bardzo podoba mi się to że można kontaktować się w sprawie zadań po zajęciach. Cena adekwatna do jakości.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Dziękuję Jakubie za przemiłe słowa, kurs przyspieszony był najlepszym wariantem dla Ciebie i cieszę się że z niego skorzystałeś. Życzę dalszych sukcesów na wymarzonej medycynie. Pozdrawiam !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2016

Podczas zajęć u Macieja mogę odkryć swoje zainteresowanie do chemii. Jest super, zajęcia zawsze na najwyższym poziomie. Dostaje wiele materiałów, które pomagają utrwalić wiedzę uzyskaną na zajęciach. Uzyskuje coraz wyższe wyniki na sprawdzianach, a to wszystko dzięki Maćkowi. Dziękuję raz jeszcze !

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Mateusz, jeszcze raz gratuluję coraz wyższych wyników, bardzo się cieszę że mogłem pomóc, oraz rozbudzić w Tobie zainteresowanie do chemii. Pozdrawiam !

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Zdałem egzamin poprawkowy, super nauka i co ważne w przyjaznej atmosferze. Jeżeli będzie tylko taka potrzeba napewno skorzystam z pomocy Maćka.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Miło mi to słyszeć, życzę Ci Krystianie dalszych sukcesów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Maciej przygotowywał syna do konkursu gimnazjalnego, efektem całej współpracy było osiągnięcie tytułu laureata, dzięki czemu mój syn dostał się do wymarzonego liceum. Super wiedza Macieja i do tego jest bardzo miły i uczynny. POLECAM!

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Jeszcze raz składam najszczersze gratulacje. Pozdrawiam!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Naprawdę super, jestem bardzo zadowolony. Uczciwie, profesjonalnie, miła atmosfera. Szybko poprawiłem się z chemii, mimo iż sprawiała mi problem na początku. Polecam

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Cieszę się niezmiernie Robercie, iż mogłem Ci pomóc. Chemia nigdy nie sprawiała Ci większego problemu, wystarczyło Cię trochę ukierunkować. Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Jestem bardzo zadowolony z formy i przebiegu zajęć. Dzięki Maciejowi w krótkim czasie jestem w stanie opanować znaczne części materiału. Nauka samemu czy też w szkole nie szła mi tak efektywnie, a ja w końcu widzę rezultaty i rozumiem każdy omawiany temat.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Jest mi bardzo miło Patryku, iż moje metody nauczania spełniły twoje oczekiwania. Pozdrawiam !

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2016

Super naprawdę mega fajne zajęcia polecam, poprawiłem maturę i dostałem się na wymarzone studia.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Marku jeszcze raz gratuluję, wierzyłem w Ciebie od samego początku. Ciężko zapracowałeś na swój sukces. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Jestem mega zadowolona. 90% z chemii to wynik mega wysoki. Jest to wszystko dzieki Maciejowi. POLECAM!!

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Gratuluję Natalio, od samego początku wierzyłem w Ciebie, ponieważ jesteś bardzo zdolną oraz pracowitą osobą. Pozdrawiam, oraz życzę miłego odpoczynku.

avatar
Czarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2016

Jestem pod mega wrażeniem zajęć. Żadne pytanie go nie zaskakuje, zawsze odpowiada krótko, rzeczowo i na temat nie wywijając się od odpowiedzi tak jak robi to większość korepetytorów. Pisałem maturę (starą podstawę programową) i ze wstępnych moich obliczeń wynik będzie powyżej 90%. Naprawdę super. Cena nie jest wygórowana, ponieważ Maciej daje dużo materiałów oraz sprawdza robione przeze mnie zadania zwracając uwagę na poprawny zapis oraz poprawność pod względem merytorycznym, gdzie u poprzednich nauczycieli wszyscy potrafili tylko zadawać i kazali sprawdzać samemu z kluczem odpowiedzi.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Gratuluję wyniku, dziękuję za docenienie mojej ciężkiej pracy. Pozdrawiam oraz życzę miłego, zasłużonego wypoczynku po ciężkiej pracy.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2015

Zajęcia na wysokim poziomie. Nie myślałem że można tak fajnie tłumaczyć liczby kwantowe czy inne zawiłe pojęcia chemiczne. Polecam wszystkim którzy chcą się wiele nauczyć w krótkim czasie. Cena adekwatna do jakości. Byłem u wielu osób za dużo niższe pieniądze i jakość nauczania jest na poziomie poniżej krytyki. Krótko mówiąc fajny, miły chłopak który traktuje swoich uczniów jak kolegów a nie jak ucznia, dzięki tak milej atmosferze można nauczyć się wiele oraz w dużo krótszym czasie.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Dziękuję Grzegorzu miło mi bardzo. Oby jak najwięcej takich ambitnych osób jak ty.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Powiem krótko jestem po rozszerzonej maturze. Wynik 93% chyba mówi sam za siebie. Na początku myślałem że jak uczeń może uczyć ucznia ale naprawdę przekonałem się że dyplom o niczym nie świadczy. Żałuję że wcześniej nie trafiłem do takiej osoby która jednocześnie uczy i jest bardzo miła. Zajęcia zawsze w pełni przygotowane, jak na taki poziom wiedzy cena nie jest wygórowana. W pełni rekomenduje tę osobę, przede wszystkim jest konkretny,uczciwy i wie jak nauczyć, a nie tylko klepać książki na pamięć, jak to się robi u większości nauczycieli.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Dziękuję bardzo za świetną współprace. A wyniku z matury gratuluję po raz drugi.

avatar
ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2015

Jest to osoba, która rozbudziła w moim synu zainteresowanie do chemii. Lekcja u pana Macieja jak określa mój syn, to trening logicznego myślenia. Myślę, że to osoba, która wie co tłumaczy i umie wyjaśnić dlaczego tak jest. Moje dziecko odnosi już pierwsze sukcesy i jestem pewna, że nie ostatnie. Oby więcej takich osób, które umieją przekazywać wiedzę w taki sposób. Na początku przeraziłam się wysokością stawki godzinowej, lecz teraz wiem że warto zapłacić za przyszłość swego syna. Chciałabym podkreślić, że moj syn był u wielu korepetytorów z dyplomem, lecz nigdy nikt nie umiał wytłumaczyć zawiłych zagadnień chemicznych. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę osobę. Jestem pewna że sprosta oczekiwaniom każdego.

Akademia Nauki Chemii - Korepetycje Chemia Maciej

Jestem wdzięczny za obiektywną opinię. Gratuluję tak mądrego syna.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.