Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Małgosia

EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie


(13 ogłoszeń)
 • Opinie: 73 opinie
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Kielce
 • EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie

 • Ostatnia aktywność: 22 dni temu

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Bartek19 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia w EDU-Mag. Pełen profesjonalizm. Najlepsze korepetycje w mieście. Chodziłem na kurs maturalny aż z trzech przedmiotów. Wszyscy nauczyciele sympatyczni i przede wszystkim kompetentni, a wyniki matur powyżej oczekiwań.

 • Kasia30 lipca 2017Ocena: 5/5

  Jeśli szukasz najlepszego korepetytora z języka polskiego w Kielcach, dobrze trafiłeś/łaś. W EDU-MAG pracuje Kobieta-Anioł. Pani Małgosia, bo o niej mowa, przygotuje Cię świetnie do egzaminu dojrzałości, jak również sprawi, że z jej pomocą zostaniesz laureatem olimpiady z języka polskiego. Pewność siebie, perfekcjonizm, upór w dążeniu do celu, poczucie humoru, a przede wszystkim - ogromne zaangażowanie w pracę i troska o wynik każdego ucznia to Jej cechy rozpoznawcze. Zajęcia natomiast to czysta przyjemność, która przynosi wymierne efekty. W moim przypadku przygoda z P. Małgosią zakończyła się pięknym wynikiem - zdałam maturę rozszerzoną na 96%. Dziękuję z całego serca! Będę Panią polecać wszystkim znajomym, ponieważ jest Pani nauczycielem z ogromną pasją i sercem do uczniów.

 • Tomek29 lipca 2017Ocena: 5/5

  Uczęszczałem na zajęcia z angielskiego i matematyki przed maturą. Jestem bardzo zadowolony zarówno z zajęć, jak i wyników. Egzaminy poszły mi super. Bez problemu dostałem się na wymarzone studia. Cieszę się, że trafiłem do Edu-Mag bo pracują tam naprawdę świetni nauczyciele i w bardzo przystępny sposób przekazują wiedzę. Serdecznie polecam i dziekuje.

 • Joanna1 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Z Panią Małgorzatą współpracowałam bardzo długo i mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej kompetentnych i godnych zaufania korepetytorek. W ciągu mojej edukacji pracowałam z wieloma korepetytorami, lecz Panią Małgorzatę, będę wspominać najlepiej, ponieważ jest miła, pomocna i ma duże poczuciem humoru. :) Jest także bardzo wymagającą osobą, intensywnie pracuje na sukces każdego ucznia, ponieważ jej na tym zależy. Dzięki niej uzyskałam z matury ustanej z polskiego 75%, co było dla mnie ogromnym sukcesem, ponieważ na początku przygotowywania do matury, moje wystąpienia były koszmarne, lecz z każdym spotkaniem było co raz lepiej. Dzięki niej mogę być pewna, że matura z polskiego jest zdana na wysokim poziomie.

  Chodziłam także na korepetycje do Pani Katarzyny. Przygotowywała mnie do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Dzięki jej pomocy maturę ustną zdałam na 95%, a na egzamin pisemny z angielskiego szłam bez większego stresu, ponieważ wiedziałam, że jestem bardzo dobrze przygotowana.

  Współpraca z firmą Pani Małgorzaty gwarantuje wysokie wyniki z matur, także serdecznie polecam. :)

 • Ania29 maja 2017Ocena: 5/5

  Pozytywnych opinii na temat Pani Małgorzaty jest sporo i ja się pod nimi w pełni podpisuję. To sympatyczna, miła osoba, z dużym poczuciem humoru, mająca świetny kontakt z uczniami. Prawdą jest też to, że jest bardzo wymagająca i ambitna. To jednak daje efekty. Z matury ustnej dostałam 97,5 % i jestem też bardzo zadowolona z tego, jak mi poszła część pisemna. Polecam zajęcia z Panią Małgosią każdemu, kto myśli o dobrze zdanej maturze z jezyka polskiego. To najlepszy korepetytor w Kielcach, a jak widać po opinii nizej z jej pomocy korzystają także osoby spoza naszego miasta. To o czymś świadczy!

 • Paweł28 maja 2017Ocena: 5/5

  Jestem uczniem drugiej klasy liceum i od zawsze miałem problemy z matematyką. W tym roku zacząłem uczęszczać na zajęcia do Edu-Mag. Moje oceny się poprawiły, więc teraz spokojnie czekam na zakończenie roku. Mam jeszcze sporo braków do nadrobienia przed maturą, ale mam na to cały rok. Dzięki zajęciom w tej firmie odzyskałem pewność siebie i wiarę, że matematykę da się zrozumieć.

 • Bernadeta28 maja 2017Ocena: 5/5

  Pani Małgosia to najlepsza korepetytorka na jaką mogłam trafić. Moja wiedza z polskiego była bardzo mała, nie miałam nawet pewności czy uda mi się zdać maturę na poziomie podstawowym na 30%. W lutym trafiłam na korepetycje, początki nie były łatwe, ale dzięki Pani Małgosi, jej cierpliwości , życzliwości i wyrozumiałości udało mi się w tak krótkim czasie nadrobić zaległości w wiedzy z języka polskiego. Dzięki pomocy , którą dostałam uzyskałam 97% z ustnej matury a z pisemnej czuję , że będzie to wynik około 70%. Nigdy nie spodziewałam się takich rezultatów. A dzięki Pani Małgosi udało się osiągnąć tak dobre wyniki.
  Miałam lekcje również z Panem Andrzejem , który także bardzo dobrze przygotował mnie do matury z matematyki. Myślę, że z matury będę mieć wynik około 70%.
  Korzystałam także z korepetycji z chemii. Moja wiedza na początku też nie była zbyt wysoka. Od września udało nadrobić mi się zaległości z całego materiału z chemii. W szkole ze sprawdzianów , z których miałam kiepskie oceny zaczęłam dostawać same 5 i 6. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji w tej firmie.
  Dziękuje za pomoc i serdecznie polecam każdemu korepetycje w Edu-Mag.

 • Ewa20 maja 2017Ocena: 5/5

  Mieszkam we Wrocławiu, gdzie można znaleźć wielu pozaszkolnych nauczycieli. Mimo to wybrałam Panią Małgorzatę oddaloną o trzysta pięćdziesiąt kilometrów! Kielecka korepetytorka znalazła rozwiązanie tego problemu. Zaoferowała mi możliwości współpracy online i przez telefon.
  Moją współpracę z panią Małgorzatą rozpoczęłam zaledwie cztery miesiące przed maturą. Nasza praca zaowocowała doskonałym wynikiem 95% z egzaminu ustnego z języka polskiego! Nie byłby on w zasięgu moich możliwości, gdyby nie cierpliwość i wytrwałości mojej korepetytorki. Pani Małgosia przygotowała mnie, uczennicę profilu ścisłego, także do matury pisemnej na poziomie rozszerzonym. Wszystkie moje prace sprawdzała wnikliwie swoim „radarem w oczach”, przed którym nie był w stanie ukryć się żaden błąd.
  Nigdy nie miałam do czynienia ze wspanialszym nauczycielem, który traktowałby swoich uczniów z taką troskliwością i starannością. Serdecznie polecam każdemu, kto pragnie zmienić swoje nastawienie, a także oceny z języka polskiego.

 • Natalia16 maja 2017Ocena: 5/5

  Trafiłam do Pani Małgorzaty we wrześniu, poziom mojej wiedzy nie był zbyt wysoki. Popełniałam liczne błędy, na które nikt nigdy wcześniej nie zwracał mi uwagi, aż w końcu pojawiła się Pani Małgosia z tzw. "radarem w oczach", dzięki której ich ilość stopniowo się zmniejszała. Duża ilość prac domowych pozwoliła wypracować systematyczność, a także utrwalić zdobytą wiedzę. Pani Małgorzata to nie tylko doskonała Nauczycielka, posiadająca ogrom wiedzy, którą w ciekawy przekazuje, a ciepła i miła osoba. Zajęcia prowadziła zawsze z pozytywną energią, co jest istotne, gdyż na korepetycje chodziłam z przyjemnością a nie przymusem. Na wyniki matur wciąż czekam, aczkolwiek wiem, iż dzięki korepetycjom z Panią będą znacznie wyższe. Świadczy o tym fakt, iż z matury ustnej uzyskałam 97,5%, co wcześniej wydawało się nieosiągalne w moim przypadku. Wszystkim serdecznie polecam korepetycje u Pani Małgosi. :)

 • Maciek16 maja 2017Ocena: 5/5

  Uczęszczałem na korepetycje do pani Małgosi, na samym początku współpracy myślałem, że to kolejne nudne korepetycje, ale okazało się, iż pani Małgorzata została jedną z nielicznych w moim życiu osób, które mnie czegoś nauczyły i wyniosłem wiele ciekawych rzeczy z "lekcji". Potrafiła mnie zmusić do robienia pracy domowej, a to już coś ;) Gdyby nie ona z matury z polskiego miałbym może jakieś 40%, a po odbytych korepetycjach czuję, że maturę napisałem na przynajmniej 85%. Mój postęp widać również w przypadku matury ustnej, gdyż dostałem z niej 100%.
  Miałem lekcje również z panem Andrzejem, który pokazał mi wiele rzeczy, a także usystematyzował moją wiedzę z matematyki w taki sposób, że jestem pewny, że z matury dostanę przynajmniej 70%. Darzę go także wielkim szacunkiem, bo on po prostu kocha to, co robi i robi to, co kocha i dziękuję mu za to.

 • Justyna13 maja 2017Ocena: 5/5

  Mój syn uczęszczał na korepetycje do Pani Magdy. Serdeczna i bardzo kompetentna osoba. Poleciłam Panią Magdę znajomym, którzy również byli bardzo zadowoleni. Bardzo miły kontakt z właścicielką firmy, Panią Małgosią.

 • Dominik1 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Pani Małgosia to chyba najlepsza specjalistka od trudnych przypadków na świecie. Ja jestem tego najlepszym przykładem. W styczniu trafiłem do niej z praktycznie wystawiona już jedynka na półrocze. Pani Małgosia pomogła mi sukcesywnie zaliczyć partie materiału i w tym semestrze zagrożenia nie będzie. Jest szansa nawet na trójkę. W przyszłym roku matura i już jestem wpisany na listę uczniów na kolejny rok szkolny. Dziękuję i gorąco polecam.

 • Agata10 lutego 2017Ocena: 5/5

  Moja córka od listopada zeszłego roku uczęszcza na zajęcia z matematyki do Edu-Mag. Na wywiadówce okazało się, że nie radzi sobie z tym przedmiotem. Pojawiły się zaległości, pierwsze jedynki i ogromna niechęć do matematyki. Postanowiłam jej pomóc. Koleżanka dała mi nr do Pani Małgosi, która jest właścicielka Edu-Mag i po rozmowie z nią umówiłam pierwsze zajęcia. To była bardzo dobra decyzja. W tym momencie córka nadrobiła zaległości, obroniła trójkę na semestr i co najważniejsze odzyskała spokój i nawet polubiła matematykę. Dziękuję za pomoc. Wszystkim polecam Edu-Mag. To naprawdę profesjonaliści.

 • Sylwia30 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Pani Małgosia to złota kobieta, która ma niesamowitą cierpliwość i zrozumienie dla swojego ucznia! Opinie pisze ze sporym opóźnieniem bo jestem już na studiach, ale myślę, że warto pomóc komuś w wyborze korepetytora. Czas spędzony na zajęciach wspominam bardzo dobrze, zawsze mogłam liczyć, że wszelkie moje wątpliwości odnośnie jakiegoś zagadnienia będą wyjaśnione. Chociaż czasami bywało ciężko, okres przygotowań do matury wspominam z sentymentem. POLECAM! ;)

 • Monika13 listopada 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia z Pania Małgosią poleciła mi koleżanka, która świetnie zdała rozszerzenie z polskiego przygotowując się pod jej okiem, dlatego i ja postanowiłam spróbować. Jestem bardzo zadowolona. Pani jest bardzo kompetentna i wymagająca. Już po niespełna 3 miesiącach czuję się dużo pewniej, ostatnio z rozprawki dostałam pierwszą w życiu 4 i mniej boję się tegorocznej matury. Gorąco polecam.

 • Marzena12 września 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z firmy Edu-Mag ,mój syn przgotowywał się do poprawki matury z matematyki u pani Kingi był bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia przez panią Kingę zajęć ,bardzo dobrze tłumaczy ,jest świetnym nauczycielem bardzo miła ,sympatyczna,życzliwa, syn szybko nawiązał z nią kontakt .Polecam lekcje u p.Kingi i bardzo dziękuje zarówno pani Kindze ,jak również pani Małgosi za zainteresowanie i dużą życzliwość .

 • Artur26 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Dzięki ekipie EDU-MAG od października zaczynam zajęcia na AGH w Krakowie. Na tę uczelnię ostatecznie się zdecydowałem, bo dzięki świetnym wynikom z matury mogłem wybierać między trzema, na które złożyłem dokumenty. W firmie pracują świetni nauczyciele i praca z nimi była prawdziwą przyjemnością. Polecam. Naprawdę warto!!!

 • Magdalena25 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Mój syn uczęszczał do firmy Edu-Mag na zajęcia z matematyki przygotowujące go do matury. Matematyka nigdy nie była jego mocną stroną, dlatego tym bardziej byliśmy miło zaskoczeni wynikiem. Szczerze polacam zajęcia w tej firmie. Oprócz tego, że uczą tam bardzo dobrzy nauczyciele to na pochwałę zasługuje też Pani Małgosia – właścicielka, która interesuje się każdym uczniem, śledzi jego postępy i dzwoni, gdy zaczynają się problemy. Tak było z moim synem, który w pewnym momencie przestał odrabiać prace domowe i zaczął chodzić na zajęcia „w kratkę”. Jego wybryki zakończył telefon od P. Małgosi, która szybko zareagowała i poinformowała mnie o problemach. Widać, że w firmie najważniejszy jest uczeń i jego sukcesy, a nie przelewy robione przez rodziców. Dziekujemy za wkład pracy. To były dobrze wydane pieniądze. Polecam usługi tej firmy z pełną odpowiedzialnością.

 • Agnieszka23 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Moja córka, Klaudia, trafiła do pani Małgosi na zajęcia dodatkowe, przygotowujące do olimpiady humanistycznej. Pani Małgosia z ogromnym wyczuciem i profesjonalizmem oceniła wiedzę Klaudii, wyłapała obszary wymagające poprawy i pomogła jej usystematyzować wiedzę z języka polskiego. Dzięki temu moja córka uzyskała tytuł finalisty olimpiady humanistycznej. Dziękuję i polecam współpracę z panią Małgosią.

 • Marcin20 lipca 2016Ocena: 5/5

  Jestem w pełni zadowolony z zajęć prowadzonych przez Panią Małgosię (j. polski) oraz Pana Andrzeja (fizyka+matematyka) lubiłem uczęszczać na korepetycje. Zostałem dobrze przygotowany do matury którą zdałem lepiej niż oczekiwałem. Bardzo dziękuje za pomoc. Polecam!

 • Ilona30 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Moja córka trafiła do p. Małgosi z problemami z j.polskiego zaraz po 5 klasie. Córka miała zaległości z młodszych lat. Pani Małgosia jest osobą wymagającą, ale przy tym ciepłą, życzliwą i sympatyczną. Bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia, z którymi uczniowie mają problemy. Wspólny wysiłek przyniósł rezultaty, gdyż córka zdała egzamin szóstoklasisty na 80%, oraz podniosła ocenę z j.polskiego.
  Bardzo dziękujemy p. Małgosi za pomoc. Serdecznie polecam.

 • Sylwia29 maja 2016Ocena: 5/5

  Mój syn uczęszczał na zajęcia z języka polskiego do P. Małgosi. Postanowiłam zapisać go na dodatkowe lekcje w celu przygotowania go do egzaminu po szóstej klasie, gdyż wiedziałam, że syn ma zaległości jeszcze z młodszych klas. Szczególnie nie radził sobie z gramatyką języka polskiego. Pani Małgosia okazała się niezwykle profesjonalną, wymagającą, a także ciepłą osobą, która fenomenalnie tłumaczy gramatykę! Ich wspólny wysiłek opłacił się – syn zdał egzamin na 18/20 punktów. Lepiej nie mogliśmy trafić. Dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy każdemu.

 • Klaudia19 maja 2016Ocena: 5/5

  Do Pani Małgosi trafiłam w drugiej klasie liceum. Pamiętam jak na pierwszej lekcji nie umiałam sklecić zdania i ładnie się wypowiedzieć. Dziś jestem po maturze. Z egzaminu ustnego otrzymałam 90%. Jest to dla mnie wielki sukces, idąc na pierwsze zajęcia nawet nie śniłam o takim wyniku, natomiast moje teraźniejsze umiejętności są nieporównywalne do tych początkowych. To wszystko zasługa Pani Małgosi, która jest naprawdę świetna w tym co robi- ma dużą wiedzę, umie ją przekazać z widoczną przy tym pasją, a także jest bardzo wymagająca, co moim zdaniem stanowi wielki plus. To profesjonalistka w każdym aspekcie. Uczniów traktuje bardzo poważnie, jest sumienna, słowna i solidna (zawsze przygotowana do lekcji), a przy tym sympatyczna i życzliwa. Przez te dwa lata współpracy Pani Małgosia nigdy mnie nie zawiodła, a zajęcia z Nią były dla mnie czystą przyjemnością. Szczerze GORĄCO POLECAM!

 • Asia10 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Panią Małgosię poleciła mi koleżanka z klasy - Wiktoria, która napisała ocenę niżej. Byłam zdziwiona, jak zaczęła poprawiać jedynki na czwórki i piątki. Powiedziała mi, że trafiła do nauczycielki, która swietnie i to w ciągu kilku spotkań wytłumaczyła jej zagadnienia z gramatyki. Udało mi się również dostać na zajęcia do Pani Małgosi i dostałam pierwsza w życiu 4+ z klasówki z polskiego. Nie sądziłam, że kiedykolwiek zrozumiem gramatykę jęz. polskiego. Bardzo dziękuję i gorąco polecam wszystkim, którzy mają problemy z polskim.

 • Wiktoria27 listopada 2015Ocena: 5/5

  Jestem uczennicą II klasy gimn. U Pani Małgosi wreszcie zrozumiałam gramatykę, której nauczycielka ze szkoły nie potrafiła mi wytłumaczyć. Wystarczylo kilka spotkań i jasne tłumaczenie, a dwie jedynki ze sprawdzianów zamieniłam na 4 i 5! Bardzo dziękuję i na pewno przed kolejną klasówką do Pani wrócę. Poleciłam Pania Gosię kolezance i ona też jest bardzo zadowolona. Serdecznie polecam wszystkim.

 • Renata15 listopada 2015Ocena: 5/5

  Mój syn uczęszcza na zajęcia z matematyki do P. Magdy. Trafił do niej zimą tego roku, kiedy groziła mu ocena niedostateczna na połrocze w 2 kl. gimn. P. Magdzie szybko udało się zdiagnozować problemy syna i od tej pory zaczęła się systematyczna praca nad zaległościami oraz bieżącym materialem. Cierpliwość i konsekwencja P. Magdy sprawiły, że na koniec roku na świadectwie pojawiła się trójka, a po listopadowej wywiadówce i zapoznaniu się z aktualnymi ocenami wierzę, że w tym roku będzie jeszcze lepiej, a co za tym idzie zaczęłam - jak nigdy - być spokojna o zbliżający się egzamin syna. Gorąco polecam zającia u P. Magdy - to bardzo ciepla osoba, a przede wszystkim bardzo doświadczony pedagog.

 • Milena10 listopada 2015Ocena: 3/5

  Korrzystałam z korepetycji u Pani Małgorzaty, która przygotowywała mnie do nowej matury w roku 2015. Oczywiście z racji tego, iż to była nowa matura bardzo obawiałam się jej. Pani Małgorzata coraz więcej narzucała mi godzin, gdyż niby byłam słaba. Maturę napisałam bardzo dobrze, bo miałam 81% z polskiego pisemnego oczywiście z podstawy, natomiast z ustnego 75%. Pani Małgorzata uważała, że tej matury nie zdam. Niestety nie wierzyła w moje możliwości i w to, iż jestem bardzo uparta i dojde do wyznaczonego celu. Moja matura z polskiego była najlepsza w klasie, gdyż chodziłam do klasy matematyczno-fizyczno-informatycznej. Pani Małgorzata niestety do tej pory uważa, iż ta matura była zdana słabiej, bo przecież według Pani miałam nie zdać. Przy pomocy Pani Małgorzaty zdałam tą maturę tak dobrze, jednak również odpłaciłam za to zdrowiem. Miałam także korepetycje w Pana Andrzeja z matematyki, nie nauczyłam się zbyt wiele.. Musiałam poprawiać nauczyciela. Te wyniki z matury pokazały, iż osiągnęłam mój cel, ponieważ teraz studiuje w Krakowie.

 • Anka3 października 2015Ocena: 5/5

  Korzystając z weekendu spędzanego w Kielcach, nadrabiam zaległości i dodaję tak dawno już obiecaną opinię. W firmie pracują sami profesjonaliści. Ja przez ostatnie dwa lata liceum miałam okazję ich trochę poznać. Przede wszystkim Panią Malgosię, która oprócz tego, że świetnie przygotowala mnie do matury z polskiego to jeszcze profesjonalnie koordynowała moje postępy na innych przedmiotach. Zawsze była na bieżąco, interesowała się jak idzie mi na nauka na zajęciach z matematyki i angielskiego, na które chodziłam przez całą trzecia klasę. Efekt współpracy z nauczycielami z Edu-Mag był taki, że maturę zdałam powyżej swoich oczekiwań – polski 87%, matematyka 64% i angielski ponad 80 %. Wyniki te pozwoliły mi spokojnie dostać się na wymarzone studia w Krakowie w pierwszym etapie rekrutacji, dzięki czemu miałam najdłuższe i najciekawsze wakacje w życiu. Za to wszystko bardzo gorąco dziękuję. Pani Malgosiu – gdyby wszyscy nauczyciele czuli taką pasję do nauczania jak Pani i Pani współpracownicy, chodzenie do szkoły byłoby o wiele przyjemniejsze. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

 • Iga i Kasia26 września 2015Ocena: 5/5

  Piszemy wspólnie tę opinię, ponieważ we dwie chodziłyśmy na zajęcia z polskiego do Pani Małgorzaty. Skorzystałyśmy z możliwości zajęć w grupie, co zmniejszyło koszty i sprawiło, że razem łatwiej było nam się zmobilizować do nauki. Panią Malgosię polecił nam kolega, który zdawał maturę w 2014 roku i mimo iz był uczniem dwójkowym, egzamin napisał na ponad 70 %. Ostrzegal nas, że lekko nie będzie, bo Pani Małgorzata jest wymagająca, konsekwentna i zdeterminowana, by każdy jej uczeń zdał maturę jak najlepiej. Tak też i było w naszym przypadku, ale z każdym tygodniem czułyśmy, że ciężka praca przynosi efekty. Punktacja z kolejnych testów i wypracowań była coraz lepsza, również wyniki w szkole się poprawiły, a matura została zdana przez każdą z nas na ponad 80%. Polecamy zajęcia z Pania Małgorzatą z czystym sumieniem. Jej naprawdę zależy na dobrych wynikach egzaminu – chyba czasami bardziej niż samym maturzystom.

 • Mariusz27 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Uczęszczałem na zajęcia do P. Małgosi w wakacje, gdyż musiałem poprawić ocenę niedostateczną na koniec roku. Nie ukrywam, że byłem bardzo negatywnie nastawiony do korepetycji z polskiego, ale rodzice naciskali... Dobrze, że trafiłem do P. Małgosi. Bardzo fajna kobieta - sympatyczna i z poczuciem humoru. Zajęcia ciekawe, intensywne i bardzo pomocne. Egzamin zdałem bez problemu, nawet panie w komisji były zaskoczone, że tak dobrze mi poszło. Dziękuję za pomoc i do zobaczenia na początku września. Przygotowanie do matury też oddaję w pani rece.

 • Weronika26 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Dziękuję Pani Małgosiu za wspólny rok przygotowań do matury. Warto było mocno popracować pod Pani okiem bo raz, że matura już przed samym egzaminem nie była dla mnie taka straszna, a polski, choć nie lubiany wcześniej przeze mnie, okazał się moja mocną stroną, co potwierdza bardzo dobry wynik - 80%. Proponuję wszystkim nie odkładać przygotowań do matury na ostatnia chwilę i odpowiednio wcześnie oddać się w ręcę Pani Małgosi, która potrafi czynić cuda.

 • Norbert22 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Pani Małgosiu – chciałem jeszcze raz serdecznie podziękować za wspólna prace z Panią na zajęciach przygotowujących do matury z polskiego, której nie ukrywam mocno się obawiałem. Dzięki Pani profesjonalizmowi, uporowi i determinacji w dążeniu do celu matura z polskiego okazała się nie taka straszna i wynik 71 % to dla mnie jak wejście na Mont Everest. Serdecznie dziękuję również za zajęcia z matematyki. Tu zależało mi na świetnym wyniku z rozszerzenia, bo jak wiadomo matematyka to był mój konik. Udalo się w 88% procentach, bo taki właśnie miałem wynik z rozszerzonej matmy. Jeszcze raz wielkie dzięki. Będę polecał Edu-Mag wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnego przygotowania do matury.

 • Agnieszka1 lipca 2015Ocena: 5/5

  Moja córka, tegoroczna maturzystka, brała lekcje matematyki u Pana Andrzeja Oko. Była w klasie o profilu biologiczno chemicznym, ale postanowiła na maturze zdawać również na poziomie rozszerzonym matematykę. Pan Andrzej podjął się przygotowania jej to tego egzaminu, a wyniki są imponujące - matematyka podstawa 100%, a rozrzszerzenie 90%. Co tu więcej komentować. Dziękujemy Panie Andrzeju.
  Każdemu polecamy współpracę z Panem Andrzejem. To wspaniały nauczyciel.

 • Anna2 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Moja córka uczęszczała na korepetycje z matematyki do pani Kasi w ramach przygotowania do egzaminu szóstoklasisty. Dzięki jej fachowej pomocy córka uzyskała z 85% z części matematycznej. To świetny wynik zwłaszcza, że ten przedmiot nie należy do jej mocnych stron i bywały problemy. Pani Kasia to wspaniały nauczyciel, ma bardzo dobry kontakt z uczniem, potrafi zainteresować wykładanym przedmiotem. Moja córka nawet stwierdziła, że dzięki Pani Kasi polubiła matematykę. Na potwierdzenie tych słów powiem, że po korepetycjach z klasówek z matematyki otrzymała kolejno dwie szóstki!. Gdyby jeszcze była potrzebna pomoc z tego przedmiotu dla mojego dziecka na pewno skorzystam z pomocy Pani Kasi. Polecam

 • Mateusz26 maja 2015Ocena: 5/5

  Chodziłem na korepetycje do Edu-Mag od połowy drugiej klasy gimnazjum. Na początku na chemię i fizykę, a później również na matematykę. Z fizyki i chemii szybko nadrobiłem zaległości i w trzeciej klasie już na bieżąco dawałem sobie z nimi radę - sporadycznie, jednorazowo posiłkując się korepetycjami w Edu-Mag przed większymi sprawdzianami. Na matematykę za to uczęszczałem, aż do samego egzaminu i o wyniki jestem spokojny. Dziękuję ekipie Edu-Mag za profesjonalne podejście i bardzo sympatyczne zajęcia. Jestem pewny, że w momencie gdy będę miał z czymś problemy w liceum to skorzystam z usług Edu-Mag, a oni jak zawsze mi pomogą z kazdego przedmiotu.

 • Beata23 maja 2015Ocena: 5/5

  Moja córka trafiła do Pani Magdy na korepetycje z matematyki na początku szóstej klasy. Pomimo że na koniec piątej klasy miała wywalczoną czwórkę, wiedziałam, że musi popracować nad brakami przed egzaminem. Teraz jesteśmy już po nim i po sprawdzeniu odpowiedzi córka już wie, że wynik powinien być bardzo dobry. Dodatkowo podczas rozmowy ze szkolną nauczycielka dowiedziałam się, że córka będzie miała piątkę z matematyki na świadectwie. Gorące podziękowania dla Pani Magdy, która świetnym podejściem i rodzinną atmosferą zaraziła córkę sympatią do matematyki. Na pewno skorzystamy z pomocy Pani Magdy w gimnazjum.

 • Grzegorz19 maja 2015Ocena: 5/5

  Dzięki Pani Małgosi, matura ustna z polskiego jest zdana na wysokim poziomie. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna, zawsze można liczyć na wsparcie i motywację a czas jest efektywnie wykorzystany. :)

 • Paulina18 maja 2015Ocena: 5/5

  Zaczełam chodzić na korepetycje z jezyka polskiego od początku 3 klasy liceum i nie żałuje. Przez te pare miesięcy pracy, bardzo poprawiłam swój poziom. Pani Małgosia to bardzo profesjonalna kobieta, która umie przekazać swoją olbrzymią wiedzę. Zajęcia przemijają w miłej atmosferze. Przchodząc do Pani Małgorzaty największy problem miałam z maturą ustną, bardzo się jej obawiałam, na pierwszych lekcjach szło mi słabo a teraz mogę się pochwalić wynikiem z którego jestem dumna ( 75% ) czekam na wyniki z matury pisemnej spodziewam się że będzie dobrze.

 • Natalia16 maja 2015Ocena: 5/5

  Pani Malgosia pomogla mi w napisaniu prezentacji maturalnej, a pozniej przygotowywala mnie do wystapienia przed komisja. Wystarczylo kilka spotkan, by wynik na maturze przerosl moje najsmielsze oczekiwania - dostalam 100%. Pani Malgosia to przesympatyczna osoba, z duza wiedza i poczuciem humoru. Jej cenne wskazowki pomogly mi dobrze zaprezentowac sie przed komisja. Dziekuje za pomoc i polecam zajecia z P. Malgosia wszystkim potrzebujacym pomocy z jezyka polskiego.

 • Kinga15 maja 2015Ocena: 5/5

  Korepetycje, na które chodziłam do edu-mag na długo zostaną w mojej pamięci. Wspaniali nauczyciele oraz miła atmosfera to nie jedyne zalety tej firmy. Warto również wspomnieć o cenie, która rownież zachęca. Mimo iż do Pani Małgosi trafiłam przypadkiem, albowiem moim głównym celem było znalezienie korepetycji z WOSu , nie żałuję, że postanowiłam z nią współpracować. Jej podejście do ucznia, a także wspaniały charakter sprawiły, iż od razu wzbudziła moją sympatię. Z przyjemnością uczęszczałam do niej co środę na zajęcia. Był to dla mnie pozytecznie i bardzo mile spędzony czas. Należy również wspomnieć o Panu Jarosławie, dzięki któremu, mam nadzieję, uda mi sie zdać egzamin z WOSu na wysokim poziomie. Nauczyciele ci są bardzo sympatyczni, można porozmawiać z nimi o wszystkim, wysłuchają nas, doradzą, podniosą na duchu. Rzetelnie wykonują swoją pracę. Dużo wymagają, jednakże uważam, iż przynosi to uczniowi same korzyści! :) Wszystkim przyszłym maturzystom bardzo polecam firmę edu-mag! Pani Małgosi i Panu Jarosławowi dziękuję za poświęcony mi czas i trud włożony w moją edukację.
  Pozdrawiam
  Kinga

  PS Z tymi imionami WSZYSTKICH chłopów z "Wesela" to przesadzili. .. :c

 • Klara26 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Pani Małgosia to złota kobieta! Opinie pisze ze sporym opóźnieniem bo juz studiuje, ale myśle, ze bedzie to wlasciwa opinia, ktora pomoże przyszłym maturzystom zdecydować o wyborze korepetytora. Nasza współpraca na początku była bardzo trudna ponieważ Pani Malogsia musiała przepędzic ze mnie lenia, który siedział gdzieś we mnie. Przyznam, ze miałam momenty zwątpienia z powodu tak dużego materiału, ktory miałam zadawany do domu. Teraz z perspektywy czasu wiem, ze każda praca domowa i lekcja u Pani Małgosi nie poszły na marne. Pamietam, ze na maturę z języka polskiego szlam przygotowana najlepiej ze wszystkich zdawanych przedmiotów, a maturę ustna zdalam z wynikiem o 2 pkt niższym od maksimum. Pozdrawiam moja korepetytorke i wszystkich czytających ta opinie mimo nakładu materiału WARTO! Pani Małgosia to profesjonalistka i wie co robi, a wszystko po to, żeby zagwarantować uczniowi sukces na maturze :)

 • Ilona13 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Mój syn trafił do firmy Edu-Mag po pierwszych trzech miesiącach w gimnazjum. Jak się okazało, zmiana szkoły, nowe środowisko i koledzy sprawiły, że grozily mu oceny niedostateczne z kilku przedmiotów: polskiego, matematyki, chemii i fizyki. Sytuacja była bardzo poważna, ale na szczęście na naszej drodze stanęła ekipa z Edu-Mag. Pani Malgosia szybko skoordynowała pierwsze zajęcia na wszystkich przedmiotach i ostro wzięła się za polski , a reszta nauczycieli za pozostałe przedmioty. Był to strzał w dziesiątkę. Nie dość, że syn wybronil się z poważnych opresji to o dziwo polubił matematykę, która zawsze sprawiała mu problemy. Jak twierdzi Pani Magda miał po prostu pewne braki, bez nadrobienia których ciężko było przyswajać nowe partie materiału. Dodatkowym komfortem jest to, że wszystkie sprawy związane z tak duża ilością zajęć koordynowała Pani Małgosia. Płatności robione jednym przelewem to także duży atut. Polecam współpracę z Edu-Mag – to naprawdę dobrze ulokowane pieniądze – tym bardziej, że każdy dodatkowy przedmiot to dodatkowe rabaty. Teraz syn jest w drugiej klasie i już nie musi się martwić czy zda – teraz walczy o coraz lepsze oceny i spokojnie przygotowuje się do egzaminu po trzeciej klasie.

 • Joanna15 listopada 2014Ocena: 5/5

  Mój syn uczęszcza na korepetycje z matematyki do Pani Magdy. Zaczął w zeszłym roku będąc w piatej klasie, kiedy walczył o trójkę na semestr zimowy. Pani Magda profesjonalnie podeszła do tematu i udało się tę ocenę uzyskać. Później to była już systematyczna praca nad zaległościami, jakie powstały podczas wcześniejszych lat i oczywiście praca nad bieżącym materiałem. Syn na koniec roku miał pewna czwórkę z matematyki i wreszcie polubił ten przedmiot. Ponieważ w tym roku czeka go egzamin, oczywiście nadal kontynuujemy zajęcia z Panią Magdą. Dzięki jej zaangażowaniu i świetnemu podejściu do ucznia jestem spokojna o jego wynik. W firmie EDU-MAG istnieje możliwość korepetycji praktycznie ze wszystkich przedmiotów – doraźnie korzystaliśmy z pomocy z chemii i fizyki. Wszystko profesjonalnie – Pani Małgosia (właściciel firmy) świetnie nad wszystkim panuje, a płatności za usługi robię przelewem bez wychodzenia z domu. Gorąco polecam współpracę z firmą Edu-Mag i oczywiście matematykę u Pani Magdaleny.

 • Piotr9 listopada 2014Ocena: 5/5

  Byłem uczniem Pani Małgosi w lipcu i sierpniu tego roku. Przygotowywała mnie do poprawki oceny niedostatecznej z języka polskiego . Kurs był bardzo intensywny, ponieważ czasu było mało i leciał on nieubłaganie. Wakacje też nie wpływały mobilizująco do nauki. Na szczęście upór i determinacja nauczycielki skutecznie zmusily mnie do wysiłku i egzamin poprawkowy zdałem i to niespodziewanie na trójkę. Bardzo serdecznie dziękuję za wszystko i pozdrawiam.

 • Daniel3 września 2014Ocena: 5/5

  Uczęszczałem do Pani Małgosi na korepetycje z języka polskiego od 3 liceum w celu przygotowania się do matury. W szkole byłem raczej przeciętny z języka polskiego. Drugą klasę skończyłem z oceną dopuszczającą, jednak dzięki firmie EDU-MAG klasę 3 liceum zakończyłem z oceną dostateczną z predyspozycją na dobrą i zdałem maturę z polskiego na 62 %, a wcześniej wynik z próbnych 35% był dla mnie trudno osiągalny.

 • Kacper27 lipca 2014Ocena: 5/5

  Pani Małgosiu, bardzo dziękuję za trud, jaki pani włożyła w przygotowanie mnie do matury z polskiego. Nie byłem zbyt ambitny i chciałem ją tylko zdać, jednak to Pani pokazała mi, że trzeba walczyć i stawiać sobie wysoko poprzeczkę, Dzięki Pani uporowi, stanowczości i wysoko stawianym wymaganiom zdałem maturę na 73%. Gdy zobaczyłem wyniki, byłem w szoku, a rodzice stwierdzili, że to niemożliwe… Teraz wiem, że warto było poświęcić trochę czasu i pracy, żeby dziś czuć satysfakcję. Bez pani jednak nie byłoby to możliwe, dlatego jeszcze raz dziękuję i życze wszystkiego dobrego.

 • Asia20 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Pani Małgosia jest bardzo miłą i kompetentną osobą, która potrafi dużo nauczyć. Skutecznie przygotowała mnie do egzaminu gimnazjalnego, z którego dostałam 91%. Jestem bardzo zadowolona z tego wyniku. Było to dla mnie zaskoczenie, ponieważ nigdy nie byłam szczególnie dobra z polskiego. Zawsze na świadectwie miałam 4, ale z pomocą Pani Małgosi udało mi się to zmienić i w tym roku będę mieć 5. Jest bardzo wymagająca, ale pisanie tylu wypracowań się opłaciło i teraz widać rezultaty naszej ciężkiej pracy. Współpraca z takim korepetytorem to przyjemność. Pani Małgosiu, dziękuje za mile spędzony rok i za to, że pomogła mi Pani osiągnąć takie wyniki, ponieważ bez Pani byłoby pewnie dużo gorzej. Zdecydowanie polecam. :)

 • Basia14 czerwca 2014Ocena: 5/5

  W firmie EDU-MAG uczęszczałam na zajęcia z matematyki u Pani Magdy. To bardzo doświadczony nauczyciel, który pozwolil mi wreszcie zrozumieć matematykę i poczuć się pewniej na lekcjach i podczas sprawdzianów. Trafiłam do Pani Magdy ze sporymi zaległościami jeszcze z podstawówki. Na szczęście udało się nadrobić braki i wyjść na prostą. W przyszłym roku mam egzamin gimnazjalny, więc od września na pewno wracam do Pani Magdy, żeby być do niego świetnie przygotowaną.

 • Karolina5 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z mojej korepetytorki, pani Małgosi. Zauważyłam ja, jak i również mój nauczyciel języka polskiego znaczący postęp w nauce. Moje oceny się poprawiły. Pani Małgosia jest profesjonalistką dobrze przygotowała mnie do egzaminu gimnazjalnego. Warto dodać, że korepetycje odbywają się w sympatycznej atmosferze. Polecam ;)

 • Agata1 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Pani Małgosia jest osobą niezwykle sumienną i świetnie zorganizowaną. Zauważyłam to już na samym początku współpracy i ucieszył mnie fakt, że trafiłam do bardzo kompetentnej osoby, która pomoże mi dobrze przygotować się do egzaminu dojrzałości z języka polskiego na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Pierwsze tygodnie były ciężkie. Z początku mój optymizm i zapał przerodził się w przygnębienie i niechęć, gdyż kompletnie nie radziłam sobie z poziomem podstawowym. To co z pozoru wydawało mi się proste, zaczęło sprawiać największe problemy, a wiara we własne możliwości kompletnie znikła. Pani Małgosia obserwowała moje zachowanie, analizowała wyniki, aby lepiej mnie poznać i przede wszystkim zrozumieć w czym tkwi problem. Dopingowała mnie, gdy małymi kroczkami poprawiałam swoje wyniki na lepsze, cieszyła się z każdego sukcesu razem ze mną. Jestem jej bardzo wdzięczna, że potrafiła znaleźć i wykrzesać ze mnie to, co najlepsze. Dostałam od wspaniałej korepetytorki siłę do walki, do przezwyciężania własnych słabości, innymi słowy mówiąc - "porządnego kopa w tyłek" :) Polecam wszystkim, ponieważ praca z Panią Małgosią to czysta przyjemność i co najważniejsze - możliwość szybkiego rozwoju w krótkim czasie ;)

 • Marcin26 maja 2014Ocena: 5/5

  Prezentacja napisana bardzo dobrze, zgodnie z tematem, czytelna, oddana w terminie. Bibliografie otrzymałem natychmiast po pierwszym spotkaniu. Kontakt i współpraca bez żadnych problemów. Polecam :)

 • Piotr25 maja 2014Ocena: 5/5

  Dziękuję Pani Małgosiu za poświęcony czas i wspólną pracę nad moją prezentacją maturalna. Na zajęciach mogłem przećwiczyć wygłaszanie tekstu, zapoznać się z przykładowymi pytaniami, a dzięki temu nabrałem pewności siebie i wiary w sukces. Teraz cieszę się z moich 19 punktów, bo wiem, że bez Pani fachowej pomocy byłoby dużo gorzej. Serdecznie polecam współpracę z Panią Małgorzatą.

 • Dominika20 maja 2014Ocena: 5/5

  Pani Małgosia to bardzo mila i sympatyczna korepetytorka. Naprawdę fachowe przygotowanie do matury. Zajęcia odbywały się w bardzo przyjaznej, a zarazem pracowitej atmosferze. Rezultaty pracy z Panią Małgosią są zadowalające, zdobyłam 100 % z matury ustnej! :) Nauka z Panią Małgosią to czysta przyjemność! Polecam!

 • Mateusz19 maja 2014Ocena: 5/5

  Pani Małgosia to bez wątpienia świetna korepetytorka, przede wszystkim profesjonalistka. Cechuje ją super podejście do ucznia, rzetelność i posiadana wiedza, którą w doskonały sposób potrafi przekazać. Dowodem tego są oczywiście wyniki jej podopiecznych (moje 90% z matury ustnej to po prostu coś niesamowitego! ;). Zdecydowanie polecam współpracę z panią Małgosią, która moim zdaniem jest jednym z najlepszych korepetytorów w naszym mieście.

 • Magda12 maja 2014Ocena: 5/5

  Pani Małgosia jest wymagającym korepetytorem, zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Profesjonalistka, osoba o bardzo dużej wiedzy - jestem w pełni zadowolona ze współpracy z nią :)

 • Natalia10 maja 2014Ocena: 5/5

  Pani Małgorzata to osoba wymagająca, kompetentna, mająca dużą wiedzę, którą w ciekawy sposób potrafi przekazać. Żałuję, że uczęszczałam do niej tylko na zajęcia przygotowujące do matury ustnej. Teraz nie musiałabym się martwić o wyniki matury pisemnej. Cieszę się jednak, że z matury ustnej miałam 18/20 punktów. Bez pani ten wynik nie byłby możliwy. Dziękuję za pomoc w napisaniu prezentacji i dokładne omówienie wybranych przeze mnie lektur oraz wszystkie cenne wskazówki. Na pewno będę panią polecać.

 • Adrian5 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panią Malgorzatą. Jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu potrafi nauczyć. To profesjonalistka, ktora wie co robi, co widać po efektach. Polecam!

 • Łukasz14 lutego 2014Ocena: 5/5

  Trafiłem do firmy EDU-MAG z polecenia kolegi. On był bardzo zadowolony i ja również nie zawiodłem się – Pani Małgosia to profesjonalistka w każdym calu, osoba kompetentna i sumienna, która wie, jak pracować z uczniem, by efekty szybko były widoczne. Zaczynałem kurs maturalny jako ledwo trójkowy uczeń. Teraz z mocną czwórką na semestr mam zamiar powalczyć o wynik w okolicach 70-80 %, co jest możliwe, patrząc na ostatnie wyniki próbnej matury w EDU-MAG. Pani Małgosiu, dziękuję za dotychczasowa współpracę, za to, że dzięki Pani uwierzyłem w siebie, zacząłem stawiać sobie wyższe cele i polubiłem polski. Jeśli ktoś potrzebuje korepetycji z języka polskiego to wybór jest oczywisty - Pani Małgosia. Świadczą o tym pozytywne opinie i ich ilość.

 • Robert7 grudnia 2013Ocena: 5/5

  Od matury minęło już trochę czasu, ale ta opinia należy się Pani w pełni. Serdecznie dziękuję za poświęcony czas, cierpliwość, zaangażowanie i pomoc w osiągnięciu świetnego wyniku. 88 % z matury rozszerzonej z polskiego sprawiło, iż teraz mieszkam w Krakowie, studiując wymarzony kierunek. Polecam korepetycje u Pani Małgorzaty. Moim zdaniem, najlepszy korepetytor w mieście.

 • Iza26 października 2013Ocena: 5/5

  Na zajęcia z języka polskiego trafiłam do Pani Małgosi w 2012 roku, ponieważ chciałam nadrobić zaleglości i przygotować się do matury. Wybór korepetytora okazał się bardzo trafny. Jestem bardzo zadowolona – druga klasę skończyłam z mocną czwórką z polskiego i teraz spokojnie pracujemy do przyszłorocznej matury. W tym roku pojawiła się również potrzeba podszlifowania wiedzy z matmy i angielskiego, a ponieważ są one w ofercie firmy EDU-MAG to postanowiłam spróbować. I znów nie żałuję. Organizacja profesjonalna, nauczyciele fachowi, sympatyczni, z dobrym podejściem do ucznia, płatności w jednym miejscu i dodatkowo na kolejnych przedmiotach przewidziano atrakcyjne rabaty. Serdecznie polecam, w ofercie firmy EDU-MAG są praktycznie wszystkie przedmioty. Dziękuję Pani Małgosi i reszcie zespołu. Mam nadzieję, że moja matura będzie tylko formalnością.

 • Krzysiek14 września 2013Ocena: 5/5

  Na zajęcia w firmie EDU-MAG uczęszczam od lutego tego roku. Zacząłem od języka polskiego i zajęć z Panią Małgosią, z których jestem bardzo zadowolony. Dzięki jej pomocy na koniec II klasy liceum miałem pierwszą w życiu czwórkę z polaka. Od września zacząłem również przygotowanie do egzaminu z matematyki. Ponieważ jest ona także w ofercie firmy podjąłem naukę z Panią Moniką. Na razie bardzo fajnie – a że każdy kolejny przedmiot to ciekawe rabaty dla ucznia tym bardziej jestem zadowolony. Polecam w 100%.

 • Magdalena11 września 2013Ocena: 5/5

  Już trzeci rok szkolny będziemy korzystać z pomocy pani Małgosi. Praca jaką wkłada w indywidulane zajęcia z moją córką przynosi wymierne efekty, dostrzegam je ja, kilkakrotnie potwierdzała je także nauczycielka j.polskiego ze szkoły. Podejście p.Małgosi charakteryzuje wysoki profesjonalizm, konsekwencja i skuteczność.

 • Karol5 lipca 2013Ocena: 5/5

  Pani Małgorzato, serdecznie dziękuję - nasza ośmiomiesięczna praca nie poszła na marne. Zdałem lepiej niż się spodziewałem - napisałem maturę na 87%!!! Wiem, że to głównie zasługa Pani podejścia, uporu i oczywiście wiedzy, którą mi Pani przekazała. Na pewno będę Panią gorąco polecał młodszym kolegom i koleżankom. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo gorąco Ci gratuluję. Muszę jednak sprostować jedną rzecz - ten świetny wynik to głównie Twoja zasługa, gdyż to Ty jesteś autorem swojej pracy maturalnej. Dawno nie współpracowałam z osobą tak sumienną, solidną i jednocześnie bardzo zdolną. Dziękuję za miłe słowa oraz współpracę, która była prawdziwą przyjemnością. Życzę Ci niezapomnianych wakacji, bo bardzo na nie zasługujesz.

 • Tomek29 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Nareszcie po wynikach. Dziekuję Pani Małgosiu za cierpliwość i poświęcony mi czas, bo zdalem i to z wynikiem 57%, co jak na osobę, która trafiła do Pani w połowie marca, przerażona próbną maturą napisaną na 17% to jest super. Teraz żałuję, że nie zdecydowałem się na współpracę z Panią kilka miesięcy wcześniej - byłoby na pewno lepiej - a gdyby nie Pani to pewnie był oblał. Polecam wszystkim zajęcia u Pani Małgorzaty - potrafiła nawet ze mnie coś wycisnąć. Pozdrawiam Pani Małgosiu i zaczynam cieszyć się wakacjami, czego i Pani życzę, bo w pełni Pani na nie zasłużyła.

 • Kamila23 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Pani Małgorzata to bardzo solidna firma – potrafi zarazić językiem polskim i sprawić, że matura z tego przedmiotu nie jest niczym strasznym. Uczęszczałam na zajęcia przez całą trzecią klasę. Mimo iż nie ma jeszcze wyników to chciałam bardzo podziękować za pierwsza czwórkę na koniec roku z polskiego w mojej licealnej karierze . Dziękuję również za pomoc przy prezentacji – jestem bardzo zadowolona z moich 17 punktów i wiem, że byłoby jeszcze lepiej, gdyby nie stres, który mnie trochę zjadł. Serdecznie polecam wszystkim przyszłorocznym maturzystom zajęcia z Panią Małgorzatą. Naprawdę warto poświęcić ten czas i pieniądze, bo w końcu maturę zdaje się tylko raz w życiu.

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję za miłe słowa i gratuluję wyniku - jestem dumna z Twoich 81%. Nasza współpraca nie poszła na marne, a dla mnie to największy sukces. Ponadto Twoje wzruszenie, gdy dzwoniłaś do mnie podziękować i pochwalić się wynikiem - bezcenne. Życzę Ci wielu sukcesów w życiu i gorąco pozdrawiam.

 • Agata8 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Witam Pani Malgosiu,
  Nareszcie opadł pomaturalny stres – pozostalo czekanie na wyniki z pisemnych matur. O polski jestem spokojna, szczególnie po egzaminie ustnym, który zdałam na 19 punktow i usłyszałam od komisji, że to była jedna z najlepszych prezencji, jakie słyszeli w ostatnich latach. Dziękuję Pani za wspólny rok pracy, za dodanie pewności siebie i oczywiście poukładanie mojej wiedzy. Czasami złościłam się, że jest Pani taka wymagająca i nic nie chce odpuszczać, ale z perspektywy czasu wiem, że było warto. Odezwę się po wynikach z matury pisemnej – jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

  Polecam Panią Małgosię wszystkim maturzystom, którzy chcą być pewni, że zostaną do matury świetnie przygotowani.

  Odpowiedź korepetytora

  Agata zdała maturę z języka polskiego na 96% i jest to najlepszy wynik, jaki udało się osiągnąć moim uczniom w tym roku. Serdecznie gratuluję i jestem z Ciebie bardzo dumna.

 • Ewa27 maja 2013Ocena: 5/5

  Pani Małgosia tłumaczy wszystko w sposób jasny i przystępny. Jest cierpliwa i życzliwa. Dzięki niej zrozumiałam i nauczyłam się gramatyki, z którą zawsze miałam problemy. Przez kilka miesięcy współpracy powtórzyłyśmy wszystkie zagadnienia do testu szóstoklasisty. Zrobiłyśmy mnóstwo testów i ćwiczeń, a zajęcia zawsze przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze. Polecam wszystkim zainteresowanym.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję za miłe słowa. Współpraca z Tobą to prawdziwa przyjemność. Gratuluję wyniku. Jestem dumna z Twoich 37 punktów:-)

 • Konrad26 maja 2013Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam , pocwiczylem troche z pania Malgosia przed maturka ustna i efekt jest 20/20 :D

 • Joanna25 maja 2013Ocena: 5/5

  Jestem świeżo po maturze ustnej. Opinie o Pani Małgosi miałam napisać dopiero po wynikach z egzaminu pisemnego jednak, że zdalam na 20/20 to nie mogłam sie powstrzymać. Spotkania u Pani Małgosi przed maturą ustną dały mi wiele pewności siebie, pozwoliły przećwiczyć wystąpienie, a sugerowane przez nią pytania w 90% sprawdzily sie w realu. O egzamin pisemny rowniez jestem spokojna - kilka miesięcy systematycznej pracy z Panią Małgosią pozwoliły mi usystematyzować wiedzę, poczuć sie pewnie, a próbne matury z nią przeprowadzane i wiele cennych wskazówek na temat techniki pisania tego egzaminu pozwalają mi teraz spać spokojnie. Gorąco polecam wszystkim przyszłym maturzystom!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Joasia zdała maturę na 93%. Ciężko pracowała na swój sukces. Teraz jest wie, że od października będzie studiowała wymarzony kierunek na UJ w Krakowie. Gratuluję i pozdrawiam.

 • Mateusz9 kwietnia 2013Ocena: 5/5

  Uczęszczam na korepetycje od kilku miesięcy i widzę duże efekty. Moje oceny się poprawiły. Nawet nauczycielka w szkole pochwaliła mnie i zauważyła postępy. Czytania ze zrozumieniem i wypracowania wreszcie nie sprawiają mi kłopotów. Polecam zajęcia w 100%!

 • Marta7 kwietnia 2013Ocena: 5/5

  Pani Małgosia jest wymagająca, konsekwentna i umie dobrze przekazać informacje, więc zajęcia dają konkretne efekty. Na korepetycje uczęszczam już prawie 7 miesięcy i dostrzegam duże postępy w nauce. Lekcje trwają w bardzo miłej atmosferze. Polecam ;)

 • Andrzej5 kwietnia 2013Ocena: 5/5

  Dzięki Pani Małgosi moja córka zaczęła interesować się literaturą i czyta książki, Dzięki Pani Małgosi skończyły się problemy z ortografią a oceny poszły w górę, Dzięki Pani Małgosiu
  Wdzięczny ojciec

  Odpowiedź korepetytora

  Córka Pana Andrzeja dostała się do Katolickiego Gimnazjum im. Kostki w Kielcach. Na egzaminie szóstoklasisty zdobyła 38 punktów. Gratuluję.

 • Anna3 kwietnia 2013Ocena: 5/5

  Pani Małgosia to świetna nauczycielka. Przygotowuje mojego syna od kilku miesięcy do matury. Syn był słaby z polskiego, nie zdał pierwszej próbnej matury, natomiast ostatnią napisał na 75%. Ten wynik świadczy o skuteczności zajęć. POLECAM!!

  Odpowiedź korepetytora

  Syn Pani Anny zdał maturę na 80%. Dzięki swojej ciężkiej pracy osiągnął ogromny sukces i zrobił niezwykłe postępy. Praca z nim była wielką przyjemnością. Z całego serca gratuluję.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.