EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Wrocław
Toruń
Bydgoszcz
Lublin
Zielona Góra
Łódź
Kraków
Warszawa
Opole
Rzeszów
Białystok
Gdańsk
Bytom
Gliwice
Katowice
Częstochowa
Kielce
Olsztyn
Poznań
Szczecin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Informujemy, iż w dniach 14.06-30.06.2024 firma EDU-MAG będzie nieczynna z powodu przerwy urlopowej. W tym czasie zapisy na zajęcia w wakacje i od września możliwe jedynie za pośrednictwem portalu e-korepetycje lub formularza ZAPISZ SIĘ ONLINE na naszej stronie internetowej ww.edu-mag(kropka)pl. W dniach 01.07-03.07.2024 skontaktujemy się ze wszystkimi zapisanymi w czasie naszej nieobecności osobami.

Zapisy na WAKACJE I NOWY ROK SZKOLNY JUŻ OTWARTE! Firma EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie zaprasza wszystkich chętnych na indywidualne korepetycje z wiedzy o społeczeństwie z egzaminatorami CKE w roku szkolnym 2024/2025. Oferta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych oraz liceów.

Współpracują z nami doświadczeni nauczyciele, egzaminatorzy maturalni, odnoszący sukcesy w pracy i cieszący się sympatią oraz uznaniem wśród uczniów.

Oferujemy:
- przygotowanie do matury 2025 na poziomie rozszerzonym,
- próbne matury sprawdzające postępy w nauce,
- przygotowanie do egzaminów, konkursów, olimpiad, testów, klasówek i kartkówek,
- szybką powtórkę materiału,
- pomoc w nadrabianiu zaległości, poprawianiu ocen niedostatecznych.

Prowadzimy również zajęcia w grupach 2-3-osobowych w atrakcyjnych cenach. Przyjdź z koleżanką/kolegą, a zapłacisz mniej.

Zajęcia osobiste z wosu możemy zaproponować Klientom z Kielc, Skarżyska, Szczecina, Łodzi, Katowic, Rudy Śląskiej, Zabrza, Bytomia, Chorzowa, Gliwic i Tychów, natomiast zajęcia online - wszystkim pozostałym. 

W cenę wliczone są materiały (testy, sprawdziany, klasówki, arkusze maturalne). Oferujemy solidne zajęcia w miłej atmosferze.

Firma EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie oferuje również korepetycje z innych przedmiotów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo korepetycje na każdym poziomie (w tym akademickim) z:
- języka polskiego,
- matematyki,
- fizyki,
- chemii,
- biologii,
- geografii,
- historii,
- języka angielskiego,
- języka francuskiego,
- języka hiszpańskiego,
- języka niemieckiego,
- języka rosyjskiego,
- nauczania początkowego.

Więcej informacji pod numerem telefonu i na stronie e-korepetycje w zakładkach poszczególnych przedmiotów.

Zapraszamy do współpracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie
Orzeszkowej
25-435 Kielce
NIP: 657-275-01-07

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 161
avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2024

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Natalią. Chemia z Nią to fajna przygoda-nawet chemia potrafi być łatwa do zrozumienia. Pani Natalia jest cudownym nauczycielem, pedagogiem rozumiejącym potrzeby młodych ludzi, jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Takich nauczycieli nam trzeba.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2024

Bardzo polecam zajęcia z Panią Basią. To wspaniały pedagog, człowiek z ogromną wiedzą, świetnie potrafi znaleźć wspólny język z uczniem i przekazać mu swą wiedzę. Syn powiedział "gdyby ta Pani mnie uczyła od początku, to ja bym wszystko umiał i wiedział"

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2024

Z całego serca polecam każdemu lekcje polskiego z Panią Anitą❤️. Przemiła, inteligentna i doświadczona w nauczaniu, świetnie przygotowała mnie do matury rozszerzonej w rok, mimo mojego braku wcześniejszej styczności z owym zakresem!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2024

Z całego serca polecam EDU-MAG! Syn korzystał z korepetycji zarówno w szkole podstawowej, przed egzaminem ósmoklasisty, jak i teraz przed maturą!
Wyniki z egzaminu po ósmej klasie zdane bardzo dobrze, czekamy jak powiedzie się matura. Jestem pewna, że wynik będzie z sukcesem!
EDU-MAG to profesjonalna kadra, głównie z uprawnieniami egzaminatorów, którzy świetnie przekazują swoją wiedzę młodzieży, w sposób przystępny i usystematyzowany!
Jeszcze raz polecam!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2023

Dziękuję za rozmowę z Panią Małgorzatą. Genialne i wyczerpujące odpowiedzi! Jestem wymagającym Klientem i dostałem to czego chce w pięknym merytorycznym opakowaniu! ;)

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2023

Korzystałem z usług EDUMAG w roku szkolnym 2022/2023 i nie zawiodłem się jeśli chodzi o moje wyniki na maturze. Dzięki wysokim kompetencjom nauczycieli od języka polskiego i historii bez problemu i bez stresu podszedłem do egzaminów, które zdałem zdecydowanie powyżej średniej krajowej, co pozwoliło mi na dostanie się na psychologię na wybranym uniwersytecie. Chciałbym jeszcze raz podziękować moim Paniom korepetytorkom za czas jaki mi poświęciły i jak wiele były w stanie mi pomóc przed egzaminem dojrzałości. Zdecydowanie polecam!!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2023

W przygotowaniach do matury z matematyki pomogła mi Pani Aldona Żołneczko. Na lekcjach zawsze panowała przyjazna atmosfera, co sprzyjało przyswajaniu wiedzy. Dzięki zajęciom zdałam maturę na 100%. Uczęszczałam również na zajęcia z WOS-u, które prowadził Pan Wojciech Pastor. Lekcje były nie tylko interesujące, ale także efektywne, więc czułam się bardzo dobrze przygotowana. Rezultatem tego jest mój wynik, który wynosi 87%. Serdecznie polecam!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2023

Chciałam z całego serca polecić panią Agnieszkę, która pomogła mi przygotować się do egzaminu maturalnego z biologii. Dawno nie widziałam u nauczyciela, tak dużego zaangażowania i pasji. Szczerze mówiąc jest pierwszym pedagogiem z jakim pracowałam, który jest wymagający ale także cierpliwy i wyrozumiały. Lekcje były czystą przyjemnością, a praca z panią Agnieszką pozwoliła mi na uzyskanie wysokiego wyniku z biologii.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2023

Zajęcia z języka polskiego - przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Dość długo szukaliśmy, zanim trafiliśmy na EDU-MAG. Zajęcia z panią Małgorzatą bardzo pomogły synowi w przygotowaniach do egzaminu. Warto podkreślić formę zajęć (korygowanie błędów na bieżąco, wiele różnorodnych zadań domowych sprawdzanych wspólnie na kolejnych zajęciach (materiały z wielu wydawnictw), zaangażowanie oraz dbałość o szczegóły i doskonały kontakt.
I co najważniejsze wynik końcowy - 93% znacznie przyczynił się do kwalifikacji do szkoły pierwszego wyboru.
Zdecydowanie polecamy EDU-MAG i zajęcia z panią Małgosią!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2023

Państwa pomoc była bardzo udana i będziemy rekomendować w przyszłości Państwa usługi.

Pan Andrzej to naprawdę wysokiej jakości specjalista i wspaniały nauczyciel;-)

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2023

Dla moich dzieci to najlepsza szkoła korepetycji. Pani Małgorzata profesjonalnie podchodzi do każdego ucznia i potrafi dobrać odpowiedniego nauczyciela danego przedmiotu. Syn uczęszczał na zajęcia z matematyki na poziomie rozszerzonym przez okres półtora roku. Z matury był zadowolony i już jest po drugim roku teleinformatyki na PŚ. Córka w tym roku po zajęciach z Panią Anią nauczycielem pracującym w tej szkole maturę z matematyki zdała na poziomie 98%. Z korepetycji prowadzonych przez EDU-MAG korzysta również moje trzecie dziecko, uczeń III klasy liceum i jest bardzo pozytywnie nastawiony na dalszą współpracę. Po wakacjach moja najmłodsza córka rozpocznie naukę online z matematyki na poziomie siódmej klasy szkoły podstawowej. Tutaj pomoc można uzyskać z każdego przedmiotu i na każdym poziomie. Ja i moje dzieci jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i osiągniętych wyników. Polecamy profesjonalną firmę prowadzoną z pasją!!!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Pani Ela pomagała mi przygotować się do podstawowej i rozszerzonej matury z polskiego (w szkole nie miałam rozszerzenia, a nauczycielka od podstawy często bywała nieobecna, więc miałam spore zaległości). Pani Ela przekazała mi ogrom wiedzy, a rezultatem naszej kilkumiesięcznej pracy były wyniki 93% z matury podstawowej i 97% z matury rozszerzonej. Dziękuję za współpracę i polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

W przygotowaniach maturalnych z chemii pomogła mi Pani Natalia Jasińska. W ciągu naszej współpracy zadania z tygodnia na tydzień sprawiały coraz mniej problemu, a arkusze maturalne nie spędzały mi snu z powiek. Zajęcia były prowadzone w sposób przyjemny oraz dopasowany do ucznia. Pani Natalia jest cierpliwą, wyrozumiałą i zaangażowaną korepetytorką. Bardzo polecam usługi szkoły korepetytorskiej Edu-Mag.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Pani Ela to najlepsza korepetytorka. Ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w ciekawy sposób, dzięki czemu lekcje były dla mnie samą przyjemnością i z chęcią na nie uczęszczałam. Jest przesympatyczna i zawsze służy pomocą, nawet poza zajęciami. Z jej pomocą udało mi się zdać maturę z języka polskiego z wynikiem 97% na poziomie podstawowym oraz 91% na poziomie rozszerzonym:)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Dzięki fantastycznej atmosferze na zajęciach z języka polskiego z Panią Elżbietą uczęszczanie na korepetycje było czystą przyjemnością. Czułam się bardzo dobrze przygotowana do matury, dzięki profesjonalnej wiedzy mojej nauczycielki. Bardzo doceniam też to, że Pani zawsze znajdowała czas by mi pomóc, również po zajęciach, gdy miałam jakieś pytania. Gdyby nie uczęszczanie na korepetycje i pomoc w systematycznym przygotowaniu, nie uzyskałbym 100% z matury rozszerzonej z języka polskiego.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Zdecydowanie się na wybranie korepetycji z chemii z Panem Witoldem to była jedna z najlepszych decyzji, która zagwarantowała wynik 90% matury z chemii. Każde zajęcia przebiegały w przyjaznej atmosferze a Pan Witold tłumaczył każdy szczegół, zwracał szczególną uwagę na pewniaki maturalne co było dodatkowym atutem. Z czystym sumieniem każdej osobie, która szuka korepetytora na najwyższym poziomie, który zdoła przygotować do matury w taki sposób aby sięgać wyniku 100% poleciłabym Pana Witolda.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

W klasie maturalnej, będąc na profilu mat-fiz-chem, stwierdziłam, że chciałbym studiować medycynę, dlatego zdecydowałam się na korepetycje przygotowujące do matury z biologii z EDU-MAG. Pani Agnieszka Woźnicka doskonale przygotowała mnie do matury, lekcje z nią były nie tylko interesujące ale bardzo efektywne. Były doskonale zorganizowane i wymagały mojego zaangażowania, a po nich dostawałam dodatkowe materiały i prace domowe, które Pani od razu sprawdzała i omawiała ze mną. Ponadto miła atmosfera na lekcjach zdecydowanie mobilizowała mnie do nauki. Na zajęciach w rok udało mi się przerobić od zera cały materiał do matury z biologii, którą napisałam na 88%. Zdecydowanie polecam zajęcia z EDU-MAG osobom, którym zależy na dobrym przygotowaniu do matury.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Samemu uczęszczałem na korepetycje z matematyki rozszerzonej pod okiem Pani Kingi, pomimo nie posiadania wielu zaległości. Wszystkie najważniejsze rzeczy były przedstawione w sposób klarowny, zadania do zrobienia przez samego siebie nie były za łatwe, co pozwalało na jeszcze lepszy samorozwój, a sama Pani Kinga była bardzo wyrozumiała co do problemów ze zrozumieniem danego zagadnienia czy też godzin w czasie których miały odbywać się zajęcia. W głównej mierze właśnie dzięki tym korepetycją byłem w stanie w tym roku napisać rozszerzenie z matematyki na prawie 100%. Pozdrawiam i bardzo polecam.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2023

W tym roku mój syn korzystał z zajęć z j.polskiedo, które miały na celu przygotowanie do egzaminu ósmolkasisty w Edu-Mag. Polecam goraca współpracę z Panią Marzanną, wspaniałe podejście do ucznia, profesjonalizm i jej wieloletnie doświadczenie zaowocowały wysokim wynikiem na egzaminie. Bardzo dziękuję i polecam.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2023

Syn po dwóch latach nauki w bardzo " nietrafionej" szkole wojskowej przeniósł się do dobrego liceum. Byliśmy świadomi, że samo przeniesienie niestety niczego nie zapewniało.Wrzesień w nowej szkole i ogromny stres. Wiedza z matematyki bardzo znikoma a język polski niestety zerowy... Nadmienię tutaj, że syn zaczął korzystać z płatnych lekcji, niestety bez efektu.
Wtedy natknęłam się na firmę Edu-Mag i opinie o niej. Nie wahałam się ani chwili i skontaktowałam się z Panią Małgorzatą, która najpierw zapewniła lekcje z języka polskiego, a potem też z matematyki. Po kilku lekcjach z matematyki z Panią Kingą syn wrócił do formy i na nowo pokochał swój ulubiony przedmiot. Język polski również przestał być wrogiem. Dzięki Pani Elżbiecie syn zaczął mieć odwagę, żeby chodzić na lekcje z języka polskiego ( wcześniej z powodu ogromnych braków nie umiał odnaleźć się na lekcjach). W niedługim czasie nadrobił zaległości, poprawił oceny i nabrał pewności siebie. Obie Panie włożyły naprawdę ogrom serca i pracy, żeby wyciągnąć mojego syna z niekomfortowej sytuacji w jakiej się znalazł. Jak wskazują nasze doświadczenia, podstawą jest to, kto prowadzi lekcje. Nie wystarczy po prostu je mieć.
Dziś z uśmiechem patrzymy w przyszłość, w końcu za rok matura! Przez kolejny rok nadal będziemy korzystać z usług firmy, żeby osiągnąć wysokie wyniki na maturze. Każdemu polecam współpracę z firmą Edu-Mag, ponieważ są tam nauczyciele z ogromnym zaangażowaniem a przedmioty, których uczą to ich pasja, co przekłada się na wyniki uczniów.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2023

W ostatnim roku przed maturą, z założeniem powtórzenia materiału, zdecydowałam się na korepetycje z matematyki i chemii za pośrednictwem firmy Edu-Mag.
Musze przyznać, że poznanie Pani Żołneczko (nauczycielki matematyki)
było miłym zaskoczeniem nie tylko z uwagi na merytoryczne i efektywne zajęcia ale również atmosferę lekcji i fantastyczną komunikatywność.
Materiał został zrozumiany i przyswojony dzięki przepracowanym zadaniom i przedyskutowanym sposobom na trudniejsze zadania. Co najważniejsze, zajęcia nie były, ani meczące, ani nudne dzięki ustalonemu planowi działania i bardzo indywidualnemu podejściu do ucznia.
Za pośrednictwem firmy pomoc otrzymałam także od Pani Natalii Jasińskiej, nauczycielki chemii.
Mimo, że zadania wymagały wielu godzin pracy to ich dobór, różnorodność i sposób ich wspólnego opracowywania z Panią Jasińską był efektywny i cały program z 4 lat nauki przedmiotu udało się powtórzyć przed maturą bez stresu.
Dzięki tym zajęciom nie tylko utrwaliłam i uzyskałam nową wiedze, ale również nabyłam odwagi do podjęcia się każdego zadania, również tych bardzo trudnych i nieco wykraczających poza standardowe zadania przerabiane w szkole.
Z pełnym przekonaniem mogę polecić obie panie jako nauczycielki z wielką wiedzą i doświadczeniem, z dużym zaangażowaniem i skupieniem na indywidulanych potrzebach ucznia.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2023

Mój syn miał sporo zaległości z języka polskiego, a dzięki Pani Barbarze udało się je w dużej części wyeliminować. Ponadto, Pani nauczyła mojego syna pisać rozprawki i czytać polecenia ze zrozumieniem. Spowodowała tym samym, że syn przestał się bać języka polskiego i nabrał chęci do nauki. Dzięki Pani Barbarze syn poszedł na egzamin ośmioklasisty pewny swoich sił, a wyszedł z niego bardzo zadowolony.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2023

Mój syn w tym roku zdawał egzamin ósmoklasisty. Przygotowywała go Pani Barbara, którą bardzo polecam. Do czasu rozpoczęcia zajęć z Panią Basią syn nie przepadał za jęz. polskim. Po kilku zajęciach okazało się, że go uwielbia. Bo zajęciach wychodził uśmiechnięty, a na egzamin poszedł bez stresu.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2023

Zajęcia z j.polskiego z Panią Barbarą S. były prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Barbara to spokojna, cierpliwa, zaangażowana osoba, która potrafi przekazać wiedzę poprzez różnorodne metody nauczania. Córka była zachwycona i z przyjemnością uczestniczyła w zajęciach. Panią Barbarę wyróżnia indywidualne podejście do ucznia i doskonała umięjętność przekazania wiedzy w sposób zrozumiały. Polecam z całego serca!!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2023

Córka szczęśliwie po maturach czeka już tylko na wyniki. Maturę ze wszystkich przedmiotów napisała jak to mówi ze spokojem. Bardzo dziękuję Pani Małgorzacie za tak dobry wybór nauczycieli prowadzących. Pani Anita od polskiego to przede wszystkim niesamowita osobowość, nauczyciel z wielką pasją, którego wiedzę się chłonie, przerobiła ogrom materiału z córką , wypracowały to, czego w szkole zabrakło, nauczyła pisać dobre wypracowania, bardzo rzeczowa, umiejąca wyciągnąć kwintesencję tak, że każde zajęcia były maksimum wykorzystane. Pani Roksana - matematyka to przemiła i bardzo konkretna osoba, przerobiły z córką niezliczoną ilość zadań, potrafiła w prosty sposób ze stoickim spokojem wszystko wytłumaczyć. Córka bardzo podciągnęła swoje wyniki co zdecydowanie widać było po próbnych maturach. Matematykę po prostu wyćwiczyła i zrozumiała Na maturę poszła i pewnie ją napisała. Spodziewa się naprawdę wysokiego wyniku. Polecam firmę z całego serca w 100%.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2023

Do firmy EDUMAG trafiłam z polecenia i bardzo się cieszę, że nawiązaliśmy współpracę. Pani Małgorzata jako właściciel i koordynator jest bardzo rzeczowa i konkretna , co sobie niezmiernie cenię. Korepetycje dla mojej córki , która była w klasie maturalnej , udzielał z j.polskiego Pan Jarek, którego także serdecznie polecam.Nauczyciel miał świetny kontakt z córką, wyłapał jej lepsze i słabsze strony i wskazał nad czym muszą popracować. Pan Jarek zachęca także do pracy samodzielnej , co następnie skrupulatnie sprawdza motywując ucznia. Nauczyciel bardzo kontaktowy i otwarty zarówno w stosunku do ucznia , jak i do mnie - rodzica . Córka przystąpiła do matury pewna siebie i swojej wiedzy. Dziękuję!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
5 lutego 2023

Pani Jolanta jest bardzo dobrą nauczycielką polskiego. Z pewnością podpasuje wielu osobom. Jest bardzo uprzejma i konkretnie wszystko tłumaczy. Natomiast nie do końca przypadła nam do naszych wymagań. Nie świadczy to jednak o Pani Jolancie nic złego. Po odbytych kilku lekcjach z pewnością mogę Panią polecić. Niestety Pani koordynatorka - Małgorzata wykazała się brakiem zrozumienia i szacunku do klienta. Wina w sytuacji leżała również po naszej stronie. Natomiast Pani Małgorzata nie umiała przyjąć kulturalnych przeprosin. Zamiast tego usłyszałyśmy masę przykrych słów, co automatycznie zniechęciło do dalszej współpracy.

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2022

Chodziłam na korepetycje z matematyki do Pani Kingi oraz na korepetycje z języka polskiego do pani Małgosi i serdecznie polecam!
Matematykę zawsze lubiłam, jednak czasami miałam z nią problemy. Okazało się, że w ciągu dwóch lat korepetycji Pani Kinga z łatwością pomogła mi je rozwiązać! Bardzo sympatyczna i profesjonalna nauczycielka, którą szczerze mogę polecić osobom zarówno na rozszerzeniu, jak i na podstawie.
Z Panią Małgosią współpracę zaczęłam w klasie maturalnej i pomimo krótkiego okresu, a także mojego wcześniejszego braku do czynienia z rozszerzeniem z języka polskiego udało nam się przygotować do matury.
Jestem zadowolona z moich wyników maturalnych, a także szczęśliwa, że mogłam spędzić swój czas na zajęciach z obiema nauczycielkami. Jeszcze raz polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2022

Mój syn uczęszcza na zajęcia z matematyki w zakresie rozszeżonym do Pani Kingi. Jest bardzo zadowolony z miłego i profesjonalnego podejście nauczyciela. Wiedza przekazywana jest w sposób przystępny i zrozumiały. Efekt zauważalny od razu - lepsze oceny.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2022

Mój syn uczęszczał na korepetycje z matematyki i j.polskiego..Źaluje ,że dopiero w ostatniej klasie znalazłam Edu Mag..To nie tylko przekazywanie wiedzy przez nauczycieli,otrzymaliśmy pomoc w bardzo trudnych chwilach,motywację i zrozumienie..Pani Ania od matematyki sprawiła że mój syn uwierzył w siebie..Pan Andrzej od j.polskiego,nauczył więcej mojego syna niż sxkola przez 3 lata..Polecam każdemuu ,super współpraca,zaangażowanie i pełny profesjonalizm.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2022

Jestem bardzo zadowolona! Polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2022

Bardzo gorąco polecam korepetycje, jakie oferuje firma EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie, Szczególnie język polski z panią Wiolettą. To wspaniała nauczycielka z pasją... wyrozumiała, cierpliwa i z ogromną empatią. Moja córka, aktualnie jest w klasie maturalnej… stres i świadomość nieuchronnie zbliżającego się egzaminu dojrzałości, niejednokrotnie wpływają na jej obniżone samopoczucie, jednak po zajęciach z panią Wioletą, zawsze jest radosna i pozytywnie nastawiona, pomimo, iż ma braki w wiedzy z okresu liceum z panią Wiolettą szybko nadrabiają zaległości. Córka oprócz wiedzy dostaje od nauczycielki ogromną dawkę wiary w we własne możliwości, co dodatkowo motywuje ją do pracy, . Echhh gdyby tacy nauczyciele z pasją byli w szkołach, życie wielu nastolatków byłoby mniej stresujące, a bardziej przyjazne. Taki nauczyciel, który dodaje uczniowi skrzydeł co prawdziwy skarb.
Dziękuje pani Wioletto za pani zaangażowanie i zrozumienie jakie otrzymuje od Pani moja córka.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2022

Jestem bardzo zadowolony z usług szkoły korepetytorskiej Edu-Mag. Szczególnie jestem zadowolony z korepetycji z matematyki u Pana Andrzeja. Pan Andrzej jest nadzwyczaj kulturalnym, miłym i mającym podejście do ucznia nauczycielem. Zawsze zainteresowany postępami i gotowy jak najlepiej pomóc. Dzięki Panu Andrzejowi nie bałem się podejść do matury i zdać jej na satysfakcjonujący mnie wynik i dzięki temu dzisiaj jestem studentem. Polecam szkołę a szczególnie matematykę z Panem Andrzejem w 100%

avatar
Mateusz Z
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2022

Serdecznie polecam usługi korepetytorskie firmy Edu-Mag. Firma oferuje kompetentnych nauczycieli. Jestem studentem, miałem korepetycje z matematyki u Pana Andrzeja . Wiedza Pana Andrzeja jest niesamowita, potrafi pomóc nie tylko z matematyki, ale również z fizyki, elektroniki czy statystyki. Dzięki zajęciom odzyskałem pewność siebie i wiarę, ze dam radę. Jeśli będzie taka potrzeba to z miłą chęcią skorzystam z usług firmy Edu-Mag. POLECAM W 100%

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2022

Bardzo polecam korepetycje, profesjonalizm. Indywidualne podejście do ucznia, wysoki poziom.
Dziękuje i gorąco polecam Pana Jarosława ;D

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2021

Bardzo polecam korepetycje u Pana Jarka z j.polskiego.Świetnie tłumaczy i motywuje do nauki.Dzięki jego pomocy uzyskałem satysfakcjonujący wynik na maturze.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2021

Syn-komputerowy nerd, zdał maturę z języka polskiego na poziomie podstawowym na poziomie 77%, tylko dzięki determinacji Pani Małgosi.

Serdecznie dziękuję i gorąco polecam

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Chciałabym serdecznie podziękować pani Małgosi za przygotowanie mojej córki do matury rozszerzonej z języka polskiego. Dzięki współpracy z Nią moja córka osiągnęła niesamowity wynik - 100% i dostała się na wymarzone studia na UJ. Pani Małgosia jest wymagająca, jednak podchodzi do ucznia bardzo indywidualnie i pomaga wydobyć z niego potencjał. Świetnie potrafi wytłumaczyć wszelkie niezrozumiałe aspekty, szlifuje nabyte w szkole umiejętności. Korepetycje z panią Małgosią były najlepszym wyborem, jakiego dokonałyśmy.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
26 lipca 2021

Chodziłam do Pana Andrzeja na korepetycje z matematyki oraz fizyki przez dwa lata i do Pani Małgosi na język polski przez rok. Co do Pana Andrzeja nie mam żadnych zastrzeżeń. Kompetentny i bardzo mądry człowiek. Pani Małgosia natomiast przez cały okres korepetycji wmawiała mi, że nie zdam matury. Narzucała coraz więcej godzin. U niej z matur miałam po 30%, natomaist w szkole 60%. Finalnie oczywiście zdałam maturę, ale nie podobało mi się to, że chciała taką metodą zmotywować mnie do nauki.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Lekcje matematki na poziomie licealnym bardzo dobrze przygotowują do matury, wynik po nauce przerósł moje oczekiwania

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Anitą (Język Polski) oraz Panią Magdą (Matematyka). Bardzo profesjonalne i skuteczne przygotowanie do egzaminu maturalnego oraz świetny kontakt obu pań z uczniem.
Bardzo dziękuję i polecam!

avatar
Brajan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2021

Polecam korepetycje z matematyki u Pana Andrzeja Oko. Potrafi świetnie przekazać swoją wiedzę. Bardzo miły i sympatyczny. Dzięki zajęciom z Panem Andrzejem odzyskałem pewność siebie i wiarę, że matematykę da się zrozumieć. Dziękuję bardzo za pomoc i serdecznie polecam każdemu tego korepetytora.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Pomimo mojego lenistwa i braku zdolnosci humanistycznych, dzięki pomocy Pani Małgorzaty udało mi się przyswoić niezbędną wiedzę i przygotować się do matury z języka polskiego. Bardzo profesjonalne podejście do przedmiotu i zaangażowanie w postępy ucznia sprawiają, że korepetycje z tym nauczycielem zapewniają sukces na egzaminie. Zdecydowanie polecam.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Bardzo polecam Panią Małgorzatę, która przygotowywała mnie przez całą trzecią klasę liceum do matury z języka polskiego podstawowego i rozszerzonego. Jestem pewna, że gdyby nie Pani Małgosia, to nie byłabym tak dobrze przygotowana do matury. Zawdzięczam Jej wiele i niezmiernie się cieszę, że to właśnie do Niej trafiłam. Pani Małgorzata jest świetną korepetytorką, zawsze potrafi zmotywować do działania i wesprzeć w ciężkich chwilach. Dzięki Niej uwierzyłam w siebie i swoje możliwości.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Małgosią, która od ponad roku przygotowywała mnie zarówno do podstawy, jak i rozszerzenia z języka polskiego. Dzięki Niej na nowo uwierzyłam w siebie i swoje możliwości z przedmiotu, który sprawiał mi wiele trudności. Zawsze potrafiła zmotywować mnie do działania, nigdy nie wątpiła w moje umiejętności. Jej cierpliwość, profesjonalizm i pełne zaangażowanie pomogło mi w nadrobieniu zaległości i przygotowaniu się do matury. Wiem, że moje postępy w języku polskim nie byłyby możliwe gdyby nie Pani Małgosia.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

W tym roku przygotowywałam się dość intensywnie do matury. Jestem typową humanistką, zatem można wyobrazić sobie, jakie emocje wzbudzała we mnie podstawa z matematyki. Dzięki pracy z panią Kingą dałam radę się zmierzyć z egzaminem bez problemu. Pani Kinga jest zdecydowanie najlepszą nauczycielką matematyki, jaką kiedykolwiek miałam. Zawsze była w stanie mi wyjaśnić nawet najtrudniejsze zagadnienia, pracowałyśmy w przyjaznej atmosferze, przerobiłyśmy dużo arkuszy i nawet jak zapominałam jakichś rzeczy to pani Kinga zawsze służyła wyjaśnieniami i pomocą. Zdecydowanie polecam, świetna nauczycielka. Z kolei do rozszerzenia z polskiego przygotowywała mnie pani Małgosia. Pod jej okiem napisałam najwięcej prac w życiu podczas ostatnich kilku miesięcy. Dzięki niej zrobiłam ogromne postępy, ponieważ zawsze dostawałam niezwykle pomocny i merytoryczny feedback. Zajęcia były prowadzone w przyjaznej atmosferze. Bardzo przydatne okazały się również próbne matury organizowane przez panią Małgosię. Na pewno to dzięki nim udało mi się zapanować nad stresem podczas prawdziwego egzaminu. Serdecznie polecam!

avatar
Izabella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Mój Syn spędził długie godziny zajęć z Panem Jarkiem. Nauczyciel, z którym miał świetny kontakt, wyniósł bardzo dużo z tych lekcji i mam nadzieję, że egzamin ośmioklasisty będzie czystą przyjemnością. Syn nie znoaił jezyka polskiego, a teraz poprawia i poucza wszytskich. Jest świetny po lekcjach z Panem Jarkiem. Dziękuję i gratuluję cierpliwości Nauczycielowi:)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Polecam panią Anitę z j.polskiego.Świetny kontakt, bardzo dobry nauczyciel.Przygotowuje skutecznie do egz.maturalnego z rozszerzenia.Dziękuję.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2021

Ogromnie polecam korepetycje z j. polskiego u Pana Jarosława. Niesamowity człowiek z wielką pasją do nauczania. Pierwszy raz otrzymałem tak kompletną pomoc z tego przedmiotu. Lekcje pod względem merytorycznym i dydaktycznym na wysokim poziomie - notatki z każdej lektury dostępne po lekcji. Sprawdzanie rozprawek, omawianie motywów i problemów typowo rozprawkowych. Jednym słowem - coś niesamowitego. Przed korepetycjami rozprawkę pisałem marnie, na mniej niż półtorej strony. Finalnie, na maturze bez problemu napisałem na 4 strony, dołączając konteksty literackie i historyczne do wypowiedzi. Dziękuję za mile spedzone chwile i kontakt z j. polskim.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Doskonale korepetycje z biologii. Pomog)y osiągnąć sukces w konkursie przedmiotowym. Bardzo wysoki poziom.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji biologii z Panią Ewą. To bardzo miła i komunikatywna osoba. Potrafi świetnie przekazać swoją wiedzę. Po przygotowaniach z Panią Ewą syn został Laureatem z biologii. Dziękujemy :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Parę lat temu rozpoczęłam korepetycje z matematyki z panem Andrzejem Oko. Umiejętności i wiedzę, którą nabyłam, pozwoliły mi osiągnąć dużo wyższy wynik na maturze, niż gdybym uczyła się bez pomocy pana Andrzeja. Po nieudanej maturze z języka polskiego zdecydowałam się na korepetycje z tego przedmiotu. Pomogła mi pani Małgorzata Garula, która bardzo dokładnie nauczyła mnie i dała wiele niezbędnych wskazówek, co doprowadziło do dobrze zdanej poprawki. Serdecznie polecam EDU-MAG, ponieważ wiem, że dzięki zaangażowaniu ucznia oraz profesjonalnej wiedzy korepetytora, sukcesy w szkole są gwarantowane.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Wziąłem korepetycje z Panią Małgorzatą, ponieważ matura nie poszła mi zbyt dobrze i musiałem przygotować się do poprawki. Mimo krótkiego czasu przygotowania zajęcia pozwoliły mi zdać maturę z j. polskiego pozytywnie. Bardzo polecam zajęcia z tą Panią, potrafiły mnie zmobilizować i pomóc w przyswojeniu materiału potrzebnego do napisania egzaminu.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Przerażona tym legendarnym kluczem z biologii, postanowiłam wziąć udział w korepetycjach. Dzięki pani Joli czuje się dużo pewniej, przerobiłyśmy dziesiątki materiałów, a pani była zawsze uśmiechnięta, zaangażowana i bardzo pomocna(również podczas zajęć online w ostatnim okresie). Chodziłam również na korepetycje z języka polskiego, żeby przygotować się do matury rozszerzonej do pani Gosi. Uważam naszą współpracę za bardzo owocną, ta pani jest w stanie zrobić cuda, wspaniale wytłumaczyć wiele zagadnień pod warunkiem, że się jej słucha i regularnie pracuje. Bardzo polecam zarówno maturzystom, którzy chcą usystematyzować, poszerzyć i uzupełnić swoją wiedzę.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Korepetycje z j. polskiego z Panią Małgosią były najlepszą decyzją w moich przygotowaniach do matury. Dzięki nim pisanie prac okazało się o wiele prostsze niż się wcześniej wydawało. Uczęszczałam na zajęcia krótko, ale jestem pewna, że było warto. Mimo tak krótkiej współpracy osiągnęłam oczekiwane przeze mnie efekty. Atmosfera na zajęciach jest również bardzo przyjemna. Serdecznie polecam korepetycje w firmie EDU-MAG, które zapewniają solidne i profesjonalne przygotowanie do matury.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Pani Małgosia jest profesjonalną oraz wymagająca nauczycielką,która zawsze jest przygotowana do zajęć. Odbywają się one w bardzo miłej atmosferze,a od Pani Małgosi zawsze można liczyć na pomoc oraz cierpliwość,a także indywidualne podejście do ucznia. Po roku współpracy zauważyłam ogromne postępy. Polecam serdecznie zajęcia z Panią Małgosią,był to bardzo trafny wybór.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Swoje przygotowania do matury zaczęłam we wrześniu pod okiem Pani Kingi Jurczyk. Z praktycznie zerową wiedzą przyszłam do niej i okazało się, że jest to nauczyciel od takich właśnie przypadków. W 10 miesięcy przerobiłyśmy wszystkie działy od początku i do tego około 15 arkuszy. Bardzo bardzo polecam osobom na rozszerzeniu jak i na podstawie. Cierpliwa i bardzo miła, a do tego zdolna kobieta, której udało się przekazać mi wiedzę na wysokim poziomie.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Ten rok był trudnym rokiem przygotowan z j. Polskiego do matury w cieniu wirusa. Ale p. Ela stanęła na wysokości zadania i doskonale przygotowała syna do egzaminu. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej cudownej pedagog nie tylko za jej profesjonalizm ale za wspaniałe podejście do ucznia. I super kontakt. Jednym słowem : p. Ela jest wspaniałym człowiekiem.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2020

Przed podejściem do zajęć z Panią Gosia miałem bardzo duże obawy, ponieważ mało który korepetytor potrafił mnie zmotywować i jednocześnie nauczyć czegoś, ale wszystkie okazały się zbędne. Pani Gosia to wspaniały nauczyciel, który ma bardzo dobre podejście do nauczania, potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć i przekazać informacje w taki sposób, żeby trafiły odpowiednio do każdego. Podczas naszej współpracy, która co prawda nie była długa, bo trwała pół roku, nauczyłem się o wiele więcej niż w szkole przez 3 lata . Poznałem schematy, dzięki którym udało mi się uzyskać satysfakcjonujące oceny z języka polskiego, jak i nauczyłem się czysto teoretycznej wiedzy. Realizując program nauczania przygotowany przez Panią Gosię szybko zauważyłem progres, który z każdymi zajęciami postępował, dzięki czemu nie brak mi było motywacji i chęci do następnych zajęć. Gorąco każdemu polecam współpracę i gwarantuję, ze przy wykazaniu również inicjatywy ze swojej strony efekty będą zdumiewające.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Sytuacja naszego syna była następująca: bardzo dobry z przedmiotów ścisłych (matematyka, fizyka), bardzo kiepski z przedmiotów humanistycznych (zwłaszcza j. polski). Można powiedzieć, że miał wrodzoną niechęć do pisania wypracowań, rozprawek, opowiadań, itp., odpowiedzi ustne przychodziły z wielkim trudem a czytanie lektur również leżało.
W takiej sytuacji byliśmy pełni obaw, czy syn zdoła napisać maturę z j.polskiego (nawet na minimalnym poziomie).
Podejmując korepetycje w EDU-MAG chcieliśmy osiągnąć 2 cele: zdać maturę z j.polskiego oraz poszerzyć wiedzę z matematyki, fizyki i angielskiego (rozszerzenia na maturze).
Efekt: FANTASTYCZNY, wyniki osiągnięte na maturze przerosły nasze oczekiwania.
Pani Małgosia (j.polski) - możemy spokojnie powtórzyć wszystkie pozytywne opinie z innych komentarzy. Zdecydowanie potrafi poradzić sobie z trudnymi przypadkami. Wielkie podziękowania za osiągnięty wynik.
Pan Andrzej (matematyka, fizyka) - nauczyciel legenda, najlepszą rekomendacją jest wynik syna uzyskany na maturze (prawie max). Wielkie podziękowania za osiągnięty wynik.
Pani Kasia (j.angielski) - również rewelacyjny wynik na maturze. Wielkie podziękowania za osiągnięty wynik.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Miałem okazję korzystać z korepetycji w kilku firmach, jednak nie wspominam tego zbyt dobrze. Zupełnie inaczej było z firmą Edu-Mag, która wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klienta. Jest to zdecydowanie najlepszy wybór dla każdego maturzysty (i nie tylko), który chce mieć pewność, że został wzorowo przygotowany do egzaminu.
Jest to niewątpliwie zasługa Pani Małgosi, polonistki-szefowej, która wydaje się być stworzona do przekazywania ludziom wiedzy, ponadto jest niesamowicie miła i serdeczna.
Lekcji matematyki udzielała mi Pani Kinga, która zawsze uśmiechnięta witała mnie u progu i z niezmiennym zapałem do pracy przygotowywała mnie do matury z matematyki.
Królową wśród biologów jest zaś Pani Ania. W wybitnie ciekawy sposób przekazywała wiedzę nawet na najbardziej nieinteresujący temat.
Najlepszą chemiczką z jaką miałem do czynienia (a było ich wiele), jest niewątpliwie Pani Julita. Po lekcjach z tą Panią nie da się być nieprzygotowanym do matury, a tym bardziej na sprawdzian. Zdecydowanie poszerzyła moje chemiczne horyzonty (oczywiście w zdroworozsądkowy sposób). Lekcje były niezwykle interesujące i myślę, że każdy znajdzie wspólny język z Panią Julitą.
Podsumowując, serdeczne i z czystym sumieniem mogę polecić korepetycje w firmie Edu-Mag, gdyż są one bezwątpienia najlepszym wyborem dla głodnych wiedzy maturzystów. Polecam!!!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Pani Małgosia przygotowywała mnie ponad rok do matury rozszerzonej z języka polskiego. Miałam z tym przedmiotem największy problem, szczególnie, że nie należę do humanistów i ciężko mi było rozwijać swoje myśli na papierze. Jednak zaplanowane studia wymagały tego przedmiotu na takim poziomie. Można powiedzieć, że praktycznie od podstaw Pani Małgosia nauczyła mnie tego języka. Myślę, że nawet osoba z innego państwa byłaby w stanie się go na tych zajęciach bez problemu nauczyć. Pani Małgosia to profesjonalistka. Myślę, że nigdy nie poznam już tak świetnie zorganizowanej osoby. Na zajęciach byłam przygotowywana do matury podstawowej jak i rozszerzonej. Przerobiłyśmy tysiące czytań ze zrozumieniem. Każda lekcja zaczynała się od rozwiązywania zadań, dotyczących tekstu, który przed chwilą został przeczytany. W szkole moja polonistka nie przywiązywała dużej uwagi do prac pisemnych. W tej placówce pisaliśmy je sporadycznie i byłam ciągle niepewna, co do swoich umiejętności. Natomiast u Pani Małgosi napisałam przez rok ponad kilkadziesiąt rozprawek, wypowiedzi argumentacyjnych i interpretacji porównawczych i od razu na następnych zajęciach zawsze były one szczegółowo omawiane. W ten sposób zaczęłam uczyć się na własnych błędach. Ponadto wszystkie zagadnienia gramatyczne wymagane na maturze podstawowej zostały w końcu wyjaśnione. Znajomość lektur również nie była pominięta. Gdy czasu do matury pozostawało coraz mniej, zaczęłyśmy przygotowywania do mojej największego lęku czyli do matury ustnej z języka polskiego. Pani Małgosia jak zwykle od początku wszystko szczegółowo objaśniała, a wielokrotne ćwiczenia spowodowały, że stres w końcu zniknął i uzyskałam 100% na egzaminie właściwym. Trzeba też dodać, że jest to wyjątkowy korepetytor, jedyny w swoim rodzaju. Pomimo swojego profesjonalizmu Pani Małgosia jest miłą i empatyczną osobą. Pomogła mi nie tylko w języku polskim ale i udzieliła wielu życiowych rad, także zdrowotnych. To osoba, która ma wiedzę z różnych dziedzin. Bez wątpliwości mogę przyznać, że Pani stała się także i moją przyjaciółką i mimo tak dynamicznej pracy wciąż przychodziłam na te korepetycje najchętniej. Jeżeli macie jakiekolwiek problemy z językiem polskim to nie zastanawiajcie się i wybierzcie właśnie tę Panią. Mogę wam zagwarantować, że czeka was solidna praca i staniecie się o wiele pewniejsi siebie i swoich umiejętności poprzez właśnie te zajęcia

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Edu Mag to profesjonalna firma, pełna kompetentnych i wykwalifikowanych osób. Na szczególną uwagę zasługują pani Ewa od biologii oraz Pan Stanisław. Przyjaźni, pełni cierpliwości nauczyciele, dodatkowo bardzo profesjonalna obsługa i kontakt na każdym kroku. Serdecznie polecam i Rodzicom, poszukującym wsparcia dla swoich dzieci, jak i uczniom!

avatar
Maksymilian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Do EDU-MAG chodziłem na zajęcia z języka polskiego, matematyki i chemii. Pani Małgosia uczyła mnie języka polskiego, to profesjonalistka pod każdym względem. Jest bardzo wymagająca, zaangażowana w pracę z uczniem.
Matematyki uczyła mnie Pani Kinga, jest nauczycielem z wielką pasją. Jej sumienność, cierpliwość, zaangażowanie, pozytywne nastawienie, oraz doświadczenie pracy z uczniami pomogły mi dobrze przygotować się do matury. Zawsze tłumaczy sposobem odpowiednio dobranym, zrozumiałym dla ucznia. Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panią Kingą. Bardzo miło będę je wspominał.
Pani Julita uczyła mnie chemii, jest osobą bardzo komunikatywną, cierpliwą i naprawdę widać, że zależy jej na przygotowaniu ucznia. Pani Julita ma ogromny dar do przekazywania wiedzy i potrafi wytłumaczyć materiał w bardzo szybkim czasie. Zajęcia były przeprowadzone w miłej atmosferze.
Osobiście jestem bardzo zadowolony z korepetycji w szkole EDU-MAG.
Fajna atmosfera na zajęciach sprawia, iż miło się na nie chodzi. Również rezultaty pracy są jak najbardziej zadowalające. Bardzo polecam!

avatar
Felicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Potrzebowałam solidnego przygotowania do matury rozszerzonej z języka angielskiego i taką pomoc też tutaj otrzymałam. Pan Maciek, który przygotowywał mnie rok do egzaminu był zawsze bardzo przygotowany i miał ze sobą wszystkie przykładowe zadania maturalne, nawet przychodził z własnym głośnikiem, aby ćwiczyć też słuchanki maturalne. Praktycznie każda lekcja zaczynała się od ćwiczeń do matury ustnej, przez co mogłam bez stresu później do niego przystąpić. Ponadto wszystkie konstrukcje gramatyczne zostały szczegółowo omówione i były wielokrotnie powtarzane. Jeżeli macie jakiekolwiek problemy z tym językiem to polecam właśnie tego korepetytora. Jest on w stanie wyjaśnić wszystko od podstaw i zawsze ma pozytywne i spokojne nastawienie do ucznia. Dzięki niemu już w tym momencie mogę powiedzieć, że matura rozszerzona była błahostką. Bardzo polecam.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Córka uczęszcza na korepetycje z j.angielskiego do pani Agata Żurawska córka bardzo zadowolona a to jest najważniejsze Pozdrawiam

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Na korepetycje do firmy Edu-Mag trafiłam po nieznanej maturze z języka polskiego. Od września przygotowywałam się do poprawy matury pod skrzydłami Pani Małgorzaty, która z wielkim zaangażowaniem i sercem przygotowywała mnie do egzaminu. Z każdym następnym spotkaniem nabierałam coraz większej pewności siebie, a moje wyniki z prac domowych były coraz lepsze.Z korepetycji jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej polecam je każdemu kto chce poprawić swój wynik w szkole, ale tez tym, którym zależy na dobrze napisanej maturze.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Serdecznie polecam usługi korepetytorskie firmy Edu-Mag. Firma oferuje kompetentnych nauczycieli. Mój syn współpracował z firmą przez długi czas, a z jego wyników jestem bardzo zadowolona.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Miałam przyjemność skorzystać z usług firmy EDU-MAG . Mimo ze przez krótki okres czasu uczęszczałam na zajęcia z biologii , Pani Jola świetnie mnie przygotowała do matury .Zawsze szukała sposobu aby jak najłatwiej i najciekawiej wyjaśniać mi dany temat .
Zawsze będę miło wspominała nasze lekcje .

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Z firmą współpracowałem przez 6 lat swojej edukacji gdyż jest to firma uczciwa, kompetentna oraz godna zaufania. Przez ten okres czasu miałem przyjemność pracować z korepetytorami od języka polskiego. Pani Małgosia jest bardzo lojalną, pracowitą oraz wymagającą osobą, dzięki niej moje umiejętności znacznie się poprawiły a współpracę z nią będę zawsze bardzo miło wspominał. Zostałem również bardzo solidnie oraz sprawnie przygotowany do matury przez Pana Stefana. Polecam również korepetycje z matematyki, Pani Magda przygotowała mnie do matury bardzo skutecznie a moje umiejętności poprawiły się w bardzo szybkim tempie przez co z matematyką w późniejszym czasie nie miałem już żadnych problemów. Bardzo polecam firmę edu-mag, gwarantuję ona solidne i dobre przygotowanie do wybranego przedmiotu. Współpracę polecam wszystkim tym którzy mają problem z danym przedmiotem lub chcą osiągnąć znacznie lepsze wyniki. Firma gwarantuje prace z profesjonalnymi oraz rzetelnymi korepetytorami.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Serdecznie polecam współpracę z firma EDU-MAG. Osobiście firma dała mi się poznać z jak najlepszej storny, jako solidna, sumienna i wywiązujący się ze wszystkich postawionych jej zadań. Pani Małgorzata, która była moją korepetytorka od języka polskiego obudziła we mnie miłość do pisania wyprocowań na tyle, że zdawałam język polski
zarówno na poziomie podstawowym, jaki i rozszerzonym czując się bardzo dobrze przygotowana, po roku ciężkiej pracy zarówno z mojej jak i Pani Małgosi strony.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Serdecznie polecam korepetycje z języka polskiego z Panią Małgorzatą. Przychodząc na korepetycje we wrześniu w klasie maturalnej byłam przerażona i wiedziałam, że czeka mnie sporo pracy. Tej pracy było sporo, ale nabrałam pewności dzięki Pani Małgosi i do matury z języka polskiego na poziomie rozszerzonym podeszłam ze spokojem i czując się przygotowaną.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Jestesmy bardzo zadowoleni z lekcji chemii z Panem Szymonem, który jest osobą bardzo kompetentną i kontaktową. Nasz syn bardzo polubił Pana Szymona, który dzieki szerokiej wiedzy również pomagał mu w fizyce i matematyce. Na egzaminie gimnazjalnym nasze dziecko uzyskało bardzo dobry wynik.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

Nie było łatwo dostać się na korepetycje do P. Małgosi, ale się udalo. Już pierwsze zajęcia pokazały mi, że mam do czynienia z tytanem pracy, perfekcjonistką i świetnym fachowcem kochającym swoją pracę, a renoma i sława, którymi P. Małgosia cieszy się w Kielcach są w pełni zasłużone. Współpraca z Panią była dla mnie ogromną przyjemnością. Dziękuję! Lepszego polonisty nie mogłam w Kielcach znaleźć.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Jak ja się cieszę, że trafiłam na Edu-Mag. Po prostu REWELACJA!
Pan Szymon (fizyka, chemia) i Pan Zbigniew (matematyka) po dużych zaległościach w kilka lekcji ogarnęli mojego syna, który pełni obowiązek szkolny w edukacji domowej. Do przedmiotów z kategorii ścisłych pochodził jak "pies do jeża" i nie mógł się zdyscyplinować. Wojtek zachwycony zajęciami z obydwoma Panami :)
Egzaminy zdane :D. SERDECZNIE POLECAM!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji języka polskiego z Panią Małgosią, która w ciągu 5 miesięcy nauczyła mnie więcej niż w szkole przez 3 lata. Pani Małgosia przygotowywała mnie do matury 2018 I dzięki niej nauczyłam się lepiej pisać wypracowania, czytać ze zrozumieniem oraz przełamałam nieśmiałość do mówienia, które było moim największym problem. Bardzo polecam korepetycje u Pani Małgosi oraz serdecznie dziękuje jej za najlepsze przygotowanie do matury.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Język polski
Z Panią Małgosią spotkałam się po raz pierwszy już lata temu, kiedy w podstawówce przygotowywałam się do konkursu humanistycznego, organizowanego przez Kuratorium. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że droga do sukcesu znajduje się w godzinach spędzonych za drzwiami mieszkania Pani Małgosi. Wykorzeniła ona u mnie wewnętrznego lenia i pokazała, że nie samymi dziesięciostronicowymi opowiadaniami uczeń zwycięża. Lata temu doszłyśmy do finału przez ciężką pracę, mnóstwo wyrzeczeń, ale także naprawdę przyjemnie spędzony czas na współpracy w miłej atmosferze. Pani Małgosia nie pozwala się obijać, ale zawsze odpowiednio do tego motywuje. Zdecyownie nie jest ypem nauczyciela-"tyrana", który tylko wymaga wszytskiego od przysłowiowego "A do Z". Razem z wybitną pedagożką jaką jest Pani Małgosia w zeszłym roku zdobyłyśmy tytuł laureata konkursu języka polskiego dla gimnazjów. Zrobiła ona ze mnie- kolokwialnie mówiąc "ameby"poetyckiej (przepraszam za język potoczny Pani Małgosiu, ale inaczej się nie da)- speca od analizy i interpretacji wierszy Szymborskiej czy Miłosza w niecały miesiąc. Nadmienię także, że kiedy ćwiczyłyśmy na lekcjach, zaczynałam z wynikiem 5/11 pkt, a zakończyłam z oficjalnym 11/14 pkt, który wystawiła Komisja na ostatnim etapie. Można? Z Panią Małgosią wszystko.
P.S. Chociaż aktualnie nie wiążę swojej przyszłości z językiem polskim, Pani Małgosia dała mi takiego "kopa" (znów przepraszam), że nigdy nie zrezygnuję z rozwijania swoich umiejętności litaerackich.
Chemia
Zanim zacznę rozpisywać się o zaletach i umiejętnościach niesamowitej nauczycielki chemii, posłużę się pytaniem, wydawałoby się, retorycznym: czy można z trójkowej uczennicy zrobić finalistkę konkursu przedmiotowego z chemii? Wydawałoby się, że nie, jednak moja historia jest całkowicie autentyczna, tak samo jak niezwykłe- śmiem twierdzić, iż nadprzyrodzone- zdolności pedagogiczne Pani Natalii. W jej "magiczne" ręce trafiłam pod koniec pierwszego semestru ubiegłego roku szkolnego, kiedy groziła mi dostateczna ocena końcowa - niezbyt satysfakcjonujący wynik. Nie dość, że zaledwie po kilku miesiącach moja średnia podniosła się o dwie oceny i pod koniec tego samego roku walczyłyśmy już o ocenę celującą, to Pani Natalia zaraziła mnie pasją do przedmiotu, którego uczyła i wtedy w mojej głowie pojawił się, wcześniej niedorzeczny, pomysł zawalczenia o tytuł laureata w konkursie w ostatniej klasie gimnazjum. Zabrałyśmy się do pracy zaraz po wakacjach. Pani Natali niestrudzenie wykładała mi chemiczne prawdy i z anielską cierpliwością tłumaczyła nawet najbanalniejsze zagadnienia, których nie byłam w stanie pojąć moim humanistycznym umysłem. Dzięki wspólnemu trudowi i nieziemskiemu spokojowi oraz umiejętnościom Pani Natalii zaszłyśmy do samego finału, gdzie wydałam swoje ostatnie konkursowe tchnienie. Nie jestem w stanie nawet opisać swojej wdzięczności dla tak wybitnej nauczycielki. Mogę jedynie z czystym sumieniem polecić ją wszystkim.
P.S. Dzięki Pani Natalii tak bardzo pokocałam chemię, że mimo, iż również z nią nie zamierzam wiązać przyszłości, to zamierzam zdawać ją na maturze.
Matematyka
Na początek zanim cokolwiek powiem na temat Pani Kasi, zaznaczę jedną rzecz: od smego urodzenia przejawiałam tylko humanistyczne zdolności, chciałam wiązać z tym przyszłość i studiować coś ściśle związanego z językiem polskim. Po trafieniu do Pani Kasi moje ŻYCIE zmieniło się nie do poznania. W tym roku złożyłam dokumenty na profil matematyczno-geograficzny, aby móc studiować wzornictwo przemysłowe, które łączy w sobie moją artystyczną i ścisła połowę. Pani Kasia pokazała mi, że moje "nie umiem", "nie wiem jak to zrobić" da się przekuć w "umiem" i "potrafię". Nigdy się nie poddawała przy moim marudzeniu z serii: "nie umiem", "nie dam rady". Zawsze robiłyśmy wszystkie zadania razem, jeśli nie potrafiłam czegoś rozwiązać. Nigdy, prznigdy, nie byłam popędzana, jak to się często w szkole zdzarza. Jednakże często ćwiczyłyśmy robienie zadań na czas, abym nie miałą problemu na sprawdzianach i nie stresowała się na egzaminie, z którego dzięki Pani Kasi uzyskałam 92%. Kiedy rozpoczynałyśmy współpracę w trzeciej klasie mój wynik wynosił maksymalnie 67%. Duży postęp? Dla mnie kolosalny. Z matematyki, tak jak z innych ścisłych przedmiotów groziła mi ocena dostateczna. Obecnie niewiele brakuje mi do szóstki.

Bardzo dziękuję wszytskim trzem wspaniałym kobietom, bez pomocy których nie byłabym teraz w tym miejscu. To niesamowite jak bardzo nauczyciel jest w stanie zmienić w uczniu.

avatar
EWA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Firma EDU-MAG świadczy profesjonalnie usługi w zakresie udzielania korepetycji. W przypadku mojej córki najważniejszą kwestią było przygotowanie jej do egzaminów gimnazjalnych. Efekt fantastyczny. Egzaminy zdane niemalże na 100%. Wszystkie kwestie dotyczące nauczycieli, terminów czy płatności Pani Małgosia perfekcyjnie ustala z rodzicami. W dalszym ciągu będę korzystała z usług firmy EDU-MAG ponieważ lepszej nie znalazłam w Kielcach. Pozdrawiam serdecznie Pani Małgosiu, a wszystkim gorąco POLECAM.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

4 lata pracy z moją córką nadmieniam ciężkiej bo to humanistka. Efekty bardzo dobre. Nauczyciele, bo korzystaliśmy jeszcze z chemii i fizyki na bardzo wysokim poziomie. Dziękujemy Pani Małgosiu

avatar
Agnieszka2
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Rewelacja

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Jestem mega zadowolony korypetycji w EDU-MAG.Pan Andrzej,który uczy matematyki i fizyki jest wzorowym nauczycielem.Oba te przedmioty ma w jednym palcu dzięki czemu lekcje z nim to nie tylko potężna dawka wiedzy i nowych umiejętności ale także uśmiech na twarzy ucznia spowodowany świetnym humorem Pana Andrzeja.Mam wrażenie że przez te kilka miesięcy bardziej pokochałem matematykę oraz fizykę co przełożyło się na dużo lepsze wyniki w nauce.Świetnym nauczycielem jest również Pani Małgosia.Faktem jest to,że prac domowych i nauki jest ogrom,lecz przynosi ona świetne efekty.Według mnie jest również wzorem dla nauczycieli,potrafi nie tylko przekazać wiedzę ale również zapewnić w odpowiednich momentach dawkę śmiechu,która na chwilę oderwie nas od nauki.Ucząc się tu czułem że się rozwijam.Podejście firmy do ucznia jest profesjonalne.Polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy EDU-MAG. Moja córka - uczennica trzeciej klasy gimnazjum - uczęszczała na zajęcia z matematyki, fizyki i chemii. Wszyscy uczący ją nauczyciele reprezentowali bardzo wysoki poziom merytoryczny, mieli wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i świetne podejście do córki. Dzięki ich pomocy córka humanistka wróciła do domu po egzaminie bardzo zadowolona, a sprawdzenie odpowiedzi utwierdziło nas tylko w przekonaniu, że przygotowanie do egzaminu powierzyliśmy właściwym osobom.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2018

Z Panią Małgosią współpracujemy już kolejny raz. Dwa lata temu uczyła moja starsza córkę, która dzięki jej pomocy zdała maturę na 84%. Teraz pracuje z młodszą córką i choć moje dziecko ma bardziej umysł ścisły, a język polski był od lat nielubianym przedmiotem, z którym zawsze były problemy zdała maturę próbna z jednym z trzech najwyższych wyników w klasie. Sama polonistka w szkole była pod wrażeniem. Pani Małgosia to marka sama w sobie! To kobieta perfekcyjna, z pasją i doświadczeniem, mająca indywidualne podejście do ucznia. Jej praca przynosi wymierne korzyści, o czym przekonałam się nie tylko ja i moje dziewczyny, ale również znajomi, którym poleciłam jej usługi.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2017

Moja córka jakiś czas temu trafiła do Edu-Mag na zajęcia z matematyki, ponieważ miała duże problemy z tym przedmiotem. W krótkim czasie poprawiła oceny i co najważniejsze - przestała bać się matematyki. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Poleciłem również zajęcia w EDU-MAG znajomym. Ich dzieci korzystały m.in. z chemii i angielskiego i również byli zadowoleni. Widać, że firma stawia na jakość i profesjonalizm. Polecam! Oby tak dalej!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2017

Potwierdzam wszystkie pochlebne opinie na temat P. Małgosi. To najlepsza nauczycielka, jaka miałem okazje pozna\c - kompetentna, perfekcyjna, z pasją i talentem do nauczania języka polskiego. Gdyby tacy nauczyciele uczyli w polskich szkołach, korepetycje byłyby zbędne!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2017

Serdecznie polecam firmę EDU-MAG. Atmosfera, która panowała na zajęciach była bardzo przyjemna. Nauczycielka, z którą miałam przyjemność się spotykać była bardzo miła, sympatyczna a także wymagająca, która potrafiła zmotywować do nauki.
Serdecznie pozdrawiam i dziękuje!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2017

Edu-Mag to miejsce, w którym podczas jednej rozmowy telefonicznej znalazłam wszystkie korepetycje jakich potrzebowałam – z języka polskiego, angielskiego i matematyki. Wszyscy nauczyciele, z którymi pracowałam byli profesjonalistami, potrafili w fajny sposób przekazać wiedzę, mieli poczucie humoru i byli bardzo symptyczni. Dzięki nim zdałam maturę i dostałam się na wymarzone studia. Dziękuję i polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2017

Trafiłem do firmy EDU-MAG z polecenia kolegi. To była dobry wybor! Chodziłem na zajęcia z angielskiego i matematyki na poziomie rozszerzonym oraz języka polskiego na poziomie podstawowym. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze pod okiem nauczycieli, którzy potrafili w ciekawy i przystępny sposób przekazać swoją wiedzę. Wyniki matur przekroczyły moje oczekiwania. Dziękuję za pomoc! Dodatkowym plusem jest świetna organizacja w firmie, czytelne zasady i system płatności. Serdecznie polecam wszystkim kieleckim uczniom.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2017

Polecam zajęcia w EDU-Mag. Pełen profesjonalizm. Najlepsze korepetycje w mieście. Chodziłem na kurs maturalny aż z trzech przedmiotów. Wszyscy nauczyciele sympatyczni i przede wszystkim kompetentni, a wyniki matur powyżej oczekiwań.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2017

Jeśli szukasz najlepszego korepetytora z języka polskiego w Kielcach, dobrze trafiłeś/łaś. W EDU-MAG pracuje Kobieta-Anioł. Pani Małgosia, bo o niej mowa, przygotuje Cię świetnie do egzaminu dojrzałości, jak również sprawi, że z jej pomocą zostaniesz laureatem olimpiady z języka polskiego. Pewność siebie, perfekcjonizm, upór w dążeniu do celu, poczucie humoru, a przede wszystkim - ogromne zaangażowanie w pracę i troska o wynik każdego ucznia to Jej cechy rozpoznawcze. Zajęcia natomiast to czysta przyjemność, która przynosi wymierne efekty. W moim przypadku przygoda z P. Małgosią zakończyła się pięknym wynikiem - zdałam maturę rozszerzoną na 96%. Dziękuję z całego serca! Będę Panią polecać wszystkim znajomym, ponieważ jest Pani nauczycielem z ogromną pasją i sercem do uczniów.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2017

Uczęszczałem na zajęcia z angielskiego i matematyki przed maturą. Jestem bardzo zadowolony zarówno z zajęć, jak i wyników. Egzaminy poszły mi super. Bez problemu dostałem się na wymarzone studia. Cieszę się, że trafiłem do Edu-Mag bo pracują tam naprawdę świetni nauczyciele i w bardzo przystępny sposób przekazują wiedzę. Serdecznie polecam i dziekuje.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Z Panią Małgorzatą współpracowałam bardzo długo i mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej kompetentnych i godnych zaufania korepetytorek. W ciągu mojej edukacji pracowałam z wieloma korepetytorami, lecz Panią Małgorzatę, będę wspominać najlepiej, ponieważ jest miła, pomocna i ma duże poczuciem humoru. :) Jest także bardzo wymagającą osobą, intensywnie pracuje na sukces każdego ucznia, ponieważ jej na tym zależy. Dzięki niej uzyskałam z matury ustanej z polskiego 75%, co było dla mnie ogromnym sukcesem, ponieważ na początku przygotowywania do matury, moje wystąpienia były koszmarne, lecz z każdym spotkaniem było co raz lepiej. Dzięki niej mogę być pewna, że matura z polskiego jest zdana na wysokim poziomie.

Chodziłam także na korepetycje do Pani Katarzyny. Przygotowywała mnie do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Dzięki jej pomocy maturę ustną zdałam na 95%, a na egzamin pisemny z angielskiego szłam bez większego stresu, ponieważ wiedziałam, że jestem bardzo dobrze przygotowana.

Współpraca z firmą Pani Małgorzaty gwarantuje wysokie wyniki z matur, także serdecznie polecam. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Pozytywnych opinii na temat Pani Małgorzaty jest sporo i ja się pod nimi w pełni podpisuję. To sympatyczna, miła osoba, z dużym poczuciem humoru, mająca świetny kontakt z uczniami. Prawdą jest też to, że jest bardzo wymagająca i ambitna. To jednak daje efekty. Z matury ustnej dostałam 97,5 % i jestem też bardzo zadowolona z tego, jak mi poszła część pisemna. Polecam zajęcia z Panią Małgosią każdemu, kto myśli o dobrze zdanej maturze z jezyka polskiego. To najlepszy korepetytor w Kielcach, a jak widać po opinii nizej z jej pomocy korzystają także osoby spoza naszego miasta. To o czymś świadczy!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2017

Jestem uczniem drugiej klasy liceum i od zawsze miałem problemy z matematyką. W tym roku zacząłem uczęszczać na zajęcia do Edu-Mag. Moje oceny się poprawiły, więc teraz spokojnie czekam na zakończenie roku. Mam jeszcze sporo braków do nadrobienia przed maturą, ale mam na to cały rok. Dzięki zajęciom w tej firmie odzyskałem pewność siebie i wiarę, że matematykę da się zrozumieć.

avatar
Bernadeta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2017

Pani Małgosia to najlepsza korepetytorka na jaką mogłam trafić. Moja wiedza z polskiego była bardzo mała, nie miałam nawet pewności czy uda mi się zdać maturę na poziomie podstawowym na 30%. W lutym trafiłam na korepetycje, początki nie były łatwe, ale dzięki Pani Małgosi, jej cierpliwości , życzliwości i wyrozumiałości udało mi się w tak krótkim czasie nadrobić zaległości w wiedzy z języka polskiego. Dzięki pomocy , którą dostałam uzyskałam 97% z ustnej matury a z pisemnej czuję , że będzie to wynik około 70%. Nigdy nie spodziewałam się takich rezultatów. A dzięki Pani Małgosi udało się osiągnąć tak dobre wyniki.
Miałam lekcje również z Panem Andrzejem , który także bardzo dobrze przygotował mnie do matury z matematyki. Myślę, że z matury będę mieć wynik około 70%.
Korzystałam także z korepetycji z chemii. Moja wiedza na początku też nie była zbyt wysoka. Od września udało nadrobić mi się zaległości z całego materiału z chemii. W szkole ze sprawdzianów , z których miałam kiepskie oceny zaczęłam dostawać same 5 i 6. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji w tej firmie.
Dziękuje za pomoc i serdecznie polecam każdemu korepetycje w Edu-Mag.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2017

Mieszkam we Wrocławiu, gdzie można znaleźć wielu pozaszkolnych nauczycieli. Mimo to wybrałam Panią Małgorzatę oddaloną o trzysta pięćdziesiąt kilometrów! Kielecka korepetytorka znalazła rozwiązanie tego problemu. Zaoferowała mi możliwości współpracy online i przez telefon.
Moją współpracę z panią Małgorzatą rozpoczęłam zaledwie cztery miesiące przed maturą. Nasza praca zaowocowała doskonałym wynikiem 95% z egzaminu ustnego z języka polskiego! Nie byłby on w zasięgu moich możliwości, gdyby nie cierpliwość i wytrwałości mojej korepetytorki. Pani Małgosia przygotowała mnie, uczennicę profilu ścisłego, także do matury pisemnej na poziomie rozszerzonym. Wszystkie moje prace sprawdzała wnikliwie swoim „radarem w oczach”, przed którym nie był w stanie ukryć się żaden błąd.
Nigdy nie miałam do czynienia ze wspanialszym nauczycielem, który traktowałby swoich uczniów z taką troskliwością i starannością. Serdecznie polecam każdemu, kto pragnie zmienić swoje nastawienie, a także oceny z języka polskiego.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Trafiłam do Pani Małgorzaty we wrześniu, poziom mojej wiedzy nie był zbyt wysoki. Popełniałam liczne błędy, na które nikt nigdy wcześniej nie zwracał mi uwagi, aż w końcu pojawiła się Pani Małgosia z tzw. "radarem w oczach", dzięki której ich ilość stopniowo się zmniejszała. Duża ilość prac domowych pozwoliła wypracować systematyczność, a także utrwalić zdobytą wiedzę. Pani Małgorzata to nie tylko doskonała Nauczycielka, posiadająca ogrom wiedzy, którą w ciekawy przekazuje, a ciepła i miła osoba. Zajęcia prowadziła zawsze z pozytywną energią, co jest istotne, gdyż na korepetycje chodziłam z przyjemnością a nie przymusem. Na wyniki matur wciąż czekam, aczkolwiek wiem, iż dzięki korepetycjom z Panią będą znacznie wyższe. Świadczy o tym fakt, iż z matury ustnej uzyskałam 97,5%, co wcześniej wydawało się nieosiągalne w moim przypadku. Wszystkim serdecznie polecam korepetycje u Pani Małgosi. :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Uczęszczałem na korepetycje do pani Małgosi, na samym początku współpracy myślałem, że to kolejne nudne korepetycje, ale okazało się, iż pani Małgorzata została jedną z nielicznych w moim życiu osób, które mnie czegoś nauczyły i wyniosłem wiele ciekawych rzeczy z "lekcji". Potrafiła mnie zmusić do robienia pracy domowej, a to już coś ;) Gdyby nie ona z matury z polskiego miałbym może jakieś 40%, a po odbytych korepetycjach czuję, że maturę napisałem na przynajmniej 85%. Mój postęp widać również w przypadku matury ustnej, gdyż dostałem z niej 100%.
Miałem lekcje również z panem Andrzejem, który pokazał mi wiele rzeczy, a także usystematyzował moją wiedzę z matematyki w taki sposób, że jestem pewny, że z matury dostanę przynajmniej 70%. Darzę go także wielkim szacunkiem, bo on po prostu kocha to, co robi i robi to, co kocha i dziękuję mu za to.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2017

Mój syn uczęszczał na korepetycje do Pani Magdy. Serdeczna i bardzo kompetentna osoba. Poleciłam Panią Magdę znajomym, którzy również byli bardzo zadowoleni. Bardzo miły kontakt z właścicielką firmy, Panią Małgosią.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2017

Pani Małgosia to chyba najlepsza specjalistka od trudnych przypadków na świecie. Ja jestem tego najlepszym przykładem. W styczniu trafiłem do niej z praktycznie wystawiona już jedynka na półrocze. Pani Małgosia pomogła mi sukcesywnie zaliczyć partie materiału i w tym semestrze zagrożenia nie będzie. Jest szansa nawet na trójkę. W przyszłym roku matura i już jestem wpisany na listę uczniów na kolejny rok szkolny. Dziękuję i gorąco polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2017

Moja córka od listopada zeszłego roku uczęszcza na zajęcia z matematyki do Edu-Mag. Na wywiadówce okazało się, że nie radzi sobie z tym przedmiotem. Pojawiły się zaległości, pierwsze jedynki i ogromna niechęć do matematyki. Postanowiłam jej pomóc. Koleżanka dała mi nr do Pani Małgosi, która jest właścicielka Edu-Mag i po rozmowie z nią umówiłam pierwsze zajęcia. To była bardzo dobra decyzja. W tym momencie córka nadrobiła zaległości, obroniła trójkę na semestr i co najważniejsze odzyskała spokój i nawet polubiła matematykę. Dziękuję za pomoc. Wszystkim polecam Edu-Mag. To naprawdę profesjonaliści.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

Pani Małgosia to złota kobieta, która ma niesamowitą cierpliwość i zrozumienie dla swojego ucznia! Opinie pisze ze sporym opóźnieniem bo jestem już na studiach, ale myślę, że warto pomóc komuś w wyborze korepetytora. Czas spędzony na zajęciach wspominam bardzo dobrze, zawsze mogłam liczyć, że wszelkie moje wątpliwości odnośnie jakiegoś zagadnienia będą wyjaśnione. Chociaż czasami bywało ciężko, okres przygotowań do matury wspominam z sentymentem. POLECAM! ;)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2016

Zajęcia z Pania Małgosią poleciła mi koleżanka, która świetnie zdała rozszerzenie z polskiego przygotowując się pod jej okiem, dlatego i ja postanowiłam spróbować. Jestem bardzo zadowolona. Pani jest bardzo kompetentna i wymagająca. Już po niespełna 3 miesiącach czuję się dużo pewniej, ostatnio z rozprawki dostałam pierwszą w życiu 4 i mniej boję się tegorocznej matury. Gorąco polecam.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2016

Jestem bardzo zadowolona z firmy Edu-Mag ,mój syn przgotowywał się do poprawki matury z matematyki u pani Kingi był bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia przez panią Kingę zajęć ,bardzo dobrze tłumaczy ,jest świetnym nauczycielem bardzo miła ,sympatyczna,życzliwa, syn szybko nawiązał z nią kontakt .Polecam lekcje u p.Kingi i bardzo dziękuje zarówno pani Kindze ,jak również pani Małgosi za zainteresowanie i dużą życzliwość .

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2016

Dzięki ekipie EDU-MAG od października zaczynam zajęcia na AGH w Krakowie. Na tę uczelnię ostatecznie się zdecydowałem, bo dzięki świetnym wynikom z matury mogłem wybierać między trzema, na które złożyłem dokumenty. W firmie pracują świetni nauczyciele i praca z nimi była prawdziwą przyjemnością. Polecam. Naprawdę warto!!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Mój syn uczęszczał do firmy Edu-Mag na zajęcia z matematyki przygotowujące go do matury. Matematyka nigdy nie była jego mocną stroną, dlatego tym bardziej byliśmy miło zaskoczeni wynikiem. Szczerze polacam zajęcia w tej firmie. Oprócz tego, że uczą tam bardzo dobrzy nauczyciele to na pochwałę zasługuje też Pani Małgosia – właścicielka, która interesuje się każdym uczniem, śledzi jego postępy i dzwoni, gdy zaczynają się problemy. Tak było z moim synem, który w pewnym momencie przestał odrabiać prace domowe i zaczął chodzić na zajęcia „w kratkę”. Jego wybryki zakończył telefon od P. Małgosi, która szybko zareagowała i poinformowała mnie o problemach. Widać, że w firmie najważniejszy jest uczeń i jego sukcesy, a nie przelewy robione przez rodziców. Dziekujemy za wkład pracy. To były dobrze wydane pieniądze. Polecam usługi tej firmy z pełną odpowiedzialnością.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Moja córka, Klaudia, trafiła do pani Małgosi na zajęcia dodatkowe, przygotowujące do olimpiady humanistycznej. Pani Małgosia z ogromnym wyczuciem i profesjonalizmem oceniła wiedzę Klaudii, wyłapała obszary wymagające poprawy i pomogła jej usystematyzować wiedzę z języka polskiego. Dzięki temu moja córka uzyskała tytuł finalisty olimpiady humanistycznej. Dziękuję i polecam współpracę z panią Małgosią.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2016

Jestem w pełni zadowolony z zajęć prowadzonych przez Panią Małgosię (j. polski) oraz Pana Andrzeja (fizyka+matematyka) lubiłem uczęszczać na korepetycje. Zostałem dobrze przygotowany do matury którą zdałem lepiej niż oczekiwałem. Bardzo dziękuje za pomoc. Polecam!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2016

Moja córka trafiła do p. Małgosi z problemami z j.polskiego zaraz po 5 klasie. Córka miała zaległości z młodszych lat. Pani Małgosia jest osobą wymagającą, ale przy tym ciepłą, życzliwą i sympatyczną. Bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia, z którymi uczniowie mają problemy. Wspólny wysiłek przyniósł rezultaty, gdyż córka zdała egzamin szóstoklasisty na 80%, oraz podniosła ocenę z j.polskiego.
Bardzo dziękujemy p. Małgosi za pomoc. Serdecznie polecam.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2016

Mój syn uczęszczał na zajęcia z języka polskiego do P. Małgosi. Postanowiłam zapisać go na dodatkowe lekcje w celu przygotowania go do egzaminu po szóstej klasie, gdyż wiedziałam, że syn ma zaległości jeszcze z młodszych klas. Szczególnie nie radził sobie z gramatyką języka polskiego. Pani Małgosia okazała się niezwykle profesjonalną, wymagającą, a także ciepłą osobą, która fenomenalnie tłumaczy gramatykę! Ich wspólny wysiłek opłacił się – syn zdał egzamin na 18/20 punktów. Lepiej nie mogliśmy trafić. Dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy każdemu.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2016

Do Pani Małgosi trafiłam w drugiej klasie liceum. Pamiętam jak na pierwszej lekcji nie umiałam sklecić zdania i ładnie się wypowiedzieć. Dziś jestem po maturze. Z egzaminu ustnego otrzymałam 90%. Jest to dla mnie wielki sukces, idąc na pierwsze zajęcia nawet nie śniłam o takim wyniku, natomiast moje teraźniejsze umiejętności są nieporównywalne do tych początkowych. To wszystko zasługa Pani Małgosi, która jest naprawdę świetna w tym co robi- ma dużą wiedzę, umie ją przekazać z widoczną przy tym pasją, a także jest bardzo wymagająca, co moim zdaniem stanowi wielki plus. To profesjonalistka w każdym aspekcie. Uczniów traktuje bardzo poważnie, jest sumienna, słowna i solidna (zawsze przygotowana do lekcji), a przy tym sympatyczna i życzliwa. Przez te dwa lata współpracy Pani Małgosia nigdy mnie nie zawiodła, a zajęcia z Nią były dla mnie czystą przyjemnością. Szczerze GORĄCO POLECAM!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2016

Panią Małgosię poleciła mi koleżanka z klasy - Wiktoria, która napisała ocenę niżej. Byłam zdziwiona, jak zaczęła poprawiać jedynki na czwórki i piątki. Powiedziała mi, że trafiła do nauczycielki, która swietnie i to w ciągu kilku spotkań wytłumaczyła jej zagadnienia z gramatyki. Udało mi się również dostać na zajęcia do Pani Małgosi i dostałam pierwsza w życiu 4+ z klasówki z polskiego. Nie sądziłam, że kiedykolwiek zrozumiem gramatykę jęz. polskiego. Bardzo dziękuję i gorąco polecam wszystkim, którzy mają problemy z polskim.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2015

Jestem uczennicą II klasy gimn. U Pani Małgosi wreszcie zrozumiałam gramatykę, której nauczycielka ze szkoły nie potrafiła mi wytłumaczyć. Wystarczylo kilka spotkań i jasne tłumaczenie, a dwie jedynki ze sprawdzianów zamieniłam na 4 i 5! Bardzo dziękuję i na pewno przed kolejną klasówką do Pani wrócę. Poleciłam Pania Gosię kolezance i ona też jest bardzo zadowolona. Serdecznie polecam wszystkim.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2015

Mój syn uczęszcza na zajęcia z matematyki do P. Magdy. Trafił do niej zimą tego roku, kiedy groziła mu ocena niedostateczna na połrocze w 2 kl. gimn. P. Magdzie szybko udało się zdiagnozować problemy syna i od tej pory zaczęła się systematyczna praca nad zaległościami oraz bieżącym materialem. Cierpliwość i konsekwencja P. Magdy sprawiły, że na koniec roku na świadectwie pojawiła się trójka, a po listopadowej wywiadówce i zapoznaniu się z aktualnymi ocenami wierzę, że w tym roku będzie jeszcze lepiej, a co za tym idzie zaczęłam - jak nigdy - być spokojna o zbliżający się egzamin syna. Gorąco polecam zającia u P. Magdy - to bardzo ciepla osoba, a przede wszystkim bardzo doświadczony pedagog.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
10 listopada 2015

Korrzystałam z korepetycji u Pani Małgorzaty, która przygotowywała mnie do nowej matury w roku 2015. Oczywiście z racji tego, iż to była nowa matura bardzo obawiałam się jej. Pani Małgorzata coraz więcej narzucała mi godzin, gdyż niby byłam słaba. Maturę napisałam bardzo dobrze, bo miałam 81% z polskiego pisemnego oczywiście z podstawy, natomiast z ustnego 75%. Pani Małgorzata uważała, że tej matury nie zdam. Niestety nie wierzyła w moje możliwości i w to, iż jestem bardzo uparta i dojde do wyznaczonego celu. Moja matura z polskiego była najlepsza w klasie, gdyż chodziłam do klasy matematyczno-fizyczno-informatycznej. Pani Małgorzata niestety do tej pory uważa, iż ta matura była zdana słabiej, bo przecież według Pani miałam nie zdać. Przy pomocy Pani Małgorzaty zdałam tą maturę tak dobrze, jednak również odpłaciłam za to zdrowiem. Miałam także korepetycje w Pana Andrzeja z matematyki, nie nauczyłam się zbyt wiele.. Musiałam poprawiać nauczyciela. Te wyniki z matury pokazały, iż osiągnęłam mój cel, ponieważ teraz studiuje w Krakowie.

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2015

Korzystając z weekendu spędzanego w Kielcach, nadrabiam zaległości i dodaję tak dawno już obiecaną opinię. W firmie pracują sami profesjonaliści. Ja przez ostatnie dwa lata liceum miałam okazję ich trochę poznać. Przede wszystkim Panią Malgosię, która oprócz tego, że świetnie przygotowala mnie do matury z polskiego to jeszcze profesjonalnie koordynowała moje postępy na innych przedmiotach. Zawsze była na bieżąco, interesowała się jak idzie mi na nauka na zajęciach z matematyki i angielskiego, na które chodziłam przez całą trzecia klasę. Efekt współpracy z nauczycielami z Edu-Mag był taki, że maturę zdałam powyżej swoich oczekiwań – polski 87%, matematyka 64% i angielski ponad 80 %. Wyniki te pozwoliły mi spokojnie dostać się na wymarzone studia w Krakowie w pierwszym etapie rekrutacji, dzięki czemu miałam najdłuższe i najciekawsze wakacje w życiu. Za to wszystko bardzo gorąco dziękuję. Pani Malgosiu – gdyby wszyscy nauczyciele czuli taką pasję do nauczania jak Pani i Pani współpracownicy, chodzenie do szkoły byłoby o wiele przyjemniejsze. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

avatar
Iga i Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2015

Piszemy wspólnie tę opinię, ponieważ we dwie chodziłyśmy na zajęcia z polskiego do Pani Małgorzaty. Skorzystałyśmy z możliwości zajęć w grupie, co zmniejszyło koszty i sprawiło, że razem łatwiej było nam się zmobilizować do nauki. Panią Malgosię polecił nam kolega, który zdawał maturę w 2014 roku i mimo iz był uczniem dwójkowym, egzamin napisał na ponad 70 %. Ostrzegal nas, że lekko nie będzie, bo Pani Małgorzata jest wymagająca, konsekwentna i zdeterminowana, by każdy jej uczeń zdał maturę jak najlepiej. Tak też i było w naszym przypadku, ale z każdym tygodniem czułyśmy, że ciężka praca przynosi efekty. Punktacja z kolejnych testów i wypracowań była coraz lepsza, również wyniki w szkole się poprawiły, a matura została zdana przez każdą z nas na ponad 80%. Polecamy zajęcia z Pania Małgorzatą z czystym sumieniem. Jej naprawdę zależy na dobrych wynikach egzaminu – chyba czasami bardziej niż samym maturzystom.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Uczęszczałem na zajęcia do P. Małgosi w wakacje, gdyż musiałem poprawić ocenę niedostateczną na koniec roku. Nie ukrywam, że byłem bardzo negatywnie nastawiony do korepetycji z polskiego, ale rodzice naciskali... Dobrze, że trafiłem do P. Małgosi. Bardzo fajna kobieta - sympatyczna i z poczuciem humoru. Zajęcia ciekawe, intensywne i bardzo pomocne. Egzamin zdałem bez problemu, nawet panie w komisji były zaskoczone, że tak dobrze mi poszło. Dziękuję za pomoc i do zobaczenia na początku września. Przygotowanie do matury też oddaję w pani rece.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Dziękuję Pani Małgosiu za wspólny rok przygotowań do matury. Warto było mocno popracować pod Pani okiem bo raz, że matura już przed samym egzaminem nie była dla mnie taka straszna, a polski, choć nie lubiany wcześniej przeze mnie, okazał się moja mocną stroną, co potwierdza bardzo dobry wynik - 80%. Proponuję wszystkim nie odkładać przygotowań do matury na ostatnia chwilę i odpowiednio wcześnie oddać się w ręcę Pani Małgosi, która potrafi czynić cuda.

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2015

Pani Małgosiu – chciałem jeszcze raz serdecznie podziękować za wspólna prace z Panią na zajęciach przygotowujących do matury z polskiego, której nie ukrywam mocno się obawiałem. Dzięki Pani profesjonalizmowi, uporowi i determinacji w dążeniu do celu matura z polskiego okazała się nie taka straszna i wynik 71 % to dla mnie jak wejście na Mont Everest. Serdecznie dziękuję również za zajęcia z matematyki. Tu zależało mi na świetnym wyniku z rozszerzenia, bo jak wiadomo matematyka to był mój konik. Udalo się w 88% procentach, bo taki właśnie miałem wynik z rozszerzonej matmy. Jeszcze raz wielkie dzięki. Będę polecał Edu-Mag wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnego przygotowania do matury.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Moja córka, tegoroczna maturzystka, brała lekcje matematyki u Pana Andrzeja Oko. Była w klasie o profilu biologiczno chemicznym, ale postanowiła na maturze zdawać również na poziomie rozszerzonym matematykę. Pan Andrzej podjął się przygotowania jej to tego egzaminu, a wyniki są imponujące - matematyka podstawa 100%, a rozrzszerzenie 90%. Co tu więcej komentować. Dziękujemy Panie Andrzeju.
Każdemu polecamy współpracę z Panem Andrzejem. To wspaniały nauczyciel.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2015

Moja córka uczęszczała na korepetycje z matematyki do pani Kasi w ramach przygotowania do egzaminu szóstoklasisty. Dzięki jej fachowej pomocy córka uzyskała z 85% z części matematycznej. To świetny wynik zwłaszcza, że ten przedmiot nie należy do jej mocnych stron i bywały problemy. Pani Kasia to wspaniały nauczyciel, ma bardzo dobry kontakt z uczniem, potrafi zainteresować wykładanym przedmiotem. Moja córka nawet stwierdziła, że dzięki Pani Kasi polubiła matematykę. Na potwierdzenie tych słów powiem, że po korepetycjach z klasówek z matematyki otrzymała kolejno dwie szóstki!. Gdyby jeszcze była potrzebna pomoc z tego przedmiotu dla mojego dziecka na pewno skorzystam z pomocy Pani Kasi. Polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Chodziłem na korepetycje do Edu-Mag od połowy drugiej klasy gimnazjum. Na początku na chemię i fizykę, a później również na matematykę. Z fizyki i chemii szybko nadrobiłem zaległości i w trzeciej klasie już na bieżąco dawałem sobie z nimi radę - sporadycznie, jednorazowo posiłkując się korepetycjami w Edu-Mag przed większymi sprawdzianami. Na matematykę za to uczęszczałem, aż do samego egzaminu i o wyniki jestem spokojny. Dziękuję ekipie Edu-Mag za profesjonalne podejście i bardzo sympatyczne zajęcia. Jestem pewny, że w momencie gdy będę miał z czymś problemy w liceum to skorzystam z usług Edu-Mag, a oni jak zawsze mi pomogą z kazdego przedmiotu.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2015

Moja córka trafiła do Pani Magdy na korepetycje z matematyki na początku szóstej klasy. Pomimo że na koniec piątej klasy miała wywalczoną czwórkę, wiedziałam, że musi popracować nad brakami przed egzaminem. Teraz jesteśmy już po nim i po sprawdzeniu odpowiedzi córka już wie, że wynik powinien być bardzo dobry. Dodatkowo podczas rozmowy ze szkolną nauczycielka dowiedziałam się, że córka będzie miała piątkę z matematyki na świadectwie. Gorące podziękowania dla Pani Magdy, która świetnym podejściem i rodzinną atmosferą zaraziła córkę sympatią do matematyki. Na pewno skorzystamy z pomocy Pani Magdy w gimnazjum.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Dzięki Pani Małgosi, matura ustna z polskiego jest zdana na wysokim poziomie. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna, zawsze można liczyć na wsparcie i motywację a czas jest efektywnie wykorzystany. :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Zaczełam chodzić na korepetycje z jezyka polskiego od początku 3 klasy liceum i nie żałuje. Przez te pare miesięcy pracy, bardzo poprawiłam swój poziom. Pani Małgosia to bardzo profesjonalna kobieta, która umie przekazać swoją olbrzymią wiedzę. Zajęcia przemijają w miłej atmosferze. Przchodząc do Pani Małgorzaty największy problem miałam z maturą ustną, bardzo się jej obawiałam, na pierwszych lekcjach szło mi słabo a teraz mogę się pochwalić wynikiem z którego jestem dumna ( 75% ) czekam na wyniki z matury pisemnej spodziewam się że będzie dobrze.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2015

Pani Malgosia pomogla mi w napisaniu prezentacji maturalnej, a pozniej przygotowywala mnie do wystapienia przed komisja. Wystarczylo kilka spotkan, by wynik na maturze przerosl moje najsmielsze oczekiwania - dostalam 100%. Pani Malgosia to przesympatyczna osoba, z duza wiedza i poczuciem humoru. Jej cenne wskazowki pomogly mi dobrze zaprezentowac sie przed komisja. Dziekuje za pomoc i polecam zajecia z P. Malgosia wszystkim potrzebujacym pomocy z jezyka polskiego.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2015

Korepetycje, na które chodziłam do edu-mag na długo zostaną w mojej pamięci. Wspaniali nauczyciele oraz miła atmosfera to nie jedyne zalety tej firmy. Warto również wspomnieć o cenie, która rownież zachęca. Mimo iż do Pani Małgosi trafiłam przypadkiem, albowiem moim głównym celem było znalezienie korepetycji z WOSu , nie żałuję, że postanowiłam z nią współpracować. Jej podejście do ucznia, a także wspaniały charakter sprawiły, iż od razu wzbudziła moją sympatię. Z przyjemnością uczęszczałam do niej co środę na zajęcia. Był to dla mnie pozytecznie i bardzo mile spędzony czas. Należy również wspomnieć o Panu Jarosławie, dzięki któremu, mam nadzieję, uda mi sie zdać egzamin z WOSu na wysokim poziomie. Nauczyciele ci są bardzo sympatyczni, można porozmawiać z nimi o wszystkim, wysłuchają nas, doradzą, podniosą na duchu. Rzetelnie wykonują swoją pracę. Dużo wymagają, jednakże uważam, iż przynosi to uczniowi same korzyści! :) Wszystkim przyszłym maturzystom bardzo polecam firmę edu-mag! Pani Małgosi i Panu Jarosławowi dziękuję za poświęcony mi czas i trud włożony w moją edukację.
Pozdrawiam
Kinga

PS Z tymi imionami WSZYSTKICH chłopów z "Wesela" to przesadzili. .. :c

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2015

Pani Małgosia to złota kobieta! Opinie pisze ze sporym opóźnieniem bo juz studiuje, ale myśle, ze bedzie to wlasciwa opinia, ktora pomoże przyszłym maturzystom zdecydować o wyborze korepetytora. Nasza współpraca na początku była bardzo trudna ponieważ Pani Malogsia musiała przepędzic ze mnie lenia, który siedział gdzieś we mnie. Przyznam, ze miałam momenty zwątpienia z powodu tak dużego materiału, ktory miałam zadawany do domu. Teraz z perspektywy czasu wiem, ze każda praca domowa i lekcja u Pani Małgosi nie poszły na marne. Pamietam, ze na maturę z języka polskiego szlam przygotowana najlepiej ze wszystkich zdawanych przedmiotów, a maturę ustna zdalam z wynikiem o 2 pkt niższym od maksimum. Pozdrawiam moja korepetytorke i wszystkich czytających ta opinie mimo nakładu materiału WARTO! Pani Małgosia to profesjonalistka i wie co robi, a wszystko po to, żeby zagwarantować uczniowi sukces na maturze :)

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2014

Mój syn trafił do firmy Edu-Mag po pierwszych trzech miesiącach w gimnazjum. Jak się okazało, zmiana szkoły, nowe środowisko i koledzy sprawiły, że grozily mu oceny niedostateczne z kilku przedmiotów: polskiego, matematyki, chemii i fizyki. Sytuacja była bardzo poważna, ale na szczęście na naszej drodze stanęła ekipa z Edu-Mag. Pani Malgosia szybko skoordynowała pierwsze zajęcia na wszystkich przedmiotach i ostro wzięła się za polski , a reszta nauczycieli za pozostałe przedmioty. Był to strzał w dziesiątkę. Nie dość, że syn wybronil się z poważnych opresji to o dziwo polubił matematykę, która zawsze sprawiała mu problemy. Jak twierdzi Pani Magda miał po prostu pewne braki, bez nadrobienia których ciężko było przyswajać nowe partie materiału. Dodatkowym komfortem jest to, że wszystkie sprawy związane z tak duża ilością zajęć koordynowała Pani Małgosia. Płatności robione jednym przelewem to także duży atut. Polecam współpracę z Edu-Mag – to naprawdę dobrze ulokowane pieniądze – tym bardziej, że każdy dodatkowy przedmiot to dodatkowe rabaty. Teraz syn jest w drugiej klasie i już nie musi się martwić czy zda – teraz walczy o coraz lepsze oceny i spokojnie przygotowuje się do egzaminu po trzeciej klasie.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2014

Mój syn uczęszcza na korepetycje z matematyki do Pani Magdy. Zaczął w zeszłym roku będąc w piatej klasie, kiedy walczył o trójkę na semestr zimowy. Pani Magda profesjonalnie podeszła do tematu i udało się tę ocenę uzyskać. Później to była już systematyczna praca nad zaległościami, jakie powstały podczas wcześniejszych lat i oczywiście praca nad bieżącym materiałem. Syn na koniec roku miał pewna czwórkę z matematyki i wreszcie polubił ten przedmiot. Ponieważ w tym roku czeka go egzamin, oczywiście nadal kontynuujemy zajęcia z Panią Magdą. Dzięki jej zaangażowaniu i świetnemu podejściu do ucznia jestem spokojna o jego wynik. W firmie EDU-MAG istnieje możliwość korepetycji praktycznie ze wszystkich przedmiotów – doraźnie korzystaliśmy z pomocy z chemii i fizyki. Wszystko profesjonalnie – Pani Małgosia (właściciel firmy) świetnie nad wszystkim panuje, a płatności za usługi robię przelewem bez wychodzenia z domu. Gorąco polecam współpracę z firmą Edu-Mag i oczywiście matematykę u Pani Magdaleny.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2014

Byłem uczniem Pani Małgosi w lipcu i sierpniu tego roku. Przygotowywała mnie do poprawki oceny niedostatecznej z języka polskiego . Kurs był bardzo intensywny, ponieważ czasu było mało i leciał on nieubłaganie. Wakacje też nie wpływały mobilizująco do nauki. Na szczęście upór i determinacja nauczycielki skutecznie zmusily mnie do wysiłku i egzamin poprawkowy zdałem i to niespodziewanie na trójkę. Bardzo serdecznie dziękuję za wszystko i pozdrawiam.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2014

Uczęszczałem do Pani Małgosi na korepetycje z języka polskiego od 3 liceum w celu przygotowania się do matury. W szkole byłem raczej przeciętny z języka polskiego. Drugą klasę skończyłem z oceną dopuszczającą, jednak dzięki firmie EDU-MAG klasę 3 liceum zakończyłem z oceną dostateczną z predyspozycją na dobrą i zdałem maturę z polskiego na 62 %, a wcześniej wynik z próbnych 35% był dla mnie trudno osiągalny.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2014

Pani Małgosiu, bardzo dziękuję za trud, jaki pani włożyła w przygotowanie mnie do matury z polskiego. Nie byłem zbyt ambitny i chciałem ją tylko zdać, jednak to Pani pokazała mi, że trzeba walczyć i stawiać sobie wysoko poprzeczkę, Dzięki Pani uporowi, stanowczości i wysoko stawianym wymaganiom zdałem maturę na 73%. Gdy zobaczyłem wyniki, byłem w szoku, a rodzice stwierdzili, że to niemożliwe… Teraz wiem, że warto było poświęcić trochę czasu i pracy, żeby dziś czuć satysfakcję. Bez pani jednak nie byłoby to możliwe, dlatego jeszcze raz dziękuję i życze wszystkiego dobrego.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2014

Pani Małgosia jest bardzo miłą i kompetentną osobą, która potrafi dużo nauczyć. Skutecznie przygotowała mnie do egzaminu gimnazjalnego, z którego dostałam 91%. Jestem bardzo zadowolona z tego wyniku. Było to dla mnie zaskoczenie, ponieważ nigdy nie byłam szczególnie dobra z polskiego. Zawsze na świadectwie miałam 4, ale z pomocą Pani Małgosi udało mi się to zmienić i w tym roku będę mieć 5. Jest bardzo wymagająca, ale pisanie tylu wypracowań się opłaciło i teraz widać rezultaty naszej ciężkiej pracy. Współpraca z takim korepetytorem to przyjemność. Pani Małgosiu, dziękuje za mile spędzony rok i za to, że pomogła mi Pani osiągnąć takie wyniki, ponieważ bez Pani byłoby pewnie dużo gorzej. Zdecydowanie polecam. :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2014

W firmie EDU-MAG uczęszczałam na zajęcia z matematyki u Pani Magdy. To bardzo doświadczony nauczyciel, który pozwolil mi wreszcie zrozumieć matematykę i poczuć się pewniej na lekcjach i podczas sprawdzianów. Trafiłam do Pani Magdy ze sporymi zaległościami jeszcze z podstawówki. Na szczęście udało się nadrobić braki i wyjść na prostą. W przyszłym roku mam egzamin gimnazjalny, więc od września na pewno wracam do Pani Magdy, żeby być do niego świetnie przygotowaną.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2014

Jestem bardzo zadowolona z mojej korepetytorki, pani Małgosi. Zauważyłam ja, jak i również mój nauczyciel języka polskiego znaczący postęp w nauce. Moje oceny się poprawiły. Pani Małgosia jest profesjonalistką dobrze przygotowała mnie do egzaminu gimnazjalnego. Warto dodać, że korepetycje odbywają się w sympatycznej atmosferze. Polecam ;)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2014

Pani Małgosia jest osobą niezwykle sumienną i świetnie zorganizowaną. Zauważyłam to już na samym początku współpracy i ucieszył mnie fakt, że trafiłam do bardzo kompetentnej osoby, która pomoże mi dobrze przygotować się do egzaminu dojrzałości z języka polskiego na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Pierwsze tygodnie były ciężkie. Z początku mój optymizm i zapał przerodził się w przygnębienie i niechęć, gdyż kompletnie nie radziłam sobie z poziomem podstawowym. To co z pozoru wydawało mi się proste, zaczęło sprawiać największe problemy, a wiara we własne możliwości kompletnie znikła. Pani Małgosia obserwowała moje zachowanie, analizowała wyniki, aby lepiej mnie poznać i przede wszystkim zrozumieć w czym tkwi problem. Dopingowała mnie, gdy małymi kroczkami poprawiałam swoje wyniki na lepsze, cieszyła się z każdego sukcesu razem ze mną. Jestem jej bardzo wdzięczna, że potrafiła znaleźć i wykrzesać ze mnie to, co najlepsze. Dostałam od wspaniałej korepetytorki siłę do walki, do przezwyciężania własnych słabości, innymi słowy mówiąc - "porządnego kopa w tyłek" :) Polecam wszystkim, ponieważ praca z Panią Małgosią to czysta przyjemność i co najważniejsze - możliwość szybkiego rozwoju w krótkim czasie ;)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2014

Prezentacja napisana bardzo dobrze, zgodnie z tematem, czytelna, oddana w terminie. Bibliografie otrzymałem natychmiast po pierwszym spotkaniu. Kontakt i współpraca bez żadnych problemów. Polecam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2014

Dziękuję Pani Małgosiu za poświęcony czas i wspólną pracę nad moją prezentacją maturalna. Na zajęciach mogłem przećwiczyć wygłaszanie tekstu, zapoznać się z przykładowymi pytaniami, a dzięki temu nabrałem pewności siebie i wiary w sukces. Teraz cieszę się z moich 19 punktów, bo wiem, że bez Pani fachowej pomocy byłoby dużo gorzej. Serdecznie polecam współpracę z Panią Małgorzatą.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Pani Małgosia to bardzo mila i sympatyczna korepetytorka. Naprawdę fachowe przygotowanie do matury. Zajęcia odbywały się w bardzo przyjaznej, a zarazem pracowitej atmosferze. Rezultaty pracy z Panią Małgosią są zadowalające, zdobyłam 100 % z matury ustnej! :) Nauka z Panią Małgosią to czysta przyjemność! Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2014

Pani Małgosia to bez wątpienia świetna korepetytorka, przede wszystkim profesjonalistka. Cechuje ją super podejście do ucznia, rzetelność i posiadana wiedza, którą w doskonały sposób potrafi przekazać. Dowodem tego są oczywiście wyniki jej podopiecznych (moje 90% z matury ustnej to po prostu coś niesamowitego! ;). Zdecydowanie polecam współpracę z panią Małgosią, która moim zdaniem jest jednym z najlepszych korepetytorów w naszym mieście.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2014

Pani Małgosia jest wymagającym korepetytorem, zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Profesjonalistka, osoba o bardzo dużej wiedzy - jestem w pełni zadowolona ze współpracy z nią :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2014

Pani Małgorzata to osoba wymagająca, kompetentna, mająca dużą wiedzę, którą w ciekawy sposób potrafi przekazać. Żałuję, że uczęszczałam do niej tylko na zajęcia przygotowujące do matury ustnej. Teraz nie musiałabym się martwić o wyniki matury pisemnej. Cieszę się jednak, że z matury ustnej miałam 18/20 punktów. Bez pani ten wynik nie byłby możliwy. Dziękuję za pomoc w napisaniu prezentacji i dokładne omówienie wybranych przeze mnie lektur oraz wszystkie cenne wskazówki. Na pewno będę panią polecać.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2014

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panią Malgorzatą. Jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu potrafi nauczyć. To profesjonalistka, ktora wie co robi, co widać po efektach. Polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2014

Trafiłem do firmy EDU-MAG z polecenia kolegi. On był bardzo zadowolony i ja również nie zawiodłem się – Pani Małgosia to profesjonalistka w każdym calu, osoba kompetentna i sumienna, która wie, jak pracować z uczniem, by efekty szybko były widoczne. Zaczynałem kurs maturalny jako ledwo trójkowy uczeń. Teraz z mocną czwórką na semestr mam zamiar powalczyć o wynik w okolicach 70-80 %, co jest możliwe, patrząc na ostatnie wyniki próbnej matury w EDU-MAG. Pani Małgosiu, dziękuję za dotychczasowa współpracę, za to, że dzięki Pani uwierzyłem w siebie, zacząłem stawiać sobie wyższe cele i polubiłem polski. Jeśli ktoś potrzebuje korepetycji z języka polskiego to wybór jest oczywisty - Pani Małgosia. Świadczą o tym pozytywne opinie i ich ilość.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2013

Od matury minęło już trochę czasu, ale ta opinia należy się Pani w pełni. Serdecznie dziękuję za poświęcony czas, cierpliwość, zaangażowanie i pomoc w osiągnięciu świetnego wyniku. 88 % z matury rozszerzonej z polskiego sprawiło, iż teraz mieszkam w Krakowie, studiując wymarzony kierunek. Polecam korepetycje u Pani Małgorzaty. Moim zdaniem, najlepszy korepetytor w mieście.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2013

Na zajęcia z języka polskiego trafiłam do Pani Małgosi w 2012 roku, ponieważ chciałam nadrobić zaleglości i przygotować się do matury. Wybór korepetytora okazał się bardzo trafny. Jestem bardzo zadowolona – druga klasę skończyłam z mocną czwórką z polskiego i teraz spokojnie pracujemy do przyszłorocznej matury. W tym roku pojawiła się również potrzeba podszlifowania wiedzy z matmy i angielskiego, a ponieważ są one w ofercie firmy EDU-MAG to postanowiłam spróbować. I znów nie żałuję. Organizacja profesjonalna, nauczyciele fachowi, sympatyczni, z dobrym podejściem do ucznia, płatności w jednym miejscu i dodatkowo na kolejnych przedmiotach przewidziano atrakcyjne rabaty. Serdecznie polecam, w ofercie firmy EDU-MAG są praktycznie wszystkie przedmioty. Dziękuję Pani Małgosi i reszcie zespołu. Mam nadzieję, że moja matura będzie tylko formalnością.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2013

Na zajęcia w firmie EDU-MAG uczęszczam od lutego tego roku. Zacząłem od języka polskiego i zajęć z Panią Małgosią, z których jestem bardzo zadowolony. Dzięki jej pomocy na koniec II klasy liceum miałem pierwszą w życiu czwórkę z polaka. Od września zacząłem również przygotowanie do egzaminu z matematyki. Ponieważ jest ona także w ofercie firmy podjąłem naukę z Panią Moniką. Na razie bardzo fajnie – a że każdy kolejny przedmiot to ciekawe rabaty dla ucznia tym bardziej jestem zadowolony. Polecam w 100%.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2013

Już trzeci rok szkolny będziemy korzystać z pomocy pani Małgosi. Praca jaką wkłada w indywidulane zajęcia z moją córką przynosi wymierne efekty, dostrzegam je ja, kilkakrotnie potwierdzała je także nauczycielka j.polskiego ze szkoły. Podejście p.Małgosi charakteryzuje wysoki profesjonalizm, konsekwencja i skuteczność.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2013

Pani Małgorzato, serdecznie dziękuję - nasza ośmiomiesięczna praca nie poszła na marne. Zdałem lepiej niż się spodziewałem - napisałem maturę na 87%!!! Wiem, że to głównie zasługa Pani podejścia, uporu i oczywiście wiedzy, którą mi Pani przekazała. Na pewno będę Panią gorąco polecał młodszym kolegom i koleżankom. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie

Bardzo gorąco Ci gratuluję. Muszę jednak sprostować jedną rzecz - ten świetny wynik to głównie Twoja zasługa, gdyż to Ty jesteś autorem swojej pracy maturalnej. Dawno nie współpracowałam z osobą tak sumienną, solidną i jednocześnie bardzo zdolną. Dziękuję za miłe słowa oraz współpracę, która była prawdziwą przyjemnością. Życzę Ci niezapomnianych wakacji, bo bardzo na nie zasługujesz.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Nareszcie po wynikach. Dziekuję Pani Małgosiu za cierpliwość i poświęcony mi czas, bo zdalem i to z wynikiem 57%, co jak na osobę, która trafiła do Pani w połowie marca, przerażona próbną maturą napisaną na 17% to jest super. Teraz żałuję, że nie zdecydowałem się na współpracę z Panią kilka miesięcy wcześniej - byłoby na pewno lepiej - a gdyby nie Pani to pewnie był oblał. Polecam wszystkim zajęcia u Pani Małgorzaty - potrafiła nawet ze mnie coś wycisnąć. Pozdrawiam Pani Małgosiu i zaczynam cieszyć się wakacjami, czego i Pani życzę, bo w pełni Pani na nie zasłużyła.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2013

Pani Małgorzata to bardzo solidna firma – potrafi zarazić językiem polskim i sprawić, że matura z tego przedmiotu nie jest niczym strasznym. Uczęszczałam na zajęcia przez całą trzecią klasę. Mimo iż nie ma jeszcze wyników to chciałam bardzo podziękować za pierwsza czwórkę na koniec roku z polskiego w mojej licealnej karierze . Dziękuję również za pomoc przy prezentacji – jestem bardzo zadowolona z moich 17 punktów i wiem, że byłoby jeszcze lepiej, gdyby nie stres, który mnie trochę zjadł. Serdecznie polecam wszystkim przyszłorocznym maturzystom zajęcia z Panią Małgorzatą. Naprawdę warto poświęcić ten czas i pieniądze, bo w końcu maturę zdaje się tylko raz w życiu.

EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie

Bardzo dziękuję za miłe słowa i gratuluję wyniku - jestem dumna z Twoich 81%. Nasza współpraca nie poszła na marne, a dla mnie to największy sukces. Ponadto Twoje wzruszenie, gdy dzwoniłaś do mnie podziękować i pochwalić się wynikiem - bezcenne. Życzę Ci wielu sukcesów w życiu i gorąco pozdrawiam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2013

Witam Pani Malgosiu,
Nareszcie opadł pomaturalny stres – pozostalo czekanie na wyniki z pisemnych matur. O polski jestem spokojna, szczególnie po egzaminie ustnym, który zdałam na 19 punktow i usłyszałam od komisji, że to była jedna z najlepszych prezencji, jakie słyszeli w ostatnich latach. Dziękuję Pani za wspólny rok pracy, za dodanie pewności siebie i oczywiście poukładanie mojej wiedzy. Czasami złościłam się, że jest Pani taka wymagająca i nic nie chce odpuszczać, ale z perspektywy czasu wiem, że było warto. Odezwę się po wynikach z matury pisemnej – jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Polecam Panią Małgosię wszystkim maturzystom, którzy chcą być pewni, że zostaną do matury świetnie przygotowani.

EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie

Agata zdała maturę z języka polskiego na 96% i jest to najlepszy wynik, jaki udało się osiągnąć moim uczniom w tym roku. Serdecznie gratuluję i jestem z Ciebie bardzo dumna.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2013

Pani Małgosia tłumaczy wszystko w sposób jasny i przystępny. Jest cierpliwa i życzliwa. Dzięki niej zrozumiałam i nauczyłam się gramatyki, z którą zawsze miałam problemy. Przez kilka miesięcy współpracy powtórzyłyśmy wszystkie zagadnienia do testu szóstoklasisty. Zrobiłyśmy mnóstwo testów i ćwiczeń, a zajęcia zawsze przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze. Polecam wszystkim zainteresowanym.

EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie

Dziękuję za miłe słowa. Współpraca z Tobą to prawdziwa przyjemność. Gratuluję wyniku. Jestem dumna z Twoich 37 punktów:-)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2013

Serdecznie polecam , pocwiczylem troche z pania Malgosia przed maturka ustna i efekt jest 20/20 :D

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2013

Jestem świeżo po maturze ustnej. Opinie o Pani Małgosi miałam napisać dopiero po wynikach z egzaminu pisemnego jednak, że zdalam na 20/20 to nie mogłam sie powstrzymać. Spotkania u Pani Małgosi przed maturą ustną dały mi wiele pewności siebie, pozwoliły przećwiczyć wystąpienie, a sugerowane przez nią pytania w 90% sprawdzily sie w realu. O egzamin pisemny rowniez jestem spokojna - kilka miesięcy systematycznej pracy z Panią Małgosią pozwoliły mi usystematyzować wiedzę, poczuć sie pewnie, a próbne matury z nią przeprowadzane i wiele cennych wskazówek na temat techniki pisania tego egzaminu pozwalają mi teraz spać spokojnie. Gorąco polecam wszystkim przyszłym maturzystom!!!

EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie

Joasia zdała maturę na 93%. Ciężko pracowała na swój sukces. Teraz jest wie, że od października będzie studiowała wymarzony kierunek na UJ w Krakowie. Gratuluję i pozdrawiam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2013

Uczęszczam na korepetycje od kilku miesięcy i widzę duże efekty. Moje oceny się poprawiły. Nawet nauczycielka w szkole pochwaliła mnie i zauważyła postępy. Czytania ze zrozumieniem i wypracowania wreszcie nie sprawiają mi kłopotów. Polecam zajęcia w 100%!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2013

Pani Małgosia jest wymagająca, konsekwentna i umie dobrze przekazać informacje, więc zajęcia dają konkretne efekty. Na korepetycje uczęszczam już prawie 7 miesięcy i dostrzegam duże postępy w nauce. Lekcje trwają w bardzo miłej atmosferze. Polecam ;)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2013

Dzięki Pani Małgosi moja córka zaczęła interesować się literaturą i czyta książki, Dzięki Pani Małgosi skończyły się problemy z ortografią a oceny poszły w górę, Dzięki Pani Małgosiu
Wdzięczny ojciec

EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie

Córka Pana Andrzeja dostała się do Katolickiego Gimnazjum im. Kostki w Kielcach. Na egzaminie szóstoklasisty zdobyła 38 punktów. Gratuluję.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2013

Pani Małgosia to świetna nauczycielka. Przygotowuje mojego syna od kilku miesięcy do matury. Syn był słaby z polskiego, nie zdał pierwszej próbnej matury, natomiast ostatnią napisał na 75%. Ten wynik świadczy o skuteczności zajęć. POLECAM!!

EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie

Syn Pani Anny zdał maturę na 80%. Dzięki swojej ciężkiej pracy osiągnął ogromny sukces i zrobił niezwykłe postępy. Praca z nim była wielką przyjemnością. Z całego serca gratuluję.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.