Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Tomasz Greczyło


(6 ogłoszeń)

Udzielę korepetycji z matematyki

150 zł60 minut
Opinie: 58Ocena: 5.0/5

Profesjonalne zajęcia indywidualne i G R U P O W E dla studentów, gimnazjalistów i licealistów. Matura 2018 podstawowa, rozszerzona i międzynarodowa (IB Mathematics HL). Od 1991r. zajmuję się zawodowo indywidualnym nauczaniem matematyki. Sprawne, skuteczne, obrazowe nauczanie, jak rozwiązywać zadania rozumiejąc przy tym istotę zagadnienia to zdecydowanie moja specjalność i silna strona.

Ofertę swoją kieruję do osób, które tak jak ja szanują swój czas i są gotowe docenić mój czas i umiejętości. Korepetycje nie są moim zajęciem dodatkowym. Są moim głównym i jedynym, doskonalonym od lat zajęciem zawodowym. Jednym słowem: poważna sprawa za stosowne pieniądze.

Osoba, która trafi do mnie może być pewna maksymalnego wykorzystania każdej minuty na sprawny przekaz umiejętności. Celem sprawdzenia faktycznych postępów zadaję dobrze przemyślane zadania domowe dopasowane do aktualnych studenta/ki umiejętności.

Proszę śmiało dzwonić. Serdecznie zapraszam.
Tomasz Greczyło – absolwent MEiL PW, zawodowy korepetytor

Uwaga! Nie pomagam podczas egzaminów. Proszę już mnie o to nie pytać, nie przykładam do tego ręki. I nie robię wyjątków.

Aktualności 01.07.2017: POPRAWKI SIERPNIOWE
Czas oczekiwania na wolny termin wynosi obecnie ~ 1 dzień
(Jeśli lekcja potrzebna jest wcześniej, to proszę dzwonić po 21:00 by upewnić się czy nic się akurat nie zwolniło, a przynajmniej trafić na listę oczekujących.)
Od roku prowadzę działalność w przestronnym, specjalnie do tego celu przeznaczonym lokalu. Jest dużo lepiej – cisza, wygoda i dużo miejsca.

UWAGA GRUPY !!!
Osoby z jednakowym tematem zdecydowanie zachęcam do łączenia się w pary (albo czwórki lub szóstki). Koszt: 2os-200pln, 3~8 osób 240pln do podziału. Grupki funkcjonują naprawdę znakomicie. Lekcje są wtedy (policz) dużo tańsze i – co ważne – można potem w gronie własnym temat doszlifować. ZMONTUJ GRUPĘ, A POZNACIE MĄ SKUTECZNOŚĆ BEZ NADWYRĘŻENIA FINANSÓW

Doświadczenie:
zawodowy korepetytor; 25 lat prywatnej praktyki edukacyjnej i ponad 3200 uczniów w tym czasie

Certyfikaty:
Magister inżynier - absolwent wydziału MEiL PW

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Adam29 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Jako student SiMRu mogę gorąco polecić zajęcia u Pana Tomasza. Zarówno przed sesją zimową jak i letnią uczęszczałem na korepetycje, najpierw z Wytrzymałości 1, a następnie Wytrzymałości 2 i Mechaniki 2. Podchodziłem wcześniej do tych egzaminów wielokrotnie, ale bez skutku. Po kilku zajęciach materiał opanowałem na tyle, żeby zaliczyć przedmiot za pierwszym razem na 4, bez części ustnej egzaminu. Zadania były dla mnie oczywiste, a teorii nie musiałem uczyć się wcale, ponieważ Pan Tomek potrafi sprytnie wpleść ją do rozwiązywanych zadań.
  Wszystko tłumaczone jest w najbardziej oczywisty sposób, a braki w wiedzy wyłapywane i uzupełniane są natychmiast, tak że ma się pewność zrozumienia całego zagadnienia, a nie tylko schematów rozwiązywania zadań.
  Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

 • Adam i Maciek11 lutego 2017Ocena: 5/5

  Początek stycznia 2017, miesiąc przed kolejnym egzaminem z Mechaniki Technicznej II na Transporcie, miesiąc przed skreśleniem ze studiów... Przedmiot, z którego pierwszy termin egzaminu mieliśmy w lutym 2014... Czas podjąć walkę.

  -No to co?
  -No to korki
  -Dobra wygoogluje "korepetycje mechanika" i idziemy do pierwszego co wyskoczy, będzie najlepiej.

  No i poszło. Cały materiał przerobiony w miesiąc - wystarczyło, żeby przyswoić na 3,5 i 4. Pewnie gdybyśmy nie byli leniwi i nauczyli się teorii, to oceny byłyby lepsze, ale najważniejsze, że ostatnia przeszkoda przed obroną została pokonana.

  Sympatycznie, konkretnie ale przede wszystkim tłumaczone przyziemnie.

  Mechaniki też da się nauczyć :) Polecamy!!!

 • Mikołaj26 listopada 2016Ocena: 5/5

  Po długiej przerwie w nauce zacząłem studia na Fizyce PW. Niestety, stan mojej wiedzy zestarzał się znacznie gorzej niż przypuszczałem. Wtedy zjawił się Pan Tomek, z którego pomocą odzyskałem formę jak i utrwaliłem bieżący materiał.

  Pan Tomek posiada niezwykle rzadką zdolność - sprawia że Królową Nauk przestaje być złem koniecznym, a staje się zrozumiała, przejrzysta i przyjemna. Zajęcia odbywają się w niezwykle przyjaznej i konstruktywnej atmosferze. Serdecznie polecam.

 • Marcin28 września 2016Ocena: 5/5

  Jestem studentem PW wydział SiMR. Zgłosiłem się do Pana Tomasza z mechaniką ogólną II(niezaliczony egzamin) biorąc pod uwagę fakt że z ćwiczeń nie wyniosłem wiele, Pan Tomasz stanął na wysokości zadania i przygotował mnie do egzaminu z tego przedmiotu. Profesjonalne podejście do zajęć, cierpliwość oraz w pełni wytłumaczone zagadnienia to to czego możecie spodziewać się na korepetycjach z Panem Tomaszem. W razie potrzeb z pewnością tam wrócę. BAAARDZO POLECAM
  Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

 • Natalia26 lipca 2016Ocena: 5/5

  Bez żadnych zastrzeżeń moge polecić korepetycje z Panem Tomkiem. Z Matematyka mialam od zawsze problemy i żadna nauka nie przynosila pozytywnych efektów. Poł roku przed matura trafiłam do Pana Tomka i dzięki jego pomocy teraz mogę cieszyć sie bezproblemowo zdaną maturą.
  Polecam wszystkim, którzy stracili nadzieje i wiare w siebie, ponieważ Pan Tomek to świetny korepetytor i każdemu jest w stanie wszystko na spokojnie wytłumaczyc.

  Bardzo dziękuje i Pozdrawiam.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.