Tomasz Greczyło

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa (Wilanów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Profesjonalne zajęcia indywidualne i G R U P O W E dla studentów 
( I also teach Mechanics in english)

Nauczaniem mechaniki zajmuję się od 1991r.
Mechanika teoretyczna, mechanika techniczna, mechanika budowli. Moja silna strona: sprawne, skuteczne, obrazowe nauczanie, jak rozwiązywać zadania rozumiejąc przy tym istotę zagadnienia.

Ofertę swoją kieruję do osób, które tak jak ja szanują swój czas i są gotowe docenić mój czas i umiejętości. Korepetycje nie są moim zajęciem dodatkowym. Są moim głównym i jedynym, doskonalonym od lat zajęciem zawodowym. Jednym słowem: olbrzymie doświadczenie i profesjonalna usługa - za stosowne pieniądze.

Osoba, która trafi do mnie może być pewna maksymalnego wykorzystania każdej minuty na sprawny przekaz umiejętności. Celem sprawdzenia faktycznych postępów zadaję dobrze przemyślane zadania domowe dopasowane do aktualnych studenta/ki umiejętności.

Proszę śmiało dzwonić. Serdecznie zapraszam.
Tomasz Greczyło - absolwent MEiL PW, zawodowy korepetytor

Aktualności 28.10.2023
Czas oczekiwania na wolny termin wynosi obecnie ~2dni
(Jeśli lekcja potrzebna jest wcześniej, to proszę dzwonić po 21:00 by upewnić się czy nic się akurat nie zwolniło, a przynajmniej trafić na listę oczekujących.)
Prowadzę działalność w przestronnym, specjalnie do tego celu przeznaczonym lokalu - cisza, wygoda i dużo miejsca.

UWAGA GRUPY !!!
Osoby z jednakowym tematem zdecydowanie zachęcam do łączenia się w pary (albo czwórki lub szóstki). Koszt: 2os-300pln, 3osoby 360pln , 4 osoby 400pln, 5 osób 450pln (do podziału). Grupki funkcjonują naprawdę znakomicie. Lekcje są wtedy (policz) dużo tańsze i - co ważne - można potem w gronie własnym temat doszlifować. ZMONTUJ GRUPĘ, A POZNACIE MĄ SKUTECZNOŚĆ BEZ NADWYRĘŻENIA FINANSÓW

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 75
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2024

Serdecznie polecam korepetycje u Pana Tomasza. Studiuję na Politechnice Łódzkiej i miałem duże problemy z Wytrzymałością Materiałów. Po korepetycjach dopiero zrozumiałem temat tarcz osiowosymetrycznych i krążków wirujących i dzięki właśnie korepetycjom udało mi się zdać kolokwium. Na korepetycjach głównie skupiliśmy się na stronie praktycznej i rozwiązywaliśmy zadania a kiedy się pojawiła jakaś trudność czy pytanie to Pan Tomasz bez problemów potrafił rozwiać wątpliwości.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2024

Polecam korepetycje z Panem Tomaszem bo tłumaczy dokładnie i w taki sposób że człowiek odrazu rozumie co skąd się bierze oraz potrafi rozwiać wszystkie wątpliwości . Najlepszymi dowodami są egzaminy z mechaniki ogólnej 1 oraz 2 na PW kierunek SiMR dzięki korepetycją oba zaliczone na 4,5.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2024

Pan Tomasz to doskonały korepetytor z mechaniki. Jego wiedza i indywidualne podejście do ucznia sprawiają, że nauka staje się przyjemniejsza. Potrafi tłumaczyć trudne zagadnienia w prosty sposób i dostosowuje tempo nauki do swoich podopiecznych. Dzięki niemu udało mi się zdać egzamin. Zdecydowanie polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2024

Polecam korepetycje z Panem Tomaszem wszystkim, którym zależy na zdalnej ale efektywnej nauce. Pan Tomasz sumiennie robi przejrzyste i czytelne notatki podczas lekcji, które później wysyła do samodzielnej powtórki - duży plus bo podczas zajęć można skupić się w 100% na tłumaczeniach i obliczeniach, niż na pustym przepisywaniu "aby zdążyć". Pan Tomasz posiada dużo wiedzy, i łatwo łaczy kropki z różnych zagadnień. Dzięki naszej współpracy udało mi się zdać poprawkowy egzamin na uczelni z matematyki!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2023

Na korepetycje zdecydowałem się po kilku nieudanych próbach zaliczenia mechaniki. Od pierwszych zajęć z Tomaszem wiedziałem, że trafiłem na bardzo dobrą osobę. Człowiek bardzo kreatywny, doskonale tłumaczący zawiłości mechaniki, każda minuta/sekunda wykorzystana jest do cna. Dzięki Tomaszowi nie dość, że zaliczyłem mechanikę to w końcu ją zrozumiałem i polubiłem. Człowiek niezwykle kontaktowy. Szczerze polecam, każdy kto spróbuje, nie pożałuje.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Miałem przyjemność przygotowywać się z Panem Tomaszem do matury IB Mathematics Higher Level, z której otrzymałem 6. Pan Tomasz bardzo rzetelnie podchodzi do zajęć i tłumaczy tak, żeby uczeń zrozumiał dokładnie o co chodzi w danym zagadnieniu. Warto dodać, że Panu Tomaszowi naprawdę zależy na dobrym kontakcie z uczniem, co zdecydowanie ułatwia naukę. Elastyczność pod względem terminów również jest na plus. Bardzo polecam zajęcia z Panem Tomkiem!

Tomasz Greczyło

Bardzo dziękuję Mikołaju za te 3 lata uczciwej i efektywnej pracy. Pracować z tak zaangażowanym człowiekiem to przyjemność i motywacja dla mnie jako korepetytora . Ile Ty się napracowałeś to tylko Ty wiesz. Niezależnie od lekcji ze mną. Ciężki materiał na tym HL, ale trening czyni mistrza. I systematyczna ciężka praca. Powodzenia w Rotterdamie. Podejrzewam że odczujesz raczej ulgę...

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2023

Pięknie. Syn właśnie otrzymał 100% na egzaminie 8-klasisty!!! Dodam , że syn jest humanistą. To ogromne szczęście trafić na tak znakomitego, wprost niesamowitego nauczyciela jakim okazał się Pan Tomasz Greczyło. Potrafił sprawić , że lekcje były prawdziwą przyjemnością, czymś w rodzaju fascynującej gry zakończonej tak ważnym i radosnym dla niego sukcesem.

Tomasz Greczyło

Pani Doroto. No okazuje się że w Waszej rodzinie artystów uchował się jeden cichy matematyczny talent. Od pierwszej lekcji mogłem obrać nastawy na wysoki i bardzo wysoki poziom i żwawe tempo rozwiazywania zadań. Wiele wymyślałem sam bo w zbiorze zadań za łatwe ...
Wcale więc mnie nie dziwi wynik 100 %. Nie oddał ani jednego należnego mu punktu. I tak trzymać. Gratulacje

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panem Tomaszem. Opowiada w bardzo przystępny sposób i zaraża pozytywną energią. Już po jednych zajęciach z mechaniki z Panem Tomaszem rozjaśniło mi się więcej spraw niż przez cały semestr. Z takim prowadzącym zajęcia z mechaniki mogłyby być przyjemnością, a nie udręką :)
Każdemu serdecznie polecam!

Tomasz Greczyło

Bardzo dziękuję Natalko. Dla mnie to też radość widzieć jak ktos pojmuje mechanikę często ze zdziwieniem ,że nie takie to znów zawiłe....

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2022

Ogromnie polecam zajęcia z panem Tomaszem. Syn napisał egzamin ósmoklasisty na 96% (startował z 50% we wrześniu). Jednocześnie pan Tomasz umiał zarazić dziecko pasją do matematyki, w wyniku czego Janek wybrał profil matematyczny w liceum, czego wcześniej w ogóle nie brał pod uwagę. To prawdziwy nauczyciel, który umie podejść indywidualnie, wytłumaczyć i nauczyć dziecko myśleć i analizować. Dziękujemy Panie Tomaszu!

Tomasz Greczyło

Radość słyszeć że umiejętności jakie Janek przyswoił na lekcjach i w zadaniach domowych, przekuly się w znakomitą formę na egzaminie. Gdyby w liceum coś wymagało mojego pokierowania przez meandry matematyki .... służę uprzejmie

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2022

Jestem inżynierem konstrukcji maszyn, Pan Tomasz bardzo mi pomógł w mechanice uderzeń. Jest to człowiek o bardzo dużej wiedzy na temat zasad działania podzespołów mechanicznych.

Każdy inżynier/konstruktor który ma problem z obliczeniami analitycznymi w swoich projektach powinien zgłosić się do tego fachowca !!

Bardzo polecam, mój projekt ruszył dalej :D

Tomasz Greczyło

Dziękuję Panie Piotrze.... :-)
Moje lotnicze studia jednak coś tam w głowie pozostawiły.....wiedza nie odleciała
Powodzenia i w razie jakiejś zagwozdki mechanicznej ...zapraszam

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Korzystałam z kursu u Tomka. Uczy Skutecznie językiem przystępnym . Zadania domowe przemyślane i zawsze dopasowane do aktualnych umiejętności . Polecam bardzo

Tomasz Greczyło

Bardzo dziękuję za dobre slowo o mojej pracy. Motywujące to dla mnie

avatar
Pierre
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Currently studying at the faculty of Power and Aeronautical engineering (MEiL) co-working with Mr.Tomasz turned out to be a true real success. Over the summer break slightly less than a month was necessary to cover all the materials and be ready for the exam of Mechanics II. A grade of 4/5 (3/3 tasks correct) was achieved but above all, a complete new wave of motivation was found. This teacher is in short the perfect guide through the night; a real compass through the desert of studies.
It's without a doubt that I'll definitely be recommending him to more than half of my friends who didn't pass last semester and of course to all of you guys potential future clients.
Aldo Gucci said in 1938 "quality is remembered long after price is forgotten" I believe that over here too it applies perfectly. No regrets!
Thank you once again Mister for your precious help if you read this, all the best to you .

Tomasz Greczyło

Merci beaucoup - Pierre

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Jako student Mechatroniki PW po zajęciach z profesorem Janem Nawrockim matematyka zdana bez większych problemów. Sześć tygodni nauki i pomoc pana Tomka qystarczyly do pokonania najwięcej punktowanego przedmiotu pierwszego semestru. Sedrecznie polecam, miła atmosfera i przystępny sposób tłumaczenia.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Jestem studentem SiMRu, razem ze znajomymi z grupy zdecydowaliśmy się na korepetycje grupowe z Mechaniki I u Pana Tomasza. Po 2 miesiącach nauki wszyscy zdaliśmy egzamin w pierwszym terminie. W imieniu kolegów i swoim bardzo serdecznie polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2019

Jestem studentem transportu PW. 3 lata zmagań z mechaniką i nic. Po 2 miesiącach z Panem Tomaszem wszystko stało się jasne, bardzo proste i logiczne. Po korepetycjach egzamin zdany w 1 terminie. Zdecydowanie polecam każdemu!!

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2018

Jestem studentką II sem budownictwa na WSEiZ Pan Tomek od podstaw, krok po kroku wytłumaczył mi mechanikę dzieki czemu udało mi się zaliczyć egzamin i kolokwium na 4 Obecnie uczymy się wytrzymałości materiałów, co jak się okazuje dzieki Panu Tomkowi, nie jest taka trudna Gorąco polecam

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Serdecznie polecam korepetycje z Panem Tomaszem. Wyjaśnił mi on praktycznie od podstaw cały niezbędny materiał na poprawkę z wytrzymałości materiałów i bez problemów zdałam. Dla mnie główną zaletą jest to, że lekcje prowadzone są bardzo sprawnie, konkretnie, bez przynudzania, po prostu wykorzystuje się każdą minutę. Na pewno w razie problemów skorzystam z pomocy tego korepetytora.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

Jako student SiMRu mogę gorąco polecić zajęcia u Pana Tomasza. Zarówno przed sesją zimową jak i letnią uczęszczałem na korepetycje, najpierw z Wytrzymałości 1, a następnie Wytrzymałości 2 i Mechaniki 2. Podchodziłem wcześniej do tych egzaminów wielokrotnie, ale bez skutku. Po kilku zajęciach materiał opanowałem na tyle, żeby zaliczyć przedmiot za pierwszym razem na 4, bez części ustnej egzaminu. Zadania były dla mnie oczywiste, a teorii nie musiałem uczyć się wcale, ponieważ Pan Tomek potrafi sprytnie wpleść ją do rozwiązywanych zadań.
Wszystko tłumaczone jest w najbardziej oczywisty sposób, a braki w wiedzy wyłapywane i uzupełniane są natychmiast, tak że ma się pewność zrozumienia całego zagadnienia, a nie tylko schematów rozwiązywania zadań.
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

avatar
Adam i Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2017

Początek stycznia 2017, miesiąc przed kolejnym egzaminem z Mechaniki Technicznej II na Transporcie, miesiąc przed skreśleniem ze studiów... Przedmiot, z którego pierwszy termin egzaminu mieliśmy w lutym 2014... Czas podjąć walkę.

-No to co?
-No to korki
-Dobra wygoogluje "korepetycje mechanika" i idziemy do pierwszego co wyskoczy, będzie najlepiej.

No i poszło. Cały materiał przerobiony w miesiąc - wystarczyło, żeby przyswoić na 3,5 i 4. Pewnie gdybyśmy nie byli leniwi i nauczyli się teorii, to oceny byłyby lepsze, ale najważniejsze, że ostatnia przeszkoda przed obroną została pokonana.

Sympatycznie, konkretnie ale przede wszystkim tłumaczone przyziemnie.

Mechaniki też da się nauczyć :) Polecamy!!!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2016

Po długiej przerwie w nauce zacząłem studia na Fizyce PW. Niestety, stan mojej wiedzy zestarzał się znacznie gorzej niż przypuszczałem. Wtedy zjawił się Pan Tomek, z którego pomocą odzyskałem formę jak i utrwaliłem bieżący materiał.

Pan Tomek posiada niezwykle rzadką zdolność - sprawia że Królową Nauk przestaje być złem koniecznym, a staje się zrozumiała, przejrzysta i przyjemna. Zajęcia odbywają się w niezwykle przyjaznej i konstruktywnej atmosferze. Serdecznie polecam.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

Jestem studentem PW wydział SiMR. Zgłosiłem się do Pana Tomasza z mechaniką ogólną II(niezaliczony egzamin) biorąc pod uwagę fakt że z ćwiczeń nie wyniosłem wiele, Pan Tomasz stanął na wysokości zadania i przygotował mnie do egzaminu z tego przedmiotu. Profesjonalne podejście do zajęć, cierpliwość oraz w pełni wytłumaczone zagadnienia to to czego możecie spodziewać się na korepetycjach z Panem Tomaszem. W razie potrzeb z pewnością tam wrócę. BAAARDZO POLECAM
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2016

Bez żadnych zastrzeżeń moge polecić korepetycje z Panem Tomkiem. Z Matematyka mialam od zawsze problemy i żadna nauka nie przynosila pozytywnych efektów. Poł roku przed matura trafiłam do Pana Tomka i dzięki jego pomocy teraz mogę cieszyć sie bezproblemowo zdaną maturą.
Polecam wszystkim, którzy stracili nadzieje i wiare w siebie, ponieważ Pan Tomek to świetny korepetytor i każdemu jest w stanie wszystko na spokojnie wytłumaczyc.

Bardzo dziękuje i Pozdrawiam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Jako student budownictwa po skończonym technikum nie dawałem sobie rady z Mechaniką teoretyczną, Wytrzymałością materiałów i Hydrauliką (Mechanika płynów). Już po kilku godzinach spędzonych z Panem Tomkiem wszystko stało się jasne, a wszystkie kolokwia i egzaminy zaliczyłem na oceny dobre i bardzo dobre. Na zajęcia do Pana Tomka uczęszczam już drugi semestr i POLECAM każdemu kto szuka fachowej pomocy w nauce. Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

avatar
JAN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2016

Jestem studentem budownictwa na Politechnice Śląskiej. Niestety rok temu nie podołałem wyzwaniom stawianym przez Wytrzymałość Materiałów podobnie jak 100 innych studentów. Miałem na koncie zero zdanych kolokwiów z sześciu (oczywiście nie licząc egzaminu, który też się zakończył negatywnie). Postanowiłem rozpocząć współpracę z Panem Tomkiem i to się okazał strzał w dziesiątkę. W tym roku udało się zdać wszystkie kolokwia a cztery z nich na maksymalną ilość punktów. Na 100% w razie problemów skorzystam z pomocy Pana Tomka w dalszej przygodzie z Mechaniką Budowli. NIE MA LEPSZEGO KOREPETYTORA - POLECAM!!!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2015

Matematyka od zawsze była dla mnie ogromnym problemem, miałam wiele korepetytorów ale żaden nie był w stanie mi jej wyjaśnić - uczyłam się zadań na pamięć, żeby tylko zaliczyć. W liceum już to nie przeszło, miałam poprawkę. Na Pana Tomka trafiłam w zasadzie przypadkiem, ale w ogóle nie żałuje. Pierwszy raz od kilku lat zaczęłam rozumieć matematykę, wszystkie braki z tych kilku lat zostały uzupełnione a poprawkę zdalam bez najmniejszego problemu! Na lekcjach panuje super atmosfera, Pan Tomek jest bardzo wyrozumiały i wszystko cierpliwie tłumaczy (a do mnie naprawdę trzeba mieć cierpliwość, jestem bardzo oporna na wiedzę z matematyki :-)). Najlepszy korepetytor jakiego miałam, żałuje tylko, że tak późno na niego trafiłam. Naprawdę serdecznie polecam wszystkim! Jeszcze raz, Panie Tomku, dziękuje!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2015

Jestem po egzaminie z mechaniki ogólnej na SiMRze, oczywiście zaliczonym i muszę powiedzieć, że ma być on z założenia największym wyzwaniem dla studenta pierwszego roku na tym wydziale a zdawalność części zadaniowej to może kilkanaście % studentów. Dzięki Panu Tomkowi nie dość, że zacząłem rozumieć o co w ogóle w niej chodzi to jeszcze z poziomu zerowego jaki wyniosłem z ćwiczeń, przeniosłem się na dobry jak nie bardzo dobry bo z części zadaniowej wykręciłem 4,5 i to u wymagającego profesora. Jeśli ktoś kompletnie nie kuma o co w ogóle chodzi w tej mechanice to śmiało do Pana Tomka, wytłumaczy to bardzo przejrzyście i zrozumiale. Jestem dowodem na to, że nawet najbardziej opornych na wiedzę z tego zakresu można nauczyć i to nauczyć dobrze! Jeszcze raz dziękuję Panie Tomku i oby coraz więcej osób było Panu wdzięcznych tak jak ja :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2015

Mechanika Techniczna 2 na Wydziale Transportu PW jest największą kosą w toku 3,5 - letnich studiów inżynierskich. Początkowo samodzielnie próbowałem przygotować się do Egzaminu, ale bez powodzenia. Do drugiego podejścia uczyłem się ze świeżo upieczonym absolwentem MEiL, również oblałem. Na kolejnym roku chodziłem na korepetycje do doktoranta z SiMR, co zaowocowało kolejną dwóją na Egzaminie. Zrezygnowany i zirytowany sytuacją, że do uzyskania absolutorium brakuje mi zaliczenia z jednego przedmiotu, postanowiłem rozpocząć współpracę z Panem Tomkiem. Korepetytorem okazał się znakomitym. Wytłumaczył mi nie tylko sposoby rozwiązania konkretnych zadań, ale każdorazowo osadzał je w kontekście teoretycznym, że w końcu zacząłem dostrzegać logiczne prawa, którymi rządzi się świat rozkładu sił walca toczącego się po równi pochyłej czy punktu materialnego wahadła matematycznego. Teraz potrafię śmiać się z tych poleceń, bo piszę z punktu widzenia osoby, która ma już trójkę z Mechaniki wpisaną do indeksu.
Korepetycje z Panem Tomkiem plus zaangażowanie własne są gwarancją zaliczenia Mechaniki. Sam mogę jedynie żałować, że tak późno postanowiłem przekonać się o Jego skuteczności.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2014

HA! już po pierwszej lekcji mechanika, przedstawiana przez naszego "ulubieńca" jako czarna magia, została odczarowana! ;D
TADAM! rozumiałam o czym tam oni do mnie rozmawiają ;D
Polecam Tomka ;D Tanio nie jest, ale warto!
Egzamin zdany - mechanika zrozumiana ;D
Dziękuję!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2014

Doskonały korepetytor! Zwłaszcza dla studentów zaocznych (ale podejrzewam, że i dzienni z MEiLu dużo by się od Tomka nauczyli :). Mówię to jako ten, który z zaocznych na dzienne się przeniósł. Taki wynik, dzięki Tomkowi wykręcilem :) Można? Można!

Tomek, dziękuję!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2014

Korepetycje u pana Tomka sa bardzo pomocne. Mowie to z perspektywy tegorocznego maturzysty. Mila atmosfera i bardzo dobre tlumaczenie na prawde wiele daje i lekcje sa dzieki temu warte swojej ceny. Serdecznie polecam!

Tomasz Greczyło

Dziękuję Adasiu za opinię no i powodzenia na Politechnice na tej Twojej wymarzonej Arcitekturze.
W razie problemów z mechaniką - od razu zgłaszam gotowość.

avatar
Piotr, Łukasz, Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2014

Chcielibyśmy polecić Pana Tomka do korepetycji jeśli ktoś ma problemy z mechaniką lub wytrzymałością materiałów. Pan Tomek nie tylko pomoże skutecznie zrozumieć zagadnienia, ale również zaliczyć przedmiot na ocenę zwalniającą z egzaminu.
Korepetycje warte są swojej ceny! Wraz z grupą kolegów i koleżanką uczęszczamy na regularne zajęcia już 3ci semestr. Dzięki niemu wciąż jesteśmy na tych studiach:)

Polecają studenci SiMR-u z Politechniki Warszawskiej:)

Tomasz Greczyło

Bądźcie panowie dobrej myśli, bo z tego co wiem to najgorsze za Wami. Zbliża się ta faza studiów w której nie będzie już Wam potrzebna moja pomoc. Dzięki za opinię

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2014

Na zajęcia do Tomka uczęszczałem w 2012 roku. Dzięki niemu zaliczyłem mechanikę i wytrzymałość materiałów na wydziale Mechatroniki PW. Od tamtego czasu nie mam spokoju. Non stop znajomi i nieznajomi męczą mnie o korki z matematyki, mechaniki i wytrzymałości. Moja odpowiedź zawsze jest tylko jedna - Tomasz Greczyło !!! Mam nadzieję że dzięki tej opinii w końcu wszyscy uwierzą mi, że chodziłem do Tomka na zajęcia. Co do samych zajęć, pełen profesjonalizm, każda minuta wykorzystana. Na korepetycje poszedłem zupełnie zielony, a po dwóch pierwszych godzinach byłem wstanie sam zrobić zadania. Po kilku spotkaniach robiliśmy zadania wykraczające po za zakres, dzięki czemu kolokwia nie sprawiły mi żadnego problemu. Egzaminy oczywiście zaliczyłem najlepiej z całej grupy :) . Jestem pewny że jeszcze skorzystam z korepetycji Tomka ;)

p.s. mechanika naprawdę jest prosta :)

Tomasz Greczyło

Pamiętam Cię Karolu B. Ale niespodzianka po latach...
Ależ oczywiście że mechanika jest prosta, ale kiedy się ją już umie. Wcześniej - niestety koszmar.
Niejeden student mechatroniki mówił iż trafił do mnie z polecenia. Już teraz wiem z czyjego. Dziękuje bardzo. Zresztą Ty też trafiłeś do mnie z polecenia Natalii ( przypomniała mi o tym opinia o 17 numerów wcześniejsza). Nie ma to jak poczta pantoflowa :-)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2013

Bardzo profesjonalne podejście, duża wiedza, zajęcia warte swojej ceny. Mechanika na PW zdana :)

Tomasz Greczyło

Miałem małą wątpliwość, który to Artur, ale wyjaśniło się, że to Artur - przyszły architekt.
Jestem przekonany że odtąd budowle i konstrukcje, które będziesz rysował będą już nie tylko piękne, ale również odpowiednio stabilne i wytrzymałe, czego sobie i użytkownikom życzę.
A za opinię dziękuję uniżenie

avatar
Emila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2013

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, i jak najbardziej przystępne tłumaczenie. Właśnie dowiedziałam się, że zdałam poprawę ćwiczeń z mechaniki po 6 godzinach korepetycji z panem Tomkiem, mało tego zdałam bardzo dobrze! :)) Dodam, że przed korepetycjami miałam poważne braki w podstawach, a właściwie - brak podstaw. Dziękuję, dziękuję, dziękuję, będę wdzięczna do końca życia. Nie da się opisać mojej radości! :))

Tomasz Greczyło

Dzięki Emilko. To bardzo miłe, że na Politechnice Gdańskiej docenia się moje metody. Na zajęciach dałem Ci kompletny zestaw teorii i metod plus parę zadań do każdego działu. Wynik jednak świadczy, że jeszcze musiałaś się nieźle sama napracować po naszych lekcjach. I za to Ci bardzo, bardzo dziękuję. Gdyby był jeszcze jakiś problem to służę pomocą. Z Gdańska do Warszawy jedzie się coraz szybciej

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2013

Mogę się tylko zgodzić z kolegami poprzedzającymi mnie, bo nic dodać nic ująć z komentarzy. Naturalnie piąteczka i wielkie podziękowania z SiMR-u! :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2013

Jeśli chodzi o Pana Tomka: pełen profesjonalizm. Sprawił, że mechanika której się obawialiśmy stała się łatwa i przyjemna :) Pozdrowienia z SIMR-u :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2013

Pan Tomek uratował 9 osobom z SIMR-u dupę, no nie oszukujmy się. Wielki pozytyw.

Tomasz Greczyło

" Jasiu!! - jeżeli już używasz wzrotu hm hm to stosuj takie niedomówienie......" jak mówi Kobuszewski w skeczu "Hydrauliku". Ale żarty na bok. Za opinię bardzo dziękuję, jeśli się faktycznie do Waszej dobrej roboty trochę przyczyniłem

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2013

Pan Tomek jest doskonałym korepetytorem. Za stanu: "tego nie da się zaliczyć" doprowadził nas do zwolnienia z egzaminu. Bardzo fajnie przebiegała współpraca. Robiliśmy zadania zasugerowana przez nas, a także realizowaliśmy przykładowe zadania do Pana Tomka. Atmosfera jest miał i przyjemna w czasie pracy w dużej grupie. Gorąco polecamy Pana Tomka. Grupa 9-osobowa grupa SiMR ;p.

Tomasz Greczyło

Oj, cieszy mi się dusza jeśli moja praca przekłada się na takie opinie. Dobrze że to zaliczyliście i to z pominięciem egzaminu. Najbardziej podziwiam jednak fakt, że potrafiliście się zorganizować w tak pokaźną grupę. Przy 9 współpracujących osobach to już mamy do czynienia z efektem peletonu. Na zajęciach każdy chłonie wiedzę ile jest w stanie, a potem jeden wspomaga drugiego, pomaga rozwiać resztki wątpliwości i wtedy wszyscy dają radę, nikt nie odpada. To musiało się skończyć zbiorowym, dobrym zaliczeniem. Brawo. Właśnie tędy droga.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2012

Serdecznie polecam Tomka jako skutecznego korepetytora. Potrafi przekazać temat w łatwy i przystępny sposób. Polecam wszystkim, którzy mają problem z mechaniką. Także z uczelni z poza Warszawy.

Pozdrawiam,
Tomek z Pol. Śl.

Tomasz Greczyło

Pozostaje pogratulować zaliczenia. Podziwiam osoby którym chce się wsiąść do pociągu i przyjechać do mnie (czasem parę razy) ze Śląska, Małopolski czy nawet Podkarpacia po to żeby się czegoś nauczyć. Zaliczenie należało się za samą determinację i zaangażowanie sił i środków. Życzę Ci dalszych sukcesów na Politechnice Śląskiej

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2012

Pana Tomka potraktowałem jako ostatnią deskę ratunku przed wrześniową poprawką egzaminu z mechaniki ogólnej - na naukę (braki w podstawach) miałem mniej niż 2 tygodnie. Na kilku zajęciach (4, 5?) przerobiliśmy większość materiału z działu kinematyka, z którego szczególnie "kulałem". Udało mi się poprawić kartkówki z tego działu - wszystkie na ocenę bardzo dobrą (bezbłędnie). Dzięki temu, że średnia ocen z ćwiczeń podskoczyła mi do 4, mogłem przystąpić tylko do części teoretycznej egzaminu. Tak więc przedmiot udało mi się zaliczyć stosunkowo niewielkim nakładem pracy.
Ale co uważam za najważniejsze, to fakt, że dzięki zajęciom z Panem Tomkiem przekonałem się, że MEO nie jest wcale takie trudne, a znając odpowiednie metody, większość zadań rozwiązuje się "od ręki". Owszem, cena na pewno dla wielu jest zaporowa, ale jeśli masz taką możliwość, to uważam, że naprawdę warto skorzystać - Pan Tomek jest niesamowicie kompetentną osobą. Gdybym zdecydował się na korepetycje u niego nieco wcześniej, miałbym sporo dłuższe wakacje i uniknął stresu związanego z poprawką ;)
Przemek, Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2012

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są to najlepsze korepetycje na jakie kiedykolwiek chodziłem. Pan Tomasz ma niesamowitą umiejętność przekazywania wiedzy, sprowadzając najbardziej skomplikowane sprawy do prostych przykładów, co bardzo sobie cenię. Prostota, zwięzłość i porządek, te 3 wyrazy charakteryzują zajęcia. Spora dyspozycyjność i miła atmosfera też grają dużą rolę. Dodatkowo po korepetycjach poza wiedzą, pozostają doskonałe notatki. Polecam każdemu kto ceni swój czas i chce się czegoś nauczyć. Wszystkich, którzy uważają, że te korepetycje są za drogie, chciałbym gorąco pozdrowić, kiedy będą chodzić na te "tańsze" zajęcia, ale 3 razy dłużej i w dodatku z miernym efektem.

Tomasz Greczyło

O Tobie Kubo też 3 słowa charakterystyki; solidność, dociekliwość, i wstręt do bylejakości. Jeśli chadzasz na skróty to tylko wówczas gdy znasz już tę główną, dłuższą drogę. W ciemno, bez pojęcia - nigdy. Myślę że to znakomite cechy jak na przyszłego inżyniera SiMR PW. Gratuluję zdanych egzaminów i dziękuję za opinię

avatar
Pablito
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2012

Szczerze polecam tego Pana, mimo napiętych terminów i trwającego EURO znalazł czas na korepetycje. Świetnie wytłumaczone zostały mi zadania z dynamiki i zaliczenie kursu było tylko formalnością.

Tomasz Greczyło

Faktycznie EURO nawet mnie zawróciło w głowie. Choć to tylko dłuuuga seria, mniej lub bardziej podkręconych rzutów ukośnych z oporem aerodynamicznym. Ale nawet najlepsze gole nie cieszą tak jak wywalczone w ciężkim boju zaliczenie na studiach :-) pozdrawiam, gratuluję i dziękuję

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2012

Polecam! Najlepsze korepetycje jakie miałam. Bardzo jasno i przejrzyście prowadzone. Naprawdę warto. Jestem studentką na Politechnice Warszawskiej. Po pierwszym semestrze miałam warunek z mechaniki po zapisaniu się na korepetycje u Pana Tomka nie dość, że zaliczyłam warunek to i w następnym semestrze (nowy już przedmiot z działu mechaniki) zaliczyłam i zostałam zwolniona z pisania egzaminu i tu chciałam powiedzieć, że jako jedyna z mojej grupy (32 osobowej). Co na początku wydawało mi się strasznie zawiłe i nie skomplikowane teraz jest dla mnie bardzo proste. Szczerze polecam wszystkim bo po prostu warto spróbować. Gwarantuje że nie będziecie zawiedzeni. Pozdrawiam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2012

Bardzo dobry korepetytor . Takich wykładowcow niestety brak na PW, ale na szczęście jest Pan Tomasz . Wszystkim polecam . Swoją ogromną wiedzę umie przekazać dla każdego w bardzo dostępny sposób .

avatar
zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2011

Z Panem Tomaszem świetnie się współpracuje! W zeszłym roku potzebopwałam pilnie pomocy w matematyce, aby jak najlepiej znadć z niej matematykę rozszerzoną. Bardzo mi zależalo na tym poniewaz byl to klucz do moich wymazonych studiow- wydzialy architektury politechniki warszawskiej. Jako ze nigdy wczesniej w zyciu nie potrzebowałam korepetycji, szukajac w internecie ich ceny mnie zszokowały! jednak zdecydowałam się sprobować lekcji u pana Tomasza, i opłaciło się to. na spotkaniach wykorzystywaliśmy każdą wolna chwile i wiele zadań udało mi sie szybko zrozumieć. tak wiec w efekcie, zaledwie kilku spotkaniach poczulam sie zdecydowanie mocniejsza i zdałam mature rozszerzona na 78% (matura 2011)- tak wiec byl to bardzo dobry winik.
bardzo polecam.
i nei amm watpliwosci ze za jakies 3 tyg znowu sie spotakm z panem Tomaszem, jako że bede musiala zaczc przygotowywac sie do kolokwium z MECHANIKI.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2011

Andrzej ( SGH )

Zanim ciekawość zawiodła mnie do Tomka, próbowałem się nauczyć matematyki u paru innych korepetytorów. Ogólnie wszyscy mieli podobną cenę i zbliżoną skuteczność, więc uznałem że taki jest standard i lepiej nie będzie. Trafiłem do Tomka. Wrażenie: bezkonkurencyjny. Sposoby, łatwość i efektywność jego nauczania to absolutnie czubek I ligi korepetytorów.
Uczyć się u Tomka i gdzie indziej to tak, jakby leczyć się u świetnego specjalisty, albo u studenta medycyny. To się od razu czuje, różnica jest ogromna. Mnie nawet dwie lekcje już dużo dały, powyjaśniały mi się wszystkie zagadki. Zaangażowaniem i skutecznością wyprzedza innych korepetytorów o kilka długości. Siłą rzeczy w cenie też jest różnica, bo oczywiście być musi (podaż/popyt). Mimo to ja wydaję na korki mniej więcej tyle co na te tańsze, bo tych godzin potrzeba 2-3 razy mniej, aby się nauczyć ( i to jak.!!!). A ile czasu zaoszczędzam i dojazdów. Polecam wszystkim, bo co jak co, ale takie lekcje to po prostu trzeba polecić. Ja z kolegą zamierzam w każdym razie bywać regularnie, bo ile można ślęczeć bez skutku nad książkami?

Tomasz Greczyło

Może w przyszłości powstaną takie książki, które będą ze studentem rozmawiać i odpowiadać graficznie na pytania. Jednak póki co zauważam taką prawidłowość, że im temat jest trudniejszy, tym mniej zrozumiale jest opisywany. Pamiętaj że pieniądze włożone w edukację wracają. Tylko faktyczną naukę, od której przybywa tych "szarych komórek" i zwojów na mózgu :-) A nie taka, po której dyplom jest i nic poza nim. Dzięki za opinię

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2011

Witam, 100% satysfakcji po udzielonych mi lekcjach przez Pana Tomasza. 2 lata męczyłem się z mechaniką teoretyczną na IL PW. Na 'korki' poszedłem bez przygotowania - totalnie zielony w temacie. Wystarczył miesiąc przygotowań, abym samodzielnie zaliczył egzamin najlepiej z grupy. Proste metody, bez większej filozofii - to jest to co podobało mi się najbardziej na lekcjach Pana Tomasza. Książki < Tomasz !! Serdecznie dziękuję i szczerze POLECAM WSZYSTKIM:)

Tomasz Greczyło

Takie wiadomości cieszą mnie ciągle i nieodmiennie. Bo jak się nie cieszyć gdy człowiek zaraz po zdanym egzaminie dzwoni i wzruszony z radości powiada że zdał. I to najlepiej. Kolega którego zwerbowałeś też - jak mniemam - zadowolony, skoro też zdał. Powiem jak w sklepie: dziękuję i zapraszam ponownie ;-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2011

Dzięki Panu Tomkowi zaliczyłam mechanikę w pierwszym terminie na Politechnice Warszawskiej jako jedna z nielicznych na moim roku. Na korepetycje przyszłam totalnie zielona. Brak szczęścia do ćwiczeniowca i wykładowcy nie wpływał korzystnie na moją sytuację. Wyszłam z przekonaniem, że mechanika jest prosta jak budowa cepa. Dodatkowo polubiłam ten przedmiot. Cena nie jest mała, ale każda minuta zajęć jest wykorzystana. Porównując z innymi korepetytorami do których szłam Pan Tomek naprawdę wie czego uczy i robi to dobrze. Szczerze polecam

Tomasz Greczyło

Natalko, Twój odosobniony sukces odbił się takim echem, że od razu pojawiły się u mnie 3 grupki studentów. Był wśród nich Karol B. , największa obecnie żywa reklama moich lekcji na Mechatronice. Śmiał się że koledzy przestają go lubić za wyniki jakie wykręca na kolokwiach. Tak czy owak to Ty z tego roku pierwsza do mnie trafiłaś. Szacun i ogromne podziękowanie

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2011

Pan Tomek w ekspresowym tempie wytłumaczył mi zagadnienia co do których miałem kłopoty (wytrzymałość materiałów). Jego autorskie metody są rewelacyjne! Każda minuta została dobrze wykorzystana. Same konkrety bez zbędnego rozwodzenia się. Egzamin zdałem bardzo dobrze. :) Szczerze polecam !

Tomasz Greczyło

I nie może być Marcinie inaczej. Przy cenie minuty 2.50 pln to już wypada naprawdę z każdej wycisnąć ile można, stanowczo darując sobie "niekonkrety". Pozdrawiam, gratuluję i dziękuję

avatar
kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2011

POLECAM!! Bardzo skuteczny korepetytor :) zaliczyłem ćwiczenia na 5 i zostałem zwolniony z egzaminu. Treściwy człowiek, tłumaczy bardzo zwięźle. Pan Tomek poświęca każdą minutę dla studenta. Wiem za co płacę.
Ma opracowany swój system nauczania taki, żeby studenta nie zanudzić a nauczyć, pokazuje jak coś robić w 3sekundy a nie w 10 minut jak to w szkole uczą na około . Dla mnie rewelacyjna była metoda KOKO, ale to sie dowiecie jak pójdziecie na mechanike techniczną do Pana Tomka
Cena adekwatna do jakości !!
Tak swoją drogą zanim poszedłem do Pana Tomka na korki sobie myśle pewnie sam sobie pisze te wszystkie komentarze bo same 5 i 4 wszyscy zadowoleni itp. Sam na swoim przykładzie się przekonałem po 1 lekcji jak i po wyniku egzaminu że komentarze są autentyczne i jest to człowiek który naprawdę ogarnia sprawę . Polecam jeszcze raz. W przyszłym roku na 100% też zapisuje sie na lekcje do Pana Tomka.

avatar
Włodzimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2011

Serdecznie polecam!!!!! Szczególnie studentom takich kierunków jak SIMR, WIM, WIP, Mechatronika. Człowiek bardzo rzeczowy nie rozwodzi się na tematy nie potrzebne do zaliczenia kolokwium bądź egzaminu. Krótko i na temat a na dodatek potrafi dotrzeć nawet do najbardziej opornych uczniów (do mnie) poprzez liczne ciekawe przykłady. Jeżeli nie możesz zaliczyć jakiegoś przedmiotu Pan Tomasz jest twoim rozwiązaniem :]

Tomasz Greczyło

Prawdę Włodku powiadasz. Nie za to mi się płaci żebym snuł pogawędkę ogólnotematyczną. Inna sprawa, że nic tak nie pomaga w zaliczeniu egzaminu jak doskonała znajomość zagadnień. Jesli student zna temat wzdłuż, wszerz i na ukos to siłą rzeczy błyśnie na egzaminie. Po to właśnie te przeróżne zadania, ćwiczenia i wstawki teoretyczne by temat przejrzeć na wskroś. Oporność nie ma tu nic do rzeczy. Każdy jeśli chce zdać, a nie liczyć na szczęście, musi odrobić swój pakiet zadań. Umiałeś to zdałeś. Za dobrą ocenę dziękuję

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2011

Jestem studentem Politechniki Białostockiej.
O korepetycjach u Pana Tomka dowiedziałem się od brata który od 8 lat jest magistrem inżynierem, i sam korzystał wiele razy z jego pomocy. Po dwóch nieudanych próbach nauczenia się wytrzymałości u korepetytorów w Białymstoku, postanowiłem zaryzykować i pojechałem na korki do Warszawy. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, ponieważ Pan Tomek wytłumaczył mi w parę godzin to, czego chciałem się nauczyć od miesiąca! W sposób klarowny, i co ważne ze spokojem tłumaczył kolejne zagadnienia. Dzięki temu wakacje przedłużyłem sobie do października :) Jestem bardzo zadowolony i na pewno gdy będę miał kiedyś problem zwrócę się do Pana Tomka ponownie!

Tomasz Greczyło

Jakby jeszcze kiedyś burza mózgów w akademiku niewiele przynosiła to się zrzućcie i poślijcie tu do mnie choć jednego. Ja mu migiem rzecz wyjaśnię, a on Was nauczy. Zapewne zajmie to mniej roboczogodzin niż ślęczenie nad notatkami, w których aż roi się od niedopowiedzeń oraz "drobnych" wydawałoby się błędów. W tych przedmiotach diabeł tkwi naprawdę w szczegółach.
Żeby tak jeździł TGV w Polsce.....:-)
Dziękuję Witku i zapraszam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2011

Polecam wszystkim studentom. Nigdy nie żałowałem umówionego spotkania. Mechanika Ogólna na wydziale SiMR (PW) zdana bezproblemowo, a przed zaciągnięciem korepetycji walczyłem kilka dobrych lat z tym przedmiotem. Notatki sporządzane przez Pana Tomka są jasne, czytelne i zdecydowanie lepsze od podręczników. Co więcej dysponuje on pytaniami egzaminacyjnymi z ubiegłych lat co znacznie zwiększa skuteczność nauczania.

Tomasz Greczyło

Zestawy zadań z egzaminów to ukoronowanie tego co student musi umieć. Ale napewno nie pierwsze źródło do jakiego po zadania sięgam. Zadania na egzaminach są bowiem bardzo specyficzne. Tylko niektóre nadają się do NAUCZANIA. Zadania te są pomyślane do szybkiego i skutecznego EGZEKWOWANIA wiedzy i obfitują w przypadki szczególne. A te nie służą nauczaniu ogólnych zasad rozwiązywania zadań. Napewno warto wpierw zrobić 2 zadania pouczające, a przy tym nieszczególne. Dziękuję i zapraszam innych z SiMR

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2011

Witam, jeśli ktoś szuka skutecznej pomocy w dziale mechaniki to Pan Tomek jest specjalistą w tej dziedzinie. Mówiąc krótko w mojej grupie tylko ja mam wpis w ineksie z wytrzymałości materiałów i kinematyki. Jestem studentem Politechniki Warszawskiej i dzięki Tomkowi mogę zająć się teraz spokojnie rodziną:) ps.Jestem pełen podziwu dla wiedzy i umiejętności nauczania Pana Tomka. Pozdrawiam

avatar
Łukasz (Wydział Inżynierii Lądowej PW)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2011

Polecam wszystkim, którzy szanują swój czas i pieniądze, chcą rzeczywiście osiągać wyniki w nauce, a nie wydawać kasę i tracić czas, zmieniając korepetytorów z kiepskiego na beznadziejnego. Ja walczyłem z mechaniką teoretyczną (wydział inżynierii lądowej PW) i z pomocą TOMKA udało mi się tę nierówną walkę wygrać z niezłym wynikiem - 4.0
POLECAM NASTĘPUJĄCY ZESTAW Z GWARANCJĄ NIEZAWODNOŚCI: KOREPETYCJE U TOMKA I ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ W DOMU

avatar
Piotr (simr)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2011

Zanim odnalazłem Pana Tomka męczyłem się z mechaniką i wytrzymałością rok czasu, nikt nie umiał mi pomóc, teraz 4,5 w indeksie i pozycja lidera w grupie ;] Polecam !

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2011

PAN TOMEK TO KOZAK JEŻELI CHODZI O WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW!!! Wszystko tłumaczy w bardzo przystępnym języku. Udało nam się nawiązać kontakt jak kumpel z kumplem, a nie jak belfer z uczniem. Merytorycznie MISTRZ!!! Przyjemna atmosfera, żadnych stresów, nauka zaczyna sprawiać przyjemność. Nawet nie zorientowałem się, jak się lekcja skończyła. Po prostu czas zleciał tak szybko, jakbym poświęcił go na jakieś przyjemności. Z pewnością jeszcze nie raz Go odwiedzę. GORĄCO POLECAM. NIE WYOBRAŻAM SOBIE NAUKI Z KIMŚ INNYM. W prosty sposób jest w stanie wyłożyć wiedzę. Czułem się, jakbym rozmawiała z kolegą z grupy.
Jedna krótka rada: Masz problem z wytrzymałością materiałów - wal jak w dym do Pana Tomka.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2011

TOMASZ JEST NAJLEPSZYM KOREPETYTOREM!!!
Zanim trafiłam do Tomka Miałam naprawdę duże problemy z mechaniką, nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tym przedmiotem. Podejście wykładowcy na pewno nie pomagało w przyswojeniu materiału, a teksty „baby do garów” nie nastrajały optymistycznie.
Już po pierwszych, NIEZWYKLE EFEKTYWNYCH zajęciach u Tomka nastąpiła OLBRZYMIA POPRAWA!!!! Ten korepetytor potrafi bezstresowo i w bardzo przystępny sposób rozjaśnić temat. Rezultat jego pracy jest taki, że jako jedyna na roku ,mam już zaliczony semestr na 5 i jestem zwolniona z egzaminu :)

Tomasz Greczyło

Jaki tam najlepszy. U najlepszych to ja się uczę :-)))
Coraz lepiej się znam na tym fachu, ale do najlepszych to naprawdę jeszcze mi trooooochę brakuje. Taka np pani dr Dorau, która mnie matematyki uczyła. Wzór niedościgniony. W każdym razie bardzo Ci dziękuję za opinię. Zaliczyłaś to brawurowo. Inaczej być nie mogło. Kontrast trochę szalony wyszedł. Gdyby ktoś jeszcze był chętny to zapraszam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2011

Zanim trafiłam do Pana Tomka, sprawdziłam wielu korepetytorów próbujących uczyć mechaniki technicznej. Jednak dopiero u Niego zobaczyłam zaangażowanie w prowadzeniu lekcji, a przede wszystkim zdolność komunikatywnego i skutecznego sposobu przekazywania wiedzy. Jednym słowem to czego oczekuje student od rzetelnego korepetytora! Jestem studentką PW i po korepetycjach z Panem Tomkiem mój ćwiczeniowiec (bije rekordy w oblewaniu studentów) nie mógł uwierzyć, że ktokolwiek był w stanie dostać tak wysoką liczbę punktów z kolokwium, aż kazał mi wstać i się pokazać ;p.
Cena: wiedza i umiejętności korepetytora są jej warte.
polecam! :)

Tomasz Greczyło

Ania (Transport P.W.) miała wczoraj następne po tamtym, trudne kolokwium. Tak je rozmiotła, że znów musiała wstać, pokazać się i tym razem już pan zaliczył jej przedmiot bez egzaminu. Całe szczęście że postanowiłaś opanować te tematy rzetelnie i dogłębnie "do szpiku kości" bo przy tak trudnym kolokwium tak właśnie należało się przygotować. Brawo Aniu. Dopięłaś swego. Pan już wie.....

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2011

Z czystym sumieniem polecam korepetycje u pana Tomka. Jako korepetytor prowadzi zajęcia w sposób bardzo efektywny. Zanim skorzystałem z pomocy miałem dość duże braki lecz dzięki zajęciom u pana Tomasza szybko nadrobiłem zaległości. W 100% stwierdzam cena korepetycji jest proporcjonalna do jakości. Każdy nawet bardzo zawiły temat z mechaniki czy też matmy pan Tomek wyłoży w sposób jak najbardziej precyzyjny i zrozumiały dla ucznia.

Tomasz Greczyło

Bardzo Ci Bartku dziękuję za poparcie i rekomendację. Życzę Tobie i kolegom z WAT byście już do końca studiów mieli profesorów mniej zagadkowych, od których nie dzieli Was aż taka przepaść. Jak sam widzisz mechaniki spokojnie daje się nauczyć, ale trzeba choć troszkę, choć "tyci tyci" wejść w umysł i rozumowanie studenta. Sporo pary poszło w gwizdek, ale grunt że daliśmy radę ;-)

avatar
Magda i Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2011

Pan Tomasz jest niezwykle otwartym, pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem. Potrafi w bardzo przystępny i i szybki sposób wyjaśnić nawet najbardziej zawiłe zagadnienia z zakresu matematyki i fizyki. Jako studenci Budownictwa PW jesteśmy ogromnie zadowoleni z poświęconego nam czasu i wysiłku włożonego w nas do tej pory (szczególnie jeżeli chodzi o przygotowanie do kolokwiów z analizy, algebry i mechaniki). Dzięki niemu wszystko zaliczyliśmy bez problemu za pierwszym podejściem i co najmniej na 4 :) a to wierszyk, który dla Pana ułożyliśmy :
Nasz Pan Tomek jest szalony,
Przewałkuje nas we wszystkie strony.
Belka, rama, kratownica
Nie dogania nas Kubica.
Całka, macierz i pochodna,
Znajomość ta sławy i pieniędzy godna.
Bo gdy Ci Tomasz swą pomoc niesie,
bądź pewny - nie zostaniesz już w lesie !
Nasz Pan Tomek jest szalony,
ma fryzurę a'la Bravo Johny :P

Tomasz Greczyło

Oniemiałem..... Nie spodziewałem się, że mi ktoś wiersz napisze. Uśmiałem się, bo mi się od razu łubudubu prezes Ochódzki Ryszard skojarzył. Za dużo Bareji oglądam. Ale najbardziej dziękuję Wam za rzetelność i nieustępliwość w nauce. Jestem pewien, że w Waszym przypadku za dyplomem będzie faktycznie stała mocna wiedza

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2011

W ciągu dwóch godzin u pana Tomka zrozumiałem więcej niż przez dwa lata studiów!!! Dzięki Panu zaliczyłem wytrzymałość materiałów u wykładowcy, u którego na 70 osób zalicza 5!!! Dziękuję serdecznie i pozdrawiam!!!

Tomasz Greczyło

Przyznam że przez chwilę nie wiedziałem o którego Łukasza chodzi, ale już wyjaśnione że z P.W. Było, było. Zbiorniki i ramy przestrzenne w telegraficznym skrócie. Dobrze wiedzieć, że to jak uczę jest dla Ciebie zrozumiałe i co równie ważne akceptowane na egzaminie. Dziękuję

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2010

Wszystko co jest napisane w ogłoszeniu to prawda! Pan Tomasz jest bardzo energiczny, wie o czym mówi i nie traci czasu. Zagadnienia tłumaczy autorskimi, profesjonalnymi i zabawnymi sposobami, które wchodzą do głowy na lekcji i nie trzeba ich powtarzać po zajęciach. Korepetycje odbywają się w miłej atmosferze. Zawsze wszystko zostaje do końca wyjaśnione. Mechanika przestaje być czarną magią, a zaczyna być dobrą zabawą w miłym towarzystwie. A efekty? 4 w indeksie na koniec semestru, a w nowym daje czadu na zajęciach, bo nie mam żadnych braków. Wszystko wiem. A gdybym nie wiedział... to wiem do kogo dzwonić :) Polecam!

Tomasz Greczyło

No...Alejandro, zaszalałeś :-)) Ucz się ucz, a będziesz wytrawnym, wziętym architektem niczym Liebeskind. Dziękuję i jak Ci coś doskwierało, telefon znasz

avatar
Ola, WSEiZ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2010

Serdecznie dziękuję panu Tomkowi za korepetycje z mechaniki:)) Miałam wiele braków, głównie w podstawach, gdyż niestety wykładowcy uważają, że my wszystko wiemy i nie potrafią nam przekazać swojej wiedzy. Pan Tomek jednak jest całkowitym przeciwieństwem tego:) Krok po kroku wszystko wyjaśnia w prosty sposób i potrafi odpowiedzieć na każde pytanie związane z tematem. Jestem bardzo zadowolona z tych zajęć, zwłaszcza, że mechanikę zdałam na 4:)) A 2 zadania na egzaminie zrobiłam chyba w 40 minut:)
Polecam wszystkim pana Tomka!!!:))

Tomasz Greczyło

Brawo Olu. Przez ostatnie 13 lat z samej tylko WSEiZ los zesłał do mnie ~330 osób. Po paru tysiącach lekcji już nie ma takiej możliwości, żeby nie wiedzieć co konkretnie ma umieć student Uczelni spod znaku niedźwiedzia. Pozostaje to tylko możliwie sprawnie przekazać. I dziekuję za dobre słowo

avatar
Piotrek, Mechatronika PW
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2010

W życiu bym nie pomyślał, że mogę aż tyle pieniędzy wydać na 4 godziny korepetycji :) Ale: Pan Tomek jako jedyny z potencjalnych korepetytorów nie zastanawiał się nad przesłanymi zadaniami, tylko "od ręki" zrobił i powiedział że są proste :) przez 4 godziny nauczyłem się więcej niż przez 2 lata zajęć, pościgów i wykładów. Jako jeden z trzech osób zdałem egzamin :) Tak jak powiedziałem Panu Tomkowi: tak mi to wytłumaczył, że mechanika stała się bajecznie prosta. Jeżeli nie macie czasu, żeby "bujać się" z tańszymi korepetytorami, którzy sami zaliczają mechanikę na 3.0, polecam korepetycje u Pana Tomka.A Pana Tomka serdecznie pozdrawiam i dziękuję.

Tomasz Greczyło

ja Tobie Piotrze dziękuję żeś w końcu do mnie dotarł. To co Cię napewno na długo wyróżni w mej pamięci wśród setek studentów to relacja, jak to przez miesiąc decyzja dojrzewała. Na wstępie ubaw z ceny, potem wahanie i rozterki iść, nie iść, w końcu odważna decyzja na tak. Teraz już zapewne wiesz, czemu to tyle kosztuje. Tą cenę utrzymuję już równo 10 lat i gdyby była za wysoka, albo za niska to już dawno bym ją skorygował. Mój jeden starszy student rzekł kiedyś iż cena jako taka nie jest rzeczą najistotniejszą. Ważne żeby potem stała za nią adekwatna moc nauczania. I ja sie tej filozofii trzymam. Gratulacje za egzamin i dzięki, że się zdecydowałeś dać mi szansę wykazania się

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2010

Dzięki Panu Tomkowi uporałam się z przedmiotem, który uważałam za "nie do zdania". Przyszłam na korepetycje z wieloma problemami, a egzamin wyglądał mniej więcej tak: "veni vidi vici" - przybyłam, zobaczyłam, zwyciężyłam, bo dostałam ocenę dobrą!!! Pan Tomasz poleca się głównie studentom Politechniki, ale jako studentka SGGW mogę śmiało polecić go swoim koleżankom i kolegom z uczelni. Dziękuje Panu bardzo za wszelką pomoc i herbatkę;) Pozdrawiam

Tomasz Greczyło

No to ja też Ci powiem z rzymska : Ave Daria! Grazie mille per passare l'esame di matematica applicata

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2010

Dzięki za pomoc przy wydymałce ;) Już po jednej godzinie zajęć zrozumiałem co z czym się je, do tego trochę samodzielnego treningu i przedmiot zaliczony ;) Jeszcze raz dzięki i polecam innym ;)

Tomasz Greczyło

No i świetnie Adam. Dobra robota. Tylko żeby była jasność ; to wcale nie jest tak że jestem jakimś czarodziejem, który w jedną godzinę przygotuje każdego do egzaminu :-) . Zwykle potrzeba jednak więcej , plus własny trening (element niezbędny)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2010

Panie Tomku :) serdecznie dziekuje za pomoc mojemu Bartkowi w przygotowaniu do matury. Choc do wynikow jeszcze sporo czasu ale dziekuje za wszystko a zwlaszcza duchowe wsparcie, z pewnoscia na egzamin poszedl pewniejszy siebie. Polecam gorąco wszystkim takiego nauczyciela, warto bylo i ciesze sie ze to wlasnie Pan uczyl syna matematyki. Jesli zajdzie taka koniecznosc z pewnoscia skorzystamy z Pana wiedzy :) Pozdrawiam

Tomasz Greczyło

Dziękuję bardzo. Nie powiem żebym musiał się na lekcjach z Bartkiem nazbyt wytężać. Wystarczyło korygować w odpowiednich chwilach jego tok myślenia. Oto jak dobre gimnazjum potrafi poukładać człowiekowi w głowie, naprawdę daje się odczuć. Będę je polecał moim uczniom

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2010

Serdeczne podziękowanie. Dawno nie spotkałam się z umysłem ścisłym, który z taką lekkością i co więcej skutecznie, potrafiłby przekazać swoją naprawdę imponującą wiedzę osobie, którą ogarnia panika i na sam widok słowa "wytrzymałość" czuje, że oto własnie nadszedł jej kres ... GORĄCO POLECAM fantastyczne wsparcie Pana Tomka. Ma niezwykłe podejście i sprawia, że niemozliwe staje się możliwe. Po godzinie spotkania, dowiedziałam się więcej niż po 15h wykładów na uczelni. DZIĘKUJĘ raz jeszcze !!!

Tomasz Greczyło

w WSEiZ bardziej znany jestem jako "Deska Ratunku" - co szósty mój uczeń jest studentem tej Uczelni. I tak od 13 lat. Mnie to -co prawda- bardzo odpowiada, ale Rektorowi to się nadziwić nie mogę... Bardzo Ci Moniko dziękuję za dobre słowo po tej jednej lekcji i zapraszam do mnie wszystkich innych, których Wytrzymałość Materiałów dręczy. Najlepiej Parami ;-)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2010

Pan Tomasz to bardzo dobry pedagog, posiada dużą wiedzę i profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Jest rzetelny i dokładny. Jednym słowem nie mogę na nic narzekać, a powiem więcej: jeżeli będzie mi potrzebna jeszcze pomoc w nauce, na 100% zgłoszę się do Niego o pomoc.

Tomasz Greczyło

Dziękuję Piotrze. W tym właśnie rzecz by swą rzetelną ,możliwie najlepszą pracą wzmagać "pocztę pantoflową". To jest cały czas najlepsza z form reklamy. W razie kłopotów z mechaniką i WM - zapraszam

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2010

Pan Tomek to bardzo dobry korepetytor, potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć różne zagadnienia. Dzięki lekcjom zaliczyłem matematykę, która z początku wydawała się naprawdę trudna. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Tomasz Greczyło

dzięki Maciek. Bardzo bym się zdziwił jakbyś nie zaliczył z tymi umiejętnościami jakie obecnie posiadasz

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2010

Również polecam. Zajęcia u pana Tomka pomogły mi zaliczyć egzamin. Korepetycje są prowadzone profesjonalnie i można naprawdę dużo się nauczyć.

Tomasz Greczyło

Ty Maćku przychodząc do mnie sporo już wiedziałeś. Ja tylko przez 3 godziny zalepiałem dziury w Twojej wiedzy, które to dziury były istotą problemu. I tyle

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2010

Ja także polecam wymagającym, szczególnie tym, który mają wymagających po drugiej stronie katedry. Dzięki Tomek, zaliczyłam na 4,5!!!

Tomasz Greczyło

I tak trzymać Agnieszko, dziękuję. Jakby jeszcze jakiś problem z wytrzymałością materiałów itp - zapraszam

avatar
ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2010

Tomek uczył mnie matematyki (SGH) na tyle skutecznie, że zdałam o własnych siłach egzamin, który mnie przerażał.
Jest naprawdę skuteczny, a przy tym potrafi optymalnie połączyć szybkość nauk z ich gruntownością.
Nauka z nim kosztuje, ale jest warta każdej wydanej na nią złotówki.
Polecam wymagającym.

Tomasz Greczyło

Twój pogięty z nerwów zeszyt do matmy trzymam do dziś, służy mi za pomoc naukową dla SGH. Najważniejsze to dotrwać w naukach do momentu gdy zaczyna się czuć że egzamin jest już w moim zasięgu. Potem już jest z górki. Dzięki za ładnie zdany egzamin

avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2010

Wielokrotnie uczęszczałem na korepetycje do Pana Tomasza.Jestem bardzo zadowolony
że Jego wiedza pozwoliła mi zrozumieć wiele zagadnień i udało mi się zaliczyć sesje. Było warto. Na pewno jeszcze skorzystam.Polecam.

Tomasz Greczyło

Dzięki Zbyszku, rozumiem że wrodzona skromność każe Ci niechwalić się najwyższymi ocenami na obu egzaminach w całej grupie zdających. Brawo

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.