Zuzanna Kosińska

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Warszawa (Bielany +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje rysunku i malarstwa

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie studiowałam na Wydziale Grafiki i Malarstwa (dyplom z malarstwa i litografii). Chętnie podzielę się wiedzą zdobytą na studiach w Polsce i za granicą.

Na zajęciach:

  • nauka rysunku i malarstwa martwej natury, z modela, z wyobraźni
  • poznanie technik malarskich i rysunkowych
  • podstawy kompozycji
  • wiedza z zakresu medium (techniczne aspekty malarstwa: grunt - jak go
    stworzyć, medium, laserunek, impast)
  • pomoc w przygotowaniu teczki na uczelnie artystyczne
  • garść inspiracji
  • szczypta dyscypliny

Zachęcam do lekcji: początkujących, młodzież szkolną, licealną, osoby przygotowujące się do egzaminów wstępnych na uczelnie artystyczne i do liceum plastycznego oraz każdego kto chciałby rozwinąć swoje umiejętności w zakresie rysunku i malarstwa.

Przy większej ilości godzin przewiduję indywidualną ofertę cenową.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu!
Zuzanna Kosińska

Ps. Aby zobaczyć moje portfolio, bardzo proszę o wysłanie wiadomości prywatnej

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa13:00 - 21:00
Czwartek
Piątek
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
akademia sztuk pięknych w Łodzi
Magister
Grafika i Malarstwo
Kursy i szkolenia
07.2019
3-MIESIĘCZNY KURS DIGITAL PAINTINGU I CONCEPT ARTU
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Ta kobieta to inspiracja. Moje pierwsze prace powstały właśnie u Zuzy i gdyby nie jej podejście, otwartość, poczucie tego, że nie muszę się bać i pełne zrozumienie które mi podarowała to nigdy nie odważyłabym się zdawać na grafikę. U Zuzy panuje coś wyjątkowego, to coś pozwoliło mi zrobić u niej swoje najlepsze rysunki. Inspirujący i fantastyczny nauczyciel!

avatar
Nhi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2018

Zuzanna pomogla mi przygotowac teczke na studia. Byla bardzo ludzka, wyrozumiala nauczycielka i nauczyla mnie swobody w tworzeniu nowych prac, zawsze mozna bylo liczyc na konstruktywna krytyke, ktora motywowala do znacznego postepu, a przynajmniej sprobowania nowego podejscia do nastepnej pracy. Podobalo mi sie to, ze nie ingerowala w proces tworczy i nie tlumaczyla rysujac na pracy ucznia dajac mu czas na przeanalizowanie i samodzielne poprawienie bledow.
Oprocz tego, lekcje byly prowadzone w luznej atmosferze z muzyka w tle :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
26 lipca 2016

Dobrze prowadzone zajęcia z luźną, 'ludzką' atmosferą. Nie popadały w żadne skrajności - nie było to typowe 'za rączkę', ale również nie zdarzyła się sytuacja, aby uczeń pracował przez całą lekcję samodzielnie, tylko po to by otrzymać parę uwag. Zuza dawała rady i tłumaczyła zasady związane z kompozycją oraz kolorystyką. W miarę postępu pracy pojawiało się ich jednak mniej, co świadczyło o widocznych postępach ucznia. Materiały przynosiłam sama, lecz jeżeli czegoś zabrakło, to w pracowni znalazł się i tego zamiennik. Zuza przyjmowała sugestie (co do wyglądu i treści lekcji), które później realizowane były na kolejnych lekcjach. Jednak szeroka wyobraźnia Zuzy wielokrotnie skutkowała w nieszablonowych pomysłach, które przeniesione do rzeczywistości często się nie sprawdzały. Po dłuższej pracy z Zuzą jestem w stanie stwierdzić, że moja wiedza co do sztuki pogłębiła się, a moje prace wyglądają o wiele lepiej, więc polecam, aczkolwiek, jeżeli nie grzeszysz asertywnością, to zalecałabym poszukania kogoś innego.

Zuzanna Kosińska

Magda to absolwentka gimnazjum, a aktualnie uczennica liceum plastycznego.
Celem spotkań było przygotowanie teczki oraz poznanie technik malarskich.

Na przestrzeni 6 miesięcy, z przyjemnością i satysfakcją zauważałam niesamowity progres. Jedyna lekcja, po której Magda nie wyszła uśmiechnięta :) to pierwsze kroki z akwarelą.
Wszytko wskazuje na to, że w przypadku Magdy zbyt szybko wprowadziłam dwa nowe zagadnienia jednocześnie: poznanie możliwości technicznych akwareli i studium martwej natury.

Najważniejszą wartością zajęć jest dla mnie to, aby młody artysta uświadomił sobie szeroki wachlarz możliwości i odnalazł swoją formę wypowiedzi. Przybliża go do tego zarówno znajomość technik i narzędzi, jak i nieszablonowe pomysły – odkrywanie nowych możliwości.

Gratuluję dostania się do liceum i dziękuję za opinię :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.