Zuzanna Kosińska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (Bielany +1)

Zuzanna Kosińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/53 opinie
Dla użytkownika Zuzanna Kosińska

O mnie

Jestem absolwentką ASP w Łodzi na kierunku malarstwo i grafika. Uwielbiam uczyć warsztatowych umiejętności rysunkowych i malarskich aby osiągnąć swobodę w przekazywaniu tego co chce się stworzyć.

Zajęcia są mocno nastawione na indywidualny tryb, ale zawierają także elementy solidnej podstawy akademickiej.

Zapraszam do kontaktu :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
akademia sztuk pięknych w Łodzi
Magister
Grafika i Malarstwo
Kursy i szkolenia
07.2019
3-MIESIĘCZNY KURS DIGITAL PAINTINGU I CONCEPT ARTU
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Ta kobieta to inspiracja. Moje pierwsze prace powstały właśnie u Zuzy i gdyby nie jej podejście, otwartość, poczucie tego, że nie muszę się bać i pełne zrozumienie które mi podarowała to nigdy nie odważyłabym się zdawać na grafikę. U Zuzy panuje coś wyjątkowego, to coś pozwoliło mi zrobić u niej swoje najlepsze rysunki. Inspirujący i fantastyczny nauczyciel!

avatar
Nhi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2018

Zuzanna pomogla mi przygotowac teczke na studia. Byla bardzo ludzka, wyrozumiala nauczycielka i nauczyla mnie swobody w tworzeniu nowych prac, zawsze mozna bylo liczyc na konstruktywna krytyke, ktora motywowala do znacznego postepu, a przynajmniej sprobowania nowego podejscia do nastepnej pracy. Podobalo mi sie to, ze nie ingerowala w proces tworczy i nie tlumaczyla rysujac na pracy ucznia dajac mu czas na przeanalizowanie i samodzielne poprawienie bledow.
Oprocz tego, lekcje byly prowadzone w luznej atmosferze z muzyka w tle :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
26 lipca 2016

Dobrze prowadzone zajęcia z luźną, 'ludzką' atmosferą. Nie popadały w żadne skrajności - nie było to typowe 'za rączkę', ale również nie zdarzyła się sytuacja, aby uczeń pracował przez całą lekcję samodzielnie, tylko po to by otrzymać parę uwag. Zuza dawała rady i tłumaczyła zasady związane z kompozycją oraz kolorystyką. W miarę postępu pracy pojawiało się ich jednak mniej, co świadczyło o widocznych postępach ucznia. Materiały przynosiłam sama, lecz jeżeli czegoś zabrakło, to w pracowni znalazł się i tego zamiennik. Zuza przyjmowała sugestie (co do wyglądu i treści lekcji), które później realizowane były na kolejnych lekcjach. Jednak szeroka wyobraźnia Zuzy wielokrotnie skutkowała w nieszablonowych pomysłach, które przeniesione do rzeczywistości często się nie sprawdzały. Po dłuższej pracy z Zuzą jestem w stanie stwierdzić, że moja wiedza co do sztuki pogłębiła się, a moje prace wyglądają o wiele lepiej, więc polecam, aczkolwiek, jeżeli nie grzeszysz asertywnością, to zalecałabym poszukania kogoś innego.

Zuzanna Kosińska

Magda to absolwentka gimnazjum, a aktualnie uczennica liceum plastycznego.
Celem spotkań było przygotowanie teczki oraz poznanie technik malarskich.

Na przestrzeni 6 miesięcy, z przyjemnością i satysfakcją zauważałam niesamowity progres. Jedyna lekcja, po której Magda nie wyszła uśmiechnięta :) to pierwsze kroki z akwarelą.
Wszytko wskazuje na to, że w przypadku Magdy zbyt szybko wprowadziłam dwa nowe zagadnienia jednocześnie: poznanie możliwości technicznych akwareli i studium martwej natury.

Najważniejszą wartością zajęć jest dla mnie to, aby młody artysta uświadomił sobie szeroki wachlarz możliwości i odnalazł swoją formę wypowiedzi. Przybliża go do tego zarówno znajomość technik i narzędzi, jak i nieszablonowe pomysły – odkrywanie nowych możliwości.

Gratuluję dostania się do liceum i dziękuję za opinię :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.