Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Poznań
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem filologii hiszpańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyłam specjalizację nauczycielską, posiadam 9 letnie doświadczenie w nauczaniu i prowadzeniu własnej szkoły językowej.

Oferuję korepetycje z języka hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania, zaczynając od poczatkującego po te najbardziej zaawansowane. Zapewniam własne materiały.

Przygotowuję także do egzaminów takich jak DELE czy matura. Na naszych zajęciach przełamiesz barierę językową i nauczysz się swobodnie mówić, co jest dla mnie najważniejsze :) 

Mieszkałam w różnych miejscach w Hiszpanii oraz w Ameryce Łacińskiej. 

Cena za godzinę zegarową zajęć to 90 zł. Jestem elastyczna jeśli chodzi o godziny. Pracuję również w niedzielę. Ostatnio dużą popularnością cieszą się lekcje w 2 osobowych grupach, wtedy cena za osobę wynosi 55 zł.  (Łącznie dla 2 osób 60 minut to koszt 110 zł za lekcję).

Wystawiam rachunki za zajęcia, więc jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, możesz rozliczyć te zajęcia jako koszt firmy. W przypadku zatrudnienia przez pracodawcę, można ubiegać się o pokrycie kosztów takich zajęć lub ich części w miejscu zatrudnienia.

*Nie uczę dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Zuzanna
osiedle Orła Białego 76/11
61-258 Poznań
NIP: 7822837816

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2016 - 05.2018
Home Tutor
01.2018 - aktualnie
2 Americas

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Kathrin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2022

Z całego serca polecam zajęcia u Zuzanny!
Przyjęła mnie pod swoje skrzydła w połowie roku akademickiego, aby przygotować mnie do egzaminu certyfikacyjnego na mojej uczelni.
Naukę zaczęłam od zupełnych podstaw a już w pierwszym tygodniu byłam w stanie wypowiadać się po hiszpańsku.
Zuzanna jest bardzo ciepłą, serdeczną i uśmiechniętą osobą i zaraża zamiłowaniem do języka hiszpańskiego!
Struktura zajęć była zawsze zaplanowana a materiały dostawałam z tygodniowym wyprzedzeniem. Krok po kroku z wielką cierpliwością Zuzanna wprowadzała mnie w świat tego języka i jego gramatyki.
Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Nataliia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Zuzanną, każde spotkanie jest dokładnie przygotowane i dostosowane do potrzeb ucznia. Podczas konwersacji poruszamy wiele ciekawych tematów. Zuzanna to świetna nauczycielka która zachęca do nauki języka i pomoga mi usystematyzować moją wiedzę. Mogę śmiało powiedzieć, że jest najlepsza nauczycielka j. hiszpańskiego jaką miałam! Polecam serdecznie

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Krzysztof - 33 lata, pracujący.

Chciałbym wystawić bardzo dobrą opinię Zuzannie, z którą od kilku miesięcy pracowaliśmy nad językiem hiszpańskim od podstaw.

Zuzanna wykazywała się profesjonalnym podejściem do zajęć, była zawsze przygotowana, a zajęcia były prowadzone z konkretnym planem dostosowanym do moich potrzeb i postępów jakie robiłem.

Ze względu na pracę, często musiałem na dzień przed zajęciami prosić o zmianę terminu i tutaj również warto zaznaczyć elastyczność i dostosowanie się do mojego nietypowego grafiku.

Chciałbym również podkreślić to, w jaki sposób, bez zbędnego stresu i nacisku podchodziła do nauki wymowy i rozmów w języku hiszpańśkim. "Przełamanie się" do mówienia to jest coś czego z żadnej książki ani aplikacji nie uda się uzyskać i pomogła mi w tym duża wyrozumiałość nauczycielki.

Mogę się rozpisywać w samych superaltywach, gdyż zdecydowanie widać, iż jest osobą z ogromnym talentem dydaktycznym i odpowiednim podejściem dla osób takich jak ja, które zaczynały przygodę z językiem.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2021

Zaczynając naukę niecały rok przed maturą, z pomocą Zuzy udało mi się napisać egzamin z hiszpańskiego na poziomie rozszerzonym.
Zajęcia są dopasowane do ucznia, można wybierać sposród wielu materiałów.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Serdecznie polecam!
Na początku zajęć miałem bardzo duży problem z mówieniem, ciągle brakowało mi słów i zapominałem tego co wcześniej już umiałem. Teraz po roku zajęć widzę kolosalną poprawę i czuję się o wiele pewniej kiedy mam coś powiedzieć. Jestem bardzo zadowolony z zajęć! Polecam wszystkim, którzy wstydzą się mówić.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2019

Zuza to świetny nauczyciel ! Lekcje są przygotowane zgodnie z metodyką, odpowiadały moim potrzebom, były ciekawe i przede wszystkim efektywne ! Bardzo polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2019

Jestem po pierwszej lekcji, a tyle mi wystarczyło, żeby zakochać się w języku! Polecam!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Zuzanka to jedna z najlepszych nauczycielek mojej corki.Ma bardzo dobre podejscie do dzieci i duza wiedze ktora w rewelacyjny sposob przekazuje innym.
Polecam wszystkim:)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2018

Polecam kademu kto chce szybko sie nauczyc jezyka w milej atmosferze! Zajecia urozmaicone o wiele ciekawych materialow. Lekcje prowadzone bezstresowo i z duzo cierpliwoscia ze strony Zuzy

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Wspaniała nauczycielka z dużą dozą cierpliwości dla tych, którzy potrzebują trochę więcej czasu, by zrozumieć subjuntivo :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2018

Naprawdę polecam, bo to dobry wybór - uczę się ok.2 lata i choć w domu rzadko poświęcam czas na naukę, to i tak widzę duże postępy. Zuzia dokładnie wie, co i kiedy zrobić, żeby nauka przyniosła rezultaty. Logiczny rozkład materiału, powtórki i stopniowanie trudności, dużo uwagi na umiejętności praktyczne (np. mówienie). Do tego materiały uwzględniające moje potrzeby i zainteresowania. Dla mnie ważna jest też fajna atmosfera i kontaktowość, a z Zuzią łatwo się umówić, dogadać, a zajęcia to przyjemność.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2018

Każdemu mogę polecić zajęcia u Zuzy. Można podszkolić się ze wszystkich obszarów języka - ze słownictwa, wymowy, czytania, słuchania, pisania, gramatyki, prowadzenia rozmowy... Tematy zajęć są zróżnicowane, dopasowane do zainteresowań i poziomu ucznia.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2018

Uczę się z hiszpańskiego u Zuzi już dwa lata i jestem zadowolony z efektów. Od początku wspomagam się nauką z programu Supermemo, a Zuzia cierpliwie tłumaczy mi gramatykę. Szczególnie wdzięczny jestem za wyjaśnienie niuansów subjuntivo. Zajęcia są ciekawe, różnorodne dopasowane do moich aktualnych potrzeb.Szczerze polecam

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2018

Do Zuzy chodziłam przez 11 miesięcy przed matury. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ na rozszerzoną maturę z hiszpańskiego udało mi się napisać na 85%. Bardzo dużo mi dały opracowane materiały (proste, zrozumiałe i czytelne), samo tłumaczenie (gdy czegoś nie zrozumiałam poświęcaliśmy więcej czasu na dany temat i przede wszystkim mówienie. Nauczyła mnie poprawnej wymowy i rozróżniania hiszpańskich akcentów, więc rozmowy nie stanowiły na końcu większego problemu, zdecydowanie polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Serdecznie polecam zajęcia z Zuzą. Jest osobą elastyczną, zawsze przygotowaną do zajęć. Dzięki niej w bardzo szybkim tempie nauczyłam się języka hiszpańskiego od podstaw i zdałam certyfikat, który to potwierdza.
Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.