Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Poznań
Warszawa
Faktura VAT

Zuzanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Zuzanna

O mnie

Przez większą część roku mieszkam w Hiszpanii lub innym hiszpańskojęzycznym kraju. Poza nauczaniem, podróżowanie to moja pasja :)

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  01.2016 - 05.2018
  Home Tutor
  01.2018 - aktualnie
  2 Americas

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 16
  avatar
  Dagmara
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 września 2022

  Szczerze polecam zajęcia z Zuzanną, ma bardzo dużą wiedzę, zasób materiałów oraz umiejętność wyjaśniania zawiłości gramatycznych w zrozumiały sposób. Jest bardzo zorganizowana i rzeczowa. Zaledwie parę sesji pomogło mi przygotować się do egzaminu poprawkowego :)

  avatar
  Kathrin
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 czerwca 2022

  Z całego serca polecam zajęcia u Zuzanny!
  Przyjęła mnie pod swoje skrzydła w połowie roku akademickiego, aby przygotować mnie do egzaminu certyfikacyjnego na mojej uczelni.
  Naukę zaczęłam od zupełnych podstaw a już w pierwszym tygodniu byłam w stanie wypowiadać się po hiszpańsku.
  Zuzanna jest bardzo ciepłą, serdeczną i uśmiechniętą osobą i zaraża zamiłowaniem do języka hiszpańskiego!
  Struktura zajęć była zawsze zaplanowana a materiały dostawałam z tygodniowym wyprzedzeniem. Krok po kroku z wielką cierpliwością Zuzanna wprowadzała mnie w świat tego języka i jego gramatyki.
  Jeszcze raz gorąco polecam!

  avatar
  Nataliia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 czerwca 2022

  Serdecznie polecam zajęcia z Zuzanną, każde spotkanie jest dokładnie przygotowane i dostosowane do potrzeb ucznia. Podczas konwersacji poruszamy wiele ciekawych tematów. Zuzanna to świetna nauczycielka która zachęca do nauki języka i pomoga mi usystematyzować moją wiedzę. Mogę śmiało powiedzieć, że jest najlepsza nauczycielka j. hiszpańskiego jaką miałam! Polecam serdecznie

  avatar
  Krzysztof
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  31 stycznia 2022

  Krzysztof - 33 lata, pracujący.

  Chciałbym wystawić bardzo dobrą opinię Zuzannie, z którą od kilku miesięcy pracowaliśmy nad językiem hiszpańskim od podstaw.

  Zuzanna wykazywała się profesjonalnym podejściem do zajęć, była zawsze przygotowana, a zajęcia były prowadzone z konkretnym planem dostosowanym do moich potrzeb i postępów jakie robiłem.

  Ze względu na pracę, często musiałem na dzień przed zajęciami prosić o zmianę terminu i tutaj również warto zaznaczyć elastyczność i dostosowanie się do mojego nietypowego grafiku.

  Chciałbym również podkreślić to, w jaki sposób, bez zbędnego stresu i nacisku podchodziła do nauki wymowy i rozmów w języku hiszpańśkim. "Przełamanie się" do mówienia to jest coś czego z żadnej książki ani aplikacji nie uda się uzyskać i pomogła mi w tym duża wyrozumiałość nauczycielki.

  Mogę się rozpisywać w samych superaltywach, gdyż zdecydowanie widać, iż jest osobą z ogromnym talentem dydaktycznym i odpowiednim podejściem dla osób takich jak ja, które zaczynały przygodę z językiem.

  avatar
  Kasia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 lutego 2021

  Zaczynając naukę niecały rok przed maturą, z pomocą Zuzy udało mi się napisać egzamin z hiszpańskiego na poziomie rozszerzonym.
  Zajęcia są dopasowane do ucznia, można wybierać sposród wielu materiałów.
  Zdecydowanie polecam!

  avatar
  Artur
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 października 2019

  Serdecznie polecam!
  Na początku zajęć miałem bardzo duży problem z mówieniem, ciągle brakowało mi słów i zapominałem tego co wcześniej już umiałem. Teraz po roku zajęć widzę kolosalną poprawę i czuję się o wiele pewniej kiedy mam coś powiedzieć. Jestem bardzo zadowolony z zajęć! Polecam wszystkim, którzy wstydzą się mówić.

  avatar
  Weronika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 lipca 2019

  Zuza to świetny nauczyciel ! Lekcje są przygotowane zgodnie z metodyką, odpowiadały moim potrzebom, były ciekawe i przede wszystkim efektywne ! Bardzo polecam!

  avatar
  Aleksandra
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  1 lipca 2019

  Jestem po pierwszej lekcji, a tyle mi wystarczyło, żeby zakochać się w języku! Polecam!!

  avatar
  Monika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 stycznia 2019

  Zuzanka to jedna z najlepszych nauczycielek mojej corki.Ma bardzo dobre podejscie do dzieci i duza wiedze ktora w rewelacyjny sposob przekazuje innym.
  Polecam wszystkim:)

  avatar
  Zuzanna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 września 2018

  Polecam kademu kto chce szybko sie nauczyc jezyka w milej atmosferze! Zajecia urozmaicone o wiele ciekawych materialow. Lekcje prowadzone bezstresowo i z duzo cierpliwoscia ze strony Zuzy

  avatar
  Marta
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 września 2018

  Wspaniała nauczycielka z dużą dozą cierpliwości dla tych, którzy potrzebują trochę więcej czasu, by zrozumieć subjuntivo :)

  avatar
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 września 2018

  Naprawdę polecam, bo to dobry wybór - uczę się ok.2 lata i choć w domu rzadko poświęcam czas na naukę, to i tak widzę duże postępy. Zuzia dokładnie wie, co i kiedy zrobić, żeby nauka przyniosła rezultaty. Logiczny rozkład materiału, powtórki i stopniowanie trudności, dużo uwagi na umiejętności praktyczne (np. mówienie). Do tego materiały uwzględniające moje potrzeby i zainteresowania. Dla mnie ważna jest też fajna atmosfera i kontaktowość, a z Zuzią łatwo się umówić, dogadać, a zajęcia to przyjemność.

  avatar
  Przemek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 września 2018

  Każdemu mogę polecić zajęcia u Zuzy. Można podszkolić się ze wszystkich obszarów języka - ze słownictwa, wymowy, czytania, słuchania, pisania, gramatyki, prowadzenia rozmowy... Tematy zajęć są zróżnicowane, dopasowane do zainteresowań i poziomu ucznia.

  avatar
  Szymon
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 września 2018

  Uczę się z hiszpańskiego u Zuzi już dwa lata i jestem zadowolony z efektów. Od początku wspomagam się nauką z programu Supermemo, a Zuzia cierpliwie tłumaczy mi gramatykę. Szczególnie wdzięczny jestem za wyjaśnienie niuansów subjuntivo. Zajęcia są ciekawe, różnorodne dopasowane do moich aktualnych potrzeb.Szczerze polecam

  avatar
  Klaudia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 września 2018

  Do Zuzy chodziłam przez 11 miesięcy przed matury. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ na rozszerzoną maturę z hiszpańskiego udało mi się napisać na 85%. Bardzo dużo mi dały opracowane materiały (proste, zrozumiałe i czytelne), samo tłumaczenie (gdy czegoś nie zrozumiałam poświęcaliśmy więcej czasu na dany temat i przede wszystkim mówienie. Nauczyła mnie poprawnej wymowy i rozróżniania hiszpańskich akcentów, więc rozmowy nie stanowiły na końcu większego problemu, zdecydowanie polecam!

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 września 2018

  Serdecznie polecam zajęcia z Zuzą. Jest osobą elastyczną, zawsze przygotowaną do zajęć. Dzięki niej w bardzo szybkim tempie nauczyłam się języka hiszpańskiego od podstaw i zdałam certyfikat, który to potwierdza.
  Bardzo polecam!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.