Zuzanna Hetman

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Białystok
Olsztyn
Olsztynek
Augustów
Łomża
Suwałki
Bielsk Podlaski
Bartoszyce

O mnie

Nazywam się Zuzia. Jestem studentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku i z własnego doświadczenia wiem, ile pracy trzeba włożyć w to by dostać się na studia medyczne. Kiedyś ktoś niezwykle we mnie uwierzył i dzięki temu jestem tu, gdzie jestem. Teraz ja chcę dawać wiarę w siebie moim uczniom.Wyrozumiałość, otwartość i cierpliwość to moje mocne strony. Jestem również bardzo konsekwentna, co motywuje maturzystów do ciężkiej i przede wszystkim SYSTEMATYCZNEJ pracy. Sumienność to u mnie podstawa.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny Białystok
Lekarsko-dentystyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2019

Cudowna osoba! Zuzia posiada ogromną wiedzę oraz wspaniałe podejście do każdego. Świetnie przygotowuje do matury. Dzieli się świetnymi wskazówkami oraz własnym doświadczeniem. Każde zagadnienie jest szczegółowo omawianie, a kłopotliwe zadania prosto wytłumaczone. Zuzia indywidualnie podchodzi do każdej osoby i skupia się na największych trudnościach, pracując nad nimi w efektywny sposób. Dodatkowo zajecia prowadzone są w świetnej atmosferze .Bardzo polecam!!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

Gorąco polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.