Zuzanna Hetman

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Białystok
Olsztyn
Olsztynek
Augustów
Łomża
Suwałki
Bielsk Podlaski
Bartoszyce

Zuzanna Hetman

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Zuzanna Hetman

O mnie

WOLNE MIEJSCA OD 15.06. Zapraszam do rezerwacji :)

Nazywam się Zuzia. Jestem studentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku i z własnego doświadczenia wiem, ile pracy trzeba włożyć w to by dostać się na studia medyczne. Kiedyś ktoś niezwykle we mnie uwierzył i dzięki temu jestem tu, gdzie jestem. Teraz ja chcę dawać wiarę w siebie moim uczniom.Wyrozumiałość, otwartość i cierpliwość to moje mocne strony. Jestem również bardzo konsekwentna, co motywuje maturzystów do ciężkiej i przede wszystkim SYSTEMATYCZNEJ pracy. Sumienność to u mnie podstawa.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny Białystok
Lekarsko-dentystyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Zuzia potrafi bardzo dobrze zmotywować do pracy i wytłumaczyć wszystko w jasny i przyjemny sposób. Naprawdę umie świetnie przygotować do matury z chemii Gorąco polecam;).

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2020

Z całego serca polecam korepetycje u Zuzi!
Dzieki niej nauczyłam się systematycznej i ciężkiej pracy, zawsze mogłam liczyc na motywacje do robienia coraz większej ilości zadan :)
Od kiedy mam zajęcia z Zuzią moja wiedza z chemii o niebo się polepszyła <3

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Bardzo polecam korepetycje u Zuzi. Potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć zadania sprawiające trudność rozbrajając je na czynniki pierwsze. Dzięki tym zajęciom chemia stała się dla mnie zrozumiała i przyjemna, dlatego jeszcze raz serdecznie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Zuzia jest najlepszą osobą na którą mogłam trafić. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, zadania tłumaczone od podstaw. Dodatkowo korepetytorka oferuje własne notatki oraz prezentacje z zadaniami maturalnymi. Zuzia jest osobą wspierająca zawsze można usłyszeć od niej słowa wsparcia. Polecam ją każdej osobie.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2019

Cudowna osoba! Zuzia posiada ogromną wiedzę oraz wspaniałe podejście do każdego. Świetnie przygotowuje do matury. Dzieli się świetnymi wskazówkami oraz własnym doświadczeniem. Każde zagadnienie jest szczegółowo omawianie, a kłopotliwe zadania prosto wytłumaczone. Zuzia indywidualnie podchodzi do każdej osoby i skupia się na największych trudnościach, pracując nad nimi w efektywny sposób. Dodatkowo zajecia prowadzone są w świetnej atmosferze .Bardzo polecam!!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

Gorąco polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.