Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia sztuki80 - 90 / 60 min

Zosia

Opis ogłoszenia

Historia muzyki towarzyszy mi od wielu lat. Skończyłam II stopień szkoły muzycznej (w której uczyłam się 12 lat). Rozszerzałam w liceum ten przedmiot i pisałam z niego maturę rozszerzoną, a aktualnie studiuję na Akademii Muzycznej w Gdańsku dwa kierunki, gdzie nadal pogłębiam wiedzę z historii muzyki. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat historii muzyki, chcą zdawać z niej maturę lub też po prostu podciągnąć swoje oceny w szkole:) Posiadam dobre materiały do nauki:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
05.2022
Kurs wychowawcy kolonijnego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.