Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk

O mnie

Moją pasją od najmłodszych lat jest muzyka. Jestem absolwentką dziennej szkoły muzycznej II stopnia w Warszawie. Nie poprzestałam jednak na tym i rozwijam swoją pasję dalej. Aktualnie studiuję dwa kierunku na Akademii Muzycznej w Gdańsku: Edukację Muzyczną zintegrowaną z językiem angielskim, oraz instrumentalistykę na flecie. Moim marzeniem jest praca z dziećmi stąd kierunek edukacji.

instrumenty na których gram:

 • główny instrument: flet (13 lat)
 • dodkowy instrument: pianino (6 lat)  Posiadam doświadczenie i podejście do dzieci. Interesuję się muzykoterapią. 

  Zakres umiejętności: czytanie nut, nauka rytmu, nauka gry na flecie prostym lub poprzecznym (początki jak i doskonalenie techniki), kształcenie słuchu, podstawy gry na pianinie keybordzie, rytmika, umuzykalnienie, literatura muzyki, audycje muzyczne, historia muzyki.

  Oferuję również zajęcia umuzykalniające i rozwijające kreatywnie dla dzieci.  Cena : 80-100zł (cena uzależniona jest od miejsca i typu lekcji)  Po więcej pytań proszę dzwonić po numer:

  739902325

  Zapraszam serdecznie ;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
05.2022
Kurs wychowawcy kolonijnego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.