Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Warszawa (Ochota)

Zosia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Zosia

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - 11.2022
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2023

Pani Zofia udowodniła mi, że drzemią we mnie talenty taneczne. Już wiem, że nie jestem skazany na podpieranie ścian na tanecznych salach. Uwierzylem, że wkrótce nie będę się już wstydził swoich umiejętności tanecznych. Bardzo dziękuję i szczerze polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2023

Super kontakt i dyspozycyjnosc. Polecam serdecznie Zosię! Sympatyczna, energiczna instruktorka z dużą wiedzą.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2022

Zosia jest profesjonalną i sympatyczną osobą. Lekcje salsy były dla nas czystą przyjemnością. Zosia bardzo się starała, żeby jak najlepiej przekazać nam swoje ruchy. Serdecznie polecam tę instruktorkę :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2022

Gorąco polecamy lekcje u Zosi! Przygotowała dla nas piękną choreografię do pierwszego tańca i bez najmniejszego problemu poradziła sobie z totalnym brakiem tanecznego drygu mojego męża :D dziewczyna do zadań specjalnych, a do tego przesympatyczna i przezdolna! Polecamy <3

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.