Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Gliwice
Łódź
Rybnik
Tanieccena do ustalenia

Zuzanna

Opis ogłoszenia

Potrzebujesz korepetycji z baletu? Chcesz bardziej się rozciągnąć i zwiększyć gibkość? Szukasz kogoś, kto pomoże Ci przygotować się do egzaminu lub matury z historii tańca?

Jestem absolwentką PWST (2014), czynnym tancerzem, instruktorem metody Pilates oraz tańca współczesnego i klasycznego.

Mogę pomóc Ci przygotować się do egzaminów do szkoły teatralnej/tanecznej pod kątem techniki tańca klasycznego (balet), prezencji scenicznej, tańca współczesnego, choreografii, improwizacji, a także egzaminu maturalnego z historii tańca.

Prowadzę również trening personalny (lekcje indywidualne lub w małych grupach) oparty o metodę BodyBalance Pilates, nastawiony na stabilizację, zbalansowanie mięśni korpusu oraz świadomość ciała. Lekcje skierowane są do osób w każdym wieku, zarówno z siedzącym trybem życia jak i aktywnych fizycznie. Ćwiczenia poprawiają elastyczność, są profilaktyką w wadach postawy i bólu kręgosłupa, oraz przygotowują gorset mięśniowy do bardziej zaawansowanego treningu (powrót do aktywności po kontuzjach, zmiana trybu pracy) .

Jestem otwarta na propozycje prowadzenia warsztatów, zajęć stałych lub jednorazowych konsultacji.
Cena ustalana jest indywidualnie.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.