Błażej Ziętkowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Radom (Kozia Góra)

O mnie

Dzień dobry

Nazywam się Błazej i jestem studentem Inżynierii pojazdów elektrycznych i hybrydowych Politechnice Warszawskiej . Wiem, że przygotowanie do egzaminów na własną rękę bywa bardzo trudne. Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie:

- szkoła podstawowa

- liceum (poziom podstawowy)

Z fizyki:

- szkoła podstawowa

- liceum ( pierwsza oraz druga klasa)

Z Informatyki:

- szkoła podstawowa

- liceumJestem dostępny na pojedyncze spotkania, jak i cotygodniowe.Proszę o kontakt SMS 514146110Uwaga: Cena z dojazdem - 50zł

Uwaga: W Warszawie jestem dostępny w dniach poniedziałek-czwartek.

W Radomiu jestem dostępny w dniach sobota-niedziela.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.