Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski45 - 60 / 60 min

Marika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti!

Absowentka Italianistyki, fascynatka języków romańskich z ukończoną wymianą studencką w ramach programu Erasmus udzieli korepetycji z j. włoskiego. 
Zapewniam ciekawe materiały na wszystkich poziomach nauczania, możliwość dojazdu do ucznia po wcześniejszym uzgodnieniu oraz zajęcia online via Skype (tańszy wariant cenowy).
Jeśli marzy Ci się wyjazd do Włoch, poznanie języka czy chcesz rozszerzyć dotychczasową wiedzę to zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Marika zawsze rzetelnie i z wyobraznia przygotowuje zajecia.Ma rozlegla wiedze i potrafi ja przekazac w przystepny sposob. Jest BARDZO punktualna. Korepetycje z nia moge goraco polecic.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Pani Marika jest kompetentną i bardzo merytoryczną osobą. Przekazuje wiedzę w sposób kompleksowy i jednocześnie angażuje ucznia w przyswajaniu wiedzy. Do tego należy podkreślić, że Pani Marika zawsze przygotowuje się do zajęć, przynosi ciekawe materiały edukacyjne i jest bardzo miła :) Zero stresu! 100% satysfakcji!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Marika jest zdecydowanie korepetytorem godnym polecenia! Zawsze świetnie przygotowania do lekcji, korzysta z różorodnych materiałów- nigdy nie ogranicza się do jednego srodka dydaktycznego. Zawsze reaguje na moje prośby dotyczące przebiegu lekcji. Potrafi w interesujący sposób przedstawić trudne zagadnienia. Posiada bogaty zasób słownictwa. Swoją postawą zawsze motywuje mnie do pracy. Jest także bardzo elastyczną osobą z wysoką kulturą osobistą. Bezproblemowo ustala terminy zajęc, a także przeprowadza je zdalnie. Zdecydowanie polecam zajęcia z Mariką i jestem jej bardzo wdzięczna za umiejetności które zdobyłam dzięki niej !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.