Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Szczecin

Marika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Marika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Marika zawsze rzetelnie i z wyobraznia przygotowuje zajecia.Ma rozlegla wiedze i potrafi ja przekazac w przystepny sposob. Jest BARDZO punktualna. Korepetycje z nia moge goraco polecic.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Pani Marika jest kompetentną i bardzo merytoryczną osobą. Przekazuje wiedzę w sposób kompleksowy i jednocześnie angażuje ucznia w przyswajaniu wiedzy. Do tego należy podkreślić, że Pani Marika zawsze przygotowuje się do zajęć, przynosi ciekawe materiały edukacyjne i jest bardzo miła :) Zero stresu! 100% satysfakcji!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Marika jest zdecydowanie korepetytorem godnym polecenia! Zawsze świetnie przygotowania do lekcji, korzysta z różorodnych materiałów- nigdy nie ogranicza się do jednego srodka dydaktycznego. Zawsze reaguje na moje prośby dotyczące przebiegu lekcji. Potrafi w interesujący sposób przedstawić trudne zagadnienia. Posiada bogaty zasób słownictwa. Swoją postawą zawsze motywuje mnie do pracy. Jest także bardzo elastyczną osobą z wysoką kulturą osobistą. Bezproblemowo ustala terminy zajęc, a także przeprowadza je zdalnie. Zdecydowanie polecam zajęcia z Mariką i jestem jej bardzo wdzięczna za umiejetności które zdobyłam dzięki niej !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.