Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin (pomorzany +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 60 min

Aleksandra

Opis ogłoszenia

Poszukujesz efektywnych korepetycji z matematyki w miłej atmosferze? Dobrze trafiłeś/aś!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, aktualnie studentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego i udzielam korepetycji z matematyki na poziomie podstawówki/gimnazjum/szkoła średnia (na poziomie podstawowym). Udzielam korepetycji od 5 lat. :)

Przygotowuję do kartkówek, sprawdzianów, egzaminów i testów końcowych oraz pomagam w zrozumieniu aktualnego materiału. Możemy wspólnie rozwiązywać prace domowe. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą, szybko nawiązuję kontakt z uczniami i podchodzę do nich z dużą cierpliwością, by nauka matematyki była przyjemnością. Przekonaj się, że matematyka wcale nie jest taka trudna! Zajęcia odbywają się u mnie lub na terenie biblioteki. Pomagam zrozumieć zagadnienia również z innych przedmiotów szkolnych. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2021
Uniwersytet Gdański
Biologia
10.2020 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny
lekarsko-dentystyczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.