Żaneta Krawiec

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk (Piecki-Migowo)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!

Jestem lektorem języka angielskiego z 5-letnim doświadczeniem w nauczaniu zarówno w szkołach językowych jak i na korepetycjach, na które bardzo serdecznie zapraszam :)

Zajęcia prowadzę w bardzo miłej atmosferze, a także z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Oferuję ciekawe lekcje dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Jestem otwarta na sugestie uczniów i chętnie uwzględniam ich zainteresowania oraz propozycje w programie zajęć.

Zajęcia głownie dedykuję dla uczniów szkół podstawowych od 4 klasy oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Dla tych młodszych prowadzę zajęcia z dużą ilością zabaw i gier edukacyjnych, tak aby wzbudzić ich zainteresowanie, zachęcić do nauki j. obcego i aby w przyjemny i ciekawy sposób przyswajały wiedzę. Natomiast dla tych nieco starszych proponuję skupienie się nad wszechstronnym rozwijaniem umiejętności językowych w oparciu o zróżnicowane aktywności. Oferuję także pomoc w opanowywaniu materiału ze szkoły, pracach domowych i przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów. Wszystko to w oparciu o doświadczenie, które zdobyłam szkoląc się pod okiem zawodowej kadry metodycznej oraz biorąc udział w licznych szkoleniach. Nauczanie traktuję nie tylko jako pracę, ale także pasję, gdyż lubię współpracę z dziećmi i młodzieżą oraz łatwo nawiązuję z nimi dobry kontakt :)

Na moich zajęciach możesz liczyć na:

  • przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury,
  • przygotowanie do sprawdzianów i kartkówek,
  • pomoc w zadaniach domowych, 
  • przełamywanie oporów do wypowiadania się w obcym języku,
  • ciekawe materiały dydaktyczne i zróżnicowane metody nauczania,
  • dużą dawkę motywacji, a także wsparcie i cierpliwość,
  • coś do picia i mały poczęstunek ;)

Swoim uczniom oferuję także pomoc poza godzinami zajęć poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Istnieje także możliwość zajęć w parach lub małych grupach (do 4 osób), które serdecznie polecam :) Zajęcia w towarzystwie nie tylko są ciekawsze, ale też bardziej efektywne, gdyż dają możliwość wykorzystania o wiele więcej różnorodnych aktywności. Na zajęcia możesz przyjść ze swoim kolegą / swoją koleżanką lub możesz poinformować mnie, że interesują Cię zajęcia w parze / grupie, a być może ja znajdę odpowiedniego towarzysza dla Ciebie ;)

Zajęcia przeważnie prowadzę u siebie, ale istnieje też możliwość dojazdu do klienta. Ceny dojazdu zaczynają się od 10 zł w zależności od odległości.

Zapraszam do współpracy! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Żaneta Krawiec
ul. Amundsena
80-288 Gdańsk
NIP: 6312642734

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2019
Uniwersytet Gdański
Magister
Pedagogika
Kursy i szkolenia
.
Szkolenia Early Stage
06.2017
Certyfikat ukończenia kursu j. angielskiego na poziome C1
Doświadczenie
09.2015 - 06.2017
AJO London School
10.2017 - aktualnie
Early Stage

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Jestem bardzo zadowolona, że Pani Żaneta uczy a raczej uczyła moją córkę j. angielskiego. Oceny w szkole poprawiły się a i sama córka bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Szkoda, że pani opuszcza Gliwice. Gdzie my znajdziemy tak dobrego nauczyciela, który tak umie dotrzeć do ucznia. Pani Żaneta godna polecenia. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Żaneta to miła, uśmiechnięta dziewczyna, która potrafi w zrozumiały sposób przekazać wiedzę. Zajęcia są zawsze przemyślane i prowadzone raczej w postaci interakcji z drugą osobą :) Bardzo podoba mi się taka forma nauki, ponieważ Żaneta nie pozwala mi się nudzić :) Serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.