Żaneta Krawiec

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk (Piecki-Migowo)
Faktura VAT

Żaneta Krawiec

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Żaneta Krawiec

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2019
Uniwersytet Gdański
Magister
Pedagogika
Kursy i szkolenia
.
Szkolenia Early Stage
06.2017
Certyfikat ukończenia kursu j. angielskiego na poziome C1
Doświadczenie
09.2015 - 06.2017
AJO London School
10.2017 - aktualnie
Early Stage

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Jestem bardzo zadowolona, że Pani Żaneta uczy a raczej uczyła moją córkę j. angielskiego. Oceny w szkole poprawiły się a i sama córka bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Szkoda, że pani opuszcza Gliwice. Gdzie my znajdziemy tak dobrego nauczyciela, który tak umie dotrzeć do ucznia. Pani Żaneta godna polecenia. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Żaneta to miła, uśmiechnięta dziewczyna, która potrafi w zrozumiały sposób przekazać wiedzę. Zajęcia są zawsze przemyślane i prowadzone raczej w postaci interakcji z drugą osobą :) Bardzo podoba mi się taka forma nauki, ponieważ Żaneta nie pozwala mi się nudzić :) Serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.