Piotr Zakrzewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wołomin
Otwock
Sopot
Pruszków
Legionowo
Pruszcz Gdański
Piaseczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

W cenie godziny dobrych korepetycji oferuję coś co zwiększy wynik na maturze o 15%!

Od wielu lat udzielam prywatnych lekcji (wg chociażby opinii na tym portalu raczej sobie radzę;) i często nie mam już miejsc dla nowych uczniów. Zawsze chciałbym jednak pomagać każdej zainteresowanej osobie i dlatego stworzyłem coś w rodzaju przewodnika po kluczu maturalnym. Zasady, których trzeba przestrzegać pisząc maturę tak, aby wstrzelić sie w klucz maturalny. Korzystanie z nich zwiększa wynik maturalny o średnio 15 punktów procentowych.

Można wykuć na pamięć wszystkie informacje z dowolnego vademecum, potrafić rozwiązać każde zadanie, ale bez umiejętności napisania tego na maturze w odpowiedni sposób nie ma co marzyć o wyniku ponad 80%. Niestety bardzo rzadko uczą tego inni korepetytorzy, a już w szkole to prawie nigdy. Doskonale wiem co piszę - jestem egzaminatorem maturalnym i podczas sprawdzania prac co roku dostrzegam, że jedynie około 5% maturzystów wie jak należy porządnie rozwiązywac arkusze.

Matura to wstęp na studia i trzeba do niej przygotować się pod każdym względem. Tak ona jest skonstruowana, że bez opdpowiedniej taktyki nie da się uzyskac wysokich wyników.

Materiały (po jednorazowej opłacie - 80zł.) wysyłam mailem. Jest oczywiście zakaz ich rozpowszechniania w związku z prawami autorskimi.

Nie ma tego dużo - ale jest to pigułka na pewno wiele więcej warta (przeliczając na punkty maturalne) niż całe rozdziały z róznych podręczników czy godziny spędzone na korepetycjach.

Dodatkowo jeśli będą jakieś pytania po otrzymaniu maila z materiałami jak najbardziej służę odpowiedzią (w kwestii kluczy maturalnych).

Zapraszam do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie: 517 062 427

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2011 - aktualnie
O wielu lat zajmuję się prywatnymi lekcjami i grupowymi kursami maturzystów. Jestem też egzaminatorem maturalnym.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Pisałam maturę w 2020 roku i na szczęście mama zamówiła mi materiały u Pana Piotra. Bardzo przydatne, przystępnie napisane i realnie przyczyniły się do wyższego wyniku mojej matury:) Oczywiście nie zastąpiły nauki czy innych lekcji, ale były świetnym uzupełnieniem w relatywnie bardzo dobrej cenie. Super inicjatywa, dzięki:)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Fantastyczna metoda i świetny pomysł. Uczący cierpliwości i odpowiedzialności oraz dający świetne wyniki. W przypadku mojego syna sprawdziła się w 100%. Polecam!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2015

Zbliża się koniec roku szkolnego i efekty rocznej współpracy widać bardzo wyraźnie. Nawet moi nauczyciele zauważyli czyjąś "rękę" w moich wynikach. Dziękuję i liczę na dalszą współpracę w kolejnych latach...

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2014

Zaangażowany, cierpliwy i wymagający - najważniejsze cechy dobrych koreletytorów są tu bardzo zauważalne!

avatar
Asia S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2014

Potwierdzam w pełni opinię poprzednika. Dodam jeszcze, że zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób z pozytywnym zapałem aż chce się uczyć:))

avatar
Maciej (tata Maksa)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2014

W Łodzi lepszej oferty Państwo nie znajdą. Komu zależy na wynikach szczerze doradzam zapisać się właśnie tu na lekcje:-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.