Piotr Zakrzewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Wrocław
Leszno
Luboń
Legnica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka6 - 200 / 15 min

Piotr Zakrzewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry.
Oferuję Państwu swój autorski, sprawdzony i dopracowany przez lata program nauki matematyki dla MATURZYSTÓW.

Podstawowa przewaga moich zajęć polega na SYSTEMATYCZNOŚCI .

Tradycyjne lekcje lub korepetycje wyglądają w skrócie tak, że raz lub czasem dwa razy w tygodniu na np. 90 minut spotyka się nauczyciel z uczniem, zadaje pracę domową. I to jest dobre. Jednak zdecydowanie lepsze efekty (przy okazji za dużo niższą cenę) osiągają moi uczniowie gdy mają zajęcia codziennie po….15 minut. W praktyce, ze względu na dojazdy, taka forma jest nierealna i dlatego z pomocą przychodzi internet (no i ja :)).

W ramach miesięcznego abonamentu (200zł) CODZIENNIE z rana wysyłam jedno lub dwa zadania (na przykład maturalne) i codziennie uczeń musi je odesłać zrobione (wraz z wyjaśnieniem dlaczego taka odpowiedź, a nie inna). Kolejnego ranka odsyłam odpowiedzi z ewentualnymi uwagami i wysyłam kolejne zadania.

W ten sposób prowadziłem maturzystów już cztery lata i uzyskiwali oni średnio na egzaminie:

- poziom podstawowy 91%
- poziom rozszerzony 85%

co jest dla mnie dowodem, że metoda jest jak najbardziej skuteczna. Oczywiście nie wyklucza ona brania lekcji czy uczestnictwa w kursach również gdzieś indziej - może być wtedy korzystnym uzupełnieniem.

Tyle o zaletach, są też wady :

- uczeń musi coś już umieć (przy tych zajęciach podstawy muszą już być opanowane gdyż nie da się w takiej formie ich wyjaśniać - tu chodzi o systematyczne powtarzanie, ćwiczenie, rozwijanie umiejętności, dlatego są to idealne metody dla maturzysty chcącego osiągnąć bardzo wysoki wynik na maturze rozszerzonej),

- uczeń musi być zdyscypliwany (codziennie musi te zadanie zrobić i nie ma innego wyjścia pod rygorem informowania rodziców lub końca współpracy),

- nie mamy fizycznej możliwości spotkania się i porozmawiania na żywo. To nie są lekcje.

Oczywiście w każdej chwili można zrezygnować.

6 lub 7 × 15 minut to lepsze niż 1 lub 2 × 90 minut w tygodniu!

zapraszam po więcej informacji: 573 236 051:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Prywatny nauczyciel
Od 7 lat uczę prywatnie, przede wszystkim maturzystów. Współpracowałem ze szkołami, prowadziłem grupy, ale głównie zajmuję się nauką indywidualną. Ostatnio coraz częściej przez internet ze swoją nową, ale sprawdzoną już metodą!:)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Fantastyczna metoda i świetny pomysł. Uczący cierpliwości i odpowiedzialności oraz dający świetne wyniki. W przypadku mojego syna sprawdziła się w 100%. Polecam!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2015

Zbliża się koniec roku szkolnego i efekty rocznej współpracy widać bardzo wyraźnie. Nawet moi nauczyciele zauważyli czyjąś "rękę" w moich wynikach. Dziękuję i liczę na dalszą współpracę w kolejnych latach...

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2014

Zaangażowany, cierpliwy i wymagający - najważniejsze cechy dobrych koreletytorów są tu bardzo zauważalne!

avatar
Asia S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2014

Potwierdzam w pełni opinię poprzednika. Dodam jeszcze, że zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób z pozytywnym zapałem aż chce się uczyć:))

avatar
Maciej (tata Maksa)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2014

W Łodzi lepszej oferty Państwo nie znajdą. Komu zależy na wynikach szczerze doradzam zapisać się właśnie tu na lekcje:-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.