Piotr Zakrzewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Wrocław
Leszno
Luboń
Legnica

Piotr Zakrzewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Piotr Zakrzewski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Prywatny nauczyciel
Od 7 lat uczę prywatnie, przede wszystkim maturzystów. Współpracowałem ze szkołami, prowadziłem grupy, ale głównie zajmuję się nauką indywidualną. Ostatnio coraz częściej przez internet ze swoją nową, ale sprawdzoną już metodą!:)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Fantastyczna metoda i świetny pomysł. Uczący cierpliwości i odpowiedzialności oraz dający świetne wyniki. W przypadku mojego syna sprawdziła się w 100%. Polecam!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2015

Zbliża się koniec roku szkolnego i efekty rocznej współpracy widać bardzo wyraźnie. Nawet moi nauczyciele zauważyli czyjąś "rękę" w moich wynikach. Dziękuję i liczę na dalszą współpracę w kolejnych latach...

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2014

Zaangażowany, cierpliwy i wymagający - najważniejsze cechy dobrych koreletytorów są tu bardzo zauważalne!

avatar
Asia S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2014

Potwierdzam w pełni opinię poprzednika. Dodam jeszcze, że zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób z pozytywnym zapałem aż chce się uczyć:))

avatar
Maciej (tata Maksa)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2014

W Łodzi lepszej oferty Państwo nie znajdą. Komu zależy na wynikach szczerze doradzam zapisać się właśnie tu na lekcje:-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.