Natalia Peksa

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Wronki
Szamotuły
Pęckowo
Wartosław
Obrzycko
Bobulczyn
Samołęż
Obelżanki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie! Jesteś rodzicem, który chciałby, aby jego pociecha znała już podstawy jeszcze przed rozpoczęciem szkoły? A może masz dziecko, które potrzebuje trochę więcej czasu na nauczenie się danych rzeczy, o których mówią w szkole i chcesz, aby ktoś mu pomógł? Świetnie trafiłeś! 
Oferuję zajęcia dodatkowe z "nauczania początkowego" (wczesnoszkolne) indywidualnie lub grupowo dla dzieci do lat 10. Zakres nauki na takich zajęciach to:
- pisanie
- czytanie
- język angielski (jeżeli rodzic wyrazi taką chęć)
- działania matematyczne (dodawanie, odejmowanie, mnożenie oraz dzielenie w zakresie podstawowym do 10, 100 lub 1000)
Na lekcję zapewniam bezpłatne materiały - książki, karty pracy, czytanki oraz wiele innych, w zależności od potrzeb dziecka.
Z racji, że tak małe dzieci nie zawsze są w stanie wysiedzieć całe 60 minut, to zajęcia prowadzę w wymiarze 45 minut. Oczywiście jeżeli  wyrażona jest chęć pełnych 60 minut - dostosuję się.

  • W przypadku trudnej sytuacji życiowej (rodzina wielodzietna, rodzic samotnie wychowujący, choroba w najbliższej rodzinie itp) oczywiście istnieje możliwość indywidualnego dogadania się w sprawie korepetycji i ustalenia ich kosztów.
  • Z racji dużego zainteresowania proszę o kontakt w formie SMSa na numer widoczny w ogłoszeniu z takimi informacjami jak klasa, do której dziecko uczęszcza; przedmiot z którego są potrzebne zajęcia (z racji prowadzenia zajęć z różnych przedmiotów) oraz miejscowością, w jakiej mają odbywać się zajęcia - dzięki takim informacjom jestem w stanie znacznie szybciej oddzwonić do Państwa z ofertą współpracy.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek14:00 - 20:00
Środa
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 06.2019
Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach
09.2019 - 04.2022
Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica
Liceum
Kursy i szkolenia
07.2020
Wprowadzenie do prawa karnego
11.2020
Zagadnienia psychiatrii i psychologii klinicznej
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Korepetytor
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2023

Trafiliśmy do Pani Natalii z polecenia i muszę przyznać, że jak na młodą osobę ma naprawdę cudowne podejście do dzieciaków!!! W ubiegłym roku chodził do niej syn w tym roku posłaliśmy na zajęcia jeszcze córkę. Dzieciaki są bardzo zadowolone z zajęć, my z mężem również co znacznie widać w ocenach dzieci. Polecamy

avatar
Kaolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2023

Zajęcia z Natalią to coś czego potrzebowała moja córka. Wcześniej korzystaliśmy z pomocy Pana Zbigniewa i Pani Joanny z Wronek, niestety próby nauki z nimi były bezskutecznie. Dopiero, gdy trafiliśmy do Natalii córka otworzyła się na lekcji, uwierzyła w siebie, a przede wszystkim bardzo polubiła matematykę. Polecamy zajęcia z Natalią, dziewczyna nie dość, że potrafi wytłumaczyć dziecku materiał, to potrafi zmotywować je do samodzielnej pracy. Oby więcej tak ambitnych ludzi

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2022

Dziewczyna bardzo zaangażowana w naukę dziecka. Korzystamy z synem już 2 rok i możemy serdecznie polecić, radzi sobie nawet z niesfornymi dzieciakami :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Z córką przerobiliśmy wielu korepetytorów, jednak żaden nie miał takiego podejścia do dziecka jak Pani Natalia. Córka w końcu polubiła lekcje matematyki, a jej oceny znacznie się poprawiły. Polecam

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Cudowna dziewczyna! Nawet w czasie wakacji znalazła czas, aby powtórzyć materiał z moim synem do egzaminu.

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2021

Super nauczyciel! Dziewczyna z ogromną pasją do dzieci i zaangażowaniem w swoją pracę, w 2 miesiące wyciągnęła mojego syna z zagrożenia z matematyki i języka angielskiego na ocenę dostateczną. Serdecznie polecam z całego serca

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.