Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Katowice
Tychy
Chorzów
Mikołów
Orzesze
Faktura VAT

Beata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Beata

O mnie

Firma Edu-Cator od 2010 roku zajmuje się organizowaniem szkoleń, kursów językowych, doradztwa i coachingu. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak również firmy MŚP, stowarzyszenia, fundacje oraz instytucje publiczne.Uważamy, że Każdy może znacznie więcej, niż mu się wydaje… Zatem naszą misją jest pomoc innym ludziom w realizacji własnych celów.Szkolenia przygotowujemy w oparciu o wcześniej przeprowadzoną indywidualną diagnozę potrzeb. Pozwala to na skuteczne rozwijanie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji naszych klientów.Edu-Cator jest inicjatorem wielu przedsięwzięć, m.in. zajmujemy się przygotowaniem i wdrażaniem projektów szkoleniowo – doradczych, skierowanych do przedsiębiorców i ich pracowników, szkół oraz do osób bezrobotnych.Firma Edu-Cator jest instytucją szkoleniową zgodnie z artykułem 20 Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. „o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy” – jesteśmy wpisani do REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH prowadzonego przez WUP w Katowicach – nr 2.24/000131/2011Ponadto od 2012 roku jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 8259.Nasz zespół tworzą: trenerzy, eksperci, specjaliści w zakresie funduszy unijnych, doradcy zawodowi, coachowie, lektorzy po filologii oraz native speakerzy.Są to osoby przynajmniej z kilkuletnim doświadczeniem, posiadający dużą wiedzę w swoich obszarach tematycznych. Wielu naszych trenerów i doradców to wykładowcy wyższych uczelni.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2021

Polecam Pana Wojtka dzięki niemu zdałam statystykę.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2017

Zajęcia z Panem Kamilem super prowadzone. Lektor zawsze przygotowany do zajęć i bardzo kompetentny.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2017

Firma Edu-Cator jest to marka godna polecenia każdemu, kto chce się nauczyć język a w sympatycznej atmosferze.
Pani Justyna jest zawsze przygotowana do zajęć, notuje na co zwrócić szczególną uwagę przez co mam większą motywację aby się starać.
Życzę każdemu takiego lektora języka angielskiego !
Szczerze polecam tą firmę ! :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2016

Polecam Panią Emilię - rewelacyjna lektorka

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2016

Zajęcia prowadzone są w rewelacyjny sposób i w przyjaznej atmosferze. Lektorka bardzo sumiennie przygotowuje zajęcia i nawiązuje świetny kontakt z osobami starszymi. Nie trzeba się stresować. Bezpośredni kontakt z uczniem, ciekawe gry, nauka poprzez zabawę i brytyjską muzykę z lat młodości to doskonałe atuty takich zajęć. Gorąco polecam każdemu seniorowi!

avatar
Wisia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Korzystam z zajęć z języka angielskiego z panią Aurelią. Jest wspaniała. Jeżeli takie antytalencie językowe jak ja cokolwiek nauczyła to trzeba przed nią chylić czoła. Dziękuję

avatar
Eugeniusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Zajęcia z jęz.angielskiego, prowadzone są na profesjonalnym poziomie, dostosowane do odpowiedniej kategorii wiekowej. Lektorka p. mgr Aurelia Wilk jest osobą bardzo sumienną i oddaną swej pasji. Zajęcia prowadzi w sposób atrakcyjny z wykorzystaniem elementów np. gier planszowych, co przyczynia się do miłej atmosfery na zajęciach. Polecam.
Zajęcia komputerowe prowadzone przez Panów Dariusza i Marcina są (były) również prowadzone profesjonalnie. Można się sporo nauczyć. Polecam.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2016

Zajęcia prowadzone w bardzo ciekawy i interesujący sposób. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna. Bardzo wiele się nauczyłam. Polecam ;-)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2016

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Aurelią. Lektorka super przygotowana do zajęć. Miła atmosfera

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2016

Super lektorka. Zajecia przyczyniły się do uzyskania lepszych wyników w pracy, co przełożyło się na wyższe wynagrodzenie. Dziekuje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.